Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) f4lcon válasza Teplic (#100) üzenetére


f4lcon
őstag

én is Mini MX3-at vettem, és egyelőre meg vagyok vele elégedve. mondjuk nem is szemeteltem tele, hogy belassuljon... :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#102) ktomi666


ktomi666
újonc

Sziasztok! Mivel eddig nem volt rá szükségem, nem igazán vagyok képben, az androidos tv box témában. Első körben a következő lenne a kérdésem: adott egy samsung tv és a vele kompatibilis samsung kamera, ami most skypeolásra tökéletesen alkalmatlan lett. Egy ilyen box közbeiktatásával megoldható a gond? Gondolok itt arra, hogy ha a tv és a kamera közé beiktatsz egy bx-ot (kamera (usb) --> box (HDMI) --> tv), akkor tudsz-e teljes értékű videóhívást folytatni? Ha igen akkor esetleg tudtok konkrét készüléket javasolni? Igazából semmi külön funkciója nem lenne ezen kívűl. Esetleg annyi extra igény van, hogy wifis legyen, ha létezik ilyen. előre is köszönöm a segítséget :)

(#103) jézusom


jézusom
addikt

Szasztok!

Van valami leírás, táblázat féle, ahol el lehetne indulni, hogy milyen boxot vegyek?

Mindenképp 4k képes hdmi2.0 a minimum, de valami összefoglaló lenne, mielőtt nekiállnék kérdezni :)

kÖSZI!

(#104) KTU válasza jézusom (#103) üzenetére


KTU
addikt

Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topik
és a
MK908 Google Android 4.1 Mini PC TV Box RK3188 Quad Core 2G/8G BT topik

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#105) pavicevic


pavicevic
tag

sziasztok!

szeretnék érdeklődni, ha veszek egy androidos tv boxot, akkor azon lehet iptv-zni? kodit nyilván lehet rájuk telepíteni, és ennyi lenne az egész? a csatornákat megkeresné automatikusan a rendszer, vagy nekem kellene állandóan mókolnom a boxot, hogy menjen a tv?

valami hasonlóra gondoltam, mint a medialink boxok esetén, csak azok sokkal drágábbak, és nekem csak az iptv funkció kellene :) https://www.youtube.com/watch?v=IPA-1O-cOtM)

(#106) KTU válasza pavicevic (#105) üzenetére


KTU
addikt

Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows) topik

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#107) pavicevic válasza KTU (#106) üzenetére


pavicevic
tag

köszönöm! :)

(#108) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Erről van tapasztalat? Horizon Go-hoz venném, illetve hogy ne legyen lassú, ez a 2 kritérium van.

(#109) TheProb


TheProb
veterán

Akkor ide is beszúrom:

Sziasztok!

Egy olcsó megoldást keresek a "buta" TV-mhez, mert NAS-on futó PLEX+DLNA lejátszás elég sokszor feladja a leckét neki. Tudom, hogy a plex profil nem stimmel neki, de nem találtam hozzá épeszű leírást, meg azért a DLNA-s lejátszás már elég puritánnak is mondható.

Így a lényeg az lenne, hogy minél olcsóbb olyan kis dobozt szerezzek amin gondok nélkül tudok fotelból filmeket/sorozatokat nézni távirányítással (szintén PLEX-en). (utóbbi a lényeg, mert simán most is megy, ha hdmi-n tv-re kötött gépen elindítok vmit plex alól.) + Az se volna rossz ha tényleg működne a TV távirányítóval az irányítás (Samsung - Anynet+)

Vannak esetleg konkrét ajánlott termékek?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#110) rik76


rik76
csendes tag

Sziasztok!

Van egy HDMI bemenetes monitorom, aminek a felbontása 1680*1050. Ha veszek egy androidos TV boxot (beelink mini MXIII-ra gondoltam), akkor azt simán rá tudom majd dugni, ezt a felbontást tudja majd kezeleni? Filmnézésre, netezésre és játékra használnánk.

Köszi a segítséget! :R

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#111) espista


espista
senior tag

Sziasztok! TV Box-ot szeretnék. Azt nagyjából eldöntöttem már, gogy 2 gb ram és 16 gb rom legyen benne. Processzorból melyik lenne a jobb választás Amlogic 812 vs 905 vs 905x?

Romani ite domum!

(#112) espista


espista
senior tag

Hosszas olvasgatás után a NexBox A5-öt választottam. Jövő héten elvileg meg is jön.

Romani ite domum!

(#113) KTU válasza espista (#111) üzenetére


KTU
addikt

Ez a topikod:
Amlogic S905, S912 processzoros készülékek [link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#114) Zjunior


Zjunior
veterán

Melyik box ajanlott mostansag?
Sokan dicserik az M8S boxot vagy az amazon tv-t vagy a firesticket...
Melyik a jo?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#115) bioengin


bioengin
tag

Sziasztok!

Itt is bedobom a kérdést, mert felgyújtom a cuccot... :)

Androidos TV box-szal küzdök, és ez már a második készüléktípus (ez most egy Mini M8SII), ami ugyanazt a tünetet produkálja:

WIFI-n kellene menjen, de szakaszosan megy csak a net. Kb. fél-egy percig 0-10 KB közötti a sebesség, aztán felugrik akár 1-2 MB-ra is (ami az elvárható lenne), aztán megint visszaesik. Nem tudok rájönni miért, és így az online TV-zés (is) lehetetlen. Speedtesttel mérve is látszik a hullámzás, bármilyen letöltéssel ez van, tehát sztem nem a TV-s appokban (Telenor MYTV, MINDIGTV) van a hiba.

A rálátás a routerre megvan, más androidos telefonok és W10-es gép is ugyanabban a pillanatban vizsgálva hasítanak ebben a környezetben, ugyanazok az appok azokon fullon tökéletesen mennek.

Amiket próbáltam:
- routeren volt csak N-es WIFI, beállítva, mixed b-g-n is,
- fix csatorna beállítás is volt, meg automatikus is,
- a boxot (ami a TV mögött volt, előrehoztam 3 m-es fizikai rálátással, de nem segített)
- minden app a legfrissebb (a korábbi boxon 5.1 , ezen most 6.0 androidok fut)
- semmi más extra nincs telepítve, csak egy ES explorer meg egy MX player, semmi más program, ami lefogná a netet,
- youtube is ugyanígy kvázi használhatatlan a szinte teljes wifi forgalom leállása miatt...

Mit próbáljak még ki? Bármi ötletnek örülnék...

(#116) xb12x válasza bioengin (#115) üzenetére


xb12x
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de végigjártam pont ezt egy beelink s82-vel. Firmware-eket is cseréltem a boxon, illetve a router-en is upgardeltem, de az lett a vége hogy kihúztam egy drótot. Nem volt megoldás. A router egyébként egy tp-link wdr4300, bár elvileg nem kellene hogy számítson.

(#117) bioengin válasza xb12x (#116) üzenetére


bioengin
tag

Fasza kilátások... :-)
Köszi!

(#118) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Sajnos ahogy látom eléggé kihalt ez a topic, de azért rákérdezek. Van most valami nagyon best buy android tv box, amire esetleg tehetek openelec-et is? 24p lenne még jó, 1080p a max amire szükségem van.

Haldoklik a Samsung tv-m médialejátszója, ezért kellene helyette valami alternatív megoldás.

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#119) Peter882 válasza f4lcon (#101) üzenetére


Peter882
csendes tag

Helló

Tudnál pár sort írni a Beelink MiniMX3-ről! Mik a tapasztalatok vele hogy ketyeg?
Én is gondolkodom egy ilyen vásárlásán! Jelenleg is van egy Tronsmart Vega S89-am már lassan 2éve! Ezt szeretném lecserélni egy újabb modellre!

Előre is kösz! :)

(#120) #20691712


#20691712
törölt tag

A kerdésre a válasz.
Semilyet.
Az összes gagyi kínai vacak. Összevásárolták az összes elavult ótvar soc-ot ami már nem kell senkinek (Amlogic s802-08-09 stb rockchip), gané optimalizálatlan androidot tolnak rá egy kodit aztan voilá kész a "medi a center".
Gagyi a wifi a 90%-ában.
A 25 ezer alattiaknak még a fhd is sok. A kodiban egyszerű megnézni a valódi felbontást kizárt, hogy 25 alatt valódi fhd-t tudna bármelyik is.
Amit 4k-val reklámoznak az valószínűleg kamu ha 60 ropi alatt van.
Elárasztottak európát ezzel a sok szeméttel.
A gyárkapuból egyenesen a szeméttelepre lehetne vinni a 99%-át.

Egy hdmi kimenetes tablet lehetőleg nem androiddal legalább egy atom 3775-el, nem 4k ugyan, de a fullhd megy neki.

[ Szerkesztve ]

(#121) #20691712 válasza bioengin (#115) üzenetére


#20691712
törölt tag

A kalapács nevű hightec eszköz elsődleges funkcióját próbáltad már. :D

Viccet félretéve.

Én valami haszált cucc oldalt próbálnék meg.
Feldobni rá.
Hátha akad palimadár.

(#122) #20691712 válasza espista (#111) üzenetére


#20691712
törölt tag

16 gb Rom?
Mit akarsz te 16 giga csak olvasható memoriával?
Read Only Memory. Rom.
Az amire gondolsz az flash taroló.
Frászt kapok amikor boltokban is így látom kiírva.

[ Szerkesztve ]

(#123) f4lcon válasza Peter882 (#119) üzenetére


f4lcon
őstag

hát a helyzet a következő: mivel egyáltalán nem volt eddig semmilyen hasonló eszközöm, ezért nincs mihez hasonlítanom. a KODI-t megnéztem - ez nem nekem való. összetett, és nagyon sok a szemét benne. borzasztó fapados a felülete, és kinőttem én már a kalózkodásból.. szóval egyértelműen nem a KODI miatt vettem meg.
ami kellett, az 2 dolog:
1) van egy NAS-om, és arról tudjon lejátszani filmeket/sorozatokat. szerencsére találtam olyan lejátszó programot, amivel ez működik, és bár nem olyan jó, mint az nPlayer iOS-ra, de elfogadható.
2) van Netflix előfizetésem, tehát menjen a tévémen a Netflix.
ezt a kettőt remekül, csendben és gyorsan teljesíti, azaz összességében meg vagyok vele elégedve.
hátrány, hogy 2 távirányítóm van nem egy, mint a másik szobában a Pana 50CXE720-on, de ez elhanyagolható hátrány

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#124) Perijon


Perijon
tag

Sziasztok!

Még új vagyok ebben a témában, érdeklődni szeretnék. Adott egy full hd TV, amin sajnos nem túl szépek a csatornák a T-home-os IPTV-s forrás miatt (a HD csatornák is hagynak kívánni valót maguk után). UPC vagy Digi lenne jó, de a hűség miatt egyik sem opció most.

Arra gondoltam, hogy kellene egy jófajta Android TV BOX, ha lehet azzal helyi csatornákat fogni. Van így lehetőség jobb minőségre? Az internet 120 Mb/s.

Előre is köszönöm.

(#125) #20691712 válasza Perijon (#124) üzenetére


#20691712
törölt tag

Ott valami gond lehet.
Nalad van gond. hdmi-vel van osszekotve a ket cucc? Mert a scart csak pal jelet tol radasul analogban.
Igy se a digitals jel ertelmebol, se az fhdbol nem marad loszar se.

Az ip tv siman jo minosegu kene legyen.
Jo android boxot 40-50 alatt nem talalsz.
Pontosabban jo android boxot nem talasz, mert nincs.
Kinai gagyik vannak csak.

[ Szerkesztve ]

(#126) bioengin válasza #20691712 (#121) üzenetére


bioengin
tag

Szia!

Egy powerlink hálózati adapter lett a megoldás, hogy a wifizést kihagyhassam, és mégse drótozzam keresztül a szobát, és láss csodát, hibátlan a ketyere. Kvázi egyet sem röccen a TV stream.

(#127) Perijon válasza #20691712 (#125) üzenetére


Perijon
tag

Igazad lehet. Igen, scart-tal van összekötve, de eszembe sem jutott a HDMI megoldás. Sajnos a TV-s topikban sem jutott eszébe senkinek.

Most el kell utaznom, de jövőhéten kipróbálom, és mindenképpen megírom az eredményt. Köszönöm szépen a tippet! :R

(#128) syler123 válasza #20691712 (#120) üzenetére


syler123
veterán

Próbáltad már bármelyiket is? Mondjuk az s805-ös masinákat? Beleolvasva a topicjába az 1080p meg sem kottyan neki, sőt a 4k 60fps-t is viszi. Libreelec alatt a lejátszás kondenciahelyes. Én berendeltem 1-et, majd ha megjött akkor alkotok véleményt, addig nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#129) #20691712 válasza syler123 (#128) üzenetére


#20691712
törölt tag

Probaltam,
Es te megnezted mar a kodiban a rendszer felbontast?
Egy s805-as ketyere konkreten 1080p-t se tud szerintem a nagyobbak se.
Ki van csukva, hogy akar az 1080-p 60-al vigye plane a 4k-t.
Lekonvertal.

Most szabadultam meg az enyemtol.
Az elso hsz-emet torolte a nagyokos modulator mert poenbol!!!! beirtam, hogy elado.
S805 volt benne es kb. semmire se volt jo, arra viszont nagyon.
3 hetet volt nalam.
Inkabb egy integralt mitx lap-os valami, mint ezek az androidos szutykok
Ha okosan valogat az ember 40 alatt kijon es az legalabb jo is valamire.

De probalkozz.
Hatha nalad az android es a kinai bovligyar talakozasanak vegeredmenye hasznalhatobb lesz.
Sok szerencset.

[ Szerkesztve ]

(#130) #20691712 válasza Perijon (#127) üzenetére


#20691712
törölt tag

Szivesen. :)

Valoszinuleg azert nem jutott senkinek eszebe mert az ilyen helyek a okoskodo mumajjerek gyujtohelyei es legalabb a 70%-uk az.
Masreszt meg gondolom fel se merult senkiben, hogy iptv led tv komboval full hd-ban analoggal futsz koroket.

[ Szerkesztve ]

(#131) syler123 válasza #20691712 (#129) üzenetére


syler123
veterán

Mi az hogy lekonvertál ezt magyarázd már el? Mert hogy ez eszméletlen nagy butaság az egészen biztos. Adott egy 1080p forrás, amihez kell egy adott hardware, ha ezt még menet közben konvertálgatná a kütyü, ahhoz még több erőforrást kellene használnia. Topicjában írják hogy folyékonyan játssza le az 1080p anyagokat, valószínűleg te fogtál ki egy defektes darabot...

[ Szerkesztve ]

(#132) #20691712 válasza bioengin (#126) üzenetére


#20691712
törölt tag

Konkretan az enyem tok mindegy milyen messze volt.
A haloban ahol minden cucc 2-es wifit mert, o 4-est, de lassabb volt mint a htpc vagy a transformer es a telefonok.
A ruotertol 3 meterre kiarnyekolas nelkul meg 5-ost, de ugyanolyan lassu volt.
Radugtam lan-ra.
Kb ugyanaz.
Amugy neztem hasonlo cuccokrol teszteket es kb ugyanezt csinaltak.
Mutogatta ott csoka mit tud a ketyere behozta a youtubeot ranyomott egy videora majd kb. 1 perc utan se jott be semmi bezarta majd a kovetkezo ficsort mutatta.
Szoval meg megmutatni se tudta csak az hogy bejon a youtube.

Bocs a sok kulon kommenter,t de tableten nem olyan egyszeru olvasni es valaszolni is.

(#133) Balinov válasza ktomi666 (#102) üzenetére


Balinov
félisten

Igen. Nexbox A95X (2/8G, BT) 2 napja jott meg, kb 5-6 eves 720p-t tudo Microsoft Life-cammel tokeletesen megy a skype video

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#134) #20691712 válasza syler123 (#131) üzenetére


#20691712
törölt tag

Attol hogy nem ertessz valamit meg nem butasag hanem nalad user error.
Leirom ugy hogy lecsapodjon.
A kutyu menujeben tobb felbontast is valasztani lehetett
1080-576 (a tokom se emlekzsik lehet 480-ig).
Akkor lett gyanus amikor valtogattam a 720 es az 1080 kozt.
Semmi kulonbseg nem volt.
Beallitottam 1080-ra.
A kodi a system menuben akkor is 1280x720-as rendszer felbontast irt.
Aztan elinditottam kodiban egy 1080p-s videot ugy, hogy 1080-ra majd 720-ra volt allitva a kutyu felbontasa.
Es lass csodat semmi kulonbseg nem volt.

Azaz hiaba az fhd video o lescale-ezi(de szep szo) 720-ra mint a szel. A lescale nem eroforras igenyes szoval marhasag amit irtal.
Valoszinuleg nem en fogtam ki defektes darabot hanem senkinek nem volt annyi esze, hogy megnezze mert fel se meult benne ha a rendszer felbontast 1800p-re rakja akkor az nem az lesz.
Nyakamat ra, hogy ezeknek a kutyuknek a 70%-a ezt csinalja.

[ Szerkesztve ]

(#135) syler123 válasza #20691712 (#134) üzenetére


syler123
veterán

De gondolkodj már egy keveset kérlek. Az odáig tiszta hogyha elindítasz 1080p anyagot és azt folyékonyan viszi, akkor a hardware bírja a 1080p videót futtatni? Attól hogy mi jön ki a képkimenetből, attól még a soc játssza a 1080p-t. Ha ezt tudja a harware, akkor azon miért trükköznének a gyártók, hogy csak 720p-t adjon ki magából? Amit én rendeltem azon pedig hdmi 2.0 van, kizárnak tartom, hogy a 1080p-t ne küldené ki.

Libreelec-el ezekszerint nem is próbáltad, csak androiddal.

Melyik kütyü is volt ez pontosan?

Mondjuk én s905 soc-al vettem boxot.

[ Szerkesztve ]

(#136) Balinov válasza f4lcon (#123) üzenetére


Balinov
félisten

szia f4lcon

nas-on milyen DLNA szerver fut ill melyik az a droidos app, amit irtal hogy talaltal es jo?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#137) gabywap válasza syler123 (#135) üzenetére


gabywap
tag

Akkor ezek szerint több 10ezer ember már aki ilyet rendelt, vagy ehez hasonló kütyüt tévedett, csak te egy magad jöttél mindenre rá? Na nem mond má? Valami nagyon gagyit fogtál ki mivel klónozzák hamasitják is ezeket, vannak elég jók is, meg vannak elég gyengék is. De amiket itt állitasz az egy kemény álltaklánositás. Nem kéne! Mivel azért a kinai sem buta minden gagyit csináljon, holnap éhen hal ha iylen munkát végezne, gondolkozz má. Ha nem próbáltad még ki egy S905 kütyüt nem tudod mit tudnak ezek, nem próbáltad ki OpenElek, nem próbáltad ki LibreElek alatt a kütyüt. Igy merem ajánlani neked. De ne általánositsál, mert te egy egyedi probléma vagy a többi közt ennyi. Gondolom kint az oroszok akik ugyan úgy használják eme kütyüket, olvasnák a te irásodat hasukat fognák. :D

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#138) syler123 válasza gabywap (#137) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem ezt nem nekem akartad címezni :) Ha igen, akkor olvasd újra, amiket írtam.

[ Szerkesztve ]

(#139) gabywap válasza syler123 (#138) üzenetére


gabywap
tag

Jaj igen nem neked bocsánat! Hanem annak akinerk te is gondolod! :)
Vihargolyónak :D
bulletstorm

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#140) Perijon válasza #20691712 (#130) üzenetére


Perijon
tag

Most már volt időm kipróbálni a dolgot, és valóban ez volt a megoldás. :) Nem csak a "sima", de a HD csatornák is sokkal szebbek lettek. Szóval köszönöm még egyszer!

Annyi lenne még a kérdésem, hogy esetleg lehetne még szebb is? Mármint, egy 1.4-es, aranyozott kábelt vettem az Expert áruházban, saját márkás termékük. Esetleg egy Ugreen márkájú "high speed" típusútól még szebb is lehetne a kép? Például ez: Ugreen HDMI

(#141) bioengin válasza #20691712 (#132) üzenetére


bioengin
tag

Érdekes, mert a LAN-on ez (egy 12e Ft-os DLINK powerline adapteren keresztül) azonnal nyomja a YT videókat, TV-t, tényleg semmi gond így vele. Így a speedtesten kimaxolja a net előfizetés sávszélességét, és kvázi vízszintes a letöltési sebességdiagram. LEgalább is egyelőre. Aztán hogy mit tartogatnak a kínaiak a jövőre, az még kérdés... :-)

(#142) vszabcsi


vszabcsi
tag

Sziasztok! Van egy allwinner a20 duálmagos 1 Gb 4Gb androidos tv boxom. Sajnos indítást követően csak az android logóig jut el, a reset gombra nem reagál :( Számítógéppel hogy lehet összekötni? Vagy valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#143) f4lcon válasza Balinov (#136) üzenetére


f4lcon
őstag

ez egy Zyxel NSA310 semmi nem fut rajta, teljesen gyári
és VLC-t használok androidon, meg nPlayer-t iOS-on hozzá. az nPlayer köröket ver a VLC-re felhasználóbarátság szempontból. pl azt is tudja melyik filmet mikor néztem meg, vagy napokkal később is emlékszik, hogy hol hagytam abba bármelyik random mappában tárolt bármelyik tartalmat - még akkor is, ha a NAS közben ki volt kapcsolva.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#144) Balinov válasza f4lcon (#143) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi, gondolom az NSA310-en is Twonky fut, nem miniDLNA vagy Plex

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#145) trialboj


trialboj
őstag

Nincs kiemelt hsz és a gyors keresés sem segített.

Az lenne a kérdésem hogy mire is jó pontosan egy tvbox?! Pontosabban, hogy lehet-e rajta keresztül direktbe tvcsatornákat nézni, v bármilyen minőségi adást, vagy sem?

Szüleimnek lenne, akik nem értenek a technikához, és nem tudják megszerezni maguknak a tartalmat, hogy végre kiválthassák a szulejmán szintű műsorokat.

Játék, és egyéb előre letöltött tartalmak visszajátszása tehát nem szempont, ezen kívül jó még bármi másra is? Olvastam h talán skype, de ott meg nincs kamera, szóval az sem tökéletes.

Amúgy ezt talátltam NEXBOX A95X Amlogic S905 nevetségesen olcsón...

Köszönöm a tájékoztatást

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#146) gulac12 válasza trialboj (#145) üzenetére


gulac12
tag

Az Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikban nézz körül, minden kérdésedre válszt kapsz, az összefoglalót érdemes átböngészni.

[ Szerkesztve ]

(#147) Ciccuka válasza gulac12 (#146) üzenetére


Ciccuka
veterán

Teljesen felesleges volt még egy topikot nyitni szerintem.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#148) Balinov válasza Ciccuka (#147) üzenetére


Balinov
félisten

Ja, végül is egy 150hszes topik az ultimate egy 3600+ hszessel szemben..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#149) Ciccuka válasza Balinov (#148) üzenetére


Ciccuka
veterán

Erre a topikra értettem.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#150) f4lcon válasza Ciccuka (#149) üzenetére


f4lcon
őstag

ha TV Box-ot keresel, akkor tudod, hogy az "Amlogic xxx" topicba kell menni, vagy elolvasod ennek a címét, és ide jössz?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.