Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Trailblazer válasza crok (#1500) üzenetére


Trailblazer
addikt

Most ennek a komának mi baja lett, hogy a hide-ot is kipucolja a Magiskból? Lemaradtam valamiről?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1502) crok válasza Trailblazer (#1501) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet, hogy lemaradtal, igy dontott ([link] innen kezdd olvasni - mondjuk irtal is ez ala), de nem kiszedi hanem nem folytatja a fejleszteset. A Google Security reszlegen dolgozik egy ideje.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1503) v.attis


v.attis
őstag

Azt tudtátok, hogy még a McDonald's appja is meghasal az új google ellenőrzés miatt?
Persze lehet élni nélküle, de ez az jelenti, hogy csak idő kérdése és megbukós appok elszaporodhatnak...

(#1504) Trailblazer válasza crok (#1502) üzenetére


Trailblazer
addikt

Csak nem értem az indíttatást. Miért van keverve a hobbija a munkájával? Vagy tényleg ezért vásárolták meg kilóra az embert, mert valamelyik jólinformált Google-alkalmazott képben volt?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1505) crok válasza Trailblazer (#1504) üzenetére


crok
Topikgazda

"ezért vásárolták meg kilóra az embert" - Twitteren azt mondta nem, semmi köze ehhez (a megelőző írásaimban ott vannak a Twitter linkek).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1506) Trailblazer válasza crok (#1505) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hát persze, a helyében magam is cáfolnám...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1507) crok válasza Trailblazer (#1506) üzenetére


crok
Topikgazda

Nézd.. minden más spekuláció.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1508) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Mielőtt szétbarmolnám...: A MagiskHide props configban az 'r' teljesen visszaállít mindent a kiindulási állapotba, ugye? :D
Elnézést a lámaságért, de eddig még nem volt rá szükségem. :R

RN7
PE+

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1509) crok válasza Archttila (#1508) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az 'r' visszaállítja az MHPC összes beállítását az MHPC alapértelmezettjeire (mint egy modul reinstall).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1510) v.attis


v.attis
őstag

Rá szántam magam erre a cts dolog feloldásra, de viszonylag hamar bele buktam: a K&H mobilbank észleli a rootot, pedig minden el van rejtve!
Olvasom én az összefoglalóban, hogy mit kellene csinálni, de valami fehér embernek való megoldás nincs? Egy kapcsoló, vagy egy Magisk modul...
Ez az "innen szedd ki ezt, írd át majd rakd vissza, de minden frissítésnél újra csináld meg" és hasonló dolgok nekem nem játszanak....

Sztornó! Telefon restart után jó lett!

[ Szerkesztve ]

(#1511) v.attis


v.attis
őstag

Poco x3 pro esetében a fingerprintet Mi 9T Pro-ra állítva át megy cts ellenőrzésen.
Poci X3 Pro-ra állítva egy jóval régebbi romot hazudott, de azzal nem ment át.
Nem kellett semmi, csak a Magisk és a ...prop config modul benne, semmi riru vagy akármilyen ...posed.

(#1512) Archttila válasza v.attis (#1511) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

"Nem kellett semmi, csak a Magisk és a ...prop config modul benne, semmi riru vagy akármilyen ...posed."

még...;]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1513) zsola400 válasza v.attis (#1511) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálam már az megoldotta, hogy átírtam a készülék nevét Mi9lite > pyxis-re az MHPC-ben
- de ahogy fentebb is írták: még

[ Szerkesztve ]

(#1514) v.attis válasza zsola400 (#1513) üzenetére


v.attis
őstag

Tisztában vagyok vele, de re mélem kezdenek valamit a problémával a rom fejlesztői is.

(#1515) Archttila válasza v.attis (#1514) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Én is mert most így 3 óra szórakozás után feladtam :D egyszerűen nincs és nem is lesz erre időm :P
A topikot, fejleményeket persze továbbra is követem majd.

crok :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1516) JoHn123


JoHn123
tag

Tegnap megcsináltam riru, xprivacyLua stb.. átmegy a teszten, gpay is működik.
Ma reggelre a revolut szűnt meg. Magiskhide lsposed, xprivacy itt is beállítva de nem javul. EvolutionX rom, Xiaomi Mi Mix2s. Nálatok mi újság vele ?

(#1517) crok válasza JoHn123 (#1516) üzenetére


crok
Topikgazda

"a revolut szűnt meg" -- ezt pontosan hogy erted?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1518) JoHn123 válasza crok (#1517) üzenetére


JoHn123
tag

Így értem. Root baja van.

[ Szerkesztve ]

(#1519) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok
Hallottam a híreket, jó látni, hogy itt is van ilyen topik.
Engem egyelőre nem érint a probléma, de később fog, ha nem lesz magisk hide. Egyszerűen érthetetlen, hogy miért nem engedik úgy használni a megvásárolt eszközödet, ahogy neked tetszik. Főleg, hogy azért már nem két koppintás a root. Persze tudom mi rá a válasz, de akkor is bosszantó. Viszont nem hinném, hogy ez ennyiben fog maradni, biztos lesz, aki megoldja, valszeg akkor már egy nagyobb tömegnek is a szoftverhez kell majd vennie a hardvert, mondjuk az elmúlt években én is így tettem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1520) crok válasza Apollyon (#1519) üzenetére


crok
Topikgazda

Azert varjuk meg a Zygisk (uj) megoldast, azzal kb. rendszerszintu lehet amit a Rika tud, onnantol ott lesz akar magaban az USNF vagy az XPrivacyLua - es onnantol a SafetyNet egyenes, mar "csak" az indirekt szorakozasok maradnak, abbol pl. a "file keresgeles" az izolalt folyamatokkal akar teljesen kiutheto lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1521) crok válasza JoHn123 (#1518) üzenetére


crok
Topikgazda

Megnezem majd, hatha. Az indirek felderitos resz az osszefoglaloban nem segitett?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1522) JoHn123 válasza crok (#1521) üzenetére


JoHn123
tag

Köszönöm szépen, de válaszolok magamnak. Sajnos ráérek itthon betegen :(. Maga az evolutionx rom beteg, elvileg dolgoznak a javításán. Mivel ráérek és most jött ki frissen a pixel experience, kipróbáltam.. Ezzel (egyenlőre ) minden rendben. Várjuk a zygisk-et. 😀

(#1523) detroitrw válasza v.attis (#1511) üzenetére


detroitrw
addikt

Nekem meg Mi 9T Pro van es a sajat regebbi fingerprint nem mukodott :)
Nalam a menube a "2" es az "y" segitett a cts-be

[ Szerkesztve ]

(#1524) v.attis válasza detroitrw (#1523) üzenetére


v.attis
őstag

Azóta próbálgattam, a saját típuson kívül mindennel megy. Gyakorlatilag ha "kismacskát" írnék be, szerintem azzal is jó lenne (de konkrétan ezt pont nem próbáltam :)) ).

(#1525) crok válasza v.attis (#1524) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van, most ez a modi, ez tori el hogy ne hardware hanem basic attestation-t kerjen, amin meg atmegy.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1526) Digitalpimp válasza JoHn123 (#1518) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szia! Ez a legutolsó működő verzió, ami nem sikít a root miatt: com.revolut.revolut_7.30.3-703003870_minAPI21(arm64-v8a,armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com
Ha egyéb módon nem tudod megoldani. Itt legalább van lehetőség arra, hogy régebbi verziót használj.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#1527) JoHn123 válasza Digitalpimp (#1526) üzenetére


JoHn123
tag

Köszönöm szépen, a biztonság kedvéért letöltöttem. Szerencsére a rom csere megoldotta, ezzel megy a legfrissebb is. EvolutionX rommal root nélkül sem ment.

(#1528) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ismerőssel találkoztam a hétvégén, OnePlus 5T készülékkel rendelkezik, tehát nem valami friss - azt mondja, 3.5 éve vette újan és azóta használja. A gyári rom helyett ő is crDroidot hajt, és mindenféle MagiskHidePropsConfig, vagy egyéb modul mumbo-jumbo nélkül, csont nélkül megy át a készüléke a SafetyNet-en. Ennek megfelelően a Google Pay is működik nála, láttam telefonnal fizetni ma. És ezt így hogy? :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1529) crok válasza Trailblazer (#1528) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy, hogy egyrészt az a készülék 2017 novemberi és még Nougat-os volt eredetileg (mint a Mido-d volt) és nincs még benne a hw attestation-jöz a hardverelem (Oreo-s kezdéshez kötelező volt a megléte és a Treble project kompatibilitás) valamint okos a készülék maintainer és a készülék egyébként se tud csak basic-et - azt meg lehet spoof-olni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1530) Trailblazer válasza crok (#1529) üzenetére


Trailblazer
addikt

Értem. És akkor jelen esetben, a Poco F3-mal az sem menti meg a s3ggemet, ha teszek egy gyári, vagy gyáriközeli (xiaomi.eu) romot?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1531) crok válasza Trailblazer (#1530) üzenetére


crok
Topikgazda

Asszem Poco F3-al a Xiaomi.EU egy egyszerű ro.product.model prop törlésével vagy egy random bármilyen telefon kódnevére (vagy random string-re átírásával) pl. MHPC-ben vagy custom ROM esetén eleve build.prop szerkesztéssel (Xiaomi.EU-val pl. megy, meg még pár szó) és szerintem ezt a megoldást vagy már bele is tették vagy bele fogják. Utána meg majd kiderül meddig "bírja". A Joyeuse pl. Xiaomi.EU-val megy mikkamókolás nélkül is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1532) pilu01


pilu01
senior tag

Ma én is észrevettem, hogy megált a Safety net, nem megy a Google Pay.
[Ezt] esetleg próbálta már valaki?
Mert én tervbe vettem, hátha.
Mondjuk nagyjából semmit nem értek ami történik a videóban! :B
Xiaomi EU Stable rom

[ Szerkesztve ]

(#1533) crok válasza pilu01 (#1532) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugyanez a leírás van az összefoglalóban is (gyorstalpaló 9. pont). Igen, működik (legtöbbünknél), de lehet várnod kell majd ROM update-et (is, esetleg). Látom szerkesztetted: Xiaomi.EU-nál elég lehet csak amit a #1531-ben (meg ugyanúgy a 9. pontban) írtam, igencsak lesz rá gyógyítás a következő ROM build-jeikben már.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1534) v.attis válasza crok (#1531) üzenetére


v.attis
őstag

Mi az a Joyeuse?

(#1535) crok válasza v.attis (#1534) üzenetére


crok
Topikgazda

Redmi Note 9 Pro, a Poco F3 az alioth.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1536) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én meg már minden lehetséges kombinációját a magiskhideprops confignak, illetve a kdragon féle universal safetynet fixnek próbáltam, létező, vagy éppen nem létező modell névvel, sehogy sem akar átmenni a safetynet checken a telefon. Marad az XPrivacyLua-s gányolás. :( Nem igazán szereti a hekkelt Pixel Experience-t. De nem bírok rájönni, mi lehet a gond.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1537) crok válasza Mr Dini (#1536) üzenetére


crok
Topikgazda

Az, hogy hekkelt..?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1538) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Hát ez aztán derék. Legújabb xiaomi.eu-val nemhogy teljes lenne a SafetyNet (próbáljak akármilyen módszert is - proptörlés ugyan még nem volt) még basicIntegrity is bukik. Ráment megint az eredménytelen hokizásra számtalan óra a hétvégéből.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1539) crok válasza Trailblazer (#1538) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt nem értem, tele a Xiaomi.EU MIUI 12 fórum az erre visszahivatkozással, senki nem panaszkodott utána miután megkapta a megoldást.

Root nélkül átmegy ha a ro.product.model-t átírod a model-ről a codename-re vagy bármire:
https://xiaomi.eu/community/threads/21-9-1.62961/page-7#post-626686
https://xiaomi.eu/community/threads/mi-9-lite-not-rooted-stable-12-0-2-safetynet-compatibility-test-failed.58100/#post-568822
https://xiaomi.eu/community/threads/21-9-1.62961/page-3#post-626475
https://xiaomi.eu/community/threads/miui-12-0-12-1-12-2-12-5-stable-release.56191/page-326#post-626697
https://xiaomi.eu/community/threads/20-9-17.57456/page-12#post-562810
IMPORTANT: Do not forget to clear all data of "Google Play Store" , "Google Play Services" and "Google Service Framework" apps in phone's settings then reboot your device.

Magisk mellett a Xiaomi.EU ROM-ok átmennek ezzel:
https://xiaomi.eu/community/threads/mi-9-lite-not-rooted-stable-12-0-2-safetynet-compatibility-test-failed.58100/#post-568717

Nekem megy. Nem tudom neked mi lehet a gond akkor..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1540) Trailblazer válasza crok (#1539) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem tudom, hogy pontosan mit mire kell átírni az esetemben.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1541) crok válasza Trailblazer (#1540) üzenetére


crok
Topikgazda

Legegyszerűbb esetben a ro.product.model prop-ot, bármi másra mint ami most ott van. Én ezzel kezdeném.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1542) Archttila válasza Trailblazer (#1538) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nem vagy egyedül... :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1543) crok válasza Archttila (#1542) üzenetére


crok
Topikgazda

Amiket linkeltem abban van flash-elhető zip ami átírja, még irogatni se kell csak flash-elni egy zip-et. Mármint neki, Xiaomi.EU ROM-ra.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1544) Trailblazer válasza crok (#1543) üzenetére


Trailblazer
addikt

Semmi nem játszik. BasicIntegrity és ctsProfile egyaránt failed, bármit teszek. Tehát a megoldás, hogy az ember ne is akarjon újabb, erősebb telefont, ha Google Pay-elni akar? Dehát a Midoban, meg a többi szupertámogatott telefonban még NFC sem volt!

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1545) crok válasza Trailblazer (#1544) üzenetére


crok
Topikgazda

De az egy régi készülék, a OnePlus-nál leírtam miért megy az egyszerűbben. De egyszerűen nem értem mit csináltok rosszul, úgy értem okay, vannak custom ROM-ok amik erre még most épp nincsenek felkészítve mert a forrást kell frissíteni és utána megy majd a móka, meg van ami már most is megy ezekkel a mókákkal, meg pl. itt van a Xiaomi.EU aminek azok a készülékei amikre egy héten belül jött frissítés azok Magisk nélkül simán átmennek, amire még nem volt mostanában azok meg átmennek a trükkökkel.. de hogy nektek valahogy egyáltalán nem akar átmenni azt teljesen nem értem. Követtem az utasításokat, eddig minden amire megcsináltam ment. Régi, új, minden.. Én ebben már nem látom hogy hogy tudnék még segíteni. :F A Google Play Store, Google Play Services meg a Google Service Framework adatokat is töröltétek? Nekem a Play Store adattörlés után ha már "Device is certified" volt akkor onnan ment a SafetyNet is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1546) crok


crok
Topikgazda

Érdekesség: myRaiffeisen: úgy látszik nem néz SafetyNet-et.. csak a Magisk-et keresi de nagyon ahogy látom.. most ahogy próbálok nektek valamit csinálni jöttem rá.. van itt pár készülék és egyiken most épp ctsProfile fail (baicintegrity OK) és kanyar nélkül indul a myRaiffeisen telepített Magisk app nélkül, boot.img-ben Magisk mellett és nélkül is. Amint az app valahogy fent van, mindegy hogy rejtve vagy nem rejtve akkor hasal azonnal. De legalább nem néz SafetyNet-et.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1547) Trailblazer válasza crok (#1545) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, töröltem, de olyan, mintha semmit nem csináltam volna.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1548) Mr Dini válasza crok (#1537) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Az annyit jelent, hogy az (ex)rom maintainer nagyon értett a dolgához és elég sok mindent mashogy oldott meg, mint azt az alap PE csinálná. A release keyekről tudom pl, hogy a sunfish (Pixel 4A kulcsot) rakta minden hónapban a romba. Ami érdekes, hogy ha megpróbálom frissíteni a sunfish key-t MHC-vel, onnantól még a basic safetynet check sem sikerül... Gyárival megy. :F

Itt a source a dev treehez: [link]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1549) crok válasza Mr Dini (#1548) üzenetére


crok
Topikgazda

Na pont ez az, neked pl. nem a sunfish hanem egy total masik key-t es propokat kene megnezz a force basic-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1550) Mr Dini válasza crok (#1549) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nem teljesen látom át a dolgokat. Szeretném meghagyni a sunfish kulcsot, csak frissíteni. Mivel emiatt megy a google photos meg stb tárhelye. A romba fordított régi sunfish kulccsal jelenleg is legalább a basicintegrity-n átmegy a telefon, csak a ctsprofile nem jó. Ha azt mondom MHC-ben, hogy frissítsünk device fingerprintet szintén sunfish-sel, Android 11-gyel, akkor reboot után máris nem jó a basicintegrity sem. Nem igazán értem, miért.

Viszont akkor meghagytam a gyári rls key-t, amivel legalább a basicintegrity megvan. Fogtam, letiltottam minden modult, ami a ro.product.model-be belenyúlna, majd felraktam az MHC-t szűzen és a force basic attestation részbe beírtam, hogy custom value: "kiskacsa". Lementettem, reboot és ctsprofile még mindig failed.

Ugyanez XPrivacyLua-val ctsprofile true.

Mi 9T-m van.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.