Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) crok válasza beef (#1300) üzenetére


crok
Topikgazda

Megtalálnád ha az app kérné a jogosultságot, mondom, a RaiPay kéri és ott látszik is, null-t is küld.

Amúgy végigolvastam az összes magyar és angol review-t és van benne vagy 3 amelyik azt írja hogy piszkálatlan készüléken se indul el.. és nem a fehér képet ha nem konkrét a root-oltság miatti elutasító weboldalt adja vissza.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1302) crok válasza crok (#1245) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, úgy néz ki talán mégis az elrejtett Magisk app-re talál valahogy rá a MyRaiffeisen..
Jó lenne, ha rejtéskor a pkg id-t mi adhatnánk meg és nem "generálódna"..

DE.

Egy régi ötletet felmelegítve (ami innen jött anno) Shelter / Island nélkül is sikerült elindítani: ugye mondtam, hogy Magisk app nélkül is van root annak ami már megkapta az appban a jogot, mert a Magisk alapvetően az SQLite adatbázisából dolgozik, az app "csak" egy frontend a beállításokhoz, update-hez. Namost.. ugye a MyRaiffeisen úgy néz ki felismeri ha fent van (mindegy, hogy rejtett vagy nem), kb. bármi az app pgk id-ja.. DE! Úgy néz ki nem nézi se a Titanium Backup, se a Swift Backup telepítettségét, sőt pl. az Ice Box vagy az AirFrozen telepítettségét se. Na, ha a Magisk minden beállítása készen van (rejtések, modulok.. miegymás) és a Magisk app Hide-al elrejted a Magisk appot és már az elrejtett appot TiBu-val, Swift-el, Ice Box-al vagy AirFrozen-el "jegeled" (vagy akár adb-vel adb shell-el vagy akár egy terminálban su után pm disable-user --user 0 [ide.jön.a.rejtett.Magisk.App.PKG.ID] parancsal) akkor indul a MyRaiffeisen. Lehet megy Magisk app hide nélküli "jegeléssel" is.

Nyilván ez kicsit kényelmetlen lehet.. de azért a Magisk app-ban naponta nem nagyon jár az ember, általában max. csak a beállításait kell matatni, ritkán, meg update-elni, szintén nem túl sűrűn. Ez lehet egy kicsit jobb kompromisszum mint a Shelter / Island és a work profile.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1303) lovi27 válasza crok (#1302) üzenetére


lovi27
addikt

Nálam működik! A CIB, Gránit, K&H, McDonald's és már nem is tudom még mit próbáltam eddig is működtek, de a MyRaiff és a Revolut azonnal sikított. A Magisk fagyasztásával most ezek is elindulnak és lehetne regisztrálni. A felolvasztás kicsit megviseli a Magisket, de hamar megtalálja önmagát. A frissítése nem jelez majd azonnal, de ez nem is lényeges.

A VD Infos meg felejtős, mert nálam 27 'gondja' volt, mégis tökéletesen működik a CIB. Hozzáértő kezében hasznos lehet.

(#1304) crok válasza lovi27 (#1303) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem mindig hasznos a VD Infos eredmenye (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1305) beef válasza crok (#1302) üzenetére


beef
őstag

Próbáltam Airforzennel jegelni magisket, szépen el is tünteti, de az Island alatt lévő K&H továbbra is rootoltnak jelzi és nem engedi regisztrációt.

(#1306) crok válasza beef (#1305) üzenetére


crok
Topikgazda

Még Island nélkül is elindul a KH app jegelt & hide-olt Magisk mellett. Nálam. Egyre jobban hajlok rá hogy valami nagyon nem egyenes azzal a készülékkel / ROM-al. Az Island-ben milyen appok vannak még a banki appon kívül? Shelter-el nem próbáltad még inkább? Ja igen, mégvalami: MagiskHidePropsConfig akkor most van fent? Úgy nem nézted meg, hogy egy hasonló korú (vagy csak úgy simán egy) Pixel eszközt állítasz be? CrDroid Android R van fent, igaz? Abban is lennie kell valahol ilyen engedélykezelőnek..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1307) csinturi válasza crok (#1302) üzenetére


csinturi
tag

Ice box-al jegeltem Magisk-et, és működik a Rafi.
Köszönöm!!!

(#1308) beef válasza crok (#1306) üzenetére


beef
őstag

Island appok (csak azok, amiket alapból odamásol): FIle kezelő, Island settings, Play.
Shelterrel korábban próbálkoztam, majd teszek egy újabb kört azzal is.
Most Xiaomi Redmi 4A Global-nak van rejtve, előtte Pixel 3, Pixel 2.
Engedélykezelő van benne természetesen, csak a "készülék azonosító" engedélyeket nem találtam benne.
Valaki az app alatt írta, hogy 2 telekomos és 1 Asus telefonon sem működik, egyik sem rootolt.

(#1309) lovi27 válasza beef (#1308) üzenetére


lovi27
addikt

Ha szerepel a build.prop-ban a lineage szó, akkor arra riaszt a K&H.

(#1310) crok válasza lovi27 (#1309) üzenetére


crok
Topikgazda

Erre tippeltem a [#1283-ban]. Hogy jottel ra pontosan?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1311) lovi27 válasza crok (#1310) üzenetére


lovi27
addikt

Egyszerűen! Kipróbáltam. Két nappal azelőtt mielőtt tippeltél. ;]

(#1312) crok válasza lovi27 (#1311) üzenetére


crok
Topikgazda

De miert nem irtad akkor..?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1313) lovi27 válasza crok (#1312) üzenetére


lovi27
addikt

Mert vártam választ egy másik topikban.

(#1314) crok válasza lovi27 (#1313) üzenetére


crok
Topikgazda

Melyikben? Van masik?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1315) lovi27 válasza crok (#1314) üzenetére


lovi27
addikt

Figyu! A te problémád, hogy kétségbe vonod vagy nem. Nekem mindegy.

(#1316) crok válasza lovi27 (#1315) üzenetére


crok
Topikgazda

Ooomm. Valamit felreertesz, semmit ketsegbe nem vonok, erdeklodom, hatha van/volt egy jo otleted ami nekem nem jutott eszembe. Erdekel a tema, ezert kerdeztem a "masik" topikot hogy melyik/hol. Este akarom kiprobalni mert idom akkor engedi. A Santander meg a Barclay's is nezte, nekem onnan jott az otlet, meg hogy lattam a posztolt prop-ok kozt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1317) beef válasza lovi27 (#1309) üzenetére


beef
őstag

Köszi ezzel a megoldással működik.
Köszi crok-nak is a kitartó segítséget :)

Normál telepítésnél a magisk-et jegelni kell, csak akkor nem jelzi a root hibát az app (nem segít a magisk és a k@h app rejtése és a buld.prop módosítás).
Island alatt futtatva magisket nem kell jegelni viszont ott a biometrikus belépés nem engedélyezett, csak pinnel lehet belépni az appba.

[ Szerkesztve ]

(#1318) PistiSan válasza lovi27 (#1309) üzenetére


PistiSan
addikt

És ezt nevezik biztonságnak?
Esetemben a telefonhoz 2019-ben jött ki az utolsó gyártói frissítés, lineageos legalább naprakész volt.
Páran írták play áruházban, hogy a xiaomi telefonoknál is előjött ez a "hiba".

(#1319) beef válasza crok (#1306) üzenetére


beef
őstag

Igazából csak annyi kellene a Magiskbe, hogy a MagiskHide alatt rejtett appoknak hazudjon valami default build.prop-ot.

(#1320) crok válasza beef (#1319) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a Magisk-nek nem dolga, erre van a MagiskHidePropsConfig.. vagy átírod magadnak.. de akkor egy frissítés után megint át kell irogatni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1321) lovi27 válasza PistiSan (#1318) üzenetére


lovi27
addikt

Ha csak ennyi a gond azon könnyen tudsz változtatni. Ha jól emlékszem valamilyen OnePlus mobilod van, amihez sokan készítenek ROM-ot. Keress olyat, amelyik a saját fantázia nevét használja a lineage helyett a build.prop-ban. LOS alapú A11-et használok, de nálam nincs ez a szó a BP-ben.

(#1322) lovi27 válasza beef (#1317) üzenetére


lovi27
addikt

Kipróbáltam a mostaniin is és elővettem kísérletezni a régi mobilt is, amin 7.1-es android fut és egyiken se kellett sokat variálni. Persze ilyen mélységeket nem tudok kipróbálni mint te, mert nem vagyok az ügyfelük. Ráadásul a régin még ujjlenyomat-olvasó sincs. :D

(#1323) crok válasza lovi27 (#1315) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondoltam szánok rá időt akkor.. A mido-mra feltettem egy LineageOS 17.1-et (Android 10, OpenGApps nano és unofficial mert official LOS17.x nincs is, nem is volt). KH Magisk nélkül indul simán, Magisk mellett is így: Magisk app random pkg ID-val, Magisk hide listában KH app mindkét process-e és a Play összes process-e mellett a hide bekapcsolva* és nem kell a Magisk app-et jegelni se, simán kéri a KH app a név+jelszót a belépéshez anélkül, hogy szólna a root-ról pedig semmit nem állítottam ezen felül, még az MHPC modul sincs fent hogy behazudjak valami másik készüléket vagy prop-ot átírjak / töröltessek vele (build.prop is érintetlen). Megy a CIB, Gránit, Revolut, KH, Telekom, Burger King (asszem ez is nyávogott..), McDonald's. Egyedül a MyRaiffeisen és a Sberbank nem megy "simán", az csak fagyasztott Magisk app-el - pedig a ROM build.prop-jában vastagon van másfél-két marék lineage szót tartalmazó string, nyilván, hiszen LineageOS.

Végigmentem ugyanezen a körön egy unofficial LOS18-al meg az official crDroid 7.8-al (ami LOS származék, Android 11, + mindkettő mellett FlameGApps basic), az eredmény is majdnem pontosan ugyanez lett.. kivéve valóban a KH, mert addig, amíg az összes lineage szót tartalmazó prop-ot (mindegy hogy key vagy value-ban volt lineage) ki nem gyomláltam MagiskHidePropsConfig-al addig nem akart elindulni. Utána viszont vígan, hide-olt Magisk app-al, fagyasztás nélkül is. (Build.prop szerkesztgetésnek már rég nem vagyok híve, nem látom értelmét mert egy frissítés után mindig bele-belenyúlni.. az MHPC-nek meg egyszer kell a konfigot megcsinálni.)

Szóval fura ez, nem egyszerű.. gyak. ugyanaz az app, volt két LineageOS (meg egy származék) csak más Android verzió, egyiken így másikon úgy viselkedik. Mondjuk legalább így vagy úgy de megy. Hasznos infod volt, köszi! Bele is írtam az összefoglalóba meg átírtam kicsit a Gyorstalpaló részt!

*Én mindig megnézem hány process van az appon belül amire lehet hide-ot kérni és mindre kérem is. A MagiskHide listában az appok felett van egy kis csík, az mutatja hogy az összes ilyen processből hány elől van hide-olva a Magisk. Alapból a Google Play Services alatt is csak kettő van rejtve (a GMS és a GMS Unstable) de van alatta 10, a Telekom alatt 6, a Gránit alatt is 4, a McDonald's alatt 3, a KH és a Sberbank alatt 2, MyRaiffeisen pl. csak 1..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1324) lovi27 válasza crok (#1323) üzenetére


lovi27
addikt

Mivel a programozó jellemzően lusta, ezért én nem töröltem semmit a BP-ban, csak a lineage szóban egy betűt megváltoztattam. Ennyi is elég volt, hogy már ne találja meg és működjön.

Nem olyan rég hosszabban vagy más helyen nyomtam meg a hide-ban a rejtést mire lenyíltak a kapcsolók és akkor jöttem rá én is, hogy mit jelez az appnál felül az a csík.
Jó, hogy most leírtad, mert biztos többen nem is figyeltek rá.
Bár eddig normál esetben elég volt annyit bekapcsolni amennyit a Magisk megcsinált.

(#1325) loosht válasza crok (#1323) üzenetére


loosht
senior tag

Nálam root nélkül se megy. Safetynet ok, telekom stb elindul, csak a kh nem hajlandó. Build.propban semmi lineage, a build-et módosítottam userdebugról userre. Nusantara LTS.

(#1326) b3n1t0


b3n1t0
csendes tag

Ma reggelre sikerült megoldanom nekem is, annyi a történet, hogy a /system/build.prop-ban ha kicseréltem a lineage szót, restart után visszaírta, ezért rákerestem még a build.prop kifejezésre és van egy backup is itt .magisk/mirror/system_root/system/build.prop. Ha ezt is ugyanúgy módosítottam, mint az előzőt, akkor már restart után is maradtak a beállítások és csont nélkül aktiváltam a KH alkalmazást. Köszönöm mindenki erre szánt idejét :R

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#1327) crok válasza b3n1t0 (#1326) üzenetére


crok
Topikgazda

ROM frissites utan ezt ugyanugy el kell majd jatszad, MHPC-vel csak egyszer kell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1328) crok válasza loosht (#1325) üzenetére


crok
Topikgazda

Mido? Ha az akkor ranezek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1329) b3n1t0 válasza crok (#1327) üzenetére


b3n1t0
csendes tag

Köszi az infót, ebből a ROM-ból (LineageOS 16.0 - A9) már nincs frissítés, csak android verzió váltással. MHCP-vel nem sikerült megoldanom, de ha segítesz egy step-by-step leírással, akkor szívesen megpróbálnám.

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#1330) crok válasza b3n1t0 (#1329) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalo -> Gyorstalpalo -> 6. pont. Ha keszuleken kell csinalnom, akkor a listat at szoktam masolni szovegszerkesztobe es ugralok a terminal es a szoveg kozt mig az osszeset hozza nem adom a torlesi listahoz. Ha nem eleg reszletes szolj. Lehetoseg van teljes konfig file-t is irni ha az konnyebb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1331) b3n1t0 válasza crok (#1330) üzenetére


b3n1t0
csendes tag

Köszi az iránymutatást, egyértelmű a leírás, esetleges ROM cserénél már ezt a megoldást eszközölöm :R

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#1332) lovi27


lovi27
addikt

Végre nem banki probléma, de ez se örömhír.
Nem működik az Energized pack szervere - most már elég rég. Maga a modul létezik és telepíthető is, csak nincs hozzá adatbázis, illetve a már telepítettek nem frissülnek.
Akkor még nem tudtam a leállásról és azt hittem a modul törlése és újratelepítése megoldja a gondot, így most nincs adatbázisom. Azaz semmi értelme a használatának.
Amíg rendeződik a modul sorsa visszatértem az AdAway-re.

(#1333) crok válasza lovi27 (#1332) üzenetére


crok
Topikgazda

Bakkeri, na ezt felejtettem el megírni a 1323 után.. valahogy egy hete vannak gondjaik, igen. Ha kell egy "régi" (leállás előtti) Blu hosts listám van valahol.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1334) lovi27 válasza crok (#1333) üzenetére


lovi27
addikt

Köszönöm, de addig elvagyok az AdAway-jel.

(#1335) loosht válasza crok (#1328) üzenetére


loosht
senior tag

Az :K

(#1336) crok válasza loosht (#1335) üzenetére


crok
Topikgazda

Nusantara A10 LTS a Mido-n: K&H simán megy Magisk V23 mellett, Magisk app rejtve, Magisk Hide-ban a K&H app mindkét folyamata hozzá van adva és ennyi: se egy telepített modul nincs meg semmi extra trükközés, még fagyasztani se kell a Magisk app-et. Minden pont úgy megy mint ahogy azt amit a #1323-ban írtam, ha fagyasztom is a Magisk-et akkor megy a Sberbank meg még a MyRaiffeisen (pedig arra kaptam ma frissítést is). Tiszta telepítés volt? Van valami módosítás, valami amit még melléflash-eltél, valami app ami bezavarhat?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1337) loosht válasza crok (#1336) üzenetére


loosht
senior tag

Kernelt cseréltem, systemless hosts+Adaway (Magisk eltávolítva), RN4 Global fingerprint beállítva. TiBu volt fent (megpróbáltam nélküle), van még fent Swift Backup.

Köszi, hogy megnézted! Legalább tudom, hogy csupaszon menne.

[ Szerkesztve ]

(#1338) wimex válasza b3n1t0 (#1326) üzenetére


wimex
csendes tag

Nekem Lineage OS 18.1 (OnePlus 5T) alatt a következő property-ket kellett elrejteni MHPC-n keresztül ahhoz, hogy működjön a K&H app:
ro.build.display.id
ro.build.flavor
ro.lineage.device

Ennél érdekesebb, hogy ez még mindig nem elég, csak akkor működik, ha a ro.build.host sort törlöm a build.prop fájlból, valamiért ennél nem jó a sima elrejtés.

(#1339) crok válasza wimex (#1338) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg tudnád osztani magát az eredeti értéket is a prop-ok mellé? Mert pl. a ro.build.flavor-ben biztosan szerepel a lineage szó.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1340) wimex válasza crok (#1339) üzenetére


wimex
csendes tag

Ezek:

ro.build.display.id=lineage_dumpling-userdebug 11 RQ3A.210705.001
ro.build.flavor=lineage_dumpling-userdebug
ro.build.host=lineage-buildkite
ro.lineage.device=dumpling

(#1341) crok válasza wimex (#1340) üzenetére


crok
Topikgazda

Köszi! Aha, igen, ezért töröltem én a mido-mon vagy egy tucatot, mert mindegy hogy key vagy value ha van benne lineage akkor triggered.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1342) Archttila válasza crok (#1336) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

ha fagyasztom is a Magisk-et akkor megy a Sberbank meg még a MyRaiffeisen

Az összefoglaló melyik része magyarázza az általad említett fagyasztást?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1343) crok válasza Archttila (#1342) üzenetére


crok
Topikgazda

Gyorstalpaló vége, 10. pont.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1344) wimex válasza crok (#1341) üzenetére


wimex
csendes tag

Nem teljesen, érdekes módon van egy csomó ro.lineage kezdetű property, ami egyáltalán nem zavarja, nem rejtettem el meg nem töröltem és működik így is.

(#1345) Archttila válasza crok (#1343) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

ide.jön.a.rejtett.Magisk.App.PKG.ID

Amit úgy derithetek ki hogy...? :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1346) crok válasza Archttila (#1345) üzenetére


crok
Topikgazda

Pl. megnyitod a Magisk appot és kiírja az app infonál a Package után.
De miért a terminál megoldást használod, miért nem pl. az AirFrozen-t? Az a leírás rész azért szürke mert spec. felhasználáshoz vagy script-eléshez kell(het) max.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1347) b3n1t0 válasza crok (#1339) üzenetére


b3n1t0
csendes tag

Nálam a következő értékek tartalmazták, ha segít:

ro.build.display.id=lineage_willow-userdebug 9 PQ3A.190801.002 eng.tark.20191226.093637 test-keys
ro.build.flavor=lineage_willow-userdebug
ro.lineage.device=willow
ro.lineage.version=16.0-20191226-UNOFFICIAL-willow
ro.lineage.releasetype=UNOFFICIAL
ro.lineage.build.version=16.0
ro.lineagelegal.url=https://lineageos.org/legal
ro.lineage.display.version=16.0-20191226-UNOFFICIAL-willow
ro.lineage.build.version.plat.sdk=9
ro.lineage.build.version.plat.rev=0

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

(#1348) loosht válasza crok (#1336) üzenetére


loosht
senior tag

Volt egy kis időm, így foglalkoztam kicsit a témával. Elkezdtem szépen lassan gyalulni a rendszert. Kérdéses appokat, modulokat töröltem és mindig néztem, hogy nyafog-e a KH. Már konkrétan minden appot és modult töröltem és továbbra se ment. Ekkor toltam egy full wipe-ot és egy clean installt (Nusantara LTS+opengapps pico+magisk 23). Magisk app elrejtve, KH app és google play szolgáltatások minden folyamata elrejtve és nem működik. Na erre varrj gombot! :D :F

(#1349) crok válasza loosht (#1348) üzenetére


crok
Topikgazda

A kernel.. az nem a ROM kernele.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1350) loosht válasza crok (#1349) üzenetére


loosht
senior tag

De mondom, clean install se jó. Nem cseréltem kernelt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.