Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56151) Big_Boss válasza Reggie0 (#56150) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Attól függ kitől rabol. :DDD

(#56152) Lauda válasza Big_Boss (#56149) üzenetére


Lauda
félisten

Az utolsó x másodperchez utólag, baleset esetén például, nem élőben folyamatosan.

(#56153) Big_Boss válasza Lauda (#56152) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Persze, élőben nem férnek hozzá. Viszont ennek csak jogi akadálya van, mivel a HW és a SW is képes lenne rá.

(#56154) Reggie0 válasza Big_Boss (#56153) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem biztos, hogy jo lenne egy ilyen orwell-i vilagban elni. Azert egy autovezetes nem olyan, mint repulot vezetni, bar megjegyzem a kisrepulokon sincs fedelzeti hangfelvetel es elo kameras megfigyeles.
Inkabb rendesen buntetni kene a bekovetkezett cselekmenyeket es szurni az alkalmatlan soforoket meg a jogositvany megszerzese soran, nem boldog-boldogtalannak jogsit adni. Ez a baj a mai vilagban, mindent csak tunetileg akarunk kezelni a megelozes helyett.
Osztrakoknal sem azert van rend, mert rendort ultetnek melled az autoba.

[ Szerkesztve ]

(#56155) mezis válasza Reggie0 (#56154) üzenetére


mezis
nagyúr

Lassan, de biztosan haladunk oda, hogy vagy orwell-i világban élünk vagy nem élünk....

mezis

(#56157) tibcsiworld válasza Zolás (#56148) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Valahogy árulnak Teslákat Ausztriában is. Pedig abban van vagy 8 kamera!

(#56158) Di Natale válasza tibcsiworld (#56157) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Akárcsak a laptopomon, az autóban is leragasztanám. :D

(#56159) Lauda válasza tibcsiworld (#56157) üzenetére


Lauda
félisten

Még okozhat ez a téma meglepetéseket. Utazás a fedélzeti kamerák körül

(#56160) tibcsiworld válasza Di Natale (#56158) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Alapvetően mind kifelé vesz az önvezetés miatt.
A sentry mode pedig amolyan önvédelemnek van parkoláskor. Én nem ragasztanám le!

A laptopomon nekem is le van ragasztva. :)

szerk.:

Lauda:
Nem kell félni. Alapvetően nem raktároz felvételt. Ahhoz csatlakoztatni kell usb kulcsot vagy hdd-t, ami az autóban marad.8 fullHD videót nincs az a mobilinternet, ami el tudná küldeni! A hdd-re viszont csak 4 kamera videója kerülhet.
Elöl, hátul, és a B oszlopból előre nézők.

Ha jól tudom. Nem vagyok szakértő. :)

[ Szerkesztve ]

(#56161) tibcsiworld válasza Lauda (#56159) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Még valami kimaradt:

Az FSD tesztelői programot kiterjesztik, és azok közül választottak, akik megfeleltek egy teszten.
Önként lehetett jelentkezni, ami után egy belső kamera figyelte a vezetőt, és pontozta! Első körben csak 100 pontos kerülhetett be!

Alapvetően gond! A kamera jelenléte, de az autó figyeli a vezetési szokásainkat, az úticéljainkat, a ... mindent. Csak idő kérdése, hogy ebből mikor lesz üzlet, aztán meg még bármi.

Alapvetőleg a face és a google is megfigyel minket! Nem is akárhogyan! Gyakorlatilag mindent tudnak rólunk! Ettől nem félünk?

(#56162) Di Natale válasza tibcsiworld (#56161) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Hogy a picsába ne félnék... Most vettem egy új telefont, gyakorlatilag az első naptól kezdve azt érzem, hogy ezer éve ismer engem (Google). Nincs már meg az a feeling amikor egy szűz telefonra beköltözöl ..

(#56163) tibcsiworld válasza Di Natale (#56162) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Hát, előbb vagy utóbb az autó is ismerni fog.
A Teslában most azt is tesztelik, hogy nincs irányválasztó, csak menetpedál, és az autó dönti el, hogy merre mész! (Nyilván lehet változtatni az autó által javasolt irányon, de azért oda kell figyelni. Ezért sem lehet bárki tesztelő!) Ezt most az az 1000 vagy talán már 2000 tesztelő teszteli. Félelmetes jövő elé nézünk! :(

(#56164) nyikszi válasza Zolás (#56148) üzenetére


nyikszi
őstag

Félreértetted vagy én nem írtam jól. A franc se kíváncsi az emberre magára, hanem arra, hogy az utat figyeli-e vagy bóbiskol/fb-zik/yt-zik/nyomogatja azt a sz@rt. Én nagyon drákóin büntetném a kézben mobilozókat és fb-ozókat! Ma is csak egy pillanatra ránéztem a rádióra, hogy mi a címe a dalnak és mire felnéztem, ott állt egy autó, akkorát kellett fékeznem, hogy talán most másodjára indult be az ABS ebben az autómban. Szóval aki sms-ezik, meg videózik az gyakorlatilag közveszélyes.

Tényleg, ezekben a kamionokban nincs vészfékasszisztens vagy mi a neve? Ami ha lát egy akadályt, akkor gázelvétellel lassít előbb, majd fékez, végül vészfékezést hajt végre.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#56165) Big_Boss válasza Reggie0 (#56154) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ebben teljes mértékben egyetértünk! :R

(#56166) Lauda válasza Lauda (#56134) üzenetére


Lauda
félisten

(#56167) Zozzant válasza Lauda (#56166) üzenetére


Zozzant
addikt

Pedig csak a ködlámpa kapcsoló hibásodott meg...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#56168) mephi666 válasza Lauda (#56166) üzenetére


mephi666
nagyúr

Bikázni kellett? Van valami rejtett fogyasztónk, aminek nem tudtam még utána menni és ezért vettem 17ért egy xiaomi jumpstartert: 3szor röffentettem róla a kocsit és még 75% fölött van benne energia... (1.5 hónapja töltöttem: asszem benzinesekre 3 literig ajánlják, dízelre 2-2.5ig... 1.6benzinünket pöccre indítja teljesen kuka akkunál is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56169) Lauda válasza mephi666 (#56168) üzenetére


Lauda
félisten

Ez amúgy tényleg érdekes, hogy miért kell bikázni autópályán egy autót. :U

(#56170) Reggie0 válasza Lauda (#56169) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem autopalyan akkor kellett surun ujrainditani az autot, amikor a kipufogo homersekletszenzor tonkrement, mert emiatt azt hitte bizonyos uzemallapotokban(csak palyatemponal), hogy tultelitodott a reszecskeszuro es lekorlatozta a nyomatekot. Ekkor kialltam egy pihenobe vagy lehajtottam a palyarol, kocsi leallit, majd ujraindit, utana megint jo volt. Lehet itt is valamiert le kellett allitania az autot, de annyira szar volt az akksija, vagy sokat probalkozott, hogy mar nem indult el. Csak a hulyeje felreallt a leallosavban, ahelyett, hogy kihuzta volna egy kijaratig/pihenoig.

A modernebb autokat mar le sem lehet allitani a kulccsal mozgas kozben, regen ha barmi gond volt gurulas kozben kuplungozas mellett is ujra lehetett inditani, csak a kormanyzarra kellett figyleni.

[ Szerkesztve ]

(#56171) Zolás válasza nyikszi (#56164) üzenetére


Zolás
addikt

Van, de nem mindben. Az első szériás euro 6 volvóban nem volt. Utána lett alapfelszereltség. Még rengeteg régebbi technika van az úton amibe nincs. Most egy kétéves mercit hajtok, és sokszor ki kell kapcsolni, mert buta mint a franc. Hídra bejelez, és fékez is. Útépítésben szintén. A sávtartó asszisztens ugyanez. Repedés az aszfalton, már sípol. Jól hangzik hogy van, de sok értelme nincs.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#56172) mephi666


mephi666
nagyúr

mai elmebeteg szervdonor :U ...óra szerint 100-al mentünk főúton, mögöttünk sor, tartotta mindenki a követésit, de ennek végig kellett veretni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56173) Di Natale válasza mephi666 (#56172) üzenetére


Di Natale
aktív tag

:W

(#56174) NoLF válasza mephi666 (#56172) üzenetére


NoLF
addikt

Sut a nap, alacsonyan szallnak a trogerek :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56175) Reggie0 válasza mephi666 (#56172) üzenetére


Reggie0
félisten

Szoval te is szaguldoztal ;]

(#56176) nyikszi válasza Zolás (#56171) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz. Mondjuk ha ki lehet kapcsolni akkor semmi értelme. Persze ha hídra is jelez és lassít, az se jó.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#56177) Lauda válasza nyikszi (#56176) üzenetére


Lauda
félisten

Még szerencse, hogy ki lehet kapcsolni egy ilyen bugyuta berendezést, ami akár plusz veszélyforrás is lehet.

(#56178) Zolás válasza nyikszi (#56176) üzenetére


Zolás
addikt

Ha hirtelen beérzékel valamit ami ott sincs, képes satufékezni, ami egy negyven tonnás kamionnal az autópályán nem kicsi problémát tud okozni. Van táblaérzékelő is benne, azt automatikusan kapcsolom ki minden indításnál. Ha a pálya kihajtóra 60 vonatkozik, besatuzik a fék, és beáll hatvanra. Az alapötlet jó, de ebből nem lesz önvezető technika, ha az ötvenmilliós kamionba ilyen a felszerelés. Eddig az egyetlen dolog, ami jó is valamire, az a távolságtartó tempomat asszisztens. Európa útjainak 70%-a előzni tilos kamionnal. Ami elég idegesítő, hogy vagy elkezdesz lemaradni, vagy folyton utoléred az előtted haladót. Így viszont szépen tart egy 50-70m távolságot, és így nyugodtabban vezet az ember.
Tegnap délután utolértem 65km/h-val haladó szétrohadt kombi merci-utánfutó rajta két lóval kombót az M1 pályán. Gondolkodás nélkül kikerültem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#56179) dellfanboy válasza mephi666 (#56172) üzenetére


dellfanboy
őstag

valld, be csak irigykedtel, ahogy elsuhant melletted!

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#56180) BigBear


BigBear
senior tag

Néhány költői kérdés, illetve megjegyzés, csak úgy általánosan.
Csak engem zavar, hogy az autósok igen nagy része potenciális gyilkos akar lenni? Illetve a kezdő vagy tapasztalatlan sofőröket milyen tanácsokkal engedik ki?
1. A minap olvastam egy gumis kérdést Totalcaron. "Azt szeretném kérdezni, hogy a gumik sebességindexében mennyi tartalék, ráhagyás van? Tehát például mennyire veszélyes egy H-s gumival rövid időre beleszaladni a 220-ba (természetesen ahol lehet), vagy tartósan az index által megadott sebesség felett menni 10 km/h-val, mondjuk megpakolt autóval? Gondolom van erre valami standardizált protokoll." ???? WTF??? Komolyan, ennyire barmok az emberek? Mondjuk magyar, mit csodálkozzak? Abban az országban, ahol a sebességkorlátozás / előzni tilos / jobbra tarts / jobbkéz / stb. minden csak dísznek van... Ahol a barmoknak folyamatosan tolakodni kell, életveszélyes előzéseket végrehajtva, azért a 20 másodpercért (se), amit nyernek egy 50km-es úton.
2. Értem én azt, hogy valaki bátortalan, nem érzi az autót, úgy összességében nem siet, idős, fiatal, bármi. De könyörgöm, ezek az emberek nem érzékelik, hogy mögöttük esetenként sok száz méteres sor összegyűlik? Olyan nehéz lenne elengedni a sort időnként? Aki így halad, annak nem hiszem, hogy egy kis lehúzódás urambocsá' megállás annyira érvágás. Ha igen, nem üljön autóba, mert agyrém, amikor forgalmas úton 10-20km-t vonatozik mindenki miattuk 50-60-nal.
3. Állandó ködlámpa használat. A rákért nem törik le a keze minden baromnak, aki reflexből nyomja a ködlámpát. Az ilyeneket azonnal ki kellene szedni és büntetni. Nem, nem nappali fény. Arról beszélek, amikor ég mint a karácsonyfa, nappali, refi, ködlámpa, mert csak. Az ilyen parasztnak szúrófény / lézer kellene, hadd élvezze ő is a baromságát.
4. De a legdurvább és ami miatt rohadtul mérges vagyok.
Követési távolság. Kedves autósok. Anyátok ;>*ß$Ł}[[kjerfoirebgoerghvn$;> (ide bármi behelyettesíthető) -ért kell beleállni az előttetek haladóba. Úgy, hogy még a rohadt lámpátok sem látszik egy alacsony seggű sedan visszapillantójában. Mindezt bármilyen sebességtartományban. Nem előzési céllal, mert képesek vagytok 10km-eken át így jönni az ember mögött. Ha lassítok, sem mész el. Miért??? Miért nem kezdik el végre a kiszedegetést, vezetéstől való örök eltiltást az ilyen potenciális gyilkosoknál? Mert azok vagytok. Elég egy pillanatnyi kihagyás, vagy, hogy az előttetek haladónak bármi miatt fékezni kelljen és bele is rongyoltatok. Nincs az a csoda, ami megmentene a csattanástól, amikor 100-150-nel haladtok egy autó hátuljától 3-4-5 m-re. Ez konkrétan szándékos gyilkosság, illetve ha nincs baj, gyilkossági kísérlet.
Ha nem bírtok előzni máshogy, adjátok vissza a jogosítványt, könyörgöm. Egy biztos, ha egy ilyen barom belém jön és túlélem, ő nem fogja. :W

(#56181) mephi666 válasza dellfanboy (#56179) üzenetére


mephi666
nagyúr

persze :D ...a tempója azért látszódik, kanyar után jött jobbról egy bekötő egy faluhoz, ahol le is ment... végig látótávolságból maradt... nagyon megérhette neki, hogy kicsit elszámolja és akkor beleszáll a buszba... :U

összeszedtem most az elmúlt 1.5 hónap terméséből egy kisebb válogatást, amiből kiemelnék pár viccesebb részt :)

0:00-nál a fehér megy előre, mint a vakegér :)
0:15-nél a fekete is úgy kifordult komótosan, hogy már balról majdnem odaértek (a gyalogról ne is beszéljünk, akinek jobbra kellett volna kb 30métert sétálni a zebráig...)
0:35-nél gyalogosnak nem nagyon állnak meg
0:40-nél türelmetlen biciklis, közben és utána piroson átsétáló gyalogok (ugyanaz a kereszteződés: itt mindig történik valami érdekes)
1:06-nál egy erőszakoskodó (közben jobbról is oda akart már jönni más is a sávba... nagy nehezen megoldották végül: fehér skoda engedett nekik)
1:42 balra kanyarodni tilos (de a pizzát ki kell vinni gyorsan)
1:55-nél annyira előzékeny akart lenni az előttem levő, hogy ki akarta engedni jobbról a kocsit, miközben sorban jöttek szemből
2:10-nél a kedvencem (hányan közlekednek szabályosan? :) )
2:26-nál oké, hogy lakópihenő, de miért az úttesten az autók közt kell biciklizni tanítani a gyereket? (aminek a minősége is szar, közelben van csomó normális burkolatú terület, ahol alig van forgalom)
2:44-nél asszony mondta, hogy nem láttam a nőt, aki integetett, hogy engedjem már át? (kiskőrúton, ahol itt épp nincs is gyalogátkelő) ...láttam, hogy van ott valaki, de nem azt figyeltem, hanem a mercit és a buszt, akik a forgalomban részt vettek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56182) tyielow


tyielow
aktív tag

[link] azt a magyarázkodást hozzá...

YouTube: toty1ka

(#56183) Chris Kiki válasza tyielow (#56182) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Remélem ennek egy életre elveszik a jogsiját és letöltendőt kap, mert azonfelül, hogy összevissza vezet, ez még szándékos emberölési kísérletnek is elmegy.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#56184) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a gyerek se mehetett kevéssel :U 18évesen scirocco, ami 1.2tonna és a legkisebb is 120lónál indul... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56185) cappa72


cappa72
nagyúr

Két nap vezetés "tünetmentese".
Hétfőn mentem (Tatabánya - Pécs), keden jöttem (Pécs - Tatabánya)
Semmi igazán említésre méltó nem történt. :)
Ez is valami, nem? Vagy inkább nem semmi, hogy egy ilyen hosszú úton ténylegesen olyan nem volt, amire azt lehetne mondani, amit a topik címe feltesz kérdésként.
(apróságok persze voltak, de sem nem veszélyeztető, sem nem állatkodó autósokkal nem találkoztam)

Az is igaz, hogy Szerszárdtól Pécs felé az M6-on 8 db gépjárművel (igen, számoltam!) találkoztam.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#56186) Reggie0 válasza mephi666 (#56184) üzenetére


Reggie0
félisten

En tegnap jartam a ferihegyi ut kozepen es itt: [link] Volt egy kb. 70-100 meter feknyom a bal oldali (szembe) savban, ami tovabb tartott jobbra a kis leagazas fele es a zsakutca(kek) tabla ki volt dontve, majd ment tovabb a feknyom a fak koze... Szerintem kicsaptak ott a 200-at is.

(#56187) Lauda válasza mephi666 (#56184) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a legkorrektebb , amikor valaki saját baromságának nem lesz más áldozata/sérültje.

(#56188) Dluinet válasza cappa72 (#56185) üzenetére


Dluinet
nagyúr

USA-ban berakják az emberek a tepómatot, mennek 1000km és azokkal mennek végig, akik mellettük vannak. Ők sem látnak több autót útközben.

De egy negyedrészben kész lévő úttól miért várod el, hogy forgalma legyen?
Amit M6-nak hívsz az a Velence - Trieszt/Koper - Ljubljana - Maribor - Budapest - Uzhhorod - Lviv - Kiev útvonal C ágának Ploče – Szarajevó – Eszék – Budapest egy kis része.
Amíg nem lesz kész Kiev-től Ploče-ig, addig ez lesz.

Másik ok a kis forgalomra, hogy az M6 messzire elkerüli Pécsett. Ammennyi időbe kerül Pécsről felmenni az M6-ra, annyi időt nem spórol az ember az autópályán. + kevesen vannak akik megveszik az éves matricát, hogy 2 havonta egyszer felmenjenek BP-re. Ha visszahoznák a 3 napos matricát, máris többen lennének.
Egyszerűen a Pécsieknek ebben a formában nem éri meg az M6-os, de nem is nekik készült.

Budapestieknek lesz igazán jó, ha elkészül, hogy egy pályán egyenesen lemehetnek a Dél-Horvát tengerpartra.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56189) mephi666


mephi666
nagyúr

itt szerintetek kinek van elsőbbsége? a keresztben haladó gyalogosnak, vagy az autónak? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56190) Lauda válasza mephi666 (#56189) üzenetére


Lauda
félisten

Egyszerű. Az úttesten itt van elsőbbsége a gyalogosnak:

21. § (7) A kijelölt gyalogosátkelőhelyen áthaladó gyalogosnak a járművekkel szemben elsőbbsége van. Ugyancsak elsőbbsége van - kijelölt gyalogosátkelőhely hiányában is - az útkereszteződésnél áthaladó gyalogosnak azokkal a járművekkel szemben, amelyek arra az útra kanyarodnak be, amelyen a gyalogos áthalad.

Ezt leszámítva nincs elsőbbsége az úttesten, tehát a kérdésedre válaszolva, az autósnak van elsőbbsége.

[ Szerkesztve ]

(#56191) mephi666 válasza Lauda (#56190) üzenetére


mephi666
nagyúr

kisebb konfliktus volt itt kisebbségi nőkkel, akik a szürkületben halálos nyugalomban tolták itt keresztbe a babakocsit... megálltam előttük, de közelinek érezték és azonnal anyáztak meg mutogattak: "krvanyád, nem látsz? stb" :DDD (leszedem majd holnap kameráról a felvételt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56192) Lauda válasza mephi666 (#56191) üzenetére


Lauda
félisten

:)

(#56193) NoLF válasza Dluinet (#56188) üzenetére


NoLF
addikt

Sokat vezettel az allamokban?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56194) cappa72 válasza Dluinet (#56188) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ja, nem várom, hogy forgalom legyen. Nem is zavar, ha nem nagyon van.
Szekszárdig azért páran meg szoktak előzni, most nem volt ilyen. Illetve én is több autót lehagyok. "Lefelé" szokatlanul kevesen voltak.

Amúgy bp felé viszont erős volt, gondolom mentek hazafelé mindenhonnan.

Nekem pont jó a matrica, mert anyum közel lakik a pályához, és bizony 40 percet spórolok az odaúton. Azért az már megéri (igaz, ha ilyen van, akkor inkább havit veszek, nekem az gazdaságosabb).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#56195) Reggie0 válasza mephi666 (#56191) üzenetére


Reggie0
félisten

Nehogy azt hidd, hogy barmi koze van a kresznek hozza. Ha ok ugy erzik, akkor az ugy van nekik es kesz.

Nekem is mutogattak mar ilyenek, amikor a 2x2 savos osztottpalyas uton a balra kanyarodo kisteher elol leptek ki takarasbol es meg nekik allt feljebb, hogy en mit kozlekedek ott, amikor ok keresztbe mennek a semmi kozepen(se zebra, se felreertheto jeloles, semmi).

Told nekik a dudat, turaztasd a motort es ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#56196) mephi666 válasza Lauda (#56192) üzenetére


mephi666
nagyúr

na ott jöttek a beyonCék :DDD a ma reggeli jelenet meg azért vicces, mert van felénk csomó ilyen hely, ahol beláthatatlan szakasz, egyik oldalt kukák, másik oldalt parkolók... sok esetben szemből elengedem a másikat, akkor is ha az én oldalamon kukák sincsenek és szabad lenne nekem az út... most kivételesen bementem egyik oldalról, jött szemből a merci, aki megállhatott volna a kukáknál, ahol félre tudok én is húzódni, ő is el tudna menni, erre bejön és tolassak vissza :U :) volt, hogy közelben szembetalálkozott egy nő a kiskocsijával meg a több tonnás kukásautó és erősködött a nő, hogy ő márpedig nem tolat vissza 5 métert, neki van elsőbbsége: tolasson vissza a kukásautó 50 métert :U ott ugattak egymással percekig, a kukásautó vezetője is fogta már a saját fejét, hogy ilyen hülye nem lehet valaki... ahelyett, hogy 10másodperc alatt elintézték volna, visszatolat a nő, megy mindenki a dolgára, inkább ugattak percekig egymással... mondta is, hogy "ő bizony ráér: nem fog visszatolatni... neki van elsőbbsége" ...kukásokat meg azért kötötte a munkaidő (...tolattak nagy krvaanyázás közepette)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56197) Reggie0 válasza mephi666 (#56196) üzenetére


Reggie0
félisten

A te oldaladon nem volt szabad az ut, mert ott parkoltak az autok.

(#56198) mephi666 válasza Reggie0 (#56197) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nála meg kuka volt :) vannak ilyen helyek, hogy bemegy az ember vakon, közben megérkezik más szemből... esetek nagy részében belátható helyen is elengedem szemből a másikat, amikor egyszerre érkezünk kétoldalról, erre ilyen a szerencsém: egyszer bemegyek vakon és tolathatok vissza :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56199) NoLF válasza mephi666 (#56198) üzenetére


NoLF
addikt

én biztos nem tolattam volna hanem felteszem balra a járdára amíg elmegy

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#56200) szebe válasza mephi666 (#56196) üzenetére


szebe
őstag

Ha jól látom, a cék olyan helyen mentek át, ami ugyan nem átkelő, de fekvőrendőr? Ott azért illik figyelni.
(szerk: nekünk anno kresz-en úgy tanították/mondták, hogy hiába nincs átkelő, ha lelépett, engedjük át, mert el nem ütheted…)
A másik meg tök egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.