Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62501) Carlytoo válasza Ganz-[HUN] (#62500) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Más megközelítés kellene neked. Más hozzáállás. Nem kell orvos.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62502) pengegyerek válasza Carlytoo (#62499) üzenetére


pengegyerek
aktív tag


Ranked solo/duo. A csapatunk vesztésre áll, akkor neked mi a dolgod? Hát ez. Hajrá, tessék nyomni és nem sírni. Van még egy pár hasonló mint sok más embernek is szerintem :)) És ez messze nem azt jelenit, hogy állandóan lehet ezt a szintet hozni pláne ha olyan a csapat is aki direkt nem akar nyerni olyan rossz :)

Csak egy jó példa most, hogy Flexen eltörölték a határokat tudok játszani gold és platos játékosok ellen is és bőven meg tudom állni a helyem mégis csak silver 4 vagyok mind flex mind soloba....

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62504) Carlytoo válasza pengegyerek (#62502) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Hagyjuk ezt az elo besorolást. Semmit nem jelent. valakit boostoltak, valaki trollkodik. Egyébként low eloban (iron - diamond) nagyon nagy a szórás a játékosok tudása között. A szintet nem feltétlen tudod mindig hozni, de a hozzáállásod és a tudásod rendben van(ami sok gyakorlással és egy kis érzékkel elérhető), akkor elég jó eséllyel carryzel sokszor. rengetegszer nyertünk 4v5-ben is. Sőt volt már rá példa többször 3v5-ben.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62505) nuke7 válasza Carlytoo (#62504) üzenetére


nuke7
veterán

Na király :DDD flexben ha a következő háromból kettőt nyerünk meg is van a gold nekem, életemben először :C
( lehet, h ki kene próbálnom az új ww-t is már :U )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62506) nuke7 válasza nuke7 (#62505) üzenetére


nuke7
veterán

( bár az adatok szerint csak a volinak és a vinek van jobb win rateje mint az amumu/rammus-nak :U )

https://youtube.com/user/nuke7

(#62507) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!

Azt ,hogy lehet kideriteni ,hogy mikor lett regisztrálva az accountom ? érdekelne már :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#62508) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok. nallatok is van olyan bug, hogy a retro kurzor ( nekem az van beallitva ) elfeheredik korben, es onnantol kezdve nem lehet tamadni? max spelleket hasznalni a tarsakra. ilyenkor csak az alt+f4 segit

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62509) tenaijo válasza Enigma1945 (#62508) üzenetére


tenaijo
tag

Olyankor csak champeket tudsz targetelni, valszeg bekapcsoltad. (Ha jól tudom gyárilag a nullán van a gyorsgombja.)

(#62510) SkiDev válasza Zοltta (#62507) üzenetére


SkiDev
senior tag

Hello!

Legegyszerűbb megoldás: e-mailek keresőbe beírod: Riot Games és a legrégebbi üzenet lesz :D

[kép]

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#62511) Ganz-[HUN] válasza tenaijo (#62509) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

baszdki van ilyen? O.O KELL!

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#62512) tenaijo válasza Ganz-[HUN] (#62511) üzenetére


tenaijo
tag

Ha ezzel + attack move-val kite-olsz, megváltozik az életed. :D

(#62513) Carlytoo válasza tenaijo (#62512) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem kell kiteolni, ha 20/0-ban vagy. :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62514) tenaijo válasza Carlytoo (#62513) üzenetére


tenaijo
tag

(#62515) nuke7 válasza Ganz-[HUN] (#62511) üzenetére


nuke7
veterán

attack move-nak meg
target champions only-nak hívják a beállításokban ;)
(de én folyton elfelejtem bekapcsolni, nem is játszom auto- attacker adc-t... :DDD)

https://youtube.com/user/nuke7

(#62516) Carlytoo válasza nuke7 (#62515) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A target champion only bindet csak Kalistánál használtam.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62517) Lokids válasza Carlytoo (#62513) üzenetére


Lokids
addikt

És amikor 20-0 adc vagy, jön egy 0-5 Khazix, aki 1 Qval öl meg. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62518) Zοltta válasza SkiDev (#62510) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nah és ha azóta már nem él az az email cím :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#62519) SkiDev válasza Zοltta (#62518) üzenetére


SkiDev
senior tag

Úgy nehezebb dió. :D Más ötletem nincs sajnos.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#62520) nuke7 válasza Carlytoo (#62516) üzenetére


nuke7
veterán

mikor leszel megint? Kéne nyerni zsinórban hármat, természetesen elbuktuk a promómat... :DDD :O

https://youtube.com/user/nuke7

(#62521) Carlytoo válasza nuke7 (#62520) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Sztem holnap megyek egyet.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62522) minek?:S


minek?:S
őstag

Na, szépen bejött az új hős.. hát.. most mondanám, hogy tök jó, de egy ugyanolyan fos champ, aminek semmi keresnivalója nincs a játékban.

Üdv.:M.

(#62523) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

valami valtozott a machmakingen? 5-7 perc mire bedob az elmult par napban.

(#62524) pengegyerek válasza minek?:S (#62522) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Hát azt hiszem megvan az új bannoljuk minden egyes meccsen ezt a hőst karakter xD Most mentem vele solo duo és 20-7... gyakoroltam 1et botok ellen aztán egyből ranked és egyből ilyen stat, kb megállíthatatlan jöhet a nerf :R

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62525) minek?:S válasza pengegyerek (#62524) üzenetére


minek?:S
őstag

Ja, hát undorító. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy a Riot direkt akarja tönkretenni a saját játékát? Valamiért egyre inkább erősödik bennem ez az érzés.. főleg minden új hősnél. Lassan annyi fost dobnak ki, hogy ideje lenne már berakni azt, hogy duplán lehessen bannolni(helyesbítek, már rég be kellett volna). Annyira fölösleges volt ez a karakter is(meg a legtöbb úgy az elmúlt 4 évben), semmit nem ad hozzá ez sem, az első pár patchben broken szar lesz, aztán vagy hagyják így, vagy addig nerfelik, míg teljesen useless lesz. Egyáltalán nem érzem azt, hogy a legminimálisabb törekvés is meglenne a kiegyensúlyozott játékmenetre.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#62526) Kanczy válasza minek?:S (#62525) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez azért vicces, mert kb. hetente adnak ki balance patchet, és folyamatosan monitorozzák a küönböző statisztikákat. Nem anekdoták, és érzések alapján csinálják, hanem számok alapján. Szerintem nincs baj, de ahogy érzed :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62527) csoki46 válasza minek?:S (#62525) üzenetére


csoki46
aktív tag

Arról, hogy mi a fölösleges sokat beszélhetnénk. Számomra fölösleges sirató falat csinálni a fórumból. Tanulj, gyakorolj, fejlődj. Ne mindig a körülményekben keresd a hibát. :W

(#62528) nuke7 válasza Kanczy (#62526) üzenetére


nuke7
veterán

ez üzlet politika.
Tudjuk hogy a legtöbb rework-nél és minden új champ-nél direkt erősebbre csinálják, hogy sokan vegyenek skin-t hozzá, és aztán nerfelik. Ahogy a volit is kezdték nerfelni.
A Yone-t is Yasuo szintre nerfelik, lesz egy szűk réteg akinek jól fog menni úgyis, de már nem kell majd bannolni mindig.

https://youtube.com/user/nuke7

(#62529) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Sziasztok
Miért van az, hogy mostanság 7 percet kell várni a meccskeresésre?

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62530) ChrystianHUN válasza pengegyerek (#62529) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Igen par napja irtam en is. Nalam is ennyi mostansag.

(#62531) Lokids válasza ChrystianHUN (#62530) üzenetére


Lokids
addikt

Nem tudom, de én még most is elég hamar találok gamet. Ritka, hogy 1 percnél többet kelljen várni. Igaz, nem is miden játszom. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62532) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Nagyon adom ezt a Yonét :D egyszerűen élvezet vele játszani számomra és nem csak azért mert most nyertem de tényleg nagyon sok van benne szerintem :) nekem nagyon kézre áll de még kell gyakorolgatni

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62533) minek?:S válasza csoki46 (#62527) üzenetére


minek?:S
őstag

Tanulok, gyakorlok, fejlődök. Ettől függetlenül tudom osztani a többségnek a véleményét, hogy egyre rosszabb a játék. Sajnos alapjában véve jó, de a bugok, a fölösleges(új) champek nem hiányoznak a játékba és ez nem csak szimplán az, hogy szar vagyok, de egyébként egós és más miatt vagyok ott ahol, csak egyszerűen így is rengeteg hős van a játékban, eddig is az volt, viszont az, hogy 1-2 patchenként szarnak ki valami "hős"-nek nevezett szutykot, ami vagy az elejétől kezdve gyenge, vagy olyan op, hogy állandóan kibannolod, majd addig nerfelik, amíg teljesen eltűnik.. hát nem tudom.. de nyilván csak sírás :U

Teljesen egyetértek veled nuke7. Kiadnak egy rakás skint és valahogy el is kell tudni adni őket. Mondjuk ezt alapvetően jó dolognak tartom. Legalább vannak küldetések, amiért néha belépek a játékba.. enélkül szerintem már fent sem lenne(amit pár éve el sem tudtam volna képzelni).

Üdv.:M.

(#62534) Sordoran válasza minek?:S (#62533) üzenetére


Sordoran
addikt

Én se igazán értem miért tolják kifelé új hősöket ilyen számban. Évente 2 bőven elég lenne, többi munka/energia mehetne rework-re. Sok olyan hős van akire ráfér, és nem kéne szavazást tartani, hogy ki kapja, hanem sorba mindet 2-3 havonta.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62535) Carlytoo válasza pengegyerek (#62532) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A Kha'zix-on meg sem lepődök, viszont az a jax beginner bot volt?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62536) pengegyerek válasza Carlytoo (#62535) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Nos ez csak silver elo kérem szépen tisztelni :P másrészről az egész úgy kezdődött, hogy az ellenfél már az első 15 percben úgy elfeedelődött, hogy már adni akarták fel a játékot annyira esélytelennek látszott az egész xD csak a szép comback miatti örömömben osztottam a képet mert tényleg real comback volt és nehéz játék

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62537) Enigma1945


Enigma1945
őstag

[Ez most bug lenne, vagy tényleg így kell működnie?]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62538) minek?:S válasza Sordoran (#62534) üzenetére


minek?:S
őstag

Így van, ez lenne a követendő példa. Viszont nem is teljes VGU kéne, csak egy mezei visual upgrade, mint Morgana-nál.. bőven elég lenne. Tényleg inkább ráfeküdhetnének arra, hogy a játékélmény jobb legyen, nem megduplázni a bugok számát, hanem megoldani őket és csökkenteni és itt elég, ha a leghíresebbet mondom, a mikor nem tudsz elmenni a minionok között és nem azt mondom, hogy sétáljunk át rajta, mert ne, de azért valahol borzasztó dühítő, amikor ki akarja kerülni az egész wave-et, ráadásul mindezt úgy, hogy még torony alá is bemegy a hősöd.

Üdv.:M.

(#62539) nuke7 válasza Enigma1945 (#62537) üzenetére


nuke7
veterán

persze, nyilván :DDD

nyilván így kéne működnie... iszonyat elszálltak ezzel a Yone-al... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#62540) minek?:S válasza Enigma1945 (#62537) üzenetére


minek?:S
őstag

Ha ezt tényleg így akarták, akkor megérdemlik az év retardáltjai címet, de bízom abban, hogy csak egy hétköznapi bug.

Üdv.:M.

(#62541) TBT


TBT
addikt

Legnagyobb örömömre visszatér a KDA csapat is:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#62542) bear_


bear_
aktív tag

Pár év után elkezdtem ismét játszani. Az utóbbi 10 meccsem mind loss volt, mert a csapatból legalább egy ember igazi balfasz volt, és folyamatosan feedelt. A legutóbbi meccsemen pl yasuo vadászta a jungelünkben shacot, hiába pingeltem, le sem szarta, így a 15. percre már 3 killje volt, utána bedarált engem is.

Borzasztó mennyire sok a shitnoob, és azt veszem észre, hogy folyamatosan ilyenekkel rak össze. Van valamiféle metchmaking algoritmusa a játéknak ami valamiért kínoz, vagy csak balszerencsés vagyok?

(#62543) nuke7 válasza bear_ (#62542) üzenetére


nuke7
veterán

Pontosan! :K
(a játékosok átlagéretkora kb. 12.3 év amúgy :U sztem)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62544) grimm2015 válasza nuke7 (#62543) üzenetére


grimm2015
senior tag

Nem az életkorral van a baj, sok idősebbnek annyi esze sincs.
Amíg a machmaker ilyen szedett-vedett csapatokat csinál, hogy a bronz3 az unranked és a gold3 kerülhet egy játékba, addig nincs miről beszélni. Majd köv szezonba, amikor majd beleszámít az is, hogy 4v5be játszotok, és ahol majd az egyéni játékot is figyelembe fogja venni a játék csapat összeválogatásnál. (Vagy csak tündérmese ez is)

Csak úgy megjegyzem, ma a legnagyobb pofával 21halállal Master Yi jg volt.

Battlenet: Grimm#22690

(#62545) bear_ válasza grimm2015 (#62544) üzenetére


bear_
aktív tag

Valóban sok a gyerek, de a játékosok 90%-anak fogalma sincs, hogy kellene ezt a játékot játszani. Mindegyik a kedvenc hôsével akar nyomulni az újonnan megvett csillivilli skinjével, nem képesek elôre gondolkodni egy percet sem.

A másik hiba ami zavar, hogy beenged olyanokat játszani akiknek magas a pingjük, utána meg sajnálkozok a gyerek végig, hogy lagol azért játszik szarul.

Szóval tényleg alakíthatna valamit a riot, hogy egyéni statok alapján hasonló kaliberû játékosokat dobáljon össze a matchmaking, mert ez így egy kalap kaki, aki nem premade csapattal játszik az csak kínlódik.

más: Akali miért lett átalakítva? A régi nagyon bejött, az mostani meg szerintem elég béna.

(#62546) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nem hittem volna, hogy a lolnak ilyen kicsi gepigenye van. Eladtam a haswell i7+ asus z87 sabertooth+gtx 770 triomat, hogy jobbra valtsak, de amig nem jon meg uj vas, nekem kozben meg megmaradt a nagyon regiii s775 konfigom, pentium dual core 2.5ghz+2.5gb ddr2 ram kombom. Gt 710 vga val parositva, win 7 64 biten.
Ssd-n van a rendszer. Harcon kivul 70-110 fps highon, arnyekolas off, minden mas mint pl elsimitas stb kikapcsolva. Harcokban 40-55 fps atlag. Ja, es fhd-ban. Beallitva az alacsony gepigeny mod, es jatek kozben a kliens kikapcsolva. Ez azert durva sztem. Kapna mondjuk meg 2 gb memoriat, es egy 4 magos procit, sztem a fix 60 is meglenne.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62547) PuMbA válasza Enigma1945 (#62546) üzenetére


PuMbA
titán

Nagyon kicsi a gépigénye. Modernebb konstrukcióban, ha vennél fillérekért egy H110 chipsetes alaplapot és mellé 10k-ért egy Intel G4560 procit, akkor a prociba Integrált Intel VGA-val is 100-120 fps-ed van FullHD-ban, harc közben is, Medium-High grafikán, alacsony gépigény mód nélkül és az egész rendszer cakkpakk fogyaszt 40W-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#62548) Enigma1945 válasza PuMbA (#62547) üzenetére


Enigma1945
őstag

Már útban van a 8. Gen intel i5 8600k. de köszi a tanácsot!
Jól megírt játék az biztos.
Addig húzok már a procin egy keveset, és a kártyán is. :K
Csak félek, a memória miatt felesleges.
Egyébként javítana a teljesítményen? Ill, ha még 32 bites win-t raknék fel neki? Annak kevesebb ram kell, tudtommal

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62549) Callisto válasza Sordoran (#62534) üzenetére


Callisto
őstag

Pontosan. Riot-ot csak a pénz érdekli, nem a game quality és balance, illetve a hősök hasznossága. Sajnos.
Meg lehet nézni, hogy egy LOL és DOTA 2 bajnokságok alatt a hősök hány százalékát pickelik... (Hány daraból hányat.) Míg LOL-nál a 14x-ből 30-40-et addig DOTA 2-ben azt összeset. Ez (is) mutatja hogy ki tervezi általánosan használhatóra a karaktereket minél inkább meta függetlenül.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#62550) nuke7 válasza grimm2015 (#62544) üzenetére


nuke7
veterán

De nem rakja egybe - bronz nem játszhat golddal :N max flexen, de az meg a te felelősséged hogy kit hivsz a csapatba :P

https://youtube.com/user/nuke7

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.