Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62851) Lokids válasza kistusik (#62850) üzenetére


Lokids
addikt

Aha.. Aramon volt szrencsém kipróbálni Dhraktart Pyke-on..
Én nem értem hova készültek ezek az itemek, de ez nemnormális. :P
Simán 1v1-ben kinyírtam vele egy Volibeart.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62852) olloczky


olloczky
senior tag

Vayne amúgy is instaban nálam, ha botra megyek :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#62853) kistusik válasza kistusik (#62850) üzenetére


kistusik
tag

Most olvasom mit tud az új BOTRK. Hát kész :DDD Vayne mid, late game nagyon op lesz... ugy érzem kicsit túl lőttek a célon ezekkel az új itemekkel:F

(#62854) kistusik


kistusik
tag

Meg mi az hogy képesség gyorsítás? Xd

(#62855) Lokids


Lokids
addikt

A f@szomat már ezekbe. Valamit kezdhetne a Riot végre az "időpazarló" játékosokkal.
Komolyan mondom náluk toxicabb player nem létezik. Aki csak írogat azt el lehet kussoltatni. De aki folyamatosan nemet nyom feladásra azt legszívesebben kibelezném.
Kva anyját az összesnek. Semmi nem tud annyira felbszni mint ez. :(
Legrosszabb fajta playerek.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62856) sutyesz96 válasza Lokids (#62855) üzenetére


sutyesz96
őstag

No offense, de ez a megnyilvánulásod után nem igazán látom a különbséget az ilyen játékosok és közted stílusilag.

Példamutató magatartást kell mutatni. Néha nehéz visszafogni magunkat, van hogy én rajtam is felülkerekednek ezek a helyzetek, de nem megoldás a rage.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62857) Lokids válasza sutyesz96 (#62856) üzenetére


Lokids
addikt

1 dolog mégis van. Nem írogatok a játékon belül ilyeneket.
Játékban csak annyit szoktam írni, hogy ff15, vagy pls ff, meg hasonlóak. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62858) csoki46 válasza Lokids (#62857) üzenetére


csoki46
aktív tag

De az ff15-öt beírod a 7. percben szemrebbenés nélkül :DD

(#62859) kistusik


kistusik
tag

Az tény hogy engem is felbosszant, amikor 25/2 ben van az enemy Irelia. És 3 inhib be van ütve nexus tornyokat tartjuk, le Baronoznak, team kill az ilyen 20-50 környékén van, és nemre nyom. Pedig 100% lose:DDD. Enemy meg szándékosan nem endel. Az ilyen időrablás engem is felhergel :D

(#62860) nuke7 válasza csoki46 (#62858) üzenetére


nuke7
veterán

:))

https://youtube.com/user/nuke7

(#62861) Lokids válasza csoki46 (#62858) üzenetére


Lokids
addikt

Amikor 7. percben mind3 lane hátrányban van, a jungle meg feedel, mint állat, akkor persze. :)
Amúgy bármilyen hihetetlen 15. percig akkor is játszom, ha semmi esélyünk sincs. Utána nem szokott érdekelni. részemről ff.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62862) nuke7 válasza Lokids (#62861) üzenetére


nuke7
veterán

Amikor a 7. percben 0-7-0 a jungler..? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62863) grimm2015 válasza Lokids (#62857) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ezt SE írd, mert ezért is kaphatsz legalább chatbant (bomlasztó magatartás), és ezt tapasztalatból mondom.

Battlenet: Grimm#22690

(#62864) Lokids válasza nuke7 (#62862) üzenetére


Lokids
addikt

Ha én vagyok a jungler, akkor az a minimum. :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62865) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Tudom senkit nem érdekel, de ma indultunk 5-ös csapattal a nemzeti nyílt tournament válogatón, és top 250-be kerültünk.

kosz a figyelmet helo :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62866) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Valaki magyarázza el nekem az új IE passzívot
Ha minden 20% crit után kapsz még ajándékba 8%-ot
Akkor egy IE meg egy Phantom (vagy akármi) miért nem 56%-ot ad? 20+20+8+8?
Semmi :B

[ Szerkesztve ]

(#62867) nuke7 válasza sutyesz96 (#62865) üzenetére


nuke7
veterán

milyen szinten? Akkor országosan a 250 legjobb csapatban vagytok? (a legjobb 1250 ember között vagytok? :) )

https://youtube.com/user/nuke7

(#62868) Lokids


Lokids
addikt

Melyik állat riotos gondolta úgy, hogy kiszedi az oraclet ARAM-ból? Teemonak így easy win...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62869) alakesh válasza Lokids (#62868) üzenetére


alakesh
tag

Előtte meg fordítva volt, egy teemot teljesen kicsinált aramon ha valaki oraclet vett... De elvileg a cannon minionok kapnak visiont.

(#62870) Lokids válasza alakesh (#62869) üzenetére


Lokids
addikt

Amit kb 1 sec alatt le is szednek. Tény, hogy a sok oracle meg pont rossz volt a gombáknak, de még úgy is lehetett velük szivatni az ellent. Így viszont mire elkezdődik a harc, mindenki fél hp-n. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62871) nuke7 válasza Lokids (#62870) üzenetére


nuke7
veterán

teemo meta :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62872) sutyesz96 válasza nuke7 (#62867) üzenetére


sutyesz96
őstag

Magyar Esport Kupa, úgyhogy gondolom igen. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62873) Lokids válasza nuke7 (#62871) üzenetére


Lokids
addikt

Most már tényleg ő a kisördög. :D Eddig is rühellték az emberek, ARAM-on ezután kifejezetten gyűlölni fogják.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62874) grimm2015


grimm2015
senior tag

Jó ez az új tárgykészlet. Végre 1 hiba után még nem halsz meg adcként.
Ez az Antiburst Shieldbow baromi jó. 4 meccsen tudtam menni magas kda-t, egyszerűen olyan dolgokat lehet csinálni, ami eddig elképzelhetetlen volt. Megint van haszna a kite-nek, mert végre nem b@sznak agyon egyből, eddig arra volt jó, hogy biztos megöljenek :DDD.

Tudom, hogy ez baromi kevés meccs, de nem hiszem, hogy ez véletlen...
Örültem, ha 2+kda-t tudtam adcvel produkálni.

Battlenet: Grimm#22690

(#62875) sutyesz96 válasza grimm2015 (#62874) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az a 8.7 CS pm nagyon szép.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#62876) grimm2015 válasza sutyesz96 (#62875) üzenetére


grimm2015
senior tag

Relatívan elég jól tudok (már) farmolni különösen jinxel, most már csak játszani kell megtanulni. :DDD Ma már romlott a teljesítmény, de saját ostobaságom volt, hogy feloldottam a chatet, és a magyar premadet nem lehet meggyőzni, hogy az egyikük szar, mindegy mit mondanak a számok....

Battlenet: Grimm#22690

(#62877) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok a véleményetekre vagyok kíváncsi. Utóbbi időben stresszes voltam így kaptam egy 14 napos eltiltást a jatektol majd rájöttem régen nem voltam én ilyen szóval össze szedtem magam és próbáltam a játékra koncentrálni. Nem irkáltam se az ellenfelnek se a csapatarsaimank.
Következő történt: A meccsen a srác egész végig szidott.

Valahol meg tudom érteni, hogy talán úgy érzed ez a csevegési napló nem tartalmaz olyan durva kifejezéseket amelyek egy végleges kitiltással érnek fel, viszont nálad már ez is elegendő volt, hiszen felhívtuk a figyelmed arra, hogy ez megtörténhet ha nem változik semmi. Konkrétan a faggot szó nem hangzott el a mérkőzés során, tehát nem igazán idéztél senkit. Ezt a kifejezést pedig zéró tolerancia elvén kezeljük, bármilyen kontextusban, ami egy kéthetes felfüggesztés után már elegendő a végleges kitiltáshoz.
A Riot Games igyekszik mindent megtenni a játékosok magatartásának javulása érdekében, ezzel együtt véglegesen kizárjuk a játékból azokat, akik a viselkedésükkel folyamatosan rossz játékélményt okoznak a többieknek. Ilyen intézkedésre csak sorozatos büntetések után kerülhet sor, éppen ezért a felfüggesztést semmilyen körülmények között nem áll módunkban feloldani. 🥺

6 év alatt 1db 14 napos eltiltasom volt..

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62878) Lokids válasza Krisztianby (#62877) üzenetére


Lokids
addikt

WTF? Kaptál 14 napos eltiltást, mert leírtad angolul, hogy mit írt neked a másik?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62879) Krisztianby válasza Lokids (#62878) üzenetére


Krisztianby
tag

Perma bant kaptam.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62880) csoki46 válasza Krisztianby (#62879) üzenetére


csoki46
aktív tag

Ez mondjuk rohadt gáz, nem gondolom jogosnak a bant ez alapján. Főleg az ingame chat alapján.
Nem tudom, hogy a bezártság vagy a preseason módosítása miatt, de nagyon toxic a community. A szokásos noob, iron, xy lane diff sértegetéseket nem veszem már föl, szar napja van a másiknak. De amiket ír egyik másik ember az tényleg kemény az utóbbi 2-3 hétben.
Az persze más, ha cimbit leordítod DC-n mert elvitt egy killt ;] Ugye Lokids :C

(#62881) Lokids válasza csoki46 (#62880) üzenetére


Lokids
addikt

De azt csak szeretetből. XD

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62882) Krisztianby


Krisztianby
tag

Van bármi értelme vitatkozni a supportal ez ügyben? Vagy veszett fejsze...
Tényleg rohadt ritkán szoktam szitkozodni és akkor is maximum az ellenfél karakterét szidom..

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62883) olloczky válasza Krisztianby (#62882) üzenetére


olloczky
senior tag

Max 10 percet vesztesz az idődből. Mindenképp próbálkozz meg. Pláne, hogy ilyen szépen összeszedetten írtad ide is. Ha feléjük is így fogalmazol és bizonyítékokkal támasztod alá, lehet esély szerintem.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#62884) Lokids válasza Krisztianby (#62882) üzenetére


Lokids
addikt

Ezzel, hogy nem te voltál toxic, hanem a másik, mindenképpen. A többiről nem tudok nyilatkozni, de ezzel nekimehetsz a supportnak.
Nem tudom mennyire lesznek megértőek, de itt nem te hibáztál. A Bot az ugye nem néz mást, csak, hogy leírtad a szavakat, a körülményeket nem tudja értelmezni. A support mögött viszont valódi emberek vannak. Ha épp nincs rossz napja annak aki megkapja a ticketed, még lehet szerencséd.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62885) Krisztianby válasza olloczky (#62883) üzenetére


Krisztianby
tag

Ugyan ezt írtam nekik :( Alsó választ kaptam. Ezért gondolkozol mit tehetnék. Elég sok emlék fűz a fiókhoz fájó lenne elveszteni. De fogalmam sincs mit írhatnék mert mint ha egy bottal beszélnek. Egész szövegből a faggoton van fennakadva... (Tényleg egy meccsen se irkaltam senkinek semmit) csak ezen....

Teljes válasz:
Halihó!
Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok nemrégiben és végleges felfüggesztésben részesültél bomlasztó magatartás miatt. Annak érdekében, hogy pontosan lássuk mi is történt, már rá is pillantottam a fiókodra.
Először is, a végleges kitiltások működéséről további információt itt találhatsz.
Ennek függvényében, azért kerültél végleges kizárásra, mert folytattad a bomlasztó magatartásodat. Általában, aki eléri, hogy véglegesen kizárjuk, azt már korábban is részesült figyelmeztetésben. Nálad is ez volt a szituáció, hiszen október végén egy határozott idejű kitiltással szerettünk volna rávenni arra, hogy gondold át a viselkedésedet, majd tedd meg a szükséges lépéseket, hogy a jövőben ne kapj újabb felfüggesztést. A büntetés alkalmával megkaptad a naplót, amely a tiltáshoz vezetett, hogy tanulhass belőle és javíthass a modorodon.
Így a következő lépcsőfok amelyet büntetőrendszerünk kiróhat ilyen esetekben, nem más mint a végleges felfüggesztés. Valahol meg tudom érteni, hogy talán úgy érzed ez a csevegési napló nem tartalmaz olyan durva kifejezéseket amelyek egy végleges kitiltással érnek fel, viszont nálad már ez is elegendő volt, hiszen felhívtuk a figyelmed arra, hogy ez megtörténhet ha nem változik semmi. Konkrétan a faggot szó nem hangzott el a mérkőzés során, tehát nem igazán idéztél senkit. Ezt a kifejezést pedig zéró tolerancia elvén kezeljük, bármilyen kontextusban, ami egy kéthetes felfüggesztés után már elegendő a végleges kitiltáshoz.
A Riot Games igyekszik mindent megtenni a játékosok magatartásának javulása érdekében, ezzel együtt véglegesen kizárjuk a játékból azokat, akik a viselkedésükkel folyamatosan rossz játékélményt okoznak a többieknek. Ilyen intézkedésre csak sorozatos büntetések után kerülhet sor, éppen ezért a felfüggesztést semmilyen körülmények között nem áll módunkban feloldani. 🥺
Ha bármilyen kérdésed merülne fel az ügy kapcsán, nagyon szívesen válaszolok arra is!
Addig is további szép napot kívánok neked! ❤️

[ Szerkesztve ]

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62886) nuke7 válasza Krisztianby (#62885) üzenetére


nuke7
veterán

szerintem amúgy nincs magyar support, csak auto-translate... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#62887) Krisztianby


Krisztianby
tag

Írtam egy hosszabb emailt amiben pontról pontra elmagyaráztam hogy miért nem sértettem meg senkit..
Majd egész hivatalos szabályzatot átolvassa kértem őket mutassanak rá mely pontokat sértem a cselekedetemmel. Ami így szól: részlet

---> szeretném kiemelni az ÉSZSZERŰT. Vagyis SZÖVEGKÖRNYEZET alapján beazonosítható hogy VALAKI ellen irányul vagyis: valaki más játékosokra nézve sértő tartalmakat továbbít vagy közöl. Amit nem foglal magában hogy ön magában használom a szót. Vagy hogy egyáltalán használom.
ha észszerű megfontolások alapján úgy tekinthetjük, hogy valaki (más játékosokra nézve sértő tartalmakat továbbít vagy közöl), ideértve a jogellenes, bántó, fenyegető, becsmérlő, zaklató, gyalázkodó, közönséges, obszcén, nyíltan szexuális tartalmú, faji alapon, illetve erkölcsileg vagy más szempontból kifogásolható tartalmakat; Egyik se valósult meg mivel semmilyen játékossal nem közöltem hogy faggot.

Majd a végén elmondom mi sül ki ebből.. elismerem hülyeség volt fagottot használni de nem hiszem el hogy ilyen alapon mert azt mondtam hogy Cho azt mondta faggot permát érdemlek. De aki így érez annak is a véleményét teljes mértékben elfogadom. :R

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62888) Krisztianby válasza Krisztianby (#62887) üzenetére


Krisztianby
tag

Úgy néz ki nem kapom vissza a fiókomat.
Support szerint a faggot nem egyenértékű a -"anyád szeret?" - "yone top @eci" -"f&szom tele van a hozzád hasonló nyomorékokkal" és tök mindegy miért írtam a faggotot (teljesen lekakilják a mondatomat csak a faggotot nézik) mivel rengeteg kisebbségit ezzel megsértettem így ennyi..még annyit megpróbáltam hogy esetleg "feljebb" elküldik e hogy jogos a ban utána feladom.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62890) Krisztianby


Krisztianby
tag

Utolsó offom.. azért köszönöm aki esetleg segíteni próbált. Figyeljetek majd ti is nehogy valami 1 szavas hülyeség véget bannoljanak titeket.

"Példák a fegyelmi intézkedést maga után vonó magatartásra:
Ha észszerű megfontolások alapján úgy tekinthetjük, hogy valaki más játékosokra nézve sértő tartalmakat továbbít vagy közöl, ideértve a jogellenes, bántó, fenyegető, becsmérlő, zaklató, gyalázkodó, közönséges, obszcén, nyíltan szexuális tartalmú, faji alapon, illetve erkölcsileg vagy más szempontból kifogásolható tartalmakat;"
A "faggot" szó leírásával te sértő tartalmat közöltél és mivel mindezt nem idézetbe tetted, ugyanis másik játékos nem írta le ezt a roppant sértő szót, így megszegted a szabályzatunkat és mint kollégám is írta a két hetes kitiltás után a rendszer csak végleges kitiltást adhat a játékosoknak.
Még egyszer nagyon sajnálom, hogy idáig jutottunk, ha bármilyen további kérdésed lenne állok rendelkezésedre! ^^

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62891) orc88 válasza Callisto (#62889) üzenetére


orc88
őstag

+1

Sajnos ebben a játékban nem érdemes 1 szót se szólni, mert instant szopóroller, de ha Pistike 0-12-be vágja magát 15 perc alatt az csak "rossz napja van" és csinálhatja nyugodtan tovább.

Engem még Season 3-4 környékén tiltogattak le chatről kb. egy teljes szezonon át. Amint lejárt az 50 meccses chat-restrict, már jött is a következő :DDD :)) (összesen ~250 meccsre)

Aztán az új honor téma óta (talán season 5 :F ) ez a rendszer eléggé megszigorodott, chat restrict után rögtön jött az 1 napos ban, azóta nem írok semmit az ilyen férgeknek mert (valószínűleg a rossz account előélet miatt) 1 flamelős meccs után rögtön honor resetet kaptam.

Ezzel egy időben viszont van egy tipikus troll haverom aki sose volt (még) bannolva, és viszonylag ritkán is játszik, ő akárhányszor spameli szét a chatet "nigga"/ "cyka polski"-val, még chat restrictet se kap :C

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#62892) Callisto válasza Krisztianby (#62890) üzenetére


Callisto
őstag

Nagyon sajnálom ami történt veled. Abból, ahogy ezt az egészet nyugodtan leírtad és hidegvérrel fogadod biztos vagyok vagyok benne, hogy nem a cseten egy folyamatosan lázongó játékos vagy. Engem kiakasztanak az ilyen sztorik, mert az, hogy ennyire leszarják az egyértelmű körülményeket és jelen esetben egy szerintem ártatlant büntetnek azzal, hogy 6 éven át nevelt accountját perma bannolják szánalmas. Évek óta gyűjtögeti valaki a rajta lévő dolgokat, esélyesen még vásárol is és magasról tesznek rá. 6 év!
Az egész player support egy alávaló szemét rohadt banda és az a képmutatás amit tudnak végezni ilyenkor a válaszaikban mocsok egy dolog. Saját magukról állítanak ki ezekkel szegénységi bizonyítványt. Nevetségesek a büntetési rendszerükkel együtt.
De aki valóban rontja a játék minőségét (feederek, leaverek) röhögnek a markukba és még a matchmakinget sem csinálják meg hogy legalább egy elfogadható szintet megüssön.
Saját magukat kéne bannolniuk az egész életből az ilyen hóhányóknak.
Elnézést szókimondásomért, de egyrészt ez alapelvem, másrészt meg nagyon felb... az ilyen.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#62893) nuke7 válasza orc88 (#62891) üzenetére


nuke7
veterán

én se kaptam még semmit, bár én nem is veszem a fáradtságot már, hogy másokat sértegessek, kinőttem belőle max voice/dc-n/streamen kiabálunk :DDD

#62892 Callisto: szerintem is vállalhatatlan amit a support csinál, meg az egész ban / büntetés egy vicc a tribunal megszűnte óta... :(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62894) ClydeBeka2 válasza Krisztianby (#62882) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Először is sajnálom, hogy elvesztetted az accountodat, velem is ez történt S7 környékén. Sajnos a kis kihágás is kihágás a botoknál. Support pedig utána semmit se tud tenni, konkrétan leszarják.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy írtad első 14 napos banod. Abból csak 1et kapsz, az a végső figyelmeztetés a permaban előtt. Valamint itt pont a faggot szó fogott meg ha jól láttam, de az is büntetendő ha jól tudom, hogy reportolásra bíztatsz másokat.

Tényleg sajnálom, én a permabanom után vettem 1-2 accountot, de azokat meguntam. Végül felhúztam egy sajátot, és azzal játszogatok néha, de most S9-ben ha van 50 meccsem sokat mondtam.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#62895) Krisztianby


Krisztianby
tag

Összességébe ezt mind magamnak köszönhetem ezért nem hőzöngök. Csak meglepődtem hogy ilyen indokkal kaptam permát :). Legfőbbként tényleg csak az fáj hogy rengeteg emlék köt a fiókhoz és ezt mind elvesztettem.
Nem tudom mit csinálok majd.. valószínű egy új fiókot ranked idejére utána go diaomond :D mellette az egész chatet letiltom :R

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#62896) Chuzzlee803 válasza Krisztianby (#62895) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Kitartást!
Valószínűleg automata bant kaptál egy bottól, ami csak azt nézi, hogy a négercsakcsúnyábban, faggot, kys szentháromság elhagyja-e a szádat, a kontextus nem érdekli.
Elég szerencsétlen dolog, mert ahogy látom, tényleg csak a csapattársadnak magyaráztad, hogy mizu, de ilyen ez a gondolatrendőrség :(

[ Szerkesztve ]

(#62897) nuke7 válasza Chuzzlee803 (#62896) üzenetére


nuke7
veterán

Hozzátartozik, hogy a support szerint akit reportolni szeretett volna, nem mondott olyat amit irt... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#62898) grimm2015


grimm2015
senior tag

Tényleg nem azok vannak kib@szva, akiket kellene.

Valaki írta, hogy őt azért bannolták, mert az ellenfél kiírta "kys", ő meg vissza írta, hogy "kys = permaban" most már kezdem elhinni.

Elvileg annyira van figyelve a viselkedés, de mégis szinte minden játékban ugat valaki a többinek. 10ből 8-9 játékban 1 valaki mindig (felesleges) valamelyik csapatban... Ő a troll, a toxic, a first pick stb... Ilyen a lol közösség...

Battlenet: Grimm#22690

(#62899) kistusik válasza grimm2015 (#62898) üzenetére


kistusik
tag

Én kaptam a kys miatt 2 hét pihenőt. De szerintrm csak az ilyen specko szavakért jár tényleg ban. Mert 2 éve folyamat szidom az enemyt is meg a csapatomat is full capslock. Elég sértő tudok lenni, (amit 1x már leírtam h nem vagyok rá büszke :D) de sajna ilyen vagyok. 1 hete már megint töröltem a gamet szoval.... :C:D

(#62900) Kanczy válasza grimm2015 (#62898) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Lehet, hogy szarul működik a dolog, de akkor meg nem olyan bonyolult. Ne írjátok be a "bannolt" szavakat, és kb. ennyi :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.