Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Archttila válasza crok (#1346) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Mert terminálba is simán le tudtam tiltani, felesleges ennyiért felrakni egy app-ot. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1352) crok válasza loosht (#1350) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát nem tudom.. most emiatt letúrtam én is a Nusantara-t és újratettem ugyanígy ahogy te, ugyanúgy megy :U Olyan jelenség van még pár appnál (KH-nál mondjuk még nem láttam, de a MyRaiffeisen meg a Sberbank is csinálja) hogy ha pl. van nyitva olyan app ami épp használ root jogot (van olyan futó process ami su alatt fut, akár csak egy terminálban egy shell) akkor "vár" vagy nem indul vagy akkor is mondja hogy root-olt a telefon, de amint bezárom ezt a su folyamatot szépen elindul.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1353) loosht válasza crok (#1352) üzenetére


loosht
senior tag

Létezik, hogy valamit az SD-n talál? :U Kollégáktól mindig megkapom, hogy inkább tesztelőnek kellene mennem, mert mindig találok olyan bugot, ami senki másnál nem jön elő. :D

(#1354) loosht válasza crok (#1352) üzenetére


loosht
senior tag

Nem hiszem, hogy azon múlik, de én az Orangefox R11.1-et használom.

(#1355) crok válasza loosht (#1354) üzenetére


crok
Topikgazda

Annak pl. annyi nyoma van, hogy van Fox konyvtar a belso taron.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1356) lovi27 válasza crok (#1355) üzenetére


lovi27
addikt

A TWRP-nek meg TWRP. ;]

(#1357) crok válasza lovi27 (#1356) üzenetére


crok
Topikgazda

..es?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1358) lovi27 válasza crok (#1357) üzenetére


lovi27
addikt

Annak is van nyoma.

(#1359) crok válasza loosht (#1348) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg tudod adni az altalad felhasznalt zip-eket hogy hol talalom oket? Akkor vegigcsinalom pontosan azokkal a clean install-t, ugyis pihen a mido, barmit tudok csinalni vele.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1360) loosht válasza crok (#1359) üzenetére


loosht
senior tag

Nusantara_LTS-10-mido-19052021-OFFICIAL-1355.zip kell innen, Opengapps, Magiskot az Orangefox telepítőjével teszem fel, majd Magisk Managerrel frissítem a 23-asra.

(#1361) crok válasza loosht (#1360) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, szerintem meg is van a gond.. abban az OrangeFox-ban V21.4 van.. ott a V22-re ugráskor sok volt a gond, pl. még külön ki is kellett kapcsolni a Magisk Manager Hide-ot hogy a frissítés rendesen lemehessen, akkortól nem hívják már külön Magsik és Magisk Manager-nek hanem csak Magisk-nek az "egészet", szóval ott volt egy elég nagy váltás. Nem tudom te állítottál-e be valamit még amíg V21.4 volt (főleg a "manager hide"-ra gondolok) de szerintem csak a 21.4 "leftover" dolgai amik mindkétszer maradtak. Csak simán V23-al simán megy, V21.4-ről először frissítve és semmit se piszkálva szintén megy de bármit átállítva vagy pl. Manager Hide után frissítve fail, még visszaállítás után is. Egy clean reinstall csak simán a V23-al szerintem meg fogja oldani a gondot. (Sose ajánlottam hogy a recovery-be patkolt appokkal dolgozzon bárki is, pont ezek miatt, nem ez az első ilyen eset - és pontosan ugyanúgy történt az Orangefox-ba integrálás most is mint mikor ugyanígy elhasalt egy csomó embernek legutóbb, mert már a V22 is február végén kint volt, a V23 Május 12.. az OrangeFox V11.1 meg Május 11 szóval egy nappal "lekéste" ugyan a legutolsó verziót de a nagy ugrásnak számító V22 meg már hónapok óta kint volt és mégis a V21.4 került bele, értelmetlenül).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1362) loosht válasza crok (#1361) üzenetére


loosht
senior tag

Köszi, rápróbálok majd!

(#1363) loosht válasza crok (#1361) üzenetére


loosht
senior tag

Full wipe, clean install TWRP-vel, Magiskot egyáltalán nem tettem fel és így is sikítozik. :U :W

(#1364) crok válasza loosht (#1363) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk nélkül ez az eset nem is fog menni az tuti, nyitott a BL és ebben a ROM-ban el kell rejteni a BL nyitottságot. Utána még a fagyasztás is lehet lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1365) zfarkas válasza lovi27 (#1309) üzenetére


zfarkas
senior tag

Köszi az infót, végre megy a K&H app-om!

Hogy száradna le a keze, aki ezt belerakta...

Raw Dark Pure

(#1366) dzsordzs69 válasza zfarkas (#1365) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Frissült az új Vodafone alkalmazás (rettentően szidják, de ez nem ide tartozik), és bizony morog. :) Telepítés után első indításkor root-ot jelez, majd ha kilépek és újraindítom az appot, akkor elindul, de amikor a belépéshez érnék, akkor ezt írja: "ssl pinning érzékelve", és ugyanúgy felkiáltójel a kijelző közepén.

Mi10T, xiaomi.eu dev, maga az alkalmazás elrejtve, a Magisk is hide-olva, safety net rendben, banki app is megy, csak a Voda problémázik.

Mit tudok tenni? Néztem ezt az ssl pinning-et, de így elsőre magas nekem.

(#1367) crok válasza dzsordzs69 (#1366) üzenetére


crok
Topikgazda

AdBlocker-t használsz, vagy non-root firewall-t? Olyat, ami root nélküli, local VPN-t használ, mint pl. a Blokada, AdGuard, Non-Root Firewall, NetGuard Firewall? Adtál-e hozzá valamilyen cert-et a készülékhez? Vagy valamilyen VPN-t, WIFI-t amihez cert-et kellett feltenned? Ez szerintem nem root miatt lesz - egyébként más is írja pl. Play-en és máshol is ezt az SSL hibát de ez nem kell hogy root gond legyen. Most "újult" meg az app, belépésnél egy csomó mindenkinek minden belépésnél pass reset-et kell csinálni mert egyszerűen nem enged vissza kétszer ugyanazzal a jelszóval, aztán ha véletlen beenged bármire mennél tovább egy oops aztán hiba.. ugye most volt náluk egy jó másfél hetes karbantartás, nagyon nem akarnak magukra találni. Én is Vodás vagyok, vagyis van Voda előfizetésem, nálunk se megy normálisan az app, de az SSL dolog nem root miatt lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1368) dzsordzs69 válasza crok (#1367) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nem, semmi ilyesmit nem használok, AdAway-om van, és semmi cert varia sem volt.

Igen, olvastam a sok negatív kommentet, de én magáig a bejelentkező oldalig sem jutok el, mert jön az SSL hiba...

[ Szerkesztve ]

(#1369) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Jó, hogy előkerült a téma. Nekem az osztrák magenta telekom app csinálja azt, hogyha magisk rootos a teló, minden működik, kivéve az egyenleg feltöltés. 3dsecurity verification errort dob és meg se próbálja chargolni a bankom. Ha letiltom a magisket mindenestül, érdekes módon működik. Magiskhide van természetesen a magenta telekomon, nem segít. Minden más megy, még a raffi is :D . Két dologra tudok gondolni: a webview elől kéne elrejteni a rootot (bár ezt kétlem, mert milyen webapi tudná nézni, hogy van-e root), vagy az adaway zavarhat be. Ezekre ranézek majd. Van esetleg más ötlet?

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#1370) dzsordzs69 válasza crok (#1367) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Valahogy mégis köze lehet a root-hoz/Magisk-hoz, mert miután uninstalláltam a Magisk-ot, már enged továbblépni a bejelentkezéshez.

(#1371) loosht válasza crok (#1364) üzenetére


loosht
senior tag

Na, ez sem segített, így sem ment. :U Ezen a ponton adtam fel. Átmenetileg, mert nem szokásom. :) Wipe system, cache, data, vendor, internal storage, install rom+opengapps pico+magisk 23, magiskhide és magisk app elrejtés, összes appom vissza swiftből, összes szükséges fájl vissza a belső tárhelyre mentésből és lám működik.

(#1372) crok válasza loosht (#1371) üzenetére


crok
Topikgazda

Valamit akkor mégiscsak máshogy csináltál, valami kimaradt amit eddig csináltál.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1373) crok válasza dzsordzs69 (#1370) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor viszont a felirat lesz szerintem félrevezető, mert a Magisk-nek alapvetően az SSL pinning-hez nincs köze.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1374) dzsordzs69 válasza dzsordzs69 (#1370) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

(kicsúsztam a szerkesztési időből...)

Magisk nélkül végigvittem a bejelentkezést, sikeres is volt. Utána visszatettem a Magisk-ot, és működik a Voda app. Nem értem, az app is szar egyelőre, de megy. :D Arra kíváncsi lennék, ha kilépek az alkalmazásból, akkor engedne-e visszalépni, de ezt nem most fogom kipróbálni, dolog van.

(#1375) loosht válasza crok (#1373) üzenetére


loosht
senior tag

A különbség annyi volt, hogy most a belső tárhelyet is formáztam. Valami maradvány lehetett. De hogy mi... :F

(#1376) zsola400 válasza dzsordzs69 (#1374) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálam az AdAway kavart be az új Voda appnak.
Ki-be jelentkezés is megy, ha kikapcsolom az AdAwayt, Voda app berakva a MagiskHide-ba.

[ Szerkesztve ]

(#1377) dzsordzs69 válasza zsola400 (#1376) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, kipróbáltam. Kijelentkeztem a Vodából, ismét ssl pinning, kilőttem az AdAway-t, jó lett. Utána már -ahogy eddig is- bekapcsolt AdAway mellett is jó (nem szoktam kijelentkezni a Voda alkalmazásból) Ez azért egyszerűbb, mint újra rakni a Magisk-ot. :)

Kösz mégegyszer! :)

(#1378) crok válasza zsola400 (#1376) üzenetére


crok
Topikgazda

Mondtam hogy nem a Magisk-hez van közvetlen köze. Ezt a hibát zárt bootloader-el, full Magisk vagy bármilyen root nélkül egy sima local VPN-es adblocker-el (Blokada, AdAway local VPN, AdGuard, PersonalDNSfilter, DNSPipe, DNS66.. etc.) is össze lehet hozni, ezért nem értem mi ez a hülyeség a Vodafone-tól.

De jobbat mondok, az app hibaleírása masszívan félrevezető, ugyanis nincs pinning.. mert addig el se jut.

A login oldalt az app futtatásának elején egy WebView-ban jeleníti meg: betölt egy egyszerű login oldalt. Na, ezen a login oldalon van 4 host, ami egy alaptelepítésű AdAway-el tiltólistás, ezért nem tölthető be az oldalon sok objektum.

Az AdAway alapból 3 filterlistát tesz be (az utolsót, a winhelp2002-t amúgy nem..):
- a sajátját (nyiláván, hiszen szerintük ez a legjobb lista)
- a Pete Lowe blocklist-et és
- a StevenBlack unified hosts listát
A login oldal betöltéséhez valami 10+ DNS lekérés kell. Na ezekben van 4 ami fent van ezekben a blocklist-ekben és nem tölt be tőle a login page mert "eltéríti" a betöltést, null-ba nyilván.. az oldal tartalmaz olyan objektumokat, amikhez tartozó URI-ban a host az a 0.0.0.0-ra lesz feloldva, ahonnan nyilván az objektum nem lesz betölthető - az AdAway miatt, nem a Magisk miatt. Mivel ezek a kérések a WebView-ban mind HTTPS kérések lennének így cert ellenőrzés is kellene - ami nyilván "bukik", be se tölti, még egy TCP kapcsolat se épül fel, erre dobja a borzasztó félrevezető hibakódot hogy "ssl pinning".. Na, ezért írja a pinning hibát. A js ami az oldalon van ha nem tud betölteni bizonyos részeket akkor ezt a hibát dobja vissza, mindegy mi volt a gondja, mert annyira nincs kidolgozva a hibakezelés.

Ezeket raktam whitelist-re hogy menjen a login page
(mármint most, nem tom' a jövőben ugye mit patkolnak majd még bele..):
app-measurement.com
img.en25.com
tags.tiqcdn.com
dpm.demdex.net

De a baj nem ez (mert ezzel lehetne élni), hanem hogy az AdAway-ben a whitelist funkció nem igazán működik stabilan.. erre elment pár órám most :D Úgy értem hiába teszed whitelist-re mégse megy, aztán egyszercsak egy teljes hosts újrageneráláskor megint jó.. de mire erre rájöttem.. viszont a felsorolt hosztok meg adblock szempontból valid hosztok, így ez egy erős kivétel lesz. Mindenki eldönti majd hogy hogy oldja meg, hogy whitelist-re teszi végleg vagy csak a login idejére. Energized-ban (ami most ugye nem megy, mármint a weboldal) ez végtelenül egyszerűen megy és jól.. mert konkrétan a hosts file-ból kiveszi ott és azonnal a script a megadott whitelist host-ot és kész. Valamiért az AdAway a whitelist-re tevés és az "apply"-ra nyomás után ezt nem mindig csinálja meg úgyhogy elment vele pár órám míg rájöttem mi van (a hostok megvoltak pillanatok alatt mert az AdAway-ben van DNS logolás meg megnéztem PCAPdroid-al a hálózati csomagokat is, innen jött ki végül, hogy az AdAway is ludas a whitelist dologgal.. de sajnos csak most lett ár időm megnézni tüzetesen.).

Nem tudom volt-e értelme foglalkoznom vele egyáltalán de -ahogy mondtam- látszi, hogy ez NEM root, NEM Magisk probléma.

@Mr Dini: emlékszel, írtam neked privátban, hogy vannak app-k amik trükköznek a DNS-el vagy ahhoz kapcsolódó "ellenőrzésekkel". Ez is egy ilyesmi dolog, ráadásul ez elég hanyagul van megírva.. Nem is értem hogy lehet egy webapp login page-n olyan tartalom amit adblocker blokkolhat..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1379) zsola400 válasza crok (#1378) üzenetére


zsola400
aktív tag

Köszi, hogy megnézted és foglalkoztál vele meg a whitelist-et is ezekkel nekem egyből indul az app. A Voda topik is tele van, hogy böngészőből sem tudnak belépni weben csak kikapcsolt reklámblokkoló után.

(#1380) crok válasza zsola400 (#1379) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor lehet nekik mondani hogy melyik a 4 host (most) ami miatt nem megy - vagy a kikapcsolás, never fails :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1381) crok válasza lovi27 (#1332) üzenetére


crok
Topikgazda

Az Energized weblapja -tegnap még csak az nginx default page-el de most már a block oldal tartalmával- de megy, a pakkok elérhetőek (frissítési dátumuk ma reggeli), linkek ugyanazok, a modul is megy, megy a frissítés is belőle (pár wget hibától eltekintve ha a modult először futtatja az ember..) DE ez még nem hivatalos, úgy értem még nincs kijelentve hogy az oldal és a modul megy, csak már működik az oldal, elérhetőek a listák - gondoltam szólok.

https://energized.pro/#download

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1382) lovi27 válasza crok (#1381) üzenetére


lovi27
addikt

"The module will be undergoing a complete rewrite, stay tuned :)"
Úgy látszik már vége felé járnak...

(#1383) crok válasza lovi27 (#1382) üzenetére


crok
Topikgazda

Telegramon olvastad ezt a hírt? Mert ez a hír Május 13-ai:
https://t.me/EnergizedProtection/107980

Írtam is róla [link] akkor jött ki az 1.3.5, előtte jött ki a Magisk V23 és el volt cseszve a script, ez volt rá a javítás (Magisk verzió felismerés csak 22.x-ig volt benne megírva -ahogy emlékszem- és elhasalt az ep mert nem ismerte fel hogy van Magisk).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1384) lovi27 válasza crok (#1383) üzenetére


lovi27
addikt

Igen, ez az utolsó update hír. De mi a probléma?
Eltelt három hónap, elkezdetek mozgolódni, ami jelentheti már tényleg "nemsoká".

(#1385) crok válasza lovi27 (#1384) üzenetére


crok
Topikgazda

Termeszetesen semmi problema, csak az nem a szerverleallassal volt kapcsolatos, ennyi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1386) lovi27 válasza crok (#1385) üzenetére


lovi27
addikt

Sima szerver hibát nem hetekig javítják. Valami van...

(#1387) crok válasza crok (#1381) üzenetére


crok
Topikgazda

Itt az Energized mai híre - hivatalosan is él az oldal megint:
https://t.me/EnergizedProtectionUpdates/87
Azt írják DDoS volt. Kissé homályos hogy emiatt hogy vesztették el az összes repo-t és hogy nem tudták visszatolni de valamennyire érthető miért volt HTTP 523 (és talán a DDoS mellé DNS mérgezés is volt de erről valamiért többet nem árulnak el - mindegy)..
Szereztek (kaptak) új szervert. A szervernek van pár új feature-e is:
Blocking / unblocking bejelentés itt: https://energized.pro/issue/
Blokkolás gyorsellenőrzése így: https://energized.pro/check/?domain=mobilarena.hu
És nincs említve hogy lenne modul update, nincs a modul repo-ban sem frissítés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1388) lovi27 válasza crok (#1387) üzenetére


lovi27
addikt

Ha megnézed a dátumot tegnapi hír. Nem akartam elvenni a kenyered... ;]
Tegnap vissza is álltam rá. A modul egyelőre nem frissült, maradt a májusi kiadású, de megtalálta az adatbázist, tudta telepíteni.

(#1389) crok


crok
Topikgazda

kdrag0n Universal SafetyNet Fix 2.0.0 changelog [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1390) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.
Tegnap root-oltam a telefonom (S10 Lite - 2 egyszerű és kényelmes ok miatt)
Néhány program panaszkodik a root miatt (pl. erste banki app), de alapvetően futnak.
Viszont a Play-ből nem tudom letölteni a Revolut appot, mert azt mondja, a készülék nem támogatott. Gondolom a root miatt valami ismeretlen készülékfajtának látja.
Lehetne ez ellen tenni valamit? Szeretném letölteni és használni.

Illetve tudnátok ajánlani valami root-alapú (tehát nem VPN) tűzfal programot, amivel pár app (pl. huawei health) kommunikációját tudnám tiltani?

[ Szerkesztve ]

(#1391) kanyi51 válasza #68216320 (#1390) üzenetére


kanyi51
senior tag

AFWalt+ -t ismered?

(#1392) crok válasza #68216320 (#1390) üzenetére


crok
Topikgazda

Play Store > Settings > About > Play Protect > Device is certified vagy nem?

+1 az AFWall-ra!

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1393) #68216320 válasza crok (#1392) üzenetére


#68216320
törölt tag

A Play Protect szerint: "Az eszköz nem tanúsított"
Akkor itt lesz a gond.

Az AFWall+ -t nem ismerem. (erről van szó gondolom: [link])
Felraktam, néhány app-ot átengedtem, majd menet közben kiderül minek kell még engedély.

[ Szerkesztve ]

(#1394) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Az Energized protectiont érdemes telepíteni? ha amúgy a telefonon van már vpn alapú reklám blokkoló, és az Energized ultimate lista hozzá is van adva.

Viszont az adott app-nan nem csak az Energized listája van ott.

(#1395) crok válasza aprokaroka87 (#1394) üzenetére


crok
Topikgazda

Kettot egyszerre ne, ha valami osszeakad nem egyszeru kideriteni melyik okozza. Ugy amugy ertelme sincs, ha Energized lista amugy is van a local VPN-eshez hozzaadva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1396) aprokaroka87 válasza crok (#1395) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem, köszi :)

(#1397) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Viszont az Edxposed nem igazán települ.

A Riru magisk manager telepítve van, mert az Lposed meg megy, és elvileg ahhoz is kell :)

Viszont mégis ezt írja ki.

- Copying zip to temp directory
- Installing Riru_-_EdXposed-v0.5.2.2_4683-master(4683).zip
- Device is system-as-root
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: module.prop
***********************
Riru - EdXposed
by solohsu, MlgmXyysd
***********************
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: customize.sh
*******************
Powered by Magisk
*******************
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
cat: can't open '/dev/tmp/hu_HU.sh.s': No such file or directory
sha256sum: can't open '/dev/tmp/hu_HU.sh': No such file or directory
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: verify.sh
- EdXposed version v0.5.2.2_4683-master
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: customize.sh
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: customize.sh.s
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: util_functions.sh
- Verified customize.sh
Archive: /data/user/0/com.topjohnwu.magisk/cache/flash/install.zip
inflating: util_functions.sh.s
- Verified util_functions.sh
- Android SDK version: 30
- Magisk version: 23000
*********************************************************
! is not installed
! Please install Riru from Magisk Manager
*********************************************************
! Installation failed

[ Szerkesztve ]

(#1398) crok válasza aprokaroka87 (#1397) üzenetére


crok
Topikgazda

Managerbol van a zip?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1399) aprokaroka87 válasza crok (#1398) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól értem amit irsz, akkor igen. :)

(#1400) #68216320 válasza #68216320 (#1393) üzenetére


#68216320
törölt tag

Mintha lett volna regebben valami build.prop atiras, amivel Pixel-nek hazudta magat a telefon. Itt nem lehetne ilyesmit csinalni, hogy aztan certified device-nak ismerje fel?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.