Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) detroitrw válasza crok (#3000) üzenetére


detroitrw
addikt

Safetynet fix
Zygisk lsposed (ezzel most kiserletezek)

(#3002) dilajoska1 válasza detroitrw (#2999) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen, nekem is 6 mb körüli. Meg ugye az Adaway-ben ott a számláló is :).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3003) crok válasza detroitrw (#3001) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, elindult, Shamiko-val ugyan de elindult a PS Remote Play..

Magisk 25.2
LSPosed Zygisk v1.8.6
Shamiko v0.6
Neked még kell a gyári ROM miatt az USNF is
és én mellétenném a MagiskHide modult is biztos ami sicher de nélkülie is indult
Magisk app hide be van kapcsolva
Zygisk be van kapcsolva
Enforce DenyList KI van kapcsolva
DenyList-re téve:
Minden "felfedező" alkalmazás, minden ami elől el akarod rejteni a root-ot de GMS és Play Store nem (arra van az USNF) de a Wallet-et ha használod akkor azt is meg minden egyéb banki alkalmazás és a PS Remote Play.
LSPosed mellé HideMyAppList nem kellett (Ruru & AppListDetector így is látja a rejtett Magisk alkalmazást de más nem nézi..)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3004) detroitrw válasza crok (#3003) üzenetére


detroitrw
addikt

Koszi megnezem majd :K

(#3005) detroitrw válasza crok (#3003) üzenetére


detroitrw
addikt

Mukodik a PS :))

Koszi sracok a segitseget :R

(#3006) D@niel


D@niel
addikt

Üdvözlet,
Crdroid 9 alatt jött elő az ismert (más is jelezte telegramon) probléma, azaz, hogy ha megnyitok egy képet google photos-ban, majd vissza ugrok a home screenre, ezután ismét megnyitom a képet, az elzöldül, sárgásodik. Ha bezárom, kilövöm a háttérből, majd megint megnyitom, újra jó - tehát, akkor van probléma, ha háttérből szedem elő ugyanazt a képet.
Gapps felrakott egy alap fénykép appot, ennél nincs megjelenési probléma.
Állítólag a többi custom rom-on is tapasztalják a gondot, megoldás egyenlőre nincs; írták, hogy menjek vissza 8-ra, emiatt nem akarok.

Sötét-mód, és a beállítások alatt más kijelző-mód választás nem segít.

Mit tudok tenni?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3007) Trailblazer válasza D@niel (#3006) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez nem általános Android topic. És azt sem írtad, milyen telefon.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3008) D@niel válasza Trailblazer (#3007) üzenetére


D@niel
addikt

Custom rom probléma.
Poco x3 pro.
Topikjába nem írok; ott még egyenlőre ott tartanak, hogy "felraktam a miui 14-et, sokkal gyorsabb".

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3009) crok válasza D@niel (#3008) üzenetére


crok
Topikgazda

En ezt ertem de itt full offtopik vagy es van kulon Android szakmai topik [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3010) Jakuu


Jakuu
őstag

LSPosedes Hidemyapplist -et ellehet valahogy rejteni ? Ruru látta és az új ma updatelt OTP banki alkalmazás nem indult el miatta. Ha a modult eltávolitom, akkor az alkalmazés elindul.

(#3011) crok válasza Jakuu (#3010) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze hogy el lehet, add azt is a letiltottak / elrejtettek koze pont ahogy a Magisk-et is hozzaadtad. Akar a template-be vagy akar az OTP alk. beallitasainal kulon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3012) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok,
Usnf 2.4 (a modulnál nyomtam updatet), múlt héten jó volt, most:
[kép]
Keressek valamelyik 2.3-as modot ami talán jó, vagy ennek van már megoldása? :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3013) crok válasza MC Pite (#3012) üzenetére


crok
Topikgazda

A Displax féle USNF mod ami letölthető innen. Most ez a "legjobb" talán. A v2.4.0-MOD_1.2 ami a safetynet-fix-v2.4.0-MOD_1.2.zip néven érhető le, ez most a legutolsó, frissítési csatornája a kdrag0n féle úgyhogy frissítés előtt nézz körbe majd hogy mire akar frissíteni. De azért majd ha nem megy akkor ezt itt kicsit fentebb is olvasd át. Elképzelhető hogy törölni kell majd Google Play Store && Google Play Services adatokat mielőtt "megjavul".

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3014) MC Pite válasza crok (#3013) üzenetére


MC Pite
veterán

Működik :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3015) Jakuu válasza crok (#3011) üzenetére


Jakuu
őstag

Hiába. Nem értem de a Ruru továbbra is látja, csak ha eltávolítom a modult, akkor indul el az OTP.

(#3016) crok válasza Jakuu (#3015) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindket modszerrel? Mert nekem mindkettovel priman megy a Ruru meg barmi is...

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3017) Jakuu válasza crok (#3016) üzenetére


Jakuu
őstag

Mindkét módszerrel.

(#3018) crok válasza Jakuu (#3017) üzenetére


crok
Topikgazda

Valami nem kerek.. a HMA beallitasairol tudsz adni screenshotot?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3019) user26


user26
aktív tag

Szia crok!
Bocs, hogy megint fenntartalak, olyan jellegű gondom akadt, hogy sima, root nélküli heti xiaomi.eu romot használok, szépen beállitva, egyedi hatterkep, csengőhang, értesítőhang, ikon méret, stb stb. Otp app, curve, nfc, tanúsítás.
Van-e arra megoldás, hogy mindent szó szerint eltudjak menteni, asztal, asztalibeálitasokat, appok ikonjai melyik sorba hányadik oldalon vannak stb, stb.
Olyan formába, hogy ha teljes törlést csinálok, mert ki szeretnék próbálni egy másik romot, és ha az nem tetszik, akkor ezt ami be van járatva, működik vissza tudjam tenni.
Maga a ROM, ha azt feltelepitem újra tisztán, az is jó, de amit benne bealitottam azok mind rendre kerüljenek vissza, abba a formába amibe pl most van.
Régebben megvettem a Swift backupt, de ugye nem használom, mivel nincs root.
Ha rossz helyre írtam elnézést, akkor oda megyek ahova tanacsolsz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#3020) crok válasza user26 (#3019) üzenetére


crok
Topikgazda

De miért itt.. totál nem Magisk téma.. ott a MIUI topik, ott az Android szakmai..
Egyébként ha nincs root.. értem.. de Xiaomi.EU ROM.. akkor már a bootloader nyitott.. TWRP van? Ha van TWRP lehet menteni a /data-t.. kis trükkel vissza is lehet állítani plusz a Xiaomi.EU-ban piszkált ADB és framework van így az abban levő saját Xiaomi Backup az működik nagyjából rendesen, beállításokra, home / launcher beállításokra szerintem 99% visszaállít ugyanolyanra mindent és kb. alkalmazásokra is jó (már ami nem használ hardveres kulcsos adatokat, banki alkalmazások és tokenjeik, etc..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3021) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Sziasztok, csak meg akarom osztani a múlt hét CIB appal kapcsolatos eseményeit, hátha másnak is hasznos lesz.
Xiaomi Mi 8 unlocked BL, Lineage OS 18.1 futott jó ideje root nélkül, TWRP, encrypted data, más semmi extra. A Telekom app rootoltnak mondta és nem indult, a CIB app ment simán üzenetek nélkül. Kb fél éve nem is frissítettem már LOS19-re, jól bírta az eredeti akku, ment ez egészen 23.03.14-ig.
Ekkor kijött az CIB app 6.0.163 verziója és rögtön force close, semmi hibaüzenet.

Elkezdtem archiválni a telefon adatait, még a Viber alapban eltüntetett email chat history menüpontját is sikerült előhozni a viber://more/email_message_history_on üzenettel a jegyzetekben.
Ha már újrarakni kell, frissítek ROM-ot is: a Lineage OS 20 telepítési instrukciói alapján a MIFlash szoftverrel visszaraktam a induló állapotba (Mi 8 Global V12.0.3.0.QEAMIXM, nyitott BL). Majd ADB ment fel a LOS 20 recovery, aztán a recovery segítségével sideload a legfrissebb nightly+gapps.

Ezután ment fel a Magisk v25.2, safetynet-fix-v2.4.0.zip és lett Zygisk, Enforce Denylist, majd a listában a Google Play Services (csak a com.google.android.gms és a com.google.android.gms.unstable) és a Google Play Store kiválasztva. Magisk elrejtve, a kiválasztott appok cache/data törlése és reboot után a Play Protection certified. YASNAC szerint is rendben volt.
Végül Shamiko v0.6 modul is telepítve lett, ekkor persze Enforce Denylist kikapcsolva.

CIB app egyszeri root üzenettel indult, de a Regisztrált már? menüponttal belépni a meglevő kódjaimmal nem tudtam. Megpróbáltam egy gyári módosítatlan Samsung táblagépen, és ott sem ment a CIB a Regisztrált már? menüponton keresztül "Unable to execute method: 403 - Forbidden" üzenet volt olvasható.
Végül hétvégén hajnali fél hétkor sikerült a CIB 24 telefon ügyintézőtől kideríteni, hogy a frissítés óta egyáltalán nem megy a már regisztrált menüpont, hanem teljesen új 48 óráig érvényes regisztrációs kódot kell kérni minden egyes felhasználóhoz a CIB ügyfélszolgálattól.
Természetesen az ideiglenes kóddal már sikerült a rootolt készüléken a Regisztrálok menüt választva a CIB app-ba belépni, egyszeri root hibaüzenet volt csak az elején.

[ Szerkesztve ]

(#3022) mobilizmo válasza kurtuzov (#3021) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nekem csak kiírta, hogy úgy tűnik root-olt a készülék, de hagyott belépni és biometrikus azonosítás is működött.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3023) crok


crok
Topikgazda

Ugye a Magisk V23-tól már csak Android 5.0 (Lollipop) és feletti Android főverziót támogat - ami 2021 Május 12-n volt kiadva. Na. Úgy néz ki lassan emelni fogják a minSDK-t Android 6 Marshmallow API level 23-ra mivel Android 5-re amúgy se működött rendesen már elég régóa és a kutyát se érdekelte, senki nem jelentette.. :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3024) crok


crok
Topikgazda

!(Szuper hírek): új, kissé unorthodox módot talált ki a Riru és a Zygisk felderítésére az LSPosed csapat aminek a PoC APK-ját most publikálták [itt] és csendben megjegyezték, hogy a Magisk általi mount-ra is találtak ki valamit de azt még ebbe nem tették bele.. juhé, lehet számítani megint majd alkalmazásokra amik ha elkezdik ezt használni akkor amíg nincs rá megoldás megy majd megint a szívás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3025) Trailblazer válasza crok (#3024) üzenetére


Trailblazer
addikt

Akkor már csak az nem érthető, hogy miért dolgoznak a Magisk és környéke ellen?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3026) crok válasza Trailblazer (#3025) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt nehéz elmagyaráznom és így inkább bele se kezdek :D
Na várj, megpróbálom..
"Ha én meg tudom oldani a detektálást egy új módszerrel akkor fasza gyerek vagyok, főleg ha elsőként publikálom.. de ha én meg tudom oldani akkor nyilvánvalóan más is meg tudja / tudná oldani.. vagyis agyaljuk ki hogy hogy lehet ezt mégis vagy körbedolgozni vagy eleve megszűntetni az okát."
Ez egy szubkultúra, nem kell értened :D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3027) Trailblazer válasza crok (#3026) üzenetére


Trailblazer
addikt

Elég nagy hülyeség volt, hogy publikálták.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3028) crok válasza Trailblazer (#3027) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, én meg pont ellenkezőleg látom. Nem vagyunk egyformák.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3029) Trailblazer válasza crok (#3028) üzenetére


Trailblazer
addikt

Így azok is hozzáférnek, akiknek az egész trükközés közömbösítése a kimondott üzleti célja, mint pl. maga a Google. Miért áll a fejlesztők érdekében azokat segíteni, akiket megkerülni igyekeznek?

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3030) crok válasza Trailblazer (#3029) üzenetére


crok
Topikgazda

Irtam az okot valamint ez egy szubkultura, nem kell es ne is akard megerteni ha elsore nem ment at.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3031) Trailblazer válasza crok (#3030) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha szubkultúra, ha nem, nehezen befogadható.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3032) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Gond a következő (miután frisebb rom-ot + magisk alpha 25210-et feltettem):
Samsung teló S10+, Alpha magisk menüben:
- Nem látja, hogy telepítve van,
- Modules sem aktív,
- Settings-ben meg semmi sincs (pl. Zygisk, Enforce DenyList opciók)
- Root checker sem látja, hogy rootolva van.

Magisk hide be volt kapcsolva előtte

DE! minden továbbra is megy mintha minden ok lenne:
- root jogom van (pl. /system/etc/-ben tudok mókolni, írogatni, törölgetni),
- banki appok mennek (korábban már beállítottam a Configure DenyList-ban),
- SafetyNet test továbbra is minden ok.

Hogyan lehet azokat az opciókat visszaállítani?
Próbáltam letörölni a magisk app-ot, és Odin-nal flashelni újra a TWRP-t, de változatlan a helyzet.

(kell az alpha magisk a custom rom miatt, és eddig nem voltak ilyen gondok)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3033) dilajoska1 válasza FireFox1996 (#3032) üzenetére


dilajoska1
őstag

Na erre kiváncsi vagyok én is hogy hongyan lehet helyrehozni mert egyszer én is így jártam. Nem is tudtam semmit kezdeni vele sajnos. Újrakellett húznom a telefont és teljesen mindent előlről kellett kezdenem. Nekem valamilyen magisk modul telepítése után jött ez a probléma. Meg én nem is engedem hogy automatikusan frissüljön a Magisk.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3034) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#3032) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Meglett a megoldás: patcheleni kellett a twrp-t a magisk app-ban, aztán újra flashelni :W Vhogy elfelejtettem.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3035) dilajoska1 válasza FireFox1996 (#3034) üzenetére


dilajoska1
őstag

Na akkor szerencséd volt mert nekem az sem segített.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3036) Upo válasza Trailblazer (#3031) üzenetére


Upo
addikt

Én nem látom az óriási bajt. Ha valaki megtalálta, akkor más is megtalálta volna, elég nagy a föld lakossága hozzá.
Így legalább tudható, hogy valamit kell tenni, fejlesztési szempontból ez előny lehet.
Ha titok maradt volna, és egyszercsak elkezd a rendszer tiltani, még csak akkor kezdődött volna a fejvakarás, hogy hogyan és miből sikerült detektálni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3037) Trailblazer válasza Upo (#3036) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem látom be, ettől nekem, mint usernek, mi a jó.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3038) Upo válasza Trailblazer (#3037) üzenetére


Upo
addikt

Mondjuk hogy mire az appokba beépítik ezt a detektálást, addigra már lesz ellene gyógyszer.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3039) crok válasza Upo (#3038) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem érted? Nem jó, mert beépítik..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3040) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, megint Pixelekkel jövök, és megint nem látja a frissítést.
Nincs már hide props, csak volte meg usnf modul (nejemnél még adblock).

Mit kéne tenni, hogy megjelenjen az ota (amivel nem cseszem el a rootot sem)? :B

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3041) user26


user26
aktív tag

Sziasztok! Elnézést, hogy megint zavarok.
Heti eu -t használok, (xiaomi.eu) v14.0.23.3.20. Magisk -t feltelepítettem, beálítottam.
Feltettem ezt a modult: Dsb-Addons-v9.0-dsbaddons-dualstatusbar (dupla soros állapotsor), ki akartam próbálni, hogy milyen. Ezt kellett volna előtte fel tennem (dualstatusbarMiui), de tévedésből nem így lett. Újraindítást követően, amikor a rendszer betölt a kép villog, pár másodpercig majd újra indult a telefon. Ezt mégegyszer csinálta. Hamradik újraindításnál twrp -be mentem, a gombok segítségével. Ott nézem a képet, és ezt látom. Első lehetőséget próbáltam, nincs változás, másik kettőt nem, egyenlőre, mert nem szeretném újra telepíteni. Magiskról nem tudok képet küldeni de jó volt 25.2, és yes mind. Semmi más mudol nem volt, nem is akartam Magisk -t tenni, csak kiváncsiságból szerettem volna kipróbálni. Azért ide írtam, mert magisk modult tettem fel, és annak az eredménye lett ez.
(Megtudom oldani, egy olyan lehetőséggel, hogy mindent újra telepítek, de ha megoldható máshogy, megszereretném próbálni, azért írtam ide. Modell 12t pro.) (Ha agykukit kaptál az írásomtól, akkor töröld kérlek, és tudom nem jó helyen vagyok, akkor megoldom máshogy, köszi.)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#3042) crok válasza user26 (#3041) üzenetére


crok
Topikgazda

Tudta mount-olni a /data-t, ezt most vedd figyelmen kívül és vissza vagy menü gombbal menj vissza, keresd meg a file kezelőt és a /data/adb/modules könyvtárban töröld ennek a modulnak a könyvtárát teljesen majd restart.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3043) user26 válasza crok (#3042) üzenetére


user26
aktív tag

Szuper köszi!
Elindult a rendszer.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#3044) MC Pite válasza MC Pite (#3040) üzenetére


MC Pite
veterán

Bocs hogy upolom, de mostanában eléggé el voltam havazva, nem tudtam foglalkozni vele, és mindkettőn ez a jelenség.
Gondolkodok hogy nejemét visszaralom gyárira hogy már van volte, csak idő kéne mindent is újrarakni :( .

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3045) crok válasza MC Pite (#3044) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem irtam mert legjobb tudomasom szerint minden ugyanugy mukodik mint eddig ment, nem lattam tomeges posztolast hibarol.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3046) MC Pite válasza crok (#3045) üzenetére


MC Pite
veterán

Egyiken se megy, ebből gondoltam hogy a magiskkal/valamelyik modullal kellene valamit tenni. Odaát vagy a gyárit rakják fel, vagy flashelnek havinta, vagy ment nekik/nem írták hogy nincs frissítés.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3047) crok válasza crok (#3024) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, másfél hét után most jött ki a PoC az új Magisk mount detektálási módszerre: Minotaur test

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3048) crok válasza crok (#2459) üzenetére


crok
Topikgazda

Shamiko frissítés v0.6-141 akit érint meg érdekel.
@Telegram
GitHub-on még nem látom.. Egyelőre a changelog annyit ír, hogy valamit javítottak a fontcserélgető modulok kompatibilitását..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3049) crok


crok
Topikgazda

Magisk v26 frissites [link]
Teljes changelog [link]
Sok az ujdonsag, ahogy irtam mar a minimum tamogatott Android foverzio innentol a 6 Marshmallow, a magic mount mostmar javitott sokat a gyari ROM-on futason, uj Zygisk API.. a PI fixek mukodese elvileg jo kell maradjon.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#3050) Trailblazer válasza crok (#3049) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nocsak. Jó ez nekünk végeredményben?

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.