Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) crok válasza #68216320 (#1400) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, a MagiskHidePropsConfig modul, összefoglaló Gyorstalpaló rész.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1402) crok válasza aprokaroka87 (#1399) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem a nyelvi file miatt írja (/dev/tmp/hu_HU.sh.s - nem találja, gondolom magyarra nincs megcsinálva, utána a végén az "is not installed" előtt még kellene legyen egy felhúzott változóból egy modulnév amit szintén nem tudott felhúzni) - próbáld ki úgy hogy angolra állítod a telefon nyelvet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1403) lovi27


lovi27
addikt

(#1404) crok


crok
Topikgazda

@androidpolice: topjohnwu engedélyt kapott a Google-től, hogy folytassa a Magisk project-et viszont kb. MagiskHide nélkül..
"MagiskHide will have to see its end of life," Wu said. "Having access to almost all Google source code (as all Googlers do) and spoken with various related teams, it simply does not make sense for me to be involved in any root hiding business as it is just straight up conflict of interest."
Ez ugye nem azt jelenti hogy bárki más fel ne karolhatná a dolgot de topjohnwu azt mondja hogy se ideje se érdeke nincs benne. Egy dolog marad meg amit még ő hagy meg:
"A small portion of the MagiskHide tool will remain: the ability for users to set a denylist of processes that keeps Magisk from interfering with specific applications."

Aztán a repo: a backend már amúgy is köhögött régóta és a repo maintainer-ekkel is beszélgettem már és az van hogy topjohnwu elengedte a dolgot régen, a moderátorok meg egyrészt szétszéledtek másrészt mást kezdtek el csinálni, így:
"Wu's also said that he no longer has the time or interest to moderate the Magisk Module repository. The repo will be removed from the app, and a GitHub web-based replacement run by members of the Magisk community is in the works. Manual file-based installation is still an option."

És lesz még egy új feature azért, amit régen mondott már: a zygisk, a Zygote-ba ágyazott Magisk részek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1405) aprokaroka87 válasza crok (#1402) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem.
Megpróbálom majd holnap.

Köszi :)

(#1406) #68216320 válasza crok (#1401) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszönöm, ezzel sikerült megoldani. A valós készüléket állítottam be, letöltődött a Revolut app.
(Olvastam az összefoglalót, de valahogy átsiklottam ezen a részen. Elnézést.)

(#1407) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#1405) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kb 30 perce átraktam Angolra a telefont, erre a telefon bootloop-ba került, Nem segített semmi más csak Orangefox-ban a Data partició törlése. :D

Vajon mivel gázoltam bele a telefon lelkébe?

Én egész végig a Gravity Box-ra gondoltam.

A Telefon amúgy Redmi Note 7, Pixel Experience rom.

Majd Délután elkezdem újra be lakni.

[ Szerkesztve ]

(#1408) crok válasza aprokaroka87 (#1407) üzenetére


crok
Topikgazda

Miert nem tiltottad le / torolted a modulokat mielott ilyen drasztikus "megoldast" valasztottal? Biztosan nem a nyelvvalasztas okozta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1409) aprokaroka87 válasza crok (#1408) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából hirtelen eszembe sem jutott, jó kis tanulópénz :)

(#1411) JoHn123 válasza crok (#1404) üzenetére


JoHn123
tag

Sajnos eleggé rossz a helyzet. A magisk a hide nelkul olyan mint az alkohol mnetes sor. Van de minek? A zygisk részt ugyan nem teljesen ertem, de remelem nem hal meg teljesen a projekt, remelem forkoljak, fejlesztik.

(#1412) crok válasza JoHn123 (#1411) üzenetére


crok
Topikgazda

Eddig is lehetett, eddig is nyilt volt, a manager-bol is igy lett custom anno (onnan lett az uj design), ezert is kerult be a custom update channel is anno. A hide sem kerul ki csak "nem viszi tovabb". Ettol meg szerintem nincs semmi veszve, pl. az Xposed is folytatodott.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1413) Trailblazer válasza crok (#1404) üzenetére


Trailblazer
addikt

Most akkor ez mit jelent, copni fogunk?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1414) crok válasza Trailblazer (#1413) üzenetére


crok
Topikgazda

Az is jelentheti. Meg nem is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1415) Trailblazer válasza crok (#1414) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tehát bizonytalan a jövő. Ez talán a legutálatosabb opció...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1416) aprokaroka87 válasza crok (#1408) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Újra raktam a dolgokat.
Átraktam angolra a telefont, megpróbáltam úgy is.

De továbbra sem akar müködni.

link

itt a log file, remélem elérhető :)

(#1417) crok válasza aprokaroka87 (#1416) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen modul van mar fent? A Riru mar fent van?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1418) aprokaroka87 válasza crok (#1417) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

riru fent van.

Illetve Lsposed, Viper4android.

Safetynet állapota Succes.

(#1419) crok válasza aprokaroka87 (#1418) üzenetére


crok
Topikgazda

Hm.. fura.. Nálam se megy fel egyik készüléken se, ugyanígy. Mindenesetre egy mido-val most lepróbáztam, Riru 26-al nem megy, de szerintem megvan mi a gond: a Riru verzióellenőrzés, csak nem túl beszédes a hibaüzenet és megvan az ok is.

Szóval kezdem az elején:
EdXposed hivatalos oldal: edxp.meowcat.org
Installation
...
2. Modules
1) Download and install the latest version EdXposed Manager in Github Releases
2) Download EdXposed Riru v25.4.4 and install them in Magisk Manager
3) Reboot and have fun :)
..valamint a fenti leírásban (úgy néz ki..) a Riru v25.x nem véletlen lett ajánlva:
[ZH/EN] EdXposed Official
Due to the low quality of Riru's documentation and the high frequency of API changes, the development team has decided not to adapt Riru 26 for the time being. Please wait for the development team member solohsu for the subsequent maintenance plan. We deeply regret this irresponsible change of Riru.

Please do NOT update to Riru 26, we recommend using a version below 25. The last available version is 25.4.4: https://t.me/EdXposed/136

Szóval Riru v25.4.4-el simán felment az EdXposed v0.5.2.2 a mido-n Pixel Experience Plus A10-re és A11-re is. Nyilván ne frissítsd majd.. a Riru-t.. egyelőre.

Viszont.. egyébként.. ha lavender-ed van arra a Pixel Experience-nek van A10 és A11 ROM-ja is, az EdXposed meg csak A10-ig támogatott - vagy nem? A Magisk Manager-ben levő leírás szerint legalábbis.. felmenni felment A11-re is (az LSposed is) de hogy amúgy hogy működik-e rendesen..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1420) aprokaroka87 válasza crok (#1419) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A11 alapú a Pixel expereience rom, Lsposed esetén nem tapasztaltam semmi hibát.

De egyenlőre nem piszkálom.

(#1421) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#1420) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Végül megcsináltam amit írtál.

Viszont itt merül fen bennem hogy az Edxpoed és az Lsposed használata, mennyire ajánlott egymás melett, van-e értelme.

(#1422) crok válasza aprokaroka87 (#1421) üzenetére


crok
Topikgazda

Egymás mellett csak ha olyan modulokat használsz ami csak az egyikkel megy jól vagy csak a másikkal (esetleg bugos valamelyikkel..) de mindkettővel nem. Azt csak te tudod milyen modul(oka)t akarsz használni és az melyikkel kompatibilis. Ha nincs scope a modulban LSPosed-on nem biztos hogy jól fog menni pl. Az LSPosed-nak van saját repo-ja is emiatt, ha olyan modul megy fel amiben nincs scope akkor egyenként kell kiválasztani hogy melyik app-ekre vonatkozzon a modul. Meg talán-talán az LSPosed aktívabb.. úgy értem nem csak maga a modul hanem a repoban levő modulok fejlesztése is. Same but different.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1423) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én mindenre mostmár lsposedet használok. Látszólag működik, csak igen, scopeolni kell sokszor kézzel. De az lsposedet aktívan fejlesztik, átmegy a safetyneten (nekem edxposed rég nem) és eddig mindent tudott, amire kellett.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1424) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nagyon érdekes, az imént, kb 5 perce használtam a google mapset navigációra, előtte kb fél órával fizettem google pay-jel a telefonnal, aztán a semmiből kaptam egy értesítést, hogy ez a telefon nem felel meg a biztonsági követelményeknek, így a google pay mostantól nem elérhető. Néztem a safetyneten valóban nem megy át az eszköz. Előtte minden rendben volt. Modulokat letiltva, magisket bent hagyva sem működik továbbra sem. Adaway van telepítve, ami a hosts fájlba nyúl bele, de azt is kiszedtem. Semmi. Magisket teljesen kigyomlálva minden ok megint. Ennyi volt a móka? Másnak megy?

Még mindig basic attestationt ír.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1425) Mr Dini válasza Mr Dini (#1424) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Úgy tűnik más telefonokon működik. Ötletem sincs mi okozhatja, de nem szeretném újrarakni az egész telefont. Magiskhide props és universal safetynet fix sem segített. Mindig csak a ctsprofile megy félre.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1426) crok válasza Mr Dini (#1425) üzenetére


crok
Topikgazda

Nálam minden rendben. Ez mondjuk neked most nem segít.. de..

A basic attestation az okay mert a hardware attestation-t nem lehet megverni, azért kell olyat hazudni hogy basic-et akarjon csinálni csak. Mit mondanak most, minden nélkül pl. a RootBeerSample, RootBeerFresh, VD Infos meg a MagiskDetector (release letöltések) és az XPosedDetector (release letöltések)? A MagiskHide listában az appok felett van egy kis csík, az mutatja hogy az összes isolated processből hány elől van hide-olva a Magisk. Alapból a Google Play Services alatt is csak kettő van rejtve (a GMS és a GMS Unstable) de van alatta még vagy 8..10.. azt is rejteni kellene szerintem. Aztán.. Beállítások -> Telepített appok -> Google Play Services -> vedd el a Telefon jogot + adattörlés, Google Play Store-nál is.

..vagy [ez] a baj..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1427) Mr Dini válasza crok (#1426) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Megvan a megoldás. Nagyon sok custom rom még root nélkül is érintett. XPrivacyLua LSPosed modult kell engedélyezni és azon belül aktiválni a GMS-t. Aztán törölni kell a GMS adatait. Így megint megy. Kérdés, hogy meddig.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1428) aprokaroka87 válasza crok (#1422) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Majd meglátom melyik válik be.

Viszont ahogy nézem jó pár modul már régóta nincs frissítve.
Van ami 2014-2015-ben lett frissítve utoljára, ezeknél meg meg már nem garantált az Android 11-el kompatibilitás.

(#1429) zsola400


zsola400
aktív tag

A ctsprofile nálam is hibára fut, nem piszkáltam a modulokat, más Xiaomi telon is előjött már.

(#1430) b3n1t0


b3n1t0
csendes tag

Mi befolyásolja azt, hogy egy modul EdXposed-dal működik, de LSposed-dal nem? Erről lenne szó
Sőt, ha EdXposed alá visszateszem, a statusbar-on többszörözi a megjelenített ikonokat (attól függetlenül, hogy "Works ONLY with Android 4.3.x - 8.x", nekem eddig szépen működött A9 alatt is).
Van esetleg valami beállítás LSposed alatt ami kompatibilissé teszi az app-ot a működésre vagy a fejlesztőjének kellene belevarázsolnia ezt a tudást?

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#1431) crok válasza b3n1t0 (#1430) üzenetére


crok
Topikgazda

App utoljára frissítve: 2018. április 25.
Az app leírásában az van, hogy:
 • Requires Xposed Framework
 • Works ONLY with Android 4.3.x - 8.x
Szerintem ez még a sima, régi, rovo89 féle Xposed-ra van írva. Leginkább frissítenie kellene szerintem a fejlesztőjének, elég sokminden változott azóta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1432) Trailblazer válasza Mr Dini (#1424) üzenetére


Trailblazer
addikt

Velem is közölte tegnap, hogy innentől nem alkalmas érintéses fizetésre a készülék. Ja és hát igen, ctsProfile elhasalt. Akkor innentől ennyi volt?

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1433) crok válasza Trailblazer (#1432) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem volt. Egyrészt Mr Dini is írta hogy van megoldás [itt] meg itt egy video ugyanarról.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1434) Trailblazer válasza crok (#1433) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jó bonyolult, ráadásul nem is működik. A video alapján csináltam. Most meg időm sincs rá, menni kell dolgozni.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1435) Trailblazer válasza Trailblazer (#1434) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ráadásul ha ez a sok Xposed-like szirsz@r fut a háttérben, akkor a gps alapú játékom, az Ingress érzékeli mindezt, és nem hajlandó működni. Úgyhogy inkább a GPay-ről mondok le, legalább egy biztonsági réssel kevesebb.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1436) crok válasza Trailblazer (#1435) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezért nem ajánlottam sose az .*Xposed alapú megoldásokat. De ez még változhat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1437) Mr Dini válasza Trailblazer (#1435) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nekem működik az általad említett játék, pedig fent van a modul meg egy tucat másik lsposed kiegészítő. De ha mást nem, islandban biztosan menni fog.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1438) Trailblazer válasza crok (#1436) üzenetére


Trailblazer
addikt

De azt lehet tudni, hogy a Google megint mit variált, amitől hasal a SafetyNet?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1439) Trailblazer válasza Mr Dini (#1437) üzenetére


Trailblazer
addikt

És az micsoda, egy újabb app? :N Így is alaposan teleszemeteltem a készüléket...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1440) crok válasza Trailblazer (#1438) üzenetére


crok
Topikgazda

"De azt lehet tudni, hogy a Google megint mit variált, amitől hasal a SafetyNet?" -- ha tudnánk pontosan már lenne megoldás..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1441) crok válasza Trailblazer (#1439) üzenetére


crok
Topikgazda

Szépen megindultak a dolgok, [az egyel ezelőtti változásokra alapozva] [kezdik felgöngyölíteni mi és hogy történt a Google oldalán] - alakul megint a megoldás:
https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix/issues/78#issuecomment-913028717
És a Magisk XDA thread-ben már osm0sis, Displax, 73sydney meg Didgeridoohan is aktívan jelen van most.. most kapott frissítést a MagiskHidePropsConfig (6.0.0) amiben visszakerült a Force Basic attestation, visszakerültek alapból "védett" prop-ok átállításai is és szépen megindultak a dolgok (ahogy itt is látszik pl), a Google Pay-re val'szeg újra "életre keltik" az SQLite fix-et ha kell.. (az SQLite bin modult épp most frissítették), kdrag0n már merge-elt be a safetynetfix-be dolgokat.. etc.. úgyhogy szerintem nem lesz itt gond a továbbiakban sem, sokmindenki (újra) aktivizálódott.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1442) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Nekem ezzel a zip-pel megoldódott a cts profile probléma. Forrás.

(Szerk: ez kimaradt: Xiaomi Mi10T, eu dev rom.)

[ Szerkesztve ]

(#1443) crok válasza dzsordzs69 (#1442) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ez egy fajta megoldás igazából a fenti XDA posztokból ami jó irány lesz egyébként. Ami amúgy picit fura hogy azt mondja az ő modulja pedig hát igazából osm0sis-tól van másrészt annyit csinál hogy a ro.product.model prop-ot Xiaomi device-ra írja ami ugye nem lesz mindig megoldás, neked Xiaomi-ra az lesz de másra nem okay. Erre tette vissza Didgeridoohan a MagiskHidePropsConfig 6.0.0-ba a Force Basic attestation-t hogy a saját készülékedhez tudd állítani a "szimulációt" és ne lehessen az, hogy egy Pixel vagy Oppo eszközön a ro.product.model mondjuk Xiaomi :D

Ja igen, ami amúgy kimaradt:
Google Play Store, Google Play Services és Google Service Framework adatainak törlése szükséges lehet mindig amikor ezeket a modulokat / fixeket próbáljátok beállítani. Ekkor előfordulhatnak anomáliák, pl. hogy értesítések nem jönnek meg, akkor kellhet az adott app könyvtárából a gms file-t törölni és telefon restart.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1444) zsola400


zsola400
aktív tag

Nálam is jó lett, MagiskHide Props Config frissítve 6.0-ra és ebben készülék név átírva Mi9lite > pyxis-re.

(#1445) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Na, ennek őszintén örülök, bár meg kell mondjam, összezavarodtam egy kicsit.

Xiaomi Mi 9T-n használok egy Pixel Experience alapú romot, ami alapból tartalmaz egy sunfish (Pixel 4a, ha jól láttam) fingerprintet. Eddig az lsposed modullal szépen ment a safetynet, viszont a rom fejlesztője otthagyta a projektet, így nem a legfrissebb sunfish fingerprintem van. Gondoltam frissítem Magiskhide props-szal a legfrissebb pixel 4a fp-re, de nem ment utána a safetynet pass. Szóval töröltem.

Most letiltottam az lsposed modult, felraktam a 6.0.0-ás props-ot, majd futtattam és beállítottam a fingerprintet pixel 4a-ra, a force basic attestation alatt pedig próbáltam pixel 4a-t és mi 9t eu-t is belőni. Egyikkel se ment a safetynet. Most visszaraktam az lsposed modult és tiltottam a propsot, most megint jó. Csak nem tudom mit rontok el...

Hogy kéne megcsinálni?

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1446) crok válasza Mr Dini (#1445) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyelore annyit tudok mondani amit a 1441--ben irtam, abban linkeltem a kulonbozo, most elerheto megoldasokat - de pl ezt [link] mindenkepp nezd meg. A PE ROM-al amugy is van valami nyug ugy emlekszem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1447) Trailblazer válasza crok (#1443) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tegnap pont felraktam a MHPC-ot, de nem megy Force Basic Attestation-nel. Megnézem most ezt a linkelt modult, köszi!

Nekem viszont nincs Google Service Framework-öm. Átállítottam a rendszer nyelvét angolra, de így sem látok hasonlót. (Poco F3, crDroid rom)

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1448) Trailblazer válasza Trailblazer (#1447) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem működik ez a modul, ugyanúgy borul a ctsProfile.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1449) crok válasza Trailblazer (#1448) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen GApps? Ja, a linkelt modul harom napos, lentebb meg azt hiszem volt masik modul, nagyon porognek a dolgok.
Ja, a NikGApps-nal is rakerdeznek a ctsProfile dologra,mert az meg nem volt frissitve mostanaban.
Ja, az emlitett Google komponensek adatait torolted?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1450) Trailblazer válasza crok (#1449) üzenetére


Trailblazer
addikt

NikGApps full, ide ez kellett. A modul linkje dzsordzs69 #1442 -es kommentjéből származik. Közben lett MagiskHidePropsConfig 6.0.1 is, de semmilyen megoldással nem tudom bekékíteni a SafetyNet-et, úgyhogy egyelőre hagyom a csipába a szórakozást. :(

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.