Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62401) RudiLicenc válasza kistusik (#62399) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Igazából szezon elején, illetve tavaly szezon végén fixen 3-an nyomtuk (így lett meg a challenger), de aztán most a többiek ráuntak, szóval legtöbbször ketten vagy egyedül játszok. Ez a tegnapi is egyedül volt.

nuke7: Le, de D1 75 LP-ig fogok menni mert nem játszok :D Sajnos nem fér bele, hogy mindennap legalább egyet játsszak, meg motiváció sincs nagyon - majd év végén megcsináljuk megint hárman aztán jóvanaz. Így működik a rendszer egyébként (minden este 23:45-kor vesz el egy napot - még ünnepnapkor is sajnos).

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#62402) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Egy rakás új tartalom a teszt szerveren. Új hős (Lillia), új skinek (Prestige Teemo, Thresh Legendary, stb.), illetve előkészületek a következő hullámhoz: Yoné (Yasuo testvére) + még új skinek. 10.15-tel érkeznek élesre is, úh. készüljetek ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62403) Orc


Orc
senior tag

Sziasztok!
Feltörték a fiókom, ellopták a "pénzem", a feketék csúnyább megfogalmazásával telenyomták a chat-et, ami miatt bannoltak. Irtam a RIOT-nak, hogy nem én voltam, vizsgálják ki.
Van valakinek hasonló tapasztalata, visszakapható a fiók?
Köszi!

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#62404) Beni97


Beni97
őstag

Ha champselect-ben ráviszitek valamelyik csapattársa az egeret, akkor már lehet reportolni.
Nem tudom mit fog érni, én megörültem neki, gondoltam szólók.

(#62405) RudiLicenc válasza Orc (#62403) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Papíron visszacsinálnak mindent, hiszen IP címre nem egyezik semmi a tieddel. De bármi lehetséges - sajnos a fiókok biztonságáért mi felelünk, kétlépcsős megerősítés nélkül ez elég nehéz dolog.

De jelszót/emailt váltani az email címedhez való hozzáférés nélkül nem lehet, és ha ez megvalósult, azt már rád húzhatják.

Üdv!

(#62406) minek?:S válasza Orc (#62403) üzenetére


minek?:S
őstag

Engem ugyan nem bannoltak, de tavaly júniusban feltörték a fiókomat és átvitték TR szerverre. Mikor írtam a supportnak, viszonylag hamar kaptam választ és abszolút segítőkészek voltak, egy héten belül vissza is kaptam.

Szerintem neked sem lesz semmi gond, ha rádnéznek és látják, hogy nem te voltál, de majd írd meg mi történt.

Üdv.:M.

(#62407) Orc válasza minek?:S (#62406) üzenetére


Orc
senior tag

Köszi srácok, happy end a vége.
A support ma 1-2 levélválltást követően helyreállította a fiókomat. Visszakaptam az eltűnt RP-t is.

Erős jelszót használjatok! :D

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#62408) Nammarci


Nammarci
csendes tag

Sikerült elérnem a szezon előtt kitűzött celomat, így mostantól ez már csak jutalomjáték :) de elképesztő hogy mennyire nincsenek egyesek képben a játék működésével. Oké goldban tolom, nem egy high elo de azért nem is a legalja. De hihetetlen dolgokat csinálnak a játékosok meccsről meccsre. Macro tudás általában a 9masik playerbol 7nel 0. Össze vissza rohangálnak, aramoznak miden,"splitelnek" de állandóan belehalnak, a vision nélküli jungelben cruiseol az adc, pingelek mint a vadállat még be is írom H figyeljen topon mert arra mennek ketten, nyilván nem nézi, belehal aztán rep mid no ss noob :D imádom :C és ezek már 2-300as szintű, lvl7-es játékosok. Botrány. Hozzák állandóan a legnehezebb adc-ket(draven,ezreal vayne vagy aphe) és feedelnek mint a szemét. De nem picit, mire van esély gankelni/roamolni már 6-0az enemy twitch (pedig azt earlyben művészet elfeedelni)
Na meg az hogy valamiért valaki a csapatban (jobb esetben a jungeles) gyakran úgy érzi H drake/herald spawn előtt 10mp-el jó ötle belemenni egy 1v4 fightba egy support killért. Ez valami fétis náluk.
Topon gyakorlatilag 0 a lane management, pushol mint a vadállat aztán folyamat kapja a roamot v a ganket.. de ez ugyanúgy igaz mind az enemyre is. Hihetetlen mi van itt. Konkrétan ezek szorgalmas/szerencsés iron/bronz alja játékosok.

(#62409) nuke7 válasza Nammarci (#62408) üzenetére


nuke7
veterán

Pontosan. Ezért játszom silver-ben, ott sokkal jobb a helyzet. Ha nincs jó shotcalling akkor bukjuk a meccset, annyira jó az enemy szinte mindig :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#62410) grimm2015 válasza nuke7 (#62409) üzenetére


grimm2015
senior tag

De hát ő is pont ugyanott játszik ahol te :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#62411) Nammarci válasza grimm2015 (#62410) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Igen :D most konkrétan gold 4-3-rol volt szó mert komolyan feltűnt hogy mennyivel kaotikusabb gyakran mint silverben :F

(#62412) grimm2015 válasza Nammarci (#62411) üzenetére


grimm2015
senior tag

Én nem láttam különbséget a kettő között, annyi, hogy az egyik fele feljut, a másik nem, de am pontosan ugyan az van, hiszen ezek a szintek együtt játszanak. Múltkor is mutattam a jó adc-t, sok meccs alatt ADCvel is magas kda számmal, 7körüli cs-vel, és csak gold 4 X100 játék után. A másik véglet az 1+kda yasuo játékos, aki szintén goldban van. Győzelem/vereség, a többi mindegy.

Battlenet: Grimm#22690

(#62413) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok! Ennek az új hősnek azt a tokenjét hogy kell összeszedni?

Üdv.:M.

(#62414) Sordoran válasza minek?:S (#62413) üzenetére


Sordoran
addikt

350 kill/assist-ot kell szerezni junglerként (legyen smite-od) bármilyen SR játékban. Ez lehet bot elleni is, ranked, normál, draft, akármi.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62415) minek?:S válasza Sordoran (#62414) üzenetére


minek?:S
őstag

Köszönöm, ezt én is így tudom. Viszek Smiteot, még a jg itemet is megveszem a 350 Takedown meg bőven megvan.. sőt.. szerintem 500 is lazán, mégsem kaptam semmit. Miért?

Üdv.:M.

(#62416) minek?:S válasza minek?:S (#62415) üzenetére


minek?:S
őstag

Sőt, összeszámoltam, 606 killnél voltam ott. Most vagy én vagyok hülye matekból és a 350 az több, mint a 606 vagy nem értem.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#62417) Sordoran válasza minek?:S (#62416) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát sajna én is csak ennyit olvastam. Igazán megmondhatta volna a riot, vagy kiadja küldibe.
Amúgy ha csak smite és jg itemed van, az lehet nem elég, elvileg pár jungle camp-et is be kell szedni. (csak akkor meg ugyebár ha van rendes jungeles az a baj)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62418) Nammarci válasza minek?:S (#62416) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Érdekes. Elvileg a fullos jungel item kiépítése után kell a 350 takedown de ahogy írtad az megvolt.. én is ma állok neki megcsinálni,meglátjuk..
Gyakorló mód bot ellen már nem számít mi?

[ Szerkesztve ]

(#62419) minek?:S válasza Nammarci (#62418) üzenetére


minek?:S
őstag

+ Sordoran

Erre is gondoltam, szoktam dragont is hozni, heraldot.. baront is.. Kindreddel amúgy is jól jönnek a stackek.

Egyébként főleg magyaroktól meglepő kedvességet tapasztaltam. Többel is futottam össze és direkt megvártuk egymást, hogy mindenki hozzáérjen a killhez stbstb, meglepődtem.

A Gyakorló nem hiszem, hogy számítana. Intro bottól felfelé.

Üdv.:M.

(#62420) nuke7


nuke7
veterán

hát... nekem így most nem úgy tűnik, hogy a flex matchmaking a flex elo-t veszi alapul... :F :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#62421) Beni97 válasza nuke7 (#62420) üzenetére


Beni97
őstag

Nálam is ez van. 3-an vagyunk, egyikünk solo-ba plat volt tavaly, 2-en meg gold-ba végeztünk.
Flex-et idén toljuk kicsit keményebben, mert eddig leszartuk. Én s2-ben vagyok jelenleg többiek gold3-4. Nagy ritkán nekünk dobja a jobb játékosokat a gép, viszont sokkal többször az enemy-be diás playereket nekünk meg silvereket. Valamikor a héten egy random beírja, hogy "pref mid", odaadtam neki. 7 percnél 19 farm egy xerath-al. Megnéztem lvl30, 2. meccse rankeden, előtte csak bot meccseket tolt.
De most ez van, el kell fogadni.

(#62422) Nammarci válasza minek?:S (#62419) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Én is ezt tapasztaltam, legalább itt normalisabbak az emberek. Bár volt aki azért beírta H rep x-y :D botok ellen.
Khazixot ajánlom főleg dark harvesttel, 30-40killeket lehet simán hozni vele meccsenként (q aztán e fejlesztés)
Vagy yi, assasin kayn.
Most járok olyan 180nál.
@grimm2015 nyílik nem lesz semmi másabb silver 1ből gold 4be feljutva, ugyanaz az mmr. Csak nekem pár nap alatt úgy jött le mintha goldban midenki megkattant vna de ez majd változik. Ez ugyanez mikor stuckoltam hetekig s3ban pedig semmivel se voltam jobb v rosszabb mint most g3ban. Csak így jött ki a lépés

(#62423) nuke7 válasza minek?:S (#62419) üzenetére


nuke7
veterán

ez milyen küldetés..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#62424) minek?:S válasza nuke7 (#62423) üzenetére


minek?:S
őstag

Ilyen hidden(?) cucc, mint Settnél is volt. Ha teljesíted a feladatot(jelen esetben 350 takedown jgként), akkor kapsz egy tokent. Amit 22-én nyithatsz ki és valszeg a hős lesz benne(mint Settnél).

Üdv.:M.

(#62425) Nammarci válasza minek?:S (#62424) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Bár ezt nehezebb megszerezni mint Settet
22.éig lehet összeszedni
Ellenkező esetben 7800 kékbe fog fájni Lillia

(#62426) nuke7 válasza Nammarci (#62425) üzenetére


nuke7
veterán

hatalmas érvágásnak tűnik az a 7800 kék :DDD :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#62427) Sordoran válasza Nammarci (#62425) üzenetére


Sordoran
addikt

1 hét után pedig szokásos 6300. Azért megpróbálom begyűjteni így, hátha összejön.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62428) minek?:S válasza Nammarci (#62422) üzenetére


minek?:S
őstag

Én Kindreddel meg Gravesszel szoktam. Azokkal is simán összejön meccsenként a 40-50 kill.. ha nem kapok retardált csapattársakat, akik endelnek meg ilyesmi.

Na neked összejött?

Üdv.:M.

(#62429) minek?:S válasza nuke7 (#62426) üzenetére


minek?:S
őstag

Annyiból amúgy tényleg érvágás(még a 6300 is), hogy egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért csak olyan hősöket kapok hőskapszulákból, amik már megvannak? Még hiányzik kb 10 4800-as, meg 3 6300-as, de abból egyet sem kapok, helyette ilyen Yi-k meg ilyen olcsó szarok jönnek, már vagy 40 szint óta(+ ide értem az eventes hőstöredékeket is, meg sajnos a ládákat is). Más is van így vele? Kb 70k be kéne, de még a töredékekkel is csak 30k körül vagyok.

Üdv.:M.

(#62430) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

RE!!!444négy!!

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62431) nuke7 válasza Carlytoo (#62430) üzenetére


nuke7
veterán

:))

https://youtube.com/user/nuke7

(#62432) minek?:S válasza minek?:S (#62429) üzenetére


minek?:S
őstag

Na, nekem egyébként ma délután beadta. Mentem vagy 1000 takedownig, meg így azért az 1-1 korrekt magyar kivételtől eltekintve, rengeted a direkt gyökér is, de a lényeg, hogy megvan.

Üdv.:M.

(#62433) Nammarci válasza minek?:S (#62428) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Meg de elég érdekes volt. Számoltam ugye mellette és már 300korul jártam és örültem H na már csak 1-2meccs. De aztán leesett H csak a jungel item befejezése utáni takedownok számítanak. Szóval még elég sok van. Erre lejátszók 2meccset, kb 360korul van és beadta. Szóval nem teljesen értettem de megvan :D probalkoztam kb mindennél de Diana és blue kayn vált be leginkább.
Ez hogy milyen champion shardokat dobál én sem értem. Ott van rengeteg lvl 6-7-es tokenem amiket nem tudok beváltani mert az istennek sem adna egyszer sem se Kata,Diana,Vi,Heca stb toredeket. Bezzeg a garent v luxot simán beadta. Szerintem a hősök kb felére sosem kaptam még töredéket. Pedig azért már 260szinten túl vagyok.

(#62434) Nammarci


Nammarci
csendes tag

Egyébként nem tudom tudtok e róla vagy érdekel valakit de a Riot nemrég bevezette az esport közvetítéseihez a dropokat
Jelenleg ez kb két hetet késett de asszem a héten már valóban volt, most még csak az LEC és LCS meccsek elő (!) közvetítései közben lehet szerezni, állítólag amikor történik vmi erdekes. (Dragon, baron steal, ace, quadra stb)
Eddig asszem ládákat, BE-t és NE-t adott, Clash ticketet meg ilyeneket de fog elvileg orbokat meg skin shardokat is
Elvileg felvillan a kijelzőn meccs közben és azt kell begyűjteni. De elméletileg ha berakod háttérbe 1% hangerőn(mute nem ér) akkor is claimeli automatikusan őket és a drops oldalon látod majd őket.
Asszem ma már megint lesz este LEC szóval ha valakit érdekel.. :)

(#62435) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Látom nagyjából a régiek vannak. Gentle is megunta? Vagy vele mi van?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62436) grimm2015 válasza Nammarci (#62434) üzenetére


grimm2015
senior tag

jutalom
30 kék esszencia (AZAZ HARMINC)
Elérhető a League of Legends Loot fülön, a Drop-tól számított 24 órán belül.

Kicsit szánalmas :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#62437) RudiLicenc válasza grimm2015 (#62436) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Az kemény :C
Olvastam, hogy haszontalanok a dropok, de ez next level :D

Egy clash ticket még azt mondom, hogy hasznos, elvégre nem kell venned.

Üdv!

(#62438) Nammarci válasza grimm2015 (#62436) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Hát nem vittek túlzásba :D múlt héten legalább ládát dobott..
Na meg persze a 10-30% kedvezmény a Fnatic vagy a Rogue shopbol. Kihagyhatatlan :))

(#62439) minek?:S válasza Carlytoo (#62435) üzenetére


minek?:S
őstag

Játszik még a fiú néha, csak a fórumot hagyta el.

Üdv.:M.

(#62440) Lokids válasza minek?:S (#62439) üzenetére


Lokids
addikt

Hogyhogy? Visszakerestem. Nem írt ide semmi olyant, hogy elege lenne a fórumból. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62441) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Nyomok egy meccset így sok hónap után. Jön valaki?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62442) grimm2015


grimm2015
senior tag

Ez a játék nem változik, e sport videók után tényleg totál szar játszani is. Van olyan szint, ahol az ölés helyett a győzelemre játszanak?

Battlenet: Grimm#22690

(#62443) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Jajj képzeljétek veszítettem egy gamet, pedig én lehoztam a junglet. Ellenfél Lee Sin 3-7 és mégis nyert... Valamit csinálhatna már ez a lusta Riot, csak hozza ki a Lux skineket. Meg ez az új hős is mi? Neekot újraformálták. A csapattársaim is szarok, miért nem mindig nekem adja a jókat? Kezd eléggé elegem lenni. brühühü. Na megyek játszok tovább ettől függetlenül.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#62444) nuke7 válasza ClydeBeka2 (#62443) üzenetére


nuke7
veterán

:))

https://youtube.com/user/nuke7

(#62445) Carlytoo válasza ClydeBeka2 (#62443) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én tegnap előtt egy 36/3/7-es zeddel egyedül lehoztam az egész meccset úgy, hogy mindenhol veszített a csapatunk. Premade csapat és bőgtek végig, hogy plat az ellenfél. Mondtam nekik, hogy TÉNYLEG? PLAT? Akkor most elpusztítom őket.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62446) nuke7 válasza Carlytoo (#62445) üzenetére


nuke7
veterán

jellemző :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#62447) Lokids


Lokids
addikt

Elkezdtem junglert játszani újra flexen, ahol silver vagyok. Meglepően nem tudok hozzászólni se a játékhoz. :D

Kaynel lvl3-as vagyok, és szembe jön velem az lvl5 shyvana. Úgy, hogy én is csak farmoltam addig (ezt nem bírom felfogni, hogy haladhatott ennyivel gyorsabban). Nekimegyek a sárkányak és 500 hp-n ráverem a smite-t és shyvanáé lett. Én meg csak lesek, hogy hogyan. Akkor néztem, hogy csak 450-et sebez. :P
Pedig Season 4-5-ben main jungler voltam. De most közöm sincs a játékhoz ott.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62448) nuke7 válasza Lokids (#62447) üzenetére


nuke7
veterán

ugye, hogy nem olyan könnyű? :U :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#62449) DioRobber válasza Carlytoo (#62445) üzenetére


DioRobber
tag

CSőváz. Jó hogy visszatértél, accountomat tudod, friendlisten fennvagy, hozd azt a zedet és repíts goldig, köszicsá :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#62450) Carlytoo válasza DioRobber (#62449) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Van az a pénz. :K :K :K :K :K

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.