Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) fujifilm1 válasza crok (#926) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia Crok.
Ugyan azt a hibát elkövettem mint Mobilizmo. Aztán a javaslatodra flasheltem az un Installer-t, restart recovery majd az új Magisk install.
viszont folyamatos boot loop lett belőle.

Most mit kell tenni ? poco F2 pro 11-es android.

köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#952) crok válasza fujifilm1 (#951) üzenetére


crok
Topikgazda

ROM-ból boot.img-t kiszedni, custom recovery-ben MTP-vel felmásolni majd a recovery-ből install > image > boot módon vagy fastboot flash boot boot.img módon feltenni. Ekkor lesz egy normál kerneled. Aztán ott leírás hogy hogy kell telepíteni APK -> ZIP átnevezéssel recovery-ből vagy magából a rendszerből a már amúgy is fent levő boot.img-t megpatkolva, leírtam ebben is már hsz-el fentebb meg az összefoglalóban is.. vagy nem frissíteni és visszaflash-elni a V21.4-et.

Bele kellene írnom a leírásokba, hogy mielőtt az ember frissítésbe kezd csináljon mentést a kernelről vagy arról a partícióról ahova a Magisk van telepítve.. mert úgy néz ki ez csak nekem a rutin része.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#953) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Update.
Mivel a recovery még működött, és szerencsére megcsináltam a patch-elt boot image-t, ezt tudtam recoveryből instalálni és a bootloop megszünt úgyhogy köszi most már megy.
és most már van Magisk setting is.

(#954) fujifilm1 válasza crok (#952) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Nagyon köszi a gyors választ szerencsére az előző hozzászólásaiból, láttam a megoldást .
nagyon köszi

(#955) dzsordzs69 válasza crok (#947) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Megjött a heti frissítés, feltettem a Magisk-ot is, a flash-eléses módszerrel, sikerült is. Továbbra sem értem, hogy ha a végeredményt tekintve nincs különbség, akkor miért a macerásabb az ajánlott. :)
Mindenesetre köszi a segítséget! :)

(#956) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Most már csak egy furcsaság van.
Az előző hide-olt Magisk ikon is kint van meg az új meg Magisk ikon is.
a régi ikont nem tudom elindítani. Uninstallálni szabad?

Közben lesz ami lesz alapon uninstaláltam a régi Magisk apk-t.
Az új magisket meg hide-olom....

[ Szerkesztve ]

(#957) crok válasza fujifilm1 (#956) üzenetére


crok
Topikgazda

Szabad, az már csak a stub app :D Eleve vissza kellett volna állítani a hide-ból, volt róla szó ha kicsit mégvisszabb olvasol, még akkor beleírtam az összefoglalóba is.

@dzsordzs69: nem én találtam ki, az már a legacy mód :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#958) fujifilm1 válasza crok (#957) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Hajnali kettőkor amikor jelezte telefonon hogy van új Magisk app.
jó szokáshoz híven csak nyomtam ahogy szoktam százszor előtte... :)
láttam hogy ír valamit a hide megszüntetéséről, de ... mindegy.meg fórumot se olvastam akkor éppen bocs :)
namindegy nagyon köszi mégegyszer a gyors válaszokat

(#959) crok válasza crok (#949) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindjart kint lesz az uj Energized modul (1.3.4) Magisk-ban is meg GitHub release-ek kozt is ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#960) lovi27 válasza crok (#959) üzenetére


lovi27
addikt

Jelezte a modul frissítés, hogy van új verzió.

(#961) JoHn123 válasza crok (#959) üzenetére


JoHn123
tag

Frissítettem különösebb gond nélkül, energized protection régi maradt. Nyomtam rá egy uninstallt, repo cache delete, azota nincs magisk repo-m. Csináltam egy magisk uninstallt, installt de nem segített.

(#962) crok válasza JoHn123 (#961) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyszerűen nem tudom reprodukálni :S Egy órája install, uninstall, repo cache törlés, oda-vissza de semmi ilyesmit nem tapasztalok. Neted gondolom van. Egy Magisk logot tudsz adni? Root jogot tudsz valaminek adni? Egy logcat-et tudsz adni? V21.4-el is ugyanezt csinálja?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#964) JoHn123


JoHn123
tag

Kinomban már újra raktam. (Mix2s, EvolutionX rom) próbáltam a régebbi és az új magisk-al. Nincs repo. Nem tudom mit rontok el. alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#965) JoHn123 válasza JoHn123 (#964) üzenetére


JoHn123
tag

Meglett a probléma. Az újra rakott magisknál addig.nem volt repository míg meg nem nyitottam egy appot aminek root jogra volt szüksége. (Termux, su parancs) nem tudom hogy ez most bug vagy feautre.

[ Szerkesztve ]

(#966) crok válasza JoHn123 (#964) üzenetére


crok
Topikgazda

Először is: töröltem a hsz-edet mert amikor azt mondtam csatolj logokat arra gondoltam, hogy csatolsz egy linket ahova feltetted mondjuk GDrive; Mega.nz; MediaFire; WeTransfer; FileBin; File.io; EasyUpload; GoFile.io vagy pastebin, dogbin vagy bármi hasonló.. :D De ne így, kééérlek..

Na.
java.security.cert.CertPathValidatorException: Trust anchor for certification path not found.

Ezzel van tele a logod.. Csinálsz valamit a tanusítványaiddal? EdExposed-t vagy bármi mást használsz? Babrálsz a tanúsítványokal bármit? Ez a gond helyi gond lesz a készülékeden azzal a ROM-al. Nem bízik meg a GitHub certjében (a Repo-t tároló oldal certjében) mert nem talál rá anchor-t, ilyen pl. akkor van, ha root CA hiányzik dehát a GitHub-ot a DigiCert írta alá, azért az nagy blama lenne a ROM készítőjétől ha nem lenne benne a ROM-ban. Ha megnyitod a github.com-ot arra nem ugrik a gyári böngésződ? Már úgyis újrahúztad.. más ROM-al is csinálja? Settings -> Security -> Encryption -> Clear Credentials -> törlés után se megy?

Akkor meglett. Érdekes. Biztosan bug. Ha gondolod van rá lehetőség hogy jelentsd Github-on egy Issue-ban - pontosabban lenne, ha topjohnwu nem sokallt volna be és tiltotta volna le az Issue-k nyitását :D (Elvileg most tán nincs rá lehetősége annak aki még sose nyitott Issue-t.)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#967) JoHn123 válasza crok (#966) üzenetére


JoHn123
tag

Koszonet a segito szandekert. Elnezest a logert, csak a telefonnal operaltam, azt hittem ha kodba szurom, hideolja ha tul hosszu, sajnos nem igy lett.
Githubon nyitottam parszor issue-t de itt nem enged. Mindenesetre ha valaki belefut itt megtalalja a megoldast:
ELSZOR TETSZOLEGES PROGRAMNAK ROOT JOG, UTANA EL A REPO. :)

(#968) crok válasza JoHn123 (#967) üzenetére


crok
Topikgazda

Jaja, azert nem enged mert konkretan a Magisk-ra nem nyitottal meg es most le van tiltva..

Amugy fura, most megneztem megegyszer egy teljesen friss clean ROM installal es nalam a legelso app megnyitastol is van repo, mikor meg a vilagon semminek se adtam root jogot vagy allitottam be barmit is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#969) JoHn123 válasza crok (#968) üzenetére


JoHn123
tag

Akkor ez parajelenseg :) a régi romon magisk downgrade, upgrade: nem volt repo. Új romon szintén ugyan ez volt a helyzet. Már arra is gondoltam hogy esetleg a pi-hole blokkol valamit feleslegesen a wifin , ezért próbáltam direktben mobilnettel is, eredménytelenül. Sikeresen eltolököltem pár órát.:)

(#970) g_g_g


g_g_g
őstag

Előre jelezném, tudom hogy én vagyok a lüke, hogy nem úgy frissítek ahogy le van írva.

Jött új EU stabil ROM, frissítek, de az elrejtést (hide Magisk Manager) elfelejtem visszaállítani.
Most ott tartok, hogy uninstall - install megvolt.

Remélem van valami gyors és fájdalommentes megoldás.

(#971) crok válasza g_g_g (#970) üzenetére


crok
Topikgazda

Megoldas: ugy csinald ahogy le van irva. A hide kikapcsolasat kevered szerintem a 21.4 vagy elotti verziorol 22.0-ra upgrade folyamataval. Az osszefoglaloban meg a #943-ban ott van hogy kell patchelni a boot img-t (szedd ki a ROM zip-bol) aztan recovery-bol vagy adb-vel flasheled es kesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#972) g_g_g válasza crok (#971) üzenetére


g_g_g
őstag

Nagyon köszönöm.
Teljes siker :)

(#973) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Buta kérdés: nyitott bootloader kell a Magiskkel megpatchelt boot.img flasheléséhez?

(#974) crok válasza OberMotz (#973) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak ugy fog menni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#975) pilu01


pilu01
senior tag

Nekem nem megy a frissítés 22-re.
Letöröltem, újraraktam, az img-t feltettem, majd a peccset img-t is, de még mindig nincs fent a magisk, és nincs root.
Miui eu stable.

[ Szerkesztve ]

(#976) crok válasza pilu01 (#975) üzenetére


crok
Topikgazda

Regebbi verziot feltenni "hagyomanyosan" es frissiteni azon melegeben magabol a Magisk Managerbol (mondjuk V21.4 alatt meg Managerbol)?

Recovery-bol a regi modszerrel esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#977) pilu01 válasza crok (#976) üzenetére


pilu01
senior tag

Sok mindent próbáltam már, szerintem ezeket is.
Lehet hogy az eltávolítás nem sikerül rendesen.
Gyári beállítás visszaállításán kívül el tudom távolítani maradéktalanul?
Ha igen hogyan?
A 22. est már próbáltam az átnevezett apk-val (uninstal.zip) rekoveryből, nem tudom ez elég e

(#978) crok válasza pilu01 (#977) üzenetére


crok
Topikgazda

A gyari visszaallitas itt nem megoldas (osszefoglaloban irtam miert).

Flasheld a ROM sajat boot.img-t es biztosan tiszta lappal mesz neki. Flasheld a V21.4 mellett levo uninstallert, az kitakaritja a /data/adb-t is akkor. Vagy a V22 atnevezve,igen.

Biztos a patchelt verziot flashelted amugy vissza? V21.4 siman flashelve se ment fel? Abbol tudnad frissiteni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#979) pilu01 válasza crok (#978) üzenetére


pilu01
senior tag

21.4 uninstaller, majd 21.4 recoveryből, ezt már tudtam frissíteni
Köszönöm

(#980) g_g_g


g_g_g
őstag

Csináltam egy jó nagy baromságot és szeretném tudni mennyire nagy a baj :)
Xiaomi EU ROM-ot telepítettem tisztán, aztán Magisk app (v.22), patkolt boot.img és minden ok.
És most jön a csoda, flash-eltem safetynet-fix-v1.1.1.zip-et.
(kérlek ne kérdezzétek meg, hogy miért, nincs épeszű válaszom erre)

Ezek után nem boot-olt be, kínlódott vagy 5 percig és a TWRP-ben indult újra.
Visszaflash-eltem a ROM-ot, újra indult a rendszer.
Uninstall magisk apk, majd újra install, újabb patkolt boot.img, de ugyanaz, nem tudott bebootolni.
Most újra visszatettem a ROM-ot.
Életre lehet kelteni a Magisk-et vagy egy újabb tiszta telepítés szükséges?

Köszi.

(#981) crok válasza g_g_g (#980) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalo vege, modul torlese kezzel vagy a Magisk uninstaller flashelese TWRP-bol, vagy a /data/adb torlese TWRP alol, ezer otletem van.. ki kell takaritani a modult. Ennyi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#982) g_g_g válasza crok (#981) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi :)
Benn vagyok a TWRP file manager-ében.
/data/adb mappa megvan.
Minden benne lévő mappát és file-t töröljek?
Vagy csak a modules mappát?

(#983) g_g_g válasza g_g_g (#982) üzenetére


g_g_g
őstag

Sikerült, minden ok.

Köszi még egyszer az iránymutatást.

(#984) crok válasza g_g_g (#983) üzenetére


crok
Topikgazda

Neked elég lett volna a /data/adb/modules/safetynet-fix de mivel amúgy is friss install.. :)) Egy a lényeg: mostmár megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#985) g_g_g válasza crok (#984) üzenetére


g_g_g
őstag

Végül csak azt töröltem, gondoltam egy próbát így is megér, és bejött.

(#986) crok válasza g_g_g (#985) üzenetére


crok
Topikgazda

Közben igen, észrevettem hogy az összefoglalóból kimaradt az egyik "legegyszerűbb" megoldás: a Magisk Safe mode ugyanis Magisk 21.0* óta van un. Safe mode:

a, ha az USB debug (adb) be volt kapcsolva akkor adb devices-al PC-n nézd meg hogy látszódik-e a készülék és ha igen akkor add ki az
adb shell magisk --remove-modules
parancsot, ez kigyomlál minden modult és újra megy a készülék
- vagy -
b, A készülékednek megfelelően nyomd a Safe Mode-hoz tartozó billentyűkombinációt (pl. Android/egyéb logó UTÁN a hangerő le gombot) és a Magisk felismeri mint Safe Mode, letilt minden modult és újra megy a készülék.

Vagy azok a módszerek amiket láttál az összefoglalóban.. na de nálad ez már nem is lényeg (: Viszont így eszembe jutott hogy ez kimaradt.. pótoltam is gyorsan.

*Igazából a V20.4 után (Május 19 után) kiadott Canary-k óta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#987) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Engem is jól megszopatott ez a 22. Unhide nélkül frissítettem, mert átsiklottam felette, ki is nyírta a ramdisket. Szerencsére van nekem, újraflasheltem. Feltettem minden pöpec, van újra rootom is, viszont bármit csinálok, hiába rejtem el a ctsProfile checken elhasal...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#988) crok válasza Lackooo84 (#987) üzenetére


crok
Topikgazda

MagiskHidePropsConfig-al se?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#989) Lackooo84 válasza crok (#988) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt még nem próbáltam. Annyire még nem másztam bele most, megint mókoltak vmit?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#990) crok válasza Lackooo84 (#989) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglaloban eleg sokminden van mar a Gyorstalpalo reszben emlitve, probald vegig.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#991) crok


crok
Topikgazda

A regi (es regen abbahagyott..) Font Changer modul helyett most bekuldtek elbiralasra a regota letezo de eddig Repobol nem elerheto Androidacy Font Manager-t [link]

Ugy emlekszem volt, aki hianyolta a fontokat..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#992) Trailblazer válasza crok (#991) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tán én lehettem. Majd ránézek erre is, köszi. :R

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#993) crok válasza crok (#917) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk frissítés:

Egyrészt sok benne a "visszalépés előző kódra", a bugfix.. de ami fontosabb: a Magisk V22 az utolsó nagy release ami még támogatja majd az Android 4.1/4.2/4.3 Jellybean-t és a 4.4 Kitkat-et. A Magisk V23 már csak Android 5.0 (Lollipop) és feletti Android főverziót fog támogatni.

Magisk v22.1 -- Changelog pedig itt:

Bug Fixes
[App] Prevent multiple installation sessions running in parallel
[App] Prevent OutOfMemory crashes when checking boot signature on PXA boot images
[General] Proper cgroup migration implementation
[General] Rewrite log writer from scratch, should resolve any crashes and deadlocks
[General] Many scripts updates fixing regressions
[MagiskHide] Prevent possible deadlock when signal arrives
[MagiskHide] Partial match process names if necessary
[MagiskBoot] Preserve and patch AVB 2.0 structures/headers in boot images
[MagiskBoot] Properly strip out data encryption flags
[MagiskBoot] Prevent possible integer overflow
[MagiskInit] Fix sepolicy.rule mounting strategy
[resetprop] Always delete existing ro. props before updating. This will fix bootloops that could be caused by modifying device fingerprint properties.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#994) lovi27 válasza crok (#993) üzenetére


lovi27
addikt

És akinek rejtett a Magisk az jobban jár, ha frissítés előtt visszaállítja.
Azért a Magisk is küldte az üzenetet, hogy bökjek ide a frissítéshez. Oda böktem.
Nem kellett volna... ;] :DDD

(#995) crok válasza crok (#993) üzenetére


crok
Topikgazda

FYI: A közeljövőben lesz egy update, letiltott SafetyNet API key miatt ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#996) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.

Van egy S7 Edge telefonom LOS 17.1 (Android10) rendszerrel. Szeretném rajta használni a Galaxy Wearable appot, hogy a fitness karpántomat kezelje, viszont indításkor panaszkodik, hogy root-olt rendszert használok. Próbáltam már elrejteni előle a root-ot és a magisk manager-t, de ugyanaz. Hogy a fenébe lehetne elindítani?

(#997) crok válasza #68216320 (#996) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalon vegigmentel? Samsugokra kulon jo a Gyorstalpalo 4. pont.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#998) dzsordzs69 válasza crok (#995) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Én várom,mert nálam a tegnapi frissítés után (xiaomi.eu) előjött. Bár minden működik rendesen mellette, semmi nem morog miatta.

(#999) #68216320 válasza crok (#997) üzenetére


#68216320
törölt tag

Azt a megoldást próbáltam, amit a gyári root-olt romon.
Gyakorlatilag Magisk felrak, app elöl root elrejt, próbál. De most nem vált be.
Jelenleg annyira fejreállítottam valamit, hogy egyetlen terminal emulator-t sem tudok letölteni a store-ból. Lehet újrarakom a LOS-t.

Aztán megpróbálom a 4-es pontot.

(#1000) crok válasza #68216320 (#999) üzenetére


crok
Topikgazda

Ne csak a negyest.. menj vegig, logikai sorrendje van. Pl. ha csak az app elol elrejtetted a root-ot de a Magisk appot magat nem rejtetted el az nem lesz eleg ugy.. CTSprofile es basicintegrity amugy okay volt Magisk elott? Ha Magisk uninstall-t nyomsz akkor a szuz ROM egyebkent mukodik jol, ugy indul az app? Ezer mas miatt is mondhatja, hogy root-olt.. irtam joparat az osszefoglaloban (pl. TWRP konyvtarat talal a belso tarhelyen..). Terminal emulatort APK-bol is feltehetsz, pl. F-Droid-rol [link], vagy APKMirror-rol.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.