Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) janakbacsi válasza crok (#1850) üzenetére


janakbacsi
őstag

megcsináltam. safety net passed. revolut megy, gránit bank nem. pedig mindkettő benne van a deny list-ben.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1852) crok válasza janakbacsi (#1851) üzenetére


crok
Topikgazda

Granit Bank.. az szerintem csak a Magisk app fagyasztasaval fog menni (osszefoglalo - gyorstalpalo - 11. pont, az AirFrozen-es resz).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1853) F.E.K.. válasza janakbacsi (#1851) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Jó neked, nálam elhasal a safety check :/

Az "új" otp apphoz kellene, mert a régi az meg fog szűnni, az új meg nem megy emiatt... :(((

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1854) crok válasza F.E.K.. (#1853) üzenetére


crok
Topikgazda

A #1846-ban levo leiras pont az OTP-t irja le -> a #1816.
De azert jo lenne tudni milyen keszulek, gyari vagy custom ROM (kellhet-e MHPC..) stb.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1855) F.E.K.. válasza crok (#1854) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ez még régi (gyári) Android:

Nyitott bootloader van, magisk van:

Riru és safetyNetfix amivel próbálkoztam:

De a check az bukta (igaz "csak" basic) :

Mivel ez bukta (természetesen a Google play is "Az eszköz nem tanúsított"), így az otp app sem hajlandó elindulni..

GravyBox van még ezen kívül a telefonon:

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1856) crok válasza F.E.K.. (#1855) üzenetére


crok
Topikgazda

LSPosed, Gravity box, Kartya emu. es RootCloak torles utan probald meg megint.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1857) F.E.K.. válasza crok (#1856) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Uninstall, vagy amit lehet elég kikapcsolni? (Mondjuk ezeket speciel használom, de hátha megoldja... Aztán lehet azokkal is "játszani")

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1858) crok válasza F.E.K.. (#1857) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van, ez a 11. pont lenyegeben, hogy vannak modulok amik "cinkesek", elobb " tisztan" menjen, aztan lehet tovabbmenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1859) niklebi


niklebi
senior tag

Nem akarom megkérdőjelezni a Topikgazda hozzáértését, csak szeretném megmutatni nálam, hogy működik minden banki alkalmazás és fizetési mód. Az új telefonomon amin Android 12 van, sehogy nem tudtam működésre bírni a Telekom alkalmazását, pedig az összes többi banki és fizetési mód tökéletesen működik. Ezért a régi Mi Mix 2 telefonomra amin Android 9 van telepítettem ahol tökéletesen működik. Én soha nem használtam Riru modulokat a telefonomon. Teszek fel képeket nálam milyen modulok és beállítások vannak a MagiskHide-ban beállítva. Ha gondolod próbáld ki.
Sajnálom van amit 2-szer sikerült feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1860) crok válasza niklebi (#1859) üzenetére


crok
Topikgazda

És ez így teljesen rendben is van! Mert ezer féle rendszer és ROM van, nyilván nem tudom hasra megmondani kinek mi van és mi lehet. De jó ha tudod, hogy ha megint billen majd a vödör akkor lehet a te rendszered se megy majd át. Inkább előre mutatok mint visszafelé. Valamint nálad is fent van az MHPC - de pl. azt nem mondod mi van benne beállítva, a te készüléked is Nougat-os volt valaha és custom Android 8, 9, 10, 11 és 12-n is el tudom indítani a Telekom alkalmazást a mido-mon pl. ami ugyanúgy Nougat volt valamikor (meg említeném a linkelt hsz-t az OTP-ről ami A12). Viszont se abban se a mido-ban sincs még gyárilag Treble miatt külön Vendor partíció, se gyárilag az újabb fajta Trusted Execution Environment (TEE), ezeket rém egyszerű átverni és basic attestation-re kényszeríteni (arra egy jól megírt ROM-ban simán elég a Magisk V23, az MHPC force-basic-el, a MagiskHide meg a Magisk app elrejtése, mármint hogy SafetyNet-en átmenjen basic-el), de pl. a TEE változtatást az Oreo és a gyárilag Oreo vagy feletti készülékek és gyári ROM-ok hozták meg (vagyis pontosabban az, hogy a Google bizonyos elvárásoknak megfeleltetés után mondta rá az áment a készülékekre és csak úgy kerülhetett rá gyárilag Google alkalmazáscsomag (pl. új TEE, új keystore..)). Úgyhogy nagyon nem ugyanaz a káposzta a Mi Mix 2 Pie-al meg egy mai modern készülék ami gyárilag A10 vagy felett jött ki.
Plusz neked pl. szerencséd van a BusyBox miatt hogy azt egy root kereső app-ed se keresi. Mihez kell egyébként ha megkérdezhetem?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1861) janakbacsi válasza crok (#1860) üzenetére


janakbacsi
őstag

mi az az "MHPC"?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1862) Digitalpimp válasza janakbacsi (#1861) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

MagiskHidePropsConfig. Vagy valami ilyesmi. :D

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1863) Trailblazer válasza crok (#1860) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azt írta, hogy új telefonja van A12-vel. Tehát vélhetően gyárilag.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1864) crok válasza Trailblazer (#1863) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem nem nekem akartal / kellett volna valaszolnod ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1865) Mr Dini válasza crok (#1852) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nekem megy a gránit bank app roottal is, csak a magiskhide kell neki.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1866) janakbacsi válasza crok (#1852) üzenetére


janakbacsi
őstag

hogy találom meg az ice boxban a fagyasztandó magisk alkalmazást?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1867) janakbacsi válasza janakbacsi (#1866) üzenetére


janakbacsi
őstag

magisk fagyasztva, és mégsem indul el a gránit bank app.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1868) niklebi válasza crok (#1860) üzenetére


niklebi
senior tag

A félreértések elkerülésére a fenti hozzászólásomban a Mi Mix 2 képeit tettem be, pont azért mert F.E.K.. belinkelt képein látszik, hogy még Android 8.1.0 van a telefonján, és nem működik neki a Telekom alkalmazás. A Mi telefonon Android 9. Xiaomi EU. rom van. Azon tökéletesen megy a Magisk minden szempontból már 4 éve. Az MHPC-ben nincs semmi beállítva, nem is értem miért kellett volna bármit is beállítanom. Kiválasztottam a modult, települt és kész. BusyBox azért van telepítve mert a MI Mix 2 fórumán amikor nem sikerült elrejteni a Samsung Pay-t, és a Google Pay-t ezt ajánlották hogy telepítsem. Utána tényleg tudtam használni mindkét fizetési módot. Jelenleg ahogy a képen is látszik már csak a Google Pay működik. Az is csak azért mert: és ez elég hosszú nem szemetelem tele vele a topikot. A lényeg csak segíteni akartam F.E.K.. kollégának, hátha így működésre tudja bírni a Telekom alkalmazást.

(#1869) niklebi válasza crok (#1860) üzenetére


niklebi
senior tag

Ezt a hozzászólást azért írom, mert nem szeretném összekeverni az előző hozzászólásommal. Új telefonom van, egy Poco F3. Azon jelenleg Xiaomi EU developer rom van Android 12-es alapokon. Azon bármit csinálok nem tudom működésre bírni a Telekom alkalmazást. A Magisk Canary + Zygisk + SafetyNetFix 2.2.0 + Systemless Hosts van. Minden tökéletesen működik: Google Pay; Samsung Pay; banki és kártya alkalmazások, csak a Telekom nem. A fenti hozzászólásodban írod: (meg említeném a linkelt hsz-t az OTP-ről ami A12) [link] ha megnézed ezt írta a feltöltő: Még annyi hogy mindezt egy POCO F3 mobilon, a legfrissebb MIUI 12.5.5.0 - Android 11-en sikerült. Amíg az én telefonomon is Android 11 volt nekem is tökéletesen működött, mióta Android 12 van azóta a fent leírtak. Ha erre van megoldás azt szívesen fogadnám. Ezért van még használatban a régi telefonom mert azon működik a Telekom.
Szerk. ja és tudom, hogy van újabb SafetyNetFix, de abban számomra semmi lényeges változás nincs a Changes-ben.

[ Szerkesztve ]

(#1870) janakbacsi válasza F.E.K.. (#1853) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nem érek semmit a safetynettel, ha nem működik a gránit bank appja. Már a magisket is fagyasztottam, ahogy crok javasolta, de sajnos ennek ellenére sem működik. És a mcdonalds app sem.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1871) crok válasza janakbacsi (#1867) üzenetére


crok
Topikgazda

Látom hogy fagyasztva van de Magisk a neve. Mikor az Magisk app-et magát elrejtetted (ugye elrejtetted?) akkor Settings szokott lenni az alap név amit át lehet írni (meg random lesz a pkg ID). Te most ezt átírtad vissza Magisk-re vagy nem csináltad meg a Magisk random névre elrejtését és úgy fagyasztottad csak simán?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1872) crok válasza niklebi (#1869) üzenetére


crok
Topikgazda

Annyi ötletem van, hogy A12 mellett lehet elvileg használni LSPosed-t [link] aztán [link] és abban lehet Momohider-t vagy Unshare-t.. mert a TVGO azzal ment, hátha, mégiscsak egy cég. De most esélytelen hogy nekiálljak letesztelni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1873) janakbacsi válasza crok (#1871) üzenetére


janakbacsi
őstag

az alkalmazások között van magisk ikon és settings ikon is.

ha a settings-re bökök nem történik semmi, ha a magisk-re, akkor pedig betölti ezt:

ezután az install-t választva recovery mode-ban fájlt akar patch-elni. ki kellene szednem a feltelepített rom-ból a boot.img fájlt, és azt kellene itt betallózni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1874) crok válasza janakbacsi (#1873) üzenetére


crok
Topikgazda

Itt valami nagyon nem kerek. A Settings ikon app-et torolni kene, a Magisk pedig azt irja nincs is telepitve. Igy igen, a boot.img kene a ROM-bol es azt betallozni, patch-elni es vagy fastboot-bol vagy recovery-bol a boot particiora flash-elni. Es utana a modulok, esatobbi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1875) Trailblazer válasza crok (#1874) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ehhez tartozó, félig off kérdés: mit lehet az esetben tenni, ha az adott rom zipjének belsejéből a boot.img-t ki sem lehet nyerni, mert csak egy nagytestű payload.bin-t tartalmaz? Így pl. hogy rakok a jövőben canary Magisket, ha mondjuk A12-es romra váltásra adnám a fejem? :F

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1876) Upo válasza Trailblazer (#1875) üzenetére


Upo
addikt

Például: [link] (barátunk első találata)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1877) Trailblazer válasza Upo (#1876) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ehem. Szép baleset.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1878) niklebi válasza crok (#1872) üzenetére


niklebi
senior tag

Köszi, hogy segíteni próbálsz. Nem fogok kísérletezni, mert a Play-ban mindenki panaszkodik, mert Android 12-ön nem működik a Telekom alkalmazás. Volt olyan válasz, hogy adatvédelmi okok miatt nem javít(hat)ják az alkalmazást, de hogy miért azt persze nem árulták el. TVGO-t meg nem használok, így amiatt sem állnék neki modulokat telepíteni.

(#1879) F.E.K.. válasza niklebi (#1868) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Köszönöm, megpróbálom ezt is, hátha :)

(Otp,nem telekom app, de a gond gyökere ugyanaz )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#1880) janakbacsi


janakbacsi
őstag

most azt mondja meg nekem valaki, hogy ez most miért nem megy át a safety net teszten! magisk eltávolítva, nincs root. a nyitott bootloader miatt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1881) dzsordzs69 válasza janakbacsi (#1880) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Esetleg nézd meg az oem feloldást, nincs-e bekapcsolva.

(#1882) crok válasza janakbacsi (#1880) üzenetére


crok
Topikgazda

A nyitott BL miatt mindenkepp (ha a ROM fejlesztoje nem tett ellene..).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1883) szlaci888 válasza crok (#1882) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szia,
nekem is gondjaim vannak!
Pixel 6 A12, decemberi, root meg volt már, boot-imgcserélve Magiskkel.
A gPay nem akar működni.
A Google Pay-el nem boldogulok, Magisk hide, a 2 szükséges modul: MagiskHide Props Config 6.1.2 és Universal SafetyNet Fix 2.2.0 felrakva és a Pay megadva mint ami elöl rejteni kell a rootolást. A Pay-ben beállítva a kártya, amit aktivál is de azt mondja Nincs beállítva.
Mellékelek 2 képet.
Tudsz esetleg segíteni?

Yasnac-al ellenőrizve a Safetynet:

Elvileg mindent a leírások szerint csináltam, de nem akarja, ma csináltam egy gyári állapotot és elkezdetm előlről végig csináltam megint midóndent, de nem.
Előre is kösz a segytségedet!
Üdv:
Laci

(#1884) niklebi válasza szlaci888 (#1883) üzenetére


niklebi
senior tag

Szia!
Szerintem a leírásod szerint, ha neked még MagiskHide van akkor nem jó Magisk verziót telepítettél a telefonra. A.12-ön már nem működik rendesen a Magisk 23.0. Neked a Magisk Canary-t kell telepíteni. Linkelek 3 videót amikben rendesen bemutatják a telepítéseket, az utolsóban pedig a beállítását. Szerintem ha azok szerint csinálod sikerülni fog.
[link] 1, [link] 2, [beállítás] .
Szerk.: Lemaradt, hogy az 1-es és a 2-es videóban nem sikerül minden mert nem állít be semmit, ezért a 3.-ban van a beállítása.

[ Szerkesztve ]

(#1885) szlaci888 válasza niklebi (#1884) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Szia,
Magisk 23016 van rajta.
Csak azzal volt hajlandó megcsinálni a boot.img patchelését, lehet a gyári állapottal kellene kezdenem?
De megnézem majd a videókat, köszönöm szépen.
Egy kérdés előre, kezdjem ezek után megint egy hardver reset után, hogy tuti legyen?
Laci

[ Szerkesztve ]

(#1886) niklebi válasza szlaci888 (#1885) üzenetére


niklebi
senior tag

Szerintem nem kell hardver reset, mivel akkor a jó Magisk-ot telepítetted. Nem kell a MagiskHide Props Config 6.1.2 sem, csak a Universal SafetyNet Fix 2.2.0. A Magisk app-ban rejtsd el a Magisk Managert. A videókat meg tényleg nézd meg, mert ha jól csináltál mindent akkor legfeljebb az derül ki. Ami a 3. videóban a beállításokat mutatja az pedig szerintem a legfontosabb az egészben.

(#1887) szlaci888 válasza niklebi (#1886) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Kösz, nézem.
Valamit tuti nem jól csináltam, mert nem működik a GPay.
:R

(#1888) niklebi válasza szlaci888 (#1887) üzenetére


niklebi
senior tag

Én végig csináltam amit a videóban csinált, és nekem megy a GPay. A másik videókat meg azért linkeltem, mert az Pixel 6 telefonon mutatja a telepítést, és nekem nem olyan telefonom van.

(#1889) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

- Redmi Note 7 (lavender)
- Pixel Experience A12
- Magisk v23

Passed! Tökéletesen működik.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1890) szlaci888 válasza niklebi (#1888) üzenetére


szlaci888
aktív tag

És nem!
Ugyanaz a végeredmény!
:W
Végig csinálom, de nem változik.
De vannak furcsaságok számomra: a Magisk Deny listjéből eltűnik a google play services és a framenetwork is egy újraindítás után, már 2x tettem vissza.
Két féle Safetynet checker is elfogadja, de a GPay ezt adja:

Mi a jó fenét csinálhatok rosszul?
Help me!!!

(#1891) niklebi válasza szlaci888 (#1890) üzenetére


niklebi
senior tag

[link] Itt egy másik videó, ebben amennyit láttam belőle teljesen másképp csinálja, mint amiket előzőleg linkeltem. Remélem tudsz angolul :F :D .
Azt írod vannak furcsaságok. Nekem is eltűnik a Google Play Services, amióta frissítettem a legújabb XiaomiEU Miui 13-ra, de működik a Pay. A framenetwork-öt én soha nem jelölöm be. Egy fentebbi hozzászólásban lévő képeken látszik nálam mi van bekapcsolva. Ma pl: valamit elállítottam, és a GPay azt írta, hogy frissíti magát. Amikor vissza jött újra hozzá kellett adnom a kártyát, de minden rendben van. Az érvényesítő SMS megjön, keres kapcsolatot az Erste bankkal? Nem lehet, hogy a bank sz***kodik? Nem próbáltad a bank George telefonos alkalmazásában hozzáadni? Magisk Deny List-ben be van jelölve teljes kék csíkkal a Pay. Mindennek teljes kék csíkkal kell bejelölve lenni.

(#1892) dzsordzs69 válasza niklebi (#1891) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Érdekes, nálam nem tűnik el a Play Services a listából, legalábbis amikor ránézek, ott van. Szerencsére minden gond nélkül sima a safety net, és nincs benne a deny list-ben a Pay, mégis megy rendesen.

Szintén a legfrissebb xiaomi eu-n vagyok.

(#1893) szlaci888 válasza niklebi (#1891) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Kösz a videót, megnézem majd, annyira tudok, hogy meg fogom érteni.
Igen, felveszi a kapcsolatot a bankkal és megérkezik az SMS is, beütöm és elfogadja, eddig működik. A Gpay teljesen kék a Deny listben, engedélyeztem mindent.
Megpróbáltam azt is, hogy a George appban kitöröltem a kártyás a GPay-ből és onnan újra hozzáadtam, mint akapértelmezett kártyát a fizetéshez, minden szépen végig megy és a végeredmény ugyanaz!
Meglátjuk mit csinálnak máshogy a videóban, megpróbálom majd aszerint is.
Kösz!
Laci

(#1894) szlaci888 válasza niklebi (#1891) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Igazából nincs újdonság a videóban, "csak" a root-olást mutatja be, amiben én nem látokkülönbséget.

(#1895) niklebi válasza szlaci888 (#1893) üzenetére


niklebi
senior tag

+#1893 Sajnálom, több ötletem nincs. Valami vagy kimarad, vagy a Pixel telefonoknál még valami + is kell. Ekkora különbség nem lehet a telefonok között. Több mint 2 éve használom felváltva a GPay(telefon), és a SPay-t(órán) fizetésre. Nekem akkor is mindig ment amikor sokaknál hiába csinálták ugyan úgy nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#1896) niklebi válasza szlaci888 (#1894) üzenetére


niklebi
senior tag

Nem hagyott nyugton, mert én láttam, hogy valami mást is csinál a videóban amit nekem nem kellett a Xiaomi telefonomon. Így megkerestem ezt a [videót] Szerintem lehet, hogy ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1897) szlaci888 válasza niklebi (#1896) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Megnéztem ezt is, tulajdonképpen ugyanaz ez is.
Nagyon kihangsúlyozza a vbmeta flashelését, de az volt nekem is.
Most szerintem az lesz, hogy megvárom a januári frissítést, csinálok egy gyári állapotot és utána előlről fogom kezdeni az egészet.
Laci

(#1898) crok


crok
Topikgazda

Nagyobb tech. portálon szerintem ez az első említése a lehetséges MagiskHide utódjának: a Shamiko-nak amit kdrag0n fejleszt (A Magisk Alpha miatt említettem már pár embernek).
Ja, szlaci888 problémája is meg lett oldva tegnap : D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1899) Trailblazer válasza crok (#1898) üzenetére


Trailblazer
addikt

De a hide-olást miért kell "kiszervezni" külső modulba, mi baj volt az eddigi megoldással? :F

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1900) crok válasza Trailblazer (#1899) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát, kb az hogy b.*ta a csőrét a Google-nek :D és hogy ez volt a feltétele (a MagiskHide megszűntetése magában a Magisk-ben) hogy John Wu tovább dolgozhasson a Magisk-en magán.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.