Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) crok válasza Digitalpimp (#898) üzenetére


crok
Topikgazda

Sehol nem kell allitanod ha nem akarod. Ha egy app ker root jogot akkor megadod ha akarod es nem adod ha nem akarod.. de minek is nyitottal bootloadert es tettel fel Magisk-t ha ez a kerdes megfogalmazodott? :F Nem tudod veletlen engedelyezni mert a listaban eleve csak olyan app lesz ami mar kert valaha root jogot.
ConnectBot-ban adj hozza egy kapcsolatot ami helyi, az lesz a shell ami neked most kell. Ha megnyilt a shell es a prompt vege $ utana kiadod hogy su na akkor kertel root jogot a ConnectBot-nak, azt add meg ha scriptet akarsz futtatni vagy tudomisen mire kell a root.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#902) Digitalpimp válasza crok (#901) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, köszi. A Magisk-t te ajánlottad, hogy tegyem fel, hogy a nem létező root miatt rinyáló appokat tudjam használni. A terminál arra kellett volna - ha jól értelmeztem a leírást - , hogy kamu azonosítót kapjon a telefon fingerprint? Viszont így is megy, aminek kell, úgyhogy lehet, hogy azt egyelőre hagyom.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#903) crok válasza Digitalpimp (#902) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor kell belefogni a leirasba ha valami elkezdi a sirast, igen. Ha mukodik nem javitjuk meg. :K

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#904) Digitalpimp válasza crok (#903) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok! :R Most passed minden, Telekom, Revolut megy, örömésbódoccság!

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#905) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Akkor valamit ujithatott az McD.
Van fent Lucky Patcher? Milyen root-ot igenylo appok vannak fent? A Magisk osszefoglalo gyorstalpalobol mit csinaltal mar meg? Folytassuk inkabb a Magisk topikban.

LP nincs fent. Titanium Backup fent van. De úgy látom, hogy a safetynet is elromlott. Akkor valószínűleg ez lehet a probléma. Nem?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#906) crok válasza janakbacsi (#905) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az lehet a problemad.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#907) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Ez hogy baszódhat el ha egyszer már jó?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#908) crok válasza janakbacsi (#907) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy, hogy a Google valtoztatott a SafetyNeten.
Tragar reszeket hagyd ki legkozelebb kerlek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#909) janakbacsi válasza crok (#908) üzenetére


janakbacsi
őstag

Akkor ezek szerint ezt állandóan figyelni kell, és ha nem fasza, akkor újra megcsinálni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#910) crok válasza janakbacsi (#909) üzenetére


crok
Topikgazda

..meg frissiteni, utanaolvasni, esatobbi. Egyszer a Google lep, masszor az appok fejlesztoi talalnak ki ujabb indirekt "felfedezest", utana a Magisk meg a tobbi modul fejlesztoi, aztan megint a Google.. esigytovabb. Igy van ez miota a SafetyNetet elkezdtek (kb 2 eve) "rendesen" hasznalni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#911) janakbacsi válasza crok (#910) üzenetére


janakbacsi
őstag

nekem a terminálban nincs olyan opció hogy force basic key attestation. youtube video alapján próbálnám csinálni, de ott meg van ilyen opció. én ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#912) crok válasza janakbacsi (#911) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert olyan mar nincs, a topikban mar irtam / beszeltuk regen de az osszefoglaloban a leirast nem frissitettem - kivettek, helyette a sima 2-es pont lesz a neked valo.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#913) janakbacsi válasza crok (#912) üzenetére


janakbacsi
őstag

itt melyiket kell választani?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#914) janakbacsi válasza janakbacsi (#913) üzenetére


janakbacsi
őstag

redmi note 8 pro telegram csoportból letöltöttem egy magisk modult, feltettem, és azzal jó lett. köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#915) crok válasza janakbacsi (#913) üzenetére


crok
Topikgazda

s (device simulation)

a tobbi ugyanugy mint a gyorstalpaloban, markat / eszkozt kivalasztod es mentes es restart.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#916) janakbacsi válasza crok (#915) üzenetére


janakbacsi
őstag

és most már megy a meki app is. még egyszer köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#917) crok válasza crok (#801) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk frissítés:

Magisk v22.0 -- Changelog pedig itt:

[General] Magisk and Magisk Manager is now merged into the same package!
[App] The term “Magisk Manager” is no longer used elsewhere. We refer it as the Magisk app.
[App] Support hiding the Magisk app with advanced technique (stub APK loading) on Android 5.0+ (it used to be 9.0+)
[App] Disallow re-packaging the Magisk app on devices lower than Android 5.0
[App] Detect and warn about multiple invalid states and provide instructions on how to resolve it
[MagiskHide] Fix a bug when stopping MagiskHide does not take effect
[MagiskBoot] Fix bug when unpacking lz4_lg compressed boot images
[MagiskInit] Support Galaxy S21 series
[MagiskSU] Fix incorrect APEX paths that caused libsqlite.so fail to load

Még egyik channelen sincs kint csak GitHub release-ként - amint kint lesz írom melyikbe került be.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#918) crok válasza crok (#917) üzenetére


crok
Topikgazda

A stabilra és bétara is kiment.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#919) Digitalpimp válasza crok (#918) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Manageren keresztül frissül, vagy érdemesebb zip-ből recovery alatt?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#920) crok válasza Digitalpimp (#919) üzenetére


crok
Topikgazda

Frissülni fog Manager-en keresztül is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#921) lovi27 válasza Digitalpimp (#919) üzenetére


lovi27
addikt

Ha találsz zippet..

(#922) IT user válasza lovi27 (#921) üzenetére


IT user
tag

Az apk a zip.

(#923) lovi27 válasza IT user (#922) üzenetére


lovi27
addikt

Az apk az apk. ;]

(#924) crok válasza lovi27 (#923) üzenetére


crok
Topikgazda

Kicsit változott az install módja ha recovery-ből installálod ;)
Át kell nevezni a letölthető APK-t zip-re és lehet flash-elni :D
De.. amúgy is minden APK egy zip :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#925) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Elcsesztem azt hiszem. Legalább is a telepítésnél azt írja, hogy ha hideolva volt az app, akkor vissza kell állítani update előtt. Ezt én csak utólag olvastam. Most van appom, de nincs Magisk-em. Az install-ra csak egy lehetőség van a Select and Patch a File, de ehhez meg raw image kellene.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#926) crok válasza mobilizmo (#925) üzenetére


crok
Topikgazda

Raw boot image meg fastboot + PC utána.
Vagy ha van custom recovery-d, akkor mondjuk a 21.4-ből flasheled az uninstaller-t, restart recovery, és flash-eled az apk-ból zip-re átnevezett Magisk-v22.0-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#927) lovi27 válasza crok (#924) üzenetére


lovi27
addikt

De minek! Ha elolvastad az ajánlást:
"strongly recommended to upgrade directly via the Magisk app using its “Direct Install” method"

(#928) crok válasza lovi27 (#927) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze hogy elolvastam - de attól még van legacy eszköz, legacy metódus. A sokaknak nincs PC-je csak telefonja (és már eleve nyitottan vette, használtan), ROM telepítés / factory reset után nincs mivel feltenni.. kell a legacy install method: "The custom recovery installation method exists purely for legacy support."

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#929) lovi27 válasza mobilizmo (#925) üzenetére


lovi27
addikt

Nem csesződött el, de erre jó lett volna egy figyelmeztetés. :))
Én se állítottam vissza. Utána próbáltam, persze attól jogosan megzavarodott. De két restore - hide próbálás utána megtalálta önmagát. És még a CIB se kergült meg! :DDD

(#930) lovi27 válasza crok (#928) üzenetére


lovi27
addikt

De azért csinálta a három alkalmazást eggyé, ahogy a srác fogalmazott,
Magisk Manager is dead. Long live the Magisk app!
hogy elsősorban az appot használjuk, és ha azzal gond van akkor azokat amiket említesz.
Vagy: Custom recovery lovers, no worries! ;]

(#931) mobilizmo válasza crok (#928) üzenetére


mobilizmo
addikt

Sikerült helyrehozni, köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#932) Digitalpimp válasza lovi27 (#921) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Bocs, még 2 hete zip-et kellett feltenni a telóra és recovery-ből telepíteni. Én kérek elnézést, hogy leragadtam a 2 héttel ezelőtti kőkorszakban...

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#933) crok válasza Digitalpimp (#932) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egy par oras dolog meg (en is a GitHub release feltoltese utan par perccel adtam a hirt), nemsoka (ejjel, kis teszteles utan) frissitem az osszefoglalot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#934) crok válasza crok (#933) üzenetére


crok
Topikgazda

Frissítettem - hiányzik valami még?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#935) zsola400


zsola400
aktív tag

Crok, tudnál segíteni?Ezzel az új magiskal valamit el kutyultam csak fastboot van, magisk uninstaller sem segít, ezzel megáll: Unsupported/Unknow image format majd error: 1
Esetleg rom dirty reinstall?

[ Szerkesztve ]

(#936) crok válasza zsola400 (#935) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha még mindig ugyanaz a MIUI ROM (amiben nincs addon.d támogatás) akkor a dirty flash-vel a kernel is visszaáll a ROM eredeti kernelére. Az most neked jó. De ha csak a ROM-ból kiszeded a boot.img-t és azt flash-eled akár fastboot-al akár recovery-ből az is jó, a helyzet szempontjából ugyanaz. Ha már elindul a ROM akkor Magisk app, patch-eled a boot.img-t, fastboot-al vagy recovery-ből mehet fel megint.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#937) zsola400 válasza crok (#936) üzenetére


zsola400
aktív tag

Köszi, sikerült. Ugyanaz a miui rom, a boot.img-t flash-eltem, rom elindult, recovery-ből most már sikerült felrakni a magisk-v22, SafetyNet ellenőrzésen is átmegy.
Egy kérdés, Manager-ben Magisk felirat alatt a Ramdisk: No van nálam ez mit jelent?(Eddig nem figyeltem milyen felirat volt) A leírásban azt írja az lenne a jó ha Yes lenne, de recovery-ből felmegy a 22-es zip, működik.

[ Szerkesztve ]

(#938) crok válasza zsola400 (#937) üzenetére


crok
Topikgazda

Hmm.. az valami hiba lesz a Mátrixban mert a te készüléked sima boot.img patch-eléssel megy ("ramdisk-es"), nem a recovery-be kell belepatkolni a Magisk-et.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#939) zsola400 válasza crok (#938) üzenetére


zsola400
aktív tag

alt="" title=""
Hmm.. az valami hiba lesz a Mátrixban
vagy "MIUI együttható" :D
Annyi volt régebben is, hogy magisk app/install/direct install v. zip beilleszt nem ment fel valami hibával, de recovery-ből mindig felment.

[ Szerkesztve ]

(#940) lovi27 válasza Digitalpimp (#932) üzenetére


lovi27
addikt

A Magisk jelezte vannak frissítések. Telepítettem és a szokásos helyről le akartam menteni amikor láttam csak apk jött. Ekkor írtam, ha találsz zippet. Ennyi, semmi személyes.

(#941) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nekem simán lezajlott most az appból mindkét update. És persze ilyenkor befigyel utána egy backup is recoveryből.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#942) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Xiaomi.eu dev-et használok, amire maholnap jönni fog a frissítés. A héten a Manager-ből rendben frissült a Magisk, most viszont majd újra kell raknom a frissítés után. Ennek most akkor mi a menete? Csak simán flash-elem a zip-pé átnevezett apk-t?

[ Szerkesztve ]

(#943) crok válasza dzsordzs69 (#942) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindkét mód menete benne van már az összefoglalóban. Csinálhatod így is - úgy is.

A preferált mód mostantól a boot image patch a Magisk appal majd annak a felpattintása vagy recovery-ből install > image > boot módon vagy fastboot flash boot patkoltimage.img módon. De igen, megmaradt a lehetőség a "sima" flash-elésre is csak át kell nevezni az APK-t zip-re és mehet. De - sajnos vagy nem, de - V22.0-tól kezdve már nem ez az ajánlott mód. Próbáld ki az "új" módot (: ha letöltöd az új ROM zip-et akkor egy filekezelővel pattintsd ki belőle a boot.img-t majd az appal tallózd be és patch-eled (belső tárhely Download mappába teszi), aztán restart recovery és install > image > betallózod a patch-elt img-t > boot-ot kiválasztod > elhúzod > restart > profit

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#944) crok


crok
Topikgazda

Energized protection modult használók (ha még vannak itt):
Magisk V22.0-val van egy kis gond.. van már teszt fix frissítés ami elérhető a Telegram csatornájukon. Ha nincs valakinek Telegram fiókja akkor feldobom valahova ha kell. Előtte a régit törölni kell, restart, az újat feltenni, restart, és újra terminálban beállítani a modult.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#945) dzsordzs69 válasza crok (#943) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Ha megjön a frissítés, kipróbálom. De hol tudom az app-ban betallózni az img-t és patch-elni? Nem találok rá opciót az app-ban.

Mennyivel jobb (vagy mi indokolja, mi az oka a váltásnak) ez a variáció? Kicsit macerás minden héten eljátszani. :)

(#946) dzsordzs69 válasza dzsordzs69 (#945) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Időközben a patch-elés meglett (az utolsó heti rom-ból kivettem, kipróbáltam, ezt kaptam:) "magisk_patched_8xkdb.img". Ez kell nekem, igaz? Csak nyilván a friss rom-ból.

[ Szerkesztve ]

(#947) crok válasza dzsordzs69 (#945) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát ez ugye nem a kényelemről szól :D :D :D
Annyival jobb hogy ezt ajánlja aki a Magisk-t csinálja :D

Itt az install leírása: Kezdőképen felül van a Magisk rész, jobb oldalon meg hogy Install:

..aztán kérdezi melyik metódust akarod választani, az a Select and Patch a File lesz, betallózod a boot.img-t a ROM-ból:

..és Let's go, aztán a belső tár Download könyvtárába teszi majd a patch-elt boot image-et.

[Szerk.:] Na látom közben meglett. Igen, neked az a kapott boot img file kell majd az új ROM-ból.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#948) lovi27 válasza crok (#944) üzenetére


lovi27
addikt

Mi az a kis gond az Energized protection modullal?

(#949) crok válasza lovi27 (#948) üzenetére


crok
Topikgazda

Mondjuk úgy hogy inkompatibilis, nem számítottak egy Magisk major version upgrade-re, csak minor-ra. Szóval többek közt nem volt felkészítve a Magisk frissítés, vagyis konkrétan hogy 21 fölötti lesz a következő, csak úgy van benne a Magisk verzió kezelés, hogy 20.0-20.3, 20.4 és felette meg 21.x, de a 22-re nincs match se így kikönyököl a script-ben az ellenőrzőfunkció - így el se indul az ep, unsupported Magisk version-el elszáll. Amúgy működni működik, mármint a meglevő hosts file-t beteszi a systemless hosts-nak így maga a "szűrés" az működik, "csak" most ez ep-vel nem tudsz pl. hosts listát frissíteni, változtatni..

checkMagisk() {
    #magisk=$(ls /data/adb/magisk/magisk || ls /sbin/magisk) 2>/dev/null;
    #magiskVersion=$($magisk -c | sed 's/-.*//')
    printMagiskVersion=$(magisk -c | cut -d':' -f1)
    magiskVersion=$(magisk -V)
    case "$magiskVersion" in
        '20'[0-3a-zA-Z]*) # Version 20.0-20.3
            hosts=/sbin/.magisk/img/hosts/system/etc/hosts
            busyboxPath=/sbin/.magisk/img/busybox-ndk
            return 1
            ;;
        '20'[4-9a-zA-Z]*) # Version 20.4+
            hosts=/data/adb/modules/hosts/system/etc/hosts
            busyboxPath=/data/adb/magisk
            return 1
            ;;
        '21'[0-9a-zA-Z]*) # Version 21.x
            hosts=/data/adb/modules/hosts/system/etc/hosts
            busyboxPath=/data/adb/magisk
            return 1
            ;;
        *)
            echo -e "\n >Version: $printMagiskVersion - not supported.\n > Exiting..."
            exit
            return 0
            ;;
    esac
}

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#950) lovi27 válasza crok (#949) üzenetére


lovi27
addikt

Előtte az AdAway-t se és most ezt se szoktam 'masszírozni'. Anélkül is tették a dolgukat.
"Amúgy működni működik..." Nekem ez a lényeg. Akkor megvárom míg frissítik a modult.
Azért kösz, hogy szóltál.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.