Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62601) minek?:S válasza Beni97 (#62591) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezaz.. adjanak még ki pár ilyen szart, hátha végre tényleg elmegy a kedvem a játéktól teljesen(alig várom). Vagy pedig, ha már amúgy szarnak játékfejleszteni, akkor legalább annyit igazán megadhatnának, hogy minimum 2 hőst lehessen bannolni, mert -a további hősök kifosásával ellentétben- annak van értelme legalább.

Üdv.:M.

(#62602) Kanczy válasza minek?:S (#62601) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mi a baj vele?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62603) grimm2015 válasza Kanczy (#62602) üzenetére


grimm2015
senior tag

Semmi, ez is Aphelios sorsára fog jutni, lesz egy kevés réteg aki "jól" tud majd vele játszani, a többi meg összevissza csinál majd mindent, ami éppen sikerül, de biztos gyengítve lesz, mert high elon meg erősek lesznek vele :C

Szerintem pont az ilyen hősök kellenek, nem a leona féle 0 gondolkozásúak. (Bár igaz oda is kell(ene) annyi ész, hogy kivárd a stun időtartamát és halmozni egymásra, nem csak elnyomkodni mindent.)

Az egyik legnagyobb hibája a hősnek, hogy ezzel baromi nehéz lesz a kite.

Battlenet: Grimm#22690

(#62604) nuke7 válasza minek?:S (#62601) üzenetére


nuke7
veterán

én nem nyertem másfél-két hete játékot - ja sorry... 11-12 rankedből egyet nyertünk :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62605) bear_


bear_
aktív tag

Játékostársakat keresek EUw-n, elegem van a sok random nyomiból.
Junglet (khazix, yi, jax) és topot (Nasus, jax, teemo, néha morde, renekton, garen) szoktam játszani.
Hurkagep néven megtaláltok.

(#62606) DioRobber válasza bear_ (#62605) üzenetére


DioRobber
tag

csáó,

Nem tudom milyen elóba vagy, én jelenleg silver 2-be szenvedek, előző seasonba gold 3-4körül szenvedtem.

Derivál néven megtalálsz, ha gondolod vegyél fel, és néha meló után tudunk játszani. Mikrofonom akkor van ha asszony nem nézi a született feleségeket :D

Supportolni és midezni szoktam Velkozzal. Toppon olaf, urgot, esetenként malph. Jungliba vi, xin.

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#62607) csoki46 válasza DioRobber (#62606) üzenetére


csoki46
aktív tag

Te nem EUNE-n játszól? :)

(#62608) DioRobber válasza csoki46 (#62607) üzenetére


DioRobber
tag

ja, akkor tök más :D Ne vegyél fel bear_ !

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#62609) grimm2015


grimm2015
senior tag

Ott tart a játék, hogy a csapatban 4ből 4en nem is ismerik ivern lv5 utáni passzívját 45perc alatt egyszer sem vitték el szándékosan.

Battlenet: Grimm#22690

(#62610) Beni97 válasza grimm2015 (#62609) üzenetére


Beni97
őstag

De a minimap is jelöli ha jó tudom. Meg amikor elviszi a redet vagy a blue-t akkor a játék pingel is nem? Persze nem mintha figyelnének ilyen dolgokra.

(#62611) Imilenni


Imilenni
addikt

Mikor lettek így beárazva a dolgok a RIOT alá tartozó játékokban?
Egyikben se tudsz pont annyi RP-t venni, hogy egy bizonyos skint meg tudj venni, amikor ezt behozták, mivel indokolták? :U

Press "F" to pay respects.

(#62612) nuke7 válasza Imilenni (#62611) üzenetére


nuke7
veterán

azzal, hogy vegyél több rp-t ha skin-t szeretnél :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#62613) Imilenni válasza nuke7 (#62612) üzenetére


Imilenni
addikt

Worth :C
Azt hitte mvalami tipikus szöveggel jöttek hogy, hát a régió jól teljesít gazdaságilag, aztán szívjon mindenki.
Esetleg a dollár-euró váltásról lehet szó gondolom.

Press "F" to pay respects.

(#62614) Lokids


Lokids
addikt

Azt tudja valaki, hogy mi az az örökkévaló készlettöredék? Kaptam Aphelioshoz és Tristanához, de ezek nem tűnnek skinnek. Fogalmam sincs mire jók. De narancs esszencia kell hozzá.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62615) nuke7 válasza Lokids (#62614) üzenetére


nuke7
veterán

az eternal-okat tudod kiváltani velük szerintem :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#62616) Beni97 válasza Lokids (#62614) üzenetére


Beni97
őstag

Vannak az alap ethernálok, amiket a betöltő közben is megjelenít a játék. Itt csak annyit látsz, hogy az adott karakterrel mennyi kill-ben volt jelen, mennyi turretet vert szét és mennyi dragont/baron gyilkolásnál volt jelen az illető az adott champel. Ezt blue-ért is meg lehet venni és mindenkinek ugyan az.

Van az az ethernál amit csak rp-ért vehetsz meg egy adott champ-re, ez már a karakterre van szabva. Annyira nem láttam sokszor ezt, de kb olyan, hogy veigaral hány ember lett leultizva, zed mennyit ölt ultival, heca hány km-t futott e-vel(nem pont ezek de kb ilyesmik). Ezt tudod szerintem azokkal az ethernal shardokkal kiváltani.

Azt, hogy miért lehet kapni, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#62617) minek?:S válasza nuke7 (#62604) üzenetére


minek?:S
őstag

Nekem borzasztó vegyes a felhozatalom. Egyik meccsen nagyon jó csapatot kapok, a bot felkeni a falra az enemyt, a jg teszi a dolgát és egyszerre van 83 helyen, a mides is roamolgat össze vissza. A másik meccsen senki nem tudja mit kell csinálni, a botlane intel és flamel(abból sem tudnak előny kovácsolni, ha letpzek és kapnak két free killt), a jg unlucky, a mid... nem tudja mi az a ward, és amikor pingelem, hogy ss, nem tudom lekövetni és egyszer csak megjelenik mögötte.. persze meg is hal. Mármint ezen nem lepődök meg, gold közepéről beszélünk(bár, hogy nem ritka, amikor több a vision scoreom mint a supportnak :(((.. én nem értem miért nem lehet venni control wardokat.. én se veszek sokat, 4-5-6 általában egy 25-30 perces meccsen), ráadásul elég sok hardstuck goldost kapok, ilyen 500+ meccsekkel.. elég viccesen néztem ki a kis S3-as rankommal és a 19 meccsemmel :D

Tegnap, s3 100 lp, egy lose egy win.. mondom üsse kő, megnézem.. hát az eredmény -10 lp volt.. utána mentem még egyet, laza win és adott 2 free wint a promóban és átugratta velem az s2-t.

Üdv.:M.

(#62618) nuke7 válasza minek?:S (#62617) üzenetére


nuke7
veterán

nekem most 4-ből 2win és megvan a gold.. .csak olyanokkal kellene játszani, akik nincsenek promoban, hátha nem lesz olyan nehéz... de mondjuk könnyű se lesz, ha öten vagyunk pre-made-ek... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#62619) minek?:S válasza nuke7 (#62618) üzenetére


minek?:S
őstag

Én egyáltalán nem erőltetem meg magam. Annyira nincs is kedvem rankedezni, csak legyen meg a gold.. mundo topot játszok, szóval gondolhatod.. hagyom, hogy carryzzék a seggem, aztán vagy bejön.. vagy nem. Remélem hamar meglesz a gold, utána tudok funolni adcvel, akár flexen is.

Üdv.:M.

(#62620) nuke7 válasza minek?:S (#62619) üzenetére


nuke7
veterán

hát de ha nem te carryzel és nem flexet játszol akkor ez csak szerencsejáték ami vagy sikerül vagy nem... :U

én jungle / bot probálkozom :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62621) minek?:S válasza nuke7 (#62620) üzenetére


minek?:S
őstag

Így van, lutri az egész. Ezért mondom, hogy egyik meccsen príma embereket kapok és nyerünk, a másikon intereket és lose.. én mindkét esetben ugyanolyan szar vagyok :D

Én két roleon tudok játszani úgy ahogy. Adc és Top. Bár, inkább amolyan fél-adc-nek mondanám magam.. az "AD" megvan, csak a "Carry" hiányzik. Ha elmegyek adcnek, akkor a topos inteli le, ha topra megyek, akkor az adc - megjegyzem, mindig a csapat a hibás, nekem Grandchallenger skilljeim vannak.

Ja amúgy rád néztem.. jó öreg Rammus :D

Jelenleg nem állok olyan szarul, 15w10l, még mindig 24 lp-ket kapok és 13-akat vesztek. Flexen meg talán van vagy 3 meccsem.

Üdv.:M.

(#62622) nuke7 válasza minek?:S (#62621) üzenetére


nuke7
veterán

hát én is silver 1-ben ragadt Master játékos vagyok...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62623) nuke7


nuke7
veterán

csak meglett az a gold :DDD :C

https://youtube.com/user/nuke7

(#62624) minek?:S válasza nuke7 (#62623) üzenetére


minek?:S
őstag

Fú nekem meg tegnap.. mentem 6 meccset.. alapvetően egész jók voltak, 3 win 3 lose, az egyikben megkaptam az autofil supportot.. tbh nem voltam annyira kegyetlenül rossz, mint gondoltam :D viszont egy tökélestes full ap teamünk volt, élén egy buta akali toppal... nameg az enemynél egy Galioval, utána itt egy afk, ott egy no gank jg, de az utolsó meccs valami jézusom mi volt. Már a lobbyban összeveszett a midesem és a toposom, egyszerre pickeltek és írta a mid, hogy mehet-e topra.. nem jött válasz, majd mind a ketten a legutolsó pillanatban lockoltak.. a mides egy galiot, a topos egy Zileant, majd írta neki, hogy "mehet", namost erre jöttek a "stfu, im mid, i will report you" stb válaszok, mondom ugyan mi baj lehetne, nem dodgeolok. Hát.. úgy az első 20 perc csúnya vereség. Galio is írja hogy ff15 or afk, mondom neki tesó, ki ne afkolj, jó lesz :D

Aztán olyan dolog történt, amire nem számítottam. Csináltunk egy hülyeséget boton, a supportom meghalt és én is majdnem.. ekkora jött a csapat.. Zil ulti, Galio ulti.. és ha már így ráébredtünk, hogy mennyire jók vagyunk csapatban, végig együtt mozogtunk és az összes teamfightot megnyertük. 20. percben 6k-val vezettek, a végére pedig, 31. perc, mi vezettünk 8k-val.

Üdv.:M.

(#62625) nuke7 válasza minek?:S (#62624) üzenetére


nuke7
veterán

:Y az szép! Fejben nem szabad feladni, én is 0-2-ben kezdtem az utolsó játékot asszem (vagy 0-3) ...

lee mid, yasuo + pyke bot, rammus jungle - konkrétan ketten szinte mindig az én jungelemben voltak, nem nagyon tudtam farmolni... viszont minden sárkányt elvittem, egyet egyedül a többit smite versenyben mindig sikerült :C

meg lett a soul, bementünk miden, ők fejben szétestek, de utána kétszer meghaltuk amíg leszedtük a két nexus tornyot :DDD

Aztán én elfelejtettem red trinketet venni, úgyhogy az utolsó halálomnál kiwardoztam a trinketet csakazért is az enemy base-en... Sion TP Backdoor-al nyertünk :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#62626) minek?:S válasza nuke7 (#62625) üzenetére


minek?:S
őstag

Valamiért az earlyt én is mindig elrontom. Vagyis nagy részben. Gyakorolnom kell még.. legalább szépen lassan a wardolást megtanultam.

"viszont minden sárkányt elvittem, egyet egyedül a többit smite versenyben mindig sikerült"

Legjobb "smite" a Jhin 4. lövés :D Vagy tegnap pl egy 'Kivirágzás'-sal(Jhin W) sikerült lopnom egy Infernalt, sajnos nem rankeden.

De amúgy én rankedet sosem adok fel, vagy legfeljebb nagyon kirívó esetekben(pl a full ap team vs fed Galio, ahol én vagyok a support), de nem egyszer nyertem már borzasztó hátrányból.. de még 4v5-ben is lehet nyerni. Ha Jinxszel vagy Mundoval vagyok, akkor addig nincs vége a gamenek(feltéve, ha van egy premadem, akit befenyítek, hogy fel ne adja), amíg valamelyik Nexus nincs betörve.

Üdv.:M.

(#62627) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Oda kell menni és el kell pusztítani az enemy csapatot. Ha ez megvan, akkor csak beírni, hogy gg easy és meg is bomlik az a csapategyensúly. Ha nem dobnak ki toxicity miatt a 3. meccs után, akkor elég gyorsan lehet felfele menni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62628) nuke7 válasza Carlytoo (#62627) üzenetére


nuke7
veterán

:DD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62629) minek?:S


minek?:S
őstag

Egyébként nem tudjátok, valahogy meg lehet csinálni a chat-et újra normálisra?

Borzasztóan irritál, hogy a "telefonosokat" is online-nak jelzi, mint League+ alkalmazásban és ezzel egyértelműen csak elbszták az amúgy is kérdőjelesen működő chatet.

Üdv.:M.

(#62630) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

https://euw.leagueoflegends.com/en-gb/news/dev/dev-competitive-end-of-season-20-preseason-21/

;) ;) ;)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#62631) herceges215


herceges215
csendes tag

digis ftths októl kérdezném hogy náluk is ingadozik a játék ms ping? nálam például 43 és 58 között szokott ugrálni nagyon idegesítő pár napja van csak digim ezért is kérdezem

(#62632) nuke7


nuke7
veterán

hmm... flexen nem ad ranked rewardot a játék csak solo-ban..? :F :W :DD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62633) Beni97


Beni97
őstag

TFT-ben van ez küldi, hogy
A ring királya: Kérd meg a ring királyát, hogy mutassa meg a seregednek, milyen az igazi harc.

Ezt esetleg tudja valaki mi lehet, mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#62634) minek?:S válasza nuke7 (#62632) üzenetére


minek?:S
őstag

Flex nem ad? Hol írták? Mert azt tudom, hogy nem úgy lesz, mint tavaly, hogy aki 2 queue-ban gold, az kb skint is, meg chromát is, hanem a chroma az plathoz van kötve.

Üdv.:M.

(#62635) Nammarci válasza herceges215 (#62631) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Igen.. nekem is 45-60kozott ugrál és egyre gyakrabban inkább 55-60. Pedig a speedtest 800megat és 6os pinget ír

(#62636) grimm2015 válasza Nammarci (#62635) üzenetére


grimm2015
senior tag

Persze 6os pinged van Pesttől, de a lol szerver nem ott van. Lehet neked 10gigás gerinced is, ez akkor sem változik. Nekem szinte mindig 40körül van.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#62637) minek?:S


minek?:S
őstag

Apropo sracok, allitolag jon uj Diana skin. Nincs rola valami infotok?

Üdv.:M.

(#62638) Lokids


Lokids
addikt

Ez a Samira egyszerűen broken.
0-3-ban ő és a Support is. eléri lvl6-ot és bumm double kill. Csak pislogtam. Más adc ilyen hátrányból ezt ritkán csinálja...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62639) Sordoran válasza Lokids (#62638) üzenetére


Sordoran
addikt

Igaz nem játszottam még azóta sok meccset, de én is csak hyper carry Samira-kat látok. Más új hősök is voltak ilyen erősek, de azoknál voltak béna játékosok, itt vagy nincsenek, vagy a hős túl broken? Nem számít, jön a nerf rá, én pedig várom Seraphine-t. :DDD (valamiért ő jobban érdekel, mint a x-edik ilyen ugrabugra burst hős)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62640) Jim-Y válasza Sordoran (#62639) üzenetére


Jim-Y
veterán

Kapott mar nerfet es csak aszerint tul eros aki meg nem jatszott vele. Szerintem pont jo allapotban van. Tisztak az erossegei es a hatranyai is. Fair vele es ellene is jatszani.

(#62641) Whynot? válasza Jim-Y (#62640) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Velem eddig csak looser Samira játszott. Aki nem volt béna hozzá, az "typical yasuo" volt. Mid gameben kereste az 1v3-at és minden esetben meghalt, az earlyben szerzett előnye elolvadt a kapzsisága miatt. Ráadásul szabályosan "beleveti" magát a harcba, kiugrik a heal range-ből, utána meg sípol, hogy no heal...

(#62642) grimm2015 válasza Jim-Y (#62640) üzenetére


grimm2015
senior tag

Szerintem meg pont gyenge, ha nincs meg hozzá a kellő csapat, akkor nem jó semmire, azért is olyan kevés a wrje (45-46%). Szerintem nagyon két véglet lett.
A kite is nehezebb vele mint bármelyik adcvel, mert ha közelebb kerül az ellenfél, simán rárohan a pengével.

Battlenet: Grimm#22690

(#62643) Lokids válasza grimm2015 (#62642) üzenetére


Lokids
addikt

Earlyben tényleg gyenge. Ezt aláírom. De lvl6 + 1st item és lemos a pályáról. Persze a countert jól kell időzítenie. Mi velkoz+Cait botot mentünk, ők Nami + Samira. Naminak volt egy szerencsés Q-ja és double kill. Szinte le se estünk a földre. Mindezt úgy, hogy a bot 6-0 volt a mi javunkra.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62644) Sordoran válasza Jim-Y (#62640) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem sok meccsem volt mióta benn van, szóval statisztikailag én se tudom rámondani hogy broken. Ezeken a meccseken meggyőző volt, de engem nem hoz lázba már egy ilyen hős. Tele van a játék ezekkel a nagy win vagy nagy lose (carry vagy totál useless) hősökkel, én jobban szeretem azokat akik tudnak hátrányból is érvényesülni, a csapat hasznára lenni. :K

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62645) nuke7 válasza Sordoran (#62644) üzenetére


nuke7
veterán

ki nem..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#62646) Sordoran válasza nuke7 (#62645) üzenetére


Sordoran
addikt

A vérpistikék, akiknek csak a kda számít, letolják a csapatot, soloban bemennek és 10ből 1x összejön a penta akkor királyak, többiben meg noob team, report pls. ;] (és ők vannak többségben, ezért tolják ezeket a hősöket)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62647) pengegyerek válasza Sordoran (#62644) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Nem csak a hősökkel van a baj hanem a játékosokkal leginkább :D én már annyira szánalmasnak érzem az egészet, hogy ha annyira menthetetlen a csapat értsd többet irkálnak mint játszanak jöhet a kis trollolo xD ma is adc jhin vagyok minden csapatharcot hoztunk legfőképpen hála nekem meg pyke suppnak és egy yasu elkezdi szidni anyukámat hát 40 percnél a győzelem kapujában olyan jó volt szétcseszni mindenki játékát xD élveztem....

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62648) grimm2015 válasza pengegyerek (#62647) üzenetére


grimm2015
senior tag

Olyan jó szétcseszni más játékát... pláne a sajátodat. És ezután mit is várjon el az ember, amikor valaki még büszke is arra, hogy "Ő" troll. 1jószág miatt tönkretetted legalább másik három játékos játékát a sajátodon kívül. Valószínűleg nem yasuo kapta a legtöbb jelentést.

Azt eddig is tudtuk, hogy az ilyesfajta mentalitással van a baj. Ezért jön be xyz firstpikkel meg lv1 rankedezni, + a smurfok, mert ennyire szarnak a többire. Csapattársak Lv0 Lv1 Lv1 Lv2 és én Lv7, 8/58 lett a meccs vége...
És akkor jön az értetlenkedés...

Nem az mérgezi a játékot, hogy valaki anyázik, mert a chatet letudod tiltani, nem látod, és te sem kötöd le feleslegesen a figyelmed, 99%ban semmi érdemleges nem megy rajta loweloban, és 10/9játékban amúgy is megy a flame.
De azzal többnyire nem tudsz mit kezdeni, ha nem 5v5ben megy a játék. Draven a játék után ugyanúgy szidta a sötét barmokat, mivel a free win (és a promója) odalett.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#62649) csoki46 válasza pengegyerek (#62647) üzenetére


csoki46
aktív tag

Mentálisan gyenge vagy és ez miatt belerondítasz másik 3 játékos játékába.
Büszke lehetsz magadra :)

2-3 éve még voltak itt értelmes kommentek, nem csak a sírás ment 0-24. Nem tudom mi változott azóta, de nagyon rossz az irány.

(#62650) orc88 válasza csoki46 (#62649) üzenetére


orc88
őstag

Belefáradt a több év silver-bronz stuckolásba ezért gondolkodik ilyen szélsőségesen.
Nekem is vannak olyan ismerőseim akik egyszerűen kiégtek ebből a játékbol a sorozatos sikertelenségük után, de továbbra sem magukat hibáztatják vagy pedig tiltelnek-trollkodnak minden második meccsükön.

Szerk.: ránéztem a profiljára, csak idén 800+ ranked meccs után silver alja, az ilyen játékos véleményén és hozzáállásán ti még meglepődtök? :))

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.