Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30901) zsid válasza Lauda (#30899) üzenetére


zsid
senior tag

Én már a kamionos topicban linkeltem durvábbat :)
/ amúgy ezt akármelyik kamionnal meg lehet csinálni /.

<tRucKdriFteR>

(#30902) MaciG


MaciG
addikt

Esőben többet fogyasztana az autó?

Aminap mentem a pályán, mikor odafele mentem akkor 6.1 l-es átlagfogyasztásom volt, este jöttem visszafele ugyanabban a tempóban és akkor meg 7.3 l. A különbség annyi volt ,hogy visszafele esett az eső.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#30903) Lauda válasza MaciG (#30902) üzenetére


Lauda
félisten

A parasabb ido miatt valtozhatnak az egesi korulmenyek a motor hengereben es ugye az ablaktorlo hasznalata, fokozottabb szelloztetes, paratlanito hasznalata stb... miatt novekszik a villamos energia fogyasztas is, ami szinten a fogyasztast noveli, de hogy kizarolag emiatt nott-e ennyit, az egy igen jo kerdes.

zsid :R

[ Szerkesztve ]

(#30904) Sotho válasza MaciG (#30902) üzenetére


Sotho
őstag

A levegő is "sűrűbb", (páratartalom, eső), a vizet is kinyomja a kerék az is pluszmunka tehát igen. És a motornak sem optimális a vízpára. Utálok esőben vezetni. :D

(#30905) mezis válasza MaciG (#30902) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem úgy volt az, hogy az oda útban LEMENTÉL vidékre a visszaútban meg FELMENTÉL a fővárosba ? :DDD ;]

Hőmérséklet, szélirány, szélsebesség, forgalom (előzések, stb) ugyanaz volt ?

[ Szerkesztve ]

mezis

(#30906) Lauda válasza mezis (#30905) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD :DDD

(#30907) MaciG válasza mezis (#30905) üzenetére


MaciG
addikt

Nem. Kifejezetten nem. :D

De valszeg azok lehettek az okok amiket írtatok. :)

BANZAII

(#30908) kw3v865


kw3v865
senior tag

Ajánlott olvasmány:
[link]
Sok dologban egyetértek vele!

(#30909) 8th válasza MaciG (#30900) üzenetére


8th
addikt

Ez butaság. Ilyen nincs, hogy nem érkezett meg az áru. Amelyik üzletben ez előfordul ott menjen el az üzletvezető krumplit árulni az út szélére. Előre kell gondolkodni aki erre nem képes nem való vezetői pozícióba. Másrészt nem érint a dolog az ország egyik legnagyobb bevásárlóközpontjába járok mert ott mindig van minden, raktárról egy helyen. :)

(#30910) kw3v865


kw3v865
senior tag

[link1][link2]
Idióta barmok ezek...

(#30911) Lauda válasza kw3v865 (#30910) üzenetére


Lauda
félisten

Ehhez van eszuk a rendoroknek is, kozben a tesok meg nyomjak az ejszakai muszakot. :W

(#30912) kw3v865 válasza Lauda (#30911) üzenetére


kw3v865
senior tag

Nagyon helyes, hogy kiosztottak 500 ezer Ft büntetést.
Ezek se sokkal különbek az orkoknál, na jó egy fokkal azért igen...

[ Szerkesztve ]

(#30913) Lauda


Lauda
félisten

Ruszki vadbarom: [link]

(#30914) Möhe válasza Lauda (#30913) üzenetére


Möhe
addikt

Kamionból kirángatni és kabát nélkül meghajtani a kocsik között! Balf@..

(#30915) 8th válasza Lauda (#30911) üzenetére


8th
addikt

A közút nem versenypálya! Talán most megtanulták a tompább lada userek is. Remélem a rendőrök így búcsúztak: találkozunk jövőre ugyanitt. :DDD

(#30916) MaciG válasza kw3v865 (#30910) üzenetére


MaciG
addikt

A kreszben benne van ,hogy nem lehet driftelve kanyarodni?

BANZAII

(#30917) Lauda válasza MaciG (#30916) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, benne van.

(#30918) adyz. válasza 8th (#30915) üzenetére


adyz.
aktív tag

majd ha lesz versenypálya, ami nem 45ezer\óra, akkor nem lesz ilyen illegál meeting. :U

[ Szerkesztve ]

(#30919) biga válasza adyz. (#30918) üzenetére


biga
senior tag

Ez hülye duma. Ilyen erővel lehetne azt is mondani: "majd ha lesz 500e-ért is új autó, akkor nem lopnak autót". Nincs különbség a kettő között!
Versenyezni (sőt autózni sem!) nem alapvető emberi jog!

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30920) Lauda válasza adyz. (#30918) üzenetére


Lauda
félisten

Meg ha 100ft lenne a gazolaj azt se lopnak ugye? Mikor 100 forint volt is loptak, ez igy egy marhasag ismerd be. :DDD

(#30921) MaciG válasza Lauda (#30917) üzenetére


MaciG
addikt

Merre van? Mert én hiába nézem nem találom :F

BANZAII

(#30922) adyz. válasza Lauda (#30920) üzenetére


adyz.
aktív tag

ismerjem be?
ismerjem be azt, hogy az mnasz pár napja/hete tette tönkre a rallyt (eltörölte borsod legnevesebb amatőr sorozatát! ha nem tudnátok)

és akkor csodálkoznak, hogy ilyenek előfordulnak.

mit gondoltok, miért van több tucat versenyautó az ilyeneken? (egy amatőr verseny egy hétvégére több százezer forintba kerül... ez mutat valamit. és senki ne jöjjön azzal, dehát ha versenyautója van akkor erre is legyen pénze, mert ez nem így működik)

varga "cigány" zoli mondta jól egy interjúban... amíg itthon egy napra több százezer forint elmegy, egy osztrák rallyra kiviszi a két szervízautót, a versenyautót és a személyzetet, három napi kaja étteremben és szállodában alszanak. miről is beszélünk akkor? :U

ott a hungaroring pl. olyan összegeket kérnek érte, hogy hihetetlen.

alapvetően nem vagytok tisztában, hogy mi mibe kerül, csak azt mondja mindenki, amit a tv-ben hall.

[ Szerkesztve ]

(#30923) Lauda válasza MaciG (#30921) üzenetére


Lauda
félisten

3. §3 (1) Aki a közúti közlekedésben részt vesz, köteles
a) a közúti forgalomra, valamint a közútnak és környezetének a védelmére vonatkozó jogszabályi rendelkezéseket megtartani;
b) a közúti jelzések rendelkezéseinek, továbbá a forgalom irányítására, ellenőrzésére jogosultak utasításainak eleget tenni;
c) úgy közlekedni, hogy a személy- és vagyonbiztonságot ne veszélyeztesse, másokat közlekedésükben indokolatlanul ne akadályozzon, és ne zavarjon.

[link]

adyz. ha nem tudod megvenni a kenyeret, akkor mar szabad lopni? Te ezt igy gondolod?

[ Szerkesztve ]

(#30924) adyz. válasza Lauda (#30923) üzenetére


adyz.
aktív tag

nem kellene a lopást egy ilyen "rendezvényhez" hasonlítani, mert teljesen más kategória. :U

több tucatszor meg lett próbálva, hogy legális legyen minden, de elhajtanak mindenkit a francba, mert nem tejel eleget... és akkor jönnek ezek az illegális dolgok. (igen, próbáltunk szervezni legális versenyt, összejövetelt és olyan összegeket kérnek mindenért, hogy az hihetetlen...)

[ Szerkesztve ]

(#30925) MaciG válasza Lauda (#30923) üzenetére


MaciG
addikt

Ebben hol van hogy nem lehet driftelni? Az sincs megszabva hány kört lehet menni, és még a sebességhatáron is belül vannak mi a gáz? :U

BANZAII

(#30926) 8th válasza adyz. (#30918) üzenetére


8th
addikt

45.000/óra? Azt kell, hogy mondjam sajnos te nagyon el vagy tévedve!

Euroring:

36.600 HUF/ egész nap.

Hungaroring:

1x20 perc: 8.000 HUF
2x20 perc: 15.000 HUF
3x20 perc: 21.000 HUF
4x20 perc: 26.000 HUF
5x20 perc: 30.000 HUF
10x20 perc: 50.000 HUF

Pannóniaring:

egész nap / fél nap: 400 € / 300 €

Kakucsring:

egész nap: 10.000 HUF /fő
fél nap: 8.000 HUF /fő

Ezen kívül ott van a Rábaring is ami talán a legjobb pálya itthon, erről nem találtam árakat. Az szintén bérelhető akárcsak a magyarországi ex-katonai és nyilvános repterek java része. Taszár, Debrecen, Pécs, Nyíregyháza, Kiskunlacháza, Tököl, Kaposújlak, Szentkirályszabadja, Kunmadaras stb... ezeken minden megfordultam szóval ne mondd, hogy elérhetetlen az átlag autóbuzi számára. Ja el is felejtetten, a körforgalomban menőbb rajkodni a 16éves kis picsáknak oszló-bolmó félhulla zsigulikkal. :(((

[ Szerkesztve ]

(#30927) Lauda válasza MaciG (#30925) üzenetére


Lauda
félisten

Neked sehol. :W Az le van irva, hogy ne menj tukorjegen 130-al autopalyan? Az sincs, de ebben a paragrafusban bent van az is. De nem magyarazom, mert nem a foldon elsz.

adyz. az a lenyeg, hogy a vilag nem ugy mukodik, hogy azt csinaljuk, amihez kedvunk van.

[ Szerkesztve ]

(#30928) MaciG válasza Lauda (#30927) üzenetére


MaciG
addikt

Ezek szeriont akkor nem volt szabálytalan. Köszönm ,hogy TE is megértesz. :R

BANZAII

(#30929) biga válasza adyz. (#30924) üzenetére


biga
senior tag

Igazad van, a lopás és a közúti versenyzés (driftelés stb) valóban kicsit sántító hasonlat. A lopás ol nem veszélyeztet akár több tucat ártatlant!
Nagyon sajnálom, ha a versenyzők sorsa ilyen sanyarú (megélhetési közúti veszélyeztetés? :F ), de ennek megoldása nem ez. Ez ugyanis szabálytalan (veszélyes) és kész. Mondok akkor más példát: ha van egy (legális) fegyverem, de drágállom a lőtéri díjat (sőt, akár több tucat haverom is egyszerre!), akkor mehetek lövöldözni az utcára is?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30930) biga válasza MaciG (#30925) üzenetére


biga
senior tag

Egészen pontosan itt van benne:

c) úgy közlekedni, hogy a személy- és vagyonbiztonságot ne veszélyeztesse, másokat közlekedésükben indokolatlanul ne akadályozzon, és ne zavarjon.

A közúton végzett akaratlagos (tudatos) driftelés egyértelműen indokolatlan veszélyeztetés és zavarás. A drift a járműnek sem a rendeltetésszerű használata, erre a jármű a gyár szerint nem alkalmas, ilyen módon tehát nem is vehet részt a forgalomban. Ha te magad alkalmassá teszed, az meg engedély nélküli átalakítás, tehát ugyancsak nem vehet részt a forgalomban.

Szerintem világosan tiltja a driftet (is) a KRESZ, kár, hogy néhányan ezt nem képesek értelmezni... :U

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30931) 8th válasza adyz. (#30922) üzenetére


8th
addikt

"Mit gondoltok, miért van több tucat versenyautó az ilyeneken?"

Azért vannak ott versenyautók mert járatni akarják a technikát, vagy simán csak brahiból. Akármiért is de megérdemlik a büntetést amit a nyakukba basztak. Nem versenypálya. Én még a rostán fennakadt versenyzőket el is tiltanám 1-2 versenytől de sajnos az mnasz rali szakág szabályzata nem ad erre lehetőséget. A másik. Nem csak rally túra meg rally másod harmadosztály van a világon.

"egy amatőr verseny egy hétvégére több százezer forintba kerül... ez mutat valamit. és senki ne jöjjön azzal, dehát ha versenyautója van akkor erre is legyen pénze, mert ez nem így működik"

És kiért kell az mnasz picsáját a meleg szarig kinyalni? Sose fogom megérteni miért akar valaki a magyar bajnokságban versenyezni főleg ha csóró is mint a templom egere. A szponzorok sem véletlenül pártoltak el a ralitól. Hány amatőr rendezvénysorozatot mondjak ahol bárki elindulhat teljesen utcai vagy akár kihegyezett verseny autóval? Nehogy már ne bírja ki valaki az a néhány ezer forintos nevezési díjat / alkalom. Amatőr sorozat létükre a szervezés sok esetben jóval profibb mint a magyar bajnokság futamain.

(#30932) adyz. válasza biga (#30929) üzenetére


adyz.
aktív tag

kérlek mutass nekem ártatlant, aki ott volt.
minden ember saját felelősségére ment el oda.

8th

mivel minden sorozatot/futamot be kell jelenteni az mnasz-nek, mindenkinek nyalni kell a seggét és pénzt rakni a zsebébe :K

btw, senki pártján sem állok, mert mindkét félnek van igaza. de amíg nincs megállapodás, addig ez lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30933) 8th válasza adyz. (#30932) üzenetére


8th
addikt

Bizony, ahogy mondod. Mindenki. Még a drifterek is. Lebuktak jól megkúrta őket a rendőr. Tudták mivel jár ez pontosan tudták, hogy illegális amit művelnek mégis odamentek és csinálták amit. Rohadtul nem tudom sajnálni őket, a nyereményük egy bazinagy:

;]

(#30934) biga válasza adyz. (#30932) üzenetére


biga
senior tag

Pl a videon látható busz is vállalta? Az esetleg véletlenül arra járók is?

De az ott álldogáló hülyegyereknek is lehet esetleg azt mondani egy esetleges baleset után, hogy varrd össze magad, így jártál, tudtad mi fog történni? Ezt te sem gondolod komolyan.

Közúton versenyezni veszélyes, ezért tilos. Ezt nem lehet máshogy értékelni és nincs rá semmiyen ésszerű és érthető magyarázat.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30935) adyz. válasza 8th (#30933) üzenetére


adyz.
aktív tag

nem is kell sajnálni, sőt, nem is sajnáltatják magukat.

a drift szót pedig mellőzzük kérem, teljesen mást jelent :)
ezt is a média verte nagy dobra, a drift az nem a körforgalomban forgás.

biga

ugyan már, semmivel sem veszélyesebb, mint a 75 éves pistabácsi a suzukijával (pár hete pont egy idős bácsika ütött el majdnem "nem láttam fiatalember" címszóval! fényes nappal)

a buszos engem hidegen hagy, saját dolga.

alapvető kommunbikációhiány van a két fél között. az egyik fél a profitot keresi, a másik fél pedig a minél olcsóbb költségvetést. meg kell találni a középutat és nem lesz baj.

miskolcon pl. fél órán át engedték a rendőrök (kint álltak több autóval is és nem avatkoztak közbe), mivel nulla forgalom volt. utána megjelent pár autós és elküldtek mindenkit haza. senki nem halt meg, senki nem sérült meg, senkit nem büntettek meg. mindenki jól érezte magát és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#30936) qdak válasza Lauda (#30917) üzenetére


qdak
addikt

ennyierovel azert is buntethetnek, mikor 1000ccm utan beultem egy 7 BMW be azt csodalkoztam h tekerte mint az allat...
ez teleg sok volt amit csinaltak, de azert 1kis csiszi csuszi sztem mindenkinek belefer.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#30937) biga válasza adyz. (#30935) üzenetére


biga
senior tag

Tehát szerinted egy esetlegesen gyengébb (vagy csak épp elbambult) vezető veszélyesebb, mint aki tudatosan, előre megfontolt szándékkal versenyzik? És ha az a bácsi nyomta is volna neki ("versenyzik"), te most irogatnál? Nem hiszem. És épp azért, mert a KRESZ fel van készülve a rutintalanabb vezetőkre valamelyest, de egyáltalán nincs (csak büntetés szintjén lehet ugyanis) a tudatosan, többszörösen szabályokat áthágókra.

Nem muszáj azonban senkinek ezekkel a szörnyű és betarthatatlan szabályokkal együtt élni: lehet keresni magának egy lakatlan szigetet (vagy területet - hátha van még...), ahol azt csinál amit akar. Nem kell holmi arra járó többi emberrel (suzukis bácsival pl) bajlódni!

Vagy esetleg képes kompromisszumot kötni, és ha baromkodni akar a haverokkal összedobják a haverokkal a beugrót egy pályabérletre (sőt, a nézők is beszállhatnak mondjuk belépőjegy formájában) és ott csinálhatják ezt bármikor! Ki tudja, talán akkora sikere lesz, hogy szervezőként ingyen kimehet marhulni!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30938) MaciG válasza biga (#30930) üzenetére


MaciG
addikt

Itt sincs benne hogy nem lehet driftelni. Veszélyeztetni nem lehet. De ilyen erővel pl. Egy idős fószer aki annyira ismeri a kreszt h szembe megy a pályán veszélyesebb mint az aki valóban tud vezetni... és a fószer mégis vezethet. Szóval ez elég relatív mi a veszélyes. Ezért is rossz a kresz mert nem egyértelmű, tele van kiskapukkal.

BANZAII

(#30939) biga válasza MaciG (#30938) üzenetére


biga
senior tag

Nem értem miről beszélsz. Szembe menni a forgalommal is tilos, meg versenyezi ia. Ugyan azon okból az. Nincs ott semmi kiskapu. A különbség annak elbírálásában lehet, hogy milyn büntit kapjon az, aki tudatosan, előre megfontoltan veszélyeztet, illetve aki véletlenül (és mikor rájön a hibájára azonnal korrigálilletve vállalja azt!!!).
A KRESZ az egyik legegyértelműbb szabályrendszer egyébként!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30940) MaciG válasza biga (#30939) üzenetére


MaciG
addikt

Te is tudod, hogy az emberek nem egyformák. Ami egyiknek veszélyes az a másiknak nem, és mivel nincsenek konkrétan leírva mik azok amik veszélyesnek számítanak, így mindenki maga ítéli meg. Pl. anyukám fél úgy vezetni ha egy kamion követni, mert szerinte az veszélyes, mert mi van ha nekimegy. Akkor legyen tilos kamionnal személyautó után közlekedni mert valakinek veszélyes?

BANZAII

(#30941) hdman válasza MaciG (#30940) üzenetére


hdman
őstag

Ha minden szituációra külön fejezetet szánnának a kreszben, hosszabb lenne mint a háború és béke :DDD

Amerikában ha jól tudom, csak pár oldalas a kresz könyv, a többség mégis jól elboldogul...

Sopron city :)

(#30942) MaciG válasza hdman (#30941) üzenetére


MaciG
addikt

Azért azt tegyük, hozzám hogy ott azért kicsit nagyobb respecktjük van a sheriffeknek.

BANZAII

(#30943) hdman válasza MaciG (#30942) üzenetére


hdman
őstag

Az igaz :)

Még nem jártam Amerikában, de az első közúti ellenőrzésnél lehet kicsit felmenne a pulzusom...

Sopron city :)

(#30944) Möhe válasza hdman (#30941) üzenetére


Möhe
addikt

Valamikor pár éve tv-ben láttam,hogy osztrák vagy német kisvárosban leszedték a közlekedési táblákat,nincsenek felfestések sem. Sokkal körültekintőbbek a közlekedők mint amikor voltak táblák. Vissza is esett a balesetek száma,pont a figyelem miatt.

Usákiában pedig joga van a rendőrnek erőszakot alkalmazni,fegyvert használni ,ha úgy érzi veszélyben van és aztán kérdezni. Itthon meg rázúdítják az összes jogi paragrafust és mossa ki magát ha tudja.

(#30945) hdman válasza Möhe (#30944) üzenetére


hdman
őstag

A táblamentesitésről én is hallottam, sőt talán vagy itt, vagy a milyen autót vegyek topikban is volt róla szó.

Azért nem semmi, hogy egy lényegesen fejlettebb közlekedési felfogásnál meg lehet valósitani egy ilyen dolgot.

Usákiában pedig joga van a rendőrnek erőszakot alkalmazni,fegyvert használni ,ha úgy érzi veszélyben van és aztán kérdezni. Itthon meg rázúdítják az összes jogi paragrafust és mossa ki magát ha tudja.

Hát ez sajna nálunk nem igy van, lásd a legutóbbi osztrák gázolós fiatalembert. Őt ott az első gyanús mozdulatra szitává lőtték volna, nem hogy még ő akar perelni, pláne 28 fegyelemsértés után. Vicc...

Aztán nem beszélve arról, hogy a magyar rendőrség respectje is 0 amig az van nekik kiadva, hogy a bokorból trafizzanak, ahelyett, hogy a tényleges bűnözőket üldöznék. Hiába, ebből van a pénz, a költségvetésbe pedig ugye bele van kalkulálva az innen befolyó pénz.

Nemrég volt olyan sztori is, hogy cigányok (?) rendőrökre támadtak, ez sajna lassan mindennapos lesz. Már az is ijedtségre ad okot, hogy egy rendőrrel ilyet megtehetnek (és meg is teszik), akkor mi garantálja egy magánember biztonságát? Ez itt a baj :(

Sopron city :)

(#30946) Möhe válasza hdman (#30945) üzenetére


Möhe
addikt

Én meg szabadkezet adnék a rendőrnek,kb annyit mint az usában.Cserébe rendesen kiszűrném a társaságot piszikailag és fizikailag. Aki meg nem felet meg, mehet biztonsági őrnek vagy a honvédséghez. A fizut meg feltolnám nekik annyira hogy megérje elgondolkodni a honpolgárnak hogy megérje neki elgondolkodni azon hogy beálljon a sorba.
Persze ha már ott lennék a sok politikus létszámot is felezném (derék magasságban :DDD ) meg a fizukat is. Jó helyen lenne a rendőr,mentős,tűzoltó,tanár zsebében. De lehet hogy így egy kisebb diktatúra lenne már jelen ;] .

(#30947) hdman válasza Möhe (#30946) üzenetére


hdman
őstag

Möhe for president :DDD

Szimpatikus elképzelések, én támogatnám :C

Sopron city :)

(#30948) Lauda válasza MaciG (#30938) üzenetére


Lauda
félisten

A kresz az jo, de gondolkodni is kell hozza, anelkul nehez megerteni.

hdman ott nem kell tartanod a rendortol. :N

[ Szerkesztve ]

(#30949) biga válasza MaciG (#30940) üzenetére


biga
senior tag

A KRESZ-ben azért vannak a szabályok, hogy amit írsz, fel se merüljön! Épp az a lényege, hogy fel van készülve arra, hogy különböző képességű vezetők közlekednek együtt. Figyelembe veszi (amennyire ez lehetséges) az esetleges emberi hibákat is, ezeket igyekszik eleve megelőzni. Az átlagos, vagy annál esetleg gyengébb sofőrök esetleges egy-egy hibáját jó eséllyel tolerálni és javítani képes (ha a szembe jövő is betartja a szabályokat). De a tudatos felelőtlenségre nem tud felkészülni! (tehát ha te egyáltalán nem akarod betartani a szabályokat, az ellen nem véd! Az ellen a közlekedési bírság védhet esetleg!)

A jó vezető egyébként nem onnan ismerszik meg, hogy tud a forgalomban kilinccsel előre is közlekedni pusztán brahiból, hanem onnan, hogy képes felmérni a környezet és a szabályok adta lehetőségeket és azokon belül képes kihozni a maximumot. Az előzőt felelőtlen hülyegyereknek hívjuk, a másikat meg profi vezetőnek (ez utóbbi az, aki évtizedeket vezet le, és akár több millió km-eket is igazi hiba nélkül. Ezek persze nem feltünőek)

A KRESZ igenis egyértelműen leírja, hogy mit tehetsz és mit nem. Ehhez nem kell az összes lehetséges variációt felsorolnia tiltásként, egy jogosítvánnyal rendelkező (tehát minimum írni olvasni képes, és egy óvodásnál nagyobb belátási képességekkel és értelemmel rendelkező) ember ezt érti is (a vezetők mondjuk 95%-a ide tartozik azért...).

Mindenkinek lehetnek persze rossz napjai, sőt azt is elhiszem, hogy van olyan, aki valahogy nem képes uralkodni saját magán és feltétlenül közúton akar vagánykodni (ami ismerjük be nem nagy kunszt, senki ellen győzni nem nagy tudás :) Versenypályán, más, hasonlóan versenyzők ellen már kihívás, na de ehhez már tényleg tudni kellene autózni :P ), abban legyen már annyi gerinc, hogy ha gond van, vagy lebukik, akkor is ugyan akkora mellszélességgel áll a bünti elé is!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#30950) Zolás válasza hdman (#30945) üzenetére


Zolás
addikt

Lényegesen fejlettebb közlekedési felfogás......
Én kamionnal járok, csak azért megelőz az osztrák, hogy lefékezzen előttem 60-70 körülire, és követhessem. Éjjel a pályákon 60km/h a szabály, mert zajos vagy!!! És biza ott is a bokorból kilőnek, mint a nyulat. Ki az isten nyilát zavarok a pályán éjjel? Vagy ez a fejlettség?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.