Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62352) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Sok az új topiklakó, újra leírom, úgyis régen volt. A topikban semmilyen, a Riot által tiltott tevékenységet nem hirdetünk, népszerűsítünk, ajánlunk. Ennek része a boostolás, az accountok vétele, mások játékának szándékos elrontása, stb. Saját felelősségre, privátban lehet mindent, amit a PH! lapcsalád megenged, itt az adott játék szabályzata szerint működünk.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62353) kenwood válasza Kanczy (#62352) üzenetére


kenwood
veterán

:R
Esetleg me bevehetnenk ide a "folyamatos siras" intezmenyet is.
Az ok, ha valaki havonta egyszer leirja egy zavaro (feeder,afk,flamer) meccs tortenetet, de azok,akik a hozzaszolasaik 90 szazalekaban a negativ szart ontik rank napi szinten,menjenek masik forumra, vagy pszichologushoz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#62354) Kanczy válasza kenwood (#62353) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezzel részben egyetértek. Aki csak annyit ír be, hogy "haha mekkora szar ez a játék xd", az kapja a törlést, de az már más tészta, ha témaindító, vagy legalább normális hangnemben panaszkodik valaki.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62355) kenwood válasza Kanczy (#62354) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem a panasszal sincs gond alapvetoen.
A gond azzal van, amikor valaki naponta tobbszor ir ide, es 90 szazalekban csak az megy,hogy mindenki (mas) toxic feeder,a Riot osszes dolgozoja hulye, csak o volt Einstein es Gandhi szerelemgyermeke.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#62356) Enigma1945 válasza kenwood (#62355) üzenetére


Enigma1945
őstag

Egyetértek. :K

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62357) nuke7 válasza kenwood (#62355) üzenetére


nuke7
veterán

most tényleg hozzak születési anyakönyvi kivonatot, hogy elhidd..?! :F :Y :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62358) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Sziasztok!

Nemrég újra felraktam a játékot, de hiányzik belőle a magyar szinkron, pedig nagyon szerettem. Annyi rémlik csak, hogy valamit mókolni kell a fájlokkal, de nem találom, hogy mit, eben kérném valakinek a segitségét.

(#62359) kistusik válasza Hangfalképű (#62358) üzenetére


kistusik
tag

Nem kell mokolni semmit. Ha eunen játszol akkor valahol be lehet állítani. Ha westen játszol akkor ott nincs magyar nyelv

(#62360) Beni97 válasza Hangfalképű (#62358) üzenetére


Beni97
őstag

Ha nem vagy bejelentkezve a kliensen, akkor jobb alsó sarok fogaskerék és a szemed előtt lesz az opció elvileg.
Ha be vagy jelentkezve akkor meg lépj ki.

(#62361) Beni97


Beni97
őstag

[link]
Megnéztem ezt az UE4-es "REALISTIC" grafikás videót, hogy milyen lenne kb a lol ilyen grafikával(persze csak a map). Hát nem tudom. Nem vagyok nagy grafikás, lehet hogy csak a megszokás de szerintem venne el a játékélményből rendesen.

(#62362) nuke7 válasza Beni97 (#62361) üzenetére


nuke7
veterán

még szerencse, hogy nincs tervben ilyenné csinálni :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#62363) Whynot? válasza Beni97 (#62361) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Erről jut eszembe, szerintem érdekes lenne first person view-ban játszani a lolt. :)

(#62364) nuke7 válasza Whynot? (#62363) üzenetére


nuke7
veterán

Valorant..? :U :F (overwatch, paladins, etc.?)

https://youtube.com/user/nuke7

(#62365) Whynot? válasza nuke7 (#62364) üzenetére


Whynot?
aktív tag

de az nem a megszokott map és LOL champek :) nem egy teljesen új játékra gondoltam, csak egy kicsit célozni is kéne. :D

[ Szerkesztve ]

(#62366) kistusik válasza Whynot? (#62363) üzenetére


kistusik
tag

Az már MMORPG lenne nem?:D

(#62367) Beni97 válasza Whynot? (#62363) üzenetére


Beni97
őstag

(#62368) nuke7


nuke7
veterán

hogy játszanak a top-lane smurf-ök shen-t :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#62369) grimm2015 válasza nuke7 (#62368) üzenetére


grimm2015
senior tag

Valószínűleg volt valami videó apheliossal is, mert egy rakat meccsen hozzák(pedig nerfelték is), de mind tök béna vele, össze vissza nyomkodják a skilleket, ha velem volt ha ellenem, mindig kikapott a saját csapata. (7/7 game)

Battlenet: Grimm#22690

(#62371) DioRobber


DioRobber
tag

Kérdés: Ha besorolóban vagyok és 1win 1lose után kapok egy lose-t hogy von le tőlem 38lpt??? Úgy hogy eddig kb -17et vont le, most amikor meg feljutnék egy bukta a végén és leszed 38-at... Persze nem érdekes hogy teljes küzdelem az egész feljutás, de ez így már kb a lehetetlen kategória...

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#62372) RudiLicenc válasza DioRobber (#62371) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

A két losenak az LP veszteségét vonja le tőled.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#62373) grimm2015 válasza DioRobber (#62371) üzenetére


grimm2015
senior tag

Majd ellesz törölve a feljutó. A machmakingre kellene valami. Tegnap alig a 6. percnél már 0/4ben volt a top, és 0/3ban a jg (nem volt invade). De ma ezt is megfejelte az, hogy még az előtt, hogy feladhatták volna, már be lett verne a nexus... Még mindig van lentebb, és nem az én csapatomban vannak , olyan mázli győztes szériám van, hogy lehet, hogy a tavalyi 14 megdöntöm. De ilyen 1óra alatt 3 győztes meccs, mind rövid és 10/ 40-50. a csaptok közti különbség, mindegy mit csinálok, még ha közöm sincs a játékhoz, 1/16yasuonak is free winje volt. Az ilyen után jött múltkor is a 10es lose, amitől ráébredek, hogy még mindig nem tudok játszani . :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#62374) nuke7 válasza RudiLicenc (#62370) üzenetére


nuke7
veterán

:Y ilyen egyszerű az egész?!

https://youtube.com/user/nuke7

(#62375) DioRobber válasza RudiLicenc (#62372) üzenetére


DioRobber
tag

Sejtem, de eddig visszadobott 100Lp-re, vagyis újra a besorolóba. Ekkora zuhanást még nem csinált, és az mmr-em javult, ha a meccseket és az ott nyújtott statisztikáimat nézem. Nem panaszkodás miatt írom, mert én egyszemélybe derekasan küzdők és szenvedek loweloba, top dmg majdnem minden meccsen, persze velkozzal ez nem nagy durranás, de azért na :) támogathatna ezért a riot :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#62376) RudiLicenc válasza DioRobber (#62375) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Ezer százalékig én sem vagyok biztos ebben a promó témában, de én eddig így vettem észre, hogy a loseok-winek alapján függ az LP veszteséged.

A statod nem számít bele az MMR-be és az LP-be, csak az, hogy nyersz vagy vesztesz. :R

Üdv!

(#62377) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Mikor megláttam a Plat 3-as Ezrealt a csapatunkban, kicsit ketté állt a szemem :Y
40 perc queue timeból ilyen meccs lett :D

Üdv!

(#62378) nuke7 válasza RudiLicenc (#62377) üzenetére


nuke7
veterán

szegény diamond 4 kai'sa...

https://youtube.com/user/nuke7

(#62379) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok, a skin lerázások mettől meddig szoktak lenni?

Hétfő 0:00 - vasárnap 23:59?

Üdv.:M.

(#62380) RudiLicenc válasza minek?:S (#62379) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

(#62381) minek?:S válasza RudiLicenc (#62380) üzenetére


minek?:S
őstag

igen igen, nekem valamiért az rémlik, hogy keddtől van mindig új felhozatal, de ez nem tudom mennyire igaz, mert kicsit kutakodva azt olvastam, hogy

A selection of skins are put on sale every Monday at noon PT.

Ami azt jelenti, hogy elméletileg 9 óra eltérés van köztünk és köztük, mert ott most múlt 20 perccel dél a keddi napon.

Szóval hétfőnként 21:00-kor cserélődnek.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#62382) ClydeBeka2 válasza minek?:S (#62381) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Kedden a free hősök változnak. Legalábbis régen úgy volt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#62383) minek?:S válasza ClydeBeka2 (#62382) üzenetére


minek?:S
őstag

Az is lehetséges. Annyi rémlik, hogy valami sale keddenként cserélődik :D

Viszont, ha lehet hinni az előbb említett oldalnak, akkor a skinek hétfőnként, este 9-kor.

Üdv.:M.

(#62384) Nammarci válasza minek?:S (#62383) üzenetére


Nammarci
csendes tag

A heti ingyenes hősök mindig kedden jönnek, a skin sale meg úgy rémlik olyan hétfő délután 6-este 10kozott valahol.

(#62385) minek?:S válasza Nammarci (#62384) üzenetére


minek?:S
őstag

Na akkor kitaláltuk. Köszi :)

Üdv.:M.

(#62386) minek?:S válasza minek?:S (#62385) üzenetére


minek?:S
őstag

Még annyi kérdésem lenne, hogy nem tudjátok, hogy valahol meg lehet nézni, hogy kivel hány meccset játszottam, mint premade? Ide értem a ranked, normál és aram meccseket is. Mert LeagueOfGraphs mutatja szépen, de az aramokat nem.

Üdv.:M.

(#62387) RudiLicenc válasza minek?:S (#62386) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Szerintem aramra nincs ilyen megoldás.

Üdv!

(#62388) grimm2015


grimm2015
senior tag

Jó ez a porofessor.gg. Buktaszéria utolsó 5 játék :DDD Amikor a free win is elúszik.





Pyke-al sok aranyat szét lehet osztani, de még így is brutál szakadékok vannak egyforma eloban. 6perc+ 0/4 top 0/3 jg és nem volt invade. És ez a gold szint.

Battlenet: Grimm#22690

(#62389) kistusik válasza grimm2015 (#62388) üzenetére


kistusik
tag

Hát igen. Pykal szét lehet osztani egy két goldot. Főleg hogy kövi patchben kap egy buffot.

(#62390) minek?:S válasza RudiLicenc (#62387) üzenetére


minek?:S
őstag

Ez szomorú :/ Kíváncsi lennék pedig, hogy 1-1 ismerősömmel mennyi meccset mentem összesen, mert általában csak chilles aramokat tolunk, de abból van, hogy 5-10-et is, de íg akkor felejtős :(

Üdv.:M.

(#62391) grimm2015 válasza kistusik (#62389) üzenetére


grimm2015
senior tag

Én a machmaker javítását várom. Ott ahol senki sem felesleges, ahol közel azonos a két csapat teljesítménye, és nem 10/50 a végeredmény. Bár ez a viselkedésfigyelés már egy jó irány (lehet).

Battlenet: Grimm#22690

(#62392) kistusik válasza grimm2015 (#62391) üzenetére


kistusik
tag

Olyan lose streaket kaptam, gold2 50lp-ről leestem gold4 50 lp-re :DDD ma már be sem kapcsoltam a gépet. :D

(#62393) minek?:S válasza Nammarci (#62384) üzenetére


minek?:S
őstag

Egyébként megint van "pontosítás". Sajnos nem tudtam megvenni azt, amit szerettem volna. Délután 4kor még a régi leárazás volt, ám mire megjött a fizu meg minden, este 7-kor már az újak voltak, szóval 16:00 és 19:00 között kellett történnie a váltásnak. Hozzávetve a te adataidat, akkor vagy 18:00-kor vagy 19:00 órakor.

Üdv.:M.

(#62394) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Az új hőshöz már borítékolható a kerekerdő skin :D

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62395) grimm2015 válasza kistusik (#62392) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ismerős :DDD 10bukta 8ace XD a következőnél visszaesek... De nem is kell sokat várni, egy lv2 ezrealtől, egy lv1 Slyastol (frejord skinnel) 30perc körül 70+farmmal.
Annyira alacsony a mérce, hogy az szinte undorító már... Kíváncsi leszek mikor lesz ebből a játékos figyeléses összesorolásból bármi is. Már teljes chat tiltással játszok, legalább a honorszint megmaradjon már :DD Low eloba fölösleges bárkivel is beszélni, ha a pingből nem ért, akkor másból sem fog. Aki 0/10be meghal, az úgyis 11.re is megfog.

Battlenet: Grimm#22690

(#62396) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Jajj képzeljétek veszítettem egy gamet, pedig én lehoztam a junglet. Ellenfél Lee Sin 3-7 és mégis nyert... Valamit csinálhatna már ez a lusta Riot, csak hozza ki a Lux skineket. Meg ez az új hős is mi? Neekot újraformálták. A csapattársaim is szarok, miért nem mindig nekem adja a jókat? Kezd eléggé elegem lenni. brühühü. Na megyek játszok tovább ettől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#62397) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Ez a három lose egymás után -75 LP-be került :D (-25/meccs)

Üdv!

(#62398) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Ééééés sikeresen buktam 250 LP-t mert 2 perc híján nem végeztem 23:45-kor. :W

De legalább 25 LP-t kaptam ezért is :D

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#62399) kistusik válasza RudiLicenc (#62398) üzenetére


kistusik
tag

Csapatban nyomod amugy vagy solo flexelsz?

(#62400) nuke7


nuke7
veterán

én is sírok akkor kicsit - nagy nehezen összefarmoltam végre egy kulcsot, nyitom a ládát -
1 db Vayne champion shard. FFS Rito pls... :O

(#62398) Medvetojás: leestél challenger-ből..?

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.