Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) crok válasza niklebi (#1800) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, a rejtettbol visszaallitas mar nem kell, az regen kellett egyszer egy upgrade elott. Minden megmarad.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1802) niklebi válasza crok (#1801) üzenetére


niklebi
senior tag

:C :R Pénteken majd kiderül. Remélem neked lesz igazad.

(#1803) dzsordzs69 válasza crok (#1801) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy a 12-es alapú multi rom telepítése előtt írták azt, hogy ki kell venni a rejtésből a Magiskot.

(#1804) dzsordzs69 válasza niklebi (#1802) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Ha arra gondolsz, hogy a következő frissítés miatt derül ki pénteken, akkor nagy reményeid azért ne legyenek, mert a miui 13 teszt miatt később jön a heti rom. :)

(#1805) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok,

Elég specifikus a kérdésem.

Adott egy játék, amiben a UID-t át kell írni, de nem tudom.

Sokadik próbálkozás után sikerült videóra venni és onnan kiollózni:

A bemutató videó szerint van csinálva minden. Az APK Editornak van root joga a Magisk Manager szerint.

Hogyan tudom kinyomozni, hogy mi az olvasási hiba?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1806) crok válasza grafnet (#1805) üzenetére


crok
Topikgazda

Miért kell átírni a UID-t? Nem igazán Magisk probléma ez, kicsit se.. egyébként logcat talán megmondja, szerintem nem a root a baja hanem hogy az editor olyan API level-re van írva amivel még tudott onnan olvasni de frissíthettél és most már A10 vagy A11-ed van, ahol megváltoztak az ezzel kapcsolatos jogosultságok. De inlább Android szakmai mint Magisk topik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1807) grafnet válasza crok (#1806) üzenetére


grafnet
veterán

Köszi, vándorlok tovább.

Valahol el kellett kezdenem a kutatást:
A videó alapján 3x villan fel a rootra irányuló kiírás, az első nem jó, a másik kettő már jó.
Ezért gondoltam itt kérdezek előbb.
A9 van a telón.
APK Editor Plus v1.10.0
A videó 2020-as.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1808) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Lenne egy kérdésem, ami egyelőre nem okoz nagy problémát, de fura, és valami nyilván félrement...

Próbáltam feltenni a 12-es alapú multi dev romot (erről beszéltünk is, Crok), és ott írták, hogy a magisk rejtést vissza kell vonni, modulokat le kell tiltani telepítés előtt. Ezt meg is tettem, de a romot nem sikerült feltennem, maradt az utolsó 11-es alapú. Amikor próbáltam ismét elrejteni a magisk-ot, átneveztem, létre is jött az új ikon, de a régi, magisk nevű is megmaradt. Az új, átnevezett ikonra hiába nyomok, nem történik semmi, csak egy animáció történik, de nem indul el. Azóta volt uninstall, újra telepítés, de ugyanez az eredmény. A safety net átmegy a magisk-on belül is, és a külön check-kerben is. A banki app is megy, mobilfizetés is, minden klafa, kivéve a Vodafone app, ő morog a root-ra.

A Swift Backup-ban nem látom egyik magisk app-ot sem, se az eredetit sem az átnevezettet, tehát letiltani sem tudom a Voda futtatása miatt.

Mi lehet a baj?

(#1809) crok válasza dzsordzs69 (#1808) üzenetére


crok
Topikgazda

"Azóta volt uninstall, újra telepítés, de ugyanez az eredmény." -- hogy ment az uninstall? Átnevezted az APK-t és flash-elted?

"Az új, átnevezett ikonra hiába nyomok, nem történik semmi" -- csak a stub van fent de nem tudja indítani magát az app-et.

A Swift nem fogja "látni" mert csak azt nézi amit ő csinált. TiBu pl. szerinem megtalálja (volt hasonló problémám, akkor TiBu-val oldottam meg gyorsba') és törölheted is vayg root uninstaller app-ek, vagy PC-n adb vagy adb alapon működő programok.

"Vodafone": ha van Magisk és van systemless hosts-ban adblocker vagy bármilyen adblocking (AdAway, Energized, valami/bármi/akármi) akkor szerintem csak blokkolva van pár olyan domain amit ha nem ér el akkor nem is indul el - erről viszont [itt] írtam (whitelist-re teheted ezeket vagy próbaképp kapcsold ki az adblocking-et).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1810) dzsordzs69 válasza crok (#1809) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

1. Igen, átneveztem, flasheltem.

2. Nem megy kikapcsolt AdAway mellett sem, de amíg ment, addig a bejelentkezést nem engedte miatta.

(#1811) dzsordzs69 válasza dzsordzs69 (#1810) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Közben (részben) megoldódott, feltettem a canary-t, minden megy, csak a safety net bukik...

(#1812) crok válasza dzsordzs69 (#1811) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor az megse megy.....

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1813) dzsordzs69 válasza crok (#1812) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hát igen. :) Gondoltam, hogy ilyesmi válasz jön. :)

(#1814) crok válasza dzsordzs69 (#1813) üzenetére


crok
Topikgazda

Jo, akkor most kerdezzem meg hogy.. mit csinaltal meg es mivel pontosan?..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1815) obligat


obligat
senior tag

most frissült az app a telefonon. (direct install)

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#1816) minikahona


minikahona
tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy segítek e ezzel valakinek, de gondoltam megosztom a tapasztalatom.
Olvastam itt korábban, hogy mások is szenvedtek egy sort az új OTP alkalmazással, amiatt hogy root mellett nem hajlandó működni. Na most nekem úgy sikerült működésre bírni, hogy a legújabb Canary buildet szedtem le a Magisk-ből. Aktíváltam a Zygisk-et, leszedtem a hozzá való legfrissebb Safetynet fix-et majd a mellékelt kép szerint állítottam be a Magisk-ot. Plusz hozzá adtam a DenyList-nél az OTP Bank alkalmazást.
Még annyi hogy mindezt egy POCO F3 mobilon, a legfrissebb MIUI 12.5.5.0 - Android 11-en sikerült.
Lehet ez már le van írva itt valahol, de akárhogy is olvastam nekem nem jött át, hogy ezt és ezt kell csinálni, ezért írtam le ilyen "konyha nyelven". :D Remélem valaki hasznát veszi!

[ Szerkesztve ]

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#1817) Siriusb


Siriusb
veterán

Android 12-n ki akarom próbálni a kanárit.
- Feltelepítem, DenyList-ben megadom, mely alkalmazásokat szeretnék szem elől eltüntetni és kész?
- Ha érdekel a SafetyNet, akkor az összefoglalóban említett Fix-et kell telepíteni. Amúgy alapból is átmehet a telefon az ellenőrzésen, vagy mindenképpen telepítendő a modul?
- Ha jól tudom, ebben már nincs közvetlenül Magis Repo. Github-ról letöltve az adott modult a kanári is meg tudja azt enni? :D

Vagy hagyjam a fenébe az egészet és örüljek, hogy a v23-ban minden működik, ami nekem kell?

Szerk.: Nem csak az összefoglalót kéne átfutnom, hanem néha az utolsó hozzászólást is, s akkor lehet lenne olyan kérdés, amit fel sem tennék. :D

[ Szerkesztve ]

(#1818) crok válasza Siriusb (#1817) üzenetére


crok
Topikgazda

Atbeszeltuk mar a temat csak mivel a Canary cutting edge es a Magisk V23 egyelore a stabil igy az osszefoglaloba meg nem kerult be.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1819) öregpapa


öregpapa
tag

Üdv!Amennyiben rossz helyen kérdezek,bocsi de a teló fórumjában senki nem foglalkozik ilyen kérdéssel.Ez már a második telefonom ahol a custom recovery a felrakás és a custom rom felrakása után eltünik és vissza áll a gyári recovery. OP 8t-n most akartam a Magisk-et feltelepíteni és megint a gyári recovery jön elő.Ez miért van?

(#1820) mobilizmo válasza öregpapa (#1819) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ha nincs a telón recovery partíció (mostanában pedig nem szokott lenni), akkor ez teljesen normális. Ha cr-be implementálják akár vissza is tudja rakni önmagát, de ehhez a rom-ba kell lenni addon.d támogatásnak. Egyébként a rom sikeres flashelése után, újraindítás előtt, újra kell flashelni a cr-t manuálisan és nem lesz gond.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1821) öregpapa válasza mobilizmo (#1820) üzenetére


öregpapa
tag

Szia! Nagyon köszönöm a gyors választ,de én nem vagyok annyira képben mint Te, csak leírások alapján romolok.Konkrétan mi ez a cr amit flashelni kéne,és hol találom?

(#1822) öregpapa válasza öregpapa (#1821) üzenetére


öregpapa
tag

Bocsi,nem fértem bele a szerkesztési időbe mert a teloval foglalkoztam. Most meg még az is problémaként jelentkezett,hogy nem látja a TWRP a tárhelyet és nem tudom felrakni a Magisk-et.Ezzel meg most mi a gond? Ilyennnel még nem találkoztam.

(#1823) mobilizmo válasza öregpapa (#1822) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem ide tartozik a téma, inkább a telefon saját topikjában kellene megkérdezned. Röviden a cr a custom recovery (twrp, orangefox, stb...). Ha nem látja a tárhelyet az lehet attól is hogy nem tudja feloldani a titkosítást. Sajnos nem ismerem se a telefont, se a használt cr-t.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#1824) öregpapa válasza mobilizmo (#1823) üzenetére


öregpapa
tag

Köszi és bocsi!

(#1825) crok válasza öregpapa (#1819) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is úgy látom ez a téma nem ide való de látom a saját topikjába most írtál épp, AOSP Extended a ROM amit használni akarsz (ezt ugye itt nem említetted) de abból hivatalosat nem is látok, de gyanítom azért mert nincs is megoldva benne "rendesen" hogy a banki appok alapból mehessenek, nemigen megy át a ROM SafetyNet-en, talán még a SELinux se enforced. Az úgy nehéz ügy lesz.. Mindegy, saját topikjában válaszoltam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1826) crok válasza crok (#1729) üzenetére


crok
Topikgazda

kdrag0n / Universal SafetyNet Fix frissítés:

v2.1.3 (Riru) [link]

v2.2.1 (Zygisk) [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1827) crok válasza crok (#1826) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg közben ki lett lőve a modul repo bejelető bot és le lett zárva a modul repo is [link].

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1828) öregpapa válasza crok (#1827) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv! Köszönöm az utbaigazítást,a segítségeddel és még egy fórumtárs privátban irt segítségével megoldódott a problémám!Szép Ünnepet!!

(#1829) Trailblazer válasza crok (#1827) üzenetére


Trailblazer
addikt

Akkor ez nekünk nem túl jó hír, ha jól értelmezem...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1830) crok válasza Trailblazer (#1829) üzenetére


crok
Topikgazda

Rossznak se feltétlen mondanám, egyébként is egy jó éve tervben volt már. Az új módi -úgy néz ki- olyasmi lesz, hogy a moduloknak lesz saját csatornája, ha akarja akkor a modul írója majd karbantartja magának. Így nem kell központilag karbantartani se és ha elhal egy modul akkor a modul gazdája lesz az aki abbahagyja. Olyasmire gondolj mint pl. egyszer leszedsz egy modult kézzel GitHub-ról és onnantól kezdve a modulban levő info alapján a Magisk app tudni fogja a frissítési / telepítési URL-t és nézheti van-e frissítése a modulnak. Vagy kézzel hozzáadható lenne a modul a frissítési/telepítési URL alapján pl. Aztán ha ilyen info nincs a modulban.. akkor nem lesz frissítve (pont mint most a random letölthető modulok, úgyis a userek 90+% Telegramról letöltött ilyen-olyan modulokkal operálnak, nekik pl. gyak. semmi se változik ;] :U).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1831) crok válasza öregpapa (#1828) üzenetére


crok
Topikgazda

..és mire volt még szükséged? Csak hogy teljes legyen a kép és vissza lehessen keresni akár.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1832) Trailblazer válasza crok (#1830) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nos igen, ebben van valami.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#1833) öregpapa válasza crok (#1831) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv! Az igazság az,hogy visszatértem OOS-re,mert a TWRP egyelőre még nem müködik Oneplus 8t-n.Az ADB használata sem ment egyszerüen de végül sikerült,ugy hogy most kis ideig nyugton maradok,ill. romolom a Xiaomit, az már megy!Samsungot az S2 óta romol-tam és bár néha ugy tünt tégla lett,mindig sikerült visszahoznom őket.A Xiaomit hamar megtanultam, de a Oneplus-hoz kell a legtöbb Pc-s ismeret, ami sajnos nálam/már a korom miatt is/ elég hiányos!Ugyanakkor foglalkozni vele meg szeretek, ez már hobbi ugy érzem,a fórumokat pedig nagy érdeklődéssel olvasom.Mégegyszer üdv. és köszi hogy egyáltalán reagáltok egy "amatőr" bejegyzésére is!! :R

(#1834) janakbacsi


janakbacsi
őstag

végigcsináltam ezt, de azt istenért sem jó a safetynet. már az idegbaj kerülget. mi lehet a gond? [link]
vagy ezt kellene megpróbálnom? [link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1835) crok válasza janakbacsi (#1834) üzenetére


crok
Topikgazda

A masodikat.. es|vagy eleve az osszefoglalot.
Az elso az mar elavult regen.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1836) janakbacsi válasza crok (#1835) üzenetére


janakbacsi
őstag

sajnos így sem jó. lehet, hogy azért mert régi a rendszer? android 9 és miui 11.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1837) crok válasza janakbacsi (#1836) üzenetére


crok
Topikgazda

Biztosan mindent ugyanugy es ugyanazokkal a modulokkal csinalsz?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1838) janakbacsi válasza crok (#1837) üzenetére


janakbacsi
őstag

Igen. Érdekes, hogy tegnap ugyanezt a telefont ugyanezzel a rommal sikerült az su props os módszerrrel megcsinálni, ma meg már nem. A magisk manager hide ot mikor kell bekapcsolni? A terminálos csesztetés előtt vagy után?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1839) crok válasza janakbacsi (#1838) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindegy, hogy elotte vagy utana. Gyari ROM vagy milyen MIUI? Leirod mit mi utan es pontosan hogy csinalsz es milyen verzioval? Play Store es Play Services adatait torolted? Melyik app-et hasznalod SafetyNet check-re?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1840) janakbacsi válasza crok (#1839) üzenetére


janakbacsi
őstag

Redmi Note 8 Pro, miui global indonéz rom, stabil, 11.0.2, android 9. A videóban csak a play store adatainak a törléséről volt szó. A safetynet ellenőrzést a magiskből csinálom. Pontosan úgy csináltam mindent, ahogy a yt videóban látható.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1841) crok válasza janakbacsi (#1840) üzenetére


crok
Topikgazda

Jo.. Melyik Magisk verzio? V23.0? Biztosan nem Canary mert abban mar nincs SafetyNet Check. Gyorstalpalot vegigolvastad? 5. meg 9. pont? Riru fent van, kdrag0n SafetyNet Fix fent van? Vagy LSPosed plusz XPrivacyLua modszert probalod? Vagy ezeket nem is olvastad? Azert is kerdem mert az elso video modszere regi, irtam, a masik video meg mar Magisk Canary, abban nem is lehet SafetyNet check-et csinalni, abban mar nem MagiskHide van hanem DenyList, satobbi (osszefoglaloban ez is benne van egyebkent). Szoval biztosan nem pontosan azt csinalod mint a videoban vagy a regi videot csinalod ami megmar nem jo.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1842) janakbacsi válasza crok (#1841) üzenetére


janakbacsi
őstag

23 as. Nem canary, azzal kellene? Riru fent volt. Kdragon fix fent volt. Lsposed és xpircacyval próbáltam.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1843) janakbacsi válasza crok (#1841) üzenetére


janakbacsi
őstag

Oké, akkor a canary val megpróbálom majd. A második videóban a tag is a magiskből ellenőrzi a safetyt.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1844) crok válasza janakbacsi (#1842) üzenetére


crok
Topikgazda

SafetyNetFix ha Magisk V23 es Riru akkor a Riru valtozat volt? Nem veletlen a Zygisk?
Csinalhatod Magisk Canary-val is csak akkor Magisk-ben DenyList kell nem MagiskHide, SafetyNet fix-bol Zygisk valtozat, etc, etc, osszefoglalo gyorstalpalo 10. pont (nem csak A12-re jo), vagy a linkelt video. De mar az is regi amit te linkeltel mert az meg az XPrivacyLua-s megoldas, annal is van ujabb, ott van minden az osszefoglaloban.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1845) janakbacsi


janakbacsi
őstag

12-es pont nincs, csak +1-es. arra gondoltál? magyarul a jelenlegi magisk uninstall, ugye?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1846) crok válasza janakbacsi (#1845) üzenetére


crok
Topikgazda

Erre gondoltam az osszefoglalobol:

10, Android 12-höz már nem jó a jelenlegi stabil Magisk V23 így Magisk Canary-t kell használni, és azt már Zygisk-el (mert nincs már a Canary-ban se MagiskHide). Mivel cutting edge dolgot nem írok bele az összefoglalóba kifejtve így a topikból linkelem egyelőre a releváns hozzászólásokat.. [ezt], [ezt] valamint még [ezt] ajánlom figyelmedbe ha Android 12-höz kell Magisk (vagy ha csak egyszerűen te is szeretsz veszélyesen élni).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1847) janakbacsi válasza crok (#1846) üzenetére


janakbacsi
őstag

android 9 van a telefonon. nem 12. ebben az esetben is a canary kell?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1848) crok válasza janakbacsi (#1847) üzenetére


crok
Topikgazda

Irtam hogy csinalhatod azzal is, irtam, hogy nem csak A12-re jo (csak annyi hogy A12-re mar a sima V23 nem jo). Valamit nem a leirasok szerint csinalsz vagy osszecserelsz, de nem tudom mit mert teteles kerdesekre nem tetelesen vagy egyaltalan nem valaszolsz.. kdrag0n SNF se verziot se azt hogy Riru vagy Zygisk nem irtad, se Riru verziot se hogy melyik pontosan, LSPosed se.. gyari MIUI ROM, ott pl. MHPC nem kellene.. szoval igy nem igazan tudok segiteni. Ami le van irva meg videoban van az biztosan mukodik. Ha pl. a SafetyNet nem basic attestation-t ir hanem hardware-t akkor a modul vagy nem is jo vagy nem toltodott be, szoval valami nem jo. SNF melle mar az XPrivacyLua, stb.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1849) janakbacsi válasza crok (#1848) üzenetére


janakbacsi
őstag

Most nem vagyok pc közelben, telefonról írok ide. Emiatt a kért verzió számokat nem tudom megadni. A yt videó alján szereplő linkekről töltöttem le az alkalmazásokat, és lépésről lépésre aszerint csináltam. Majd újra megpróbálom ha otthon leszek.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1850) crok válasza janakbacsi (#1849) üzenetére


crok
Topikgazda

Ess neki inkabb PC mellol, olvasd at ami az osszefoglaloban van. Ne a videoban levo linkeket hasznald hanem mindig a legfrissebbet (van, amibol 2..3 ujabb is van!). A file-ok neveben (a hivatalos letoltott file-okeban) a file neve tartalmazza a verziot is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.