Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61301) LigetLili válasza LigetLili (#61275) üzenetére


LigetLili
kezdő

Kipróbáltam, nem jó.

(#61302) kenwood válasza nuke7 (#61300) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem volt tegnap 1-17-es game caitlynnel.
Mindez ugy,hogy a tavalyi gold 1 mmr utan sikerult bronze 3-ba besoroloznom,tehat joval a szintem alatti ellenfeleket kapok,
Elejen megszaladt a draven, 26-7 ben vegzett.
Tobb lane is bukott
Nem inteltem,csak amint kimentem a bazisrol,instant megoltek :D
Ma meg ilyen meccseim vannak :
[kép]

Szerintem az,hogy valaki eppen elkepesztoen szarul jatszik,nem jelenti azt,hogy ok nelkul van egy elon veled.
Mindenkinek vannak nagyon rosszul sikerult meccsei.
Raadasul 0-8-ben nehezebb jo donteseket hozni,ongerjeszto a folyamat

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61303) kenwood válasza kenwood (#61302) üzenetére


kenwood
veterán

Gold 5,bocsi elirtam, de erted.
Azon a meccsen nyilvan mind a 4 bronzos csapattarsam biztos volt benne,hogy nem vagyok odavalo,ami igaz is,csak nem ugy :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61304) nuke7 válasza kenwood (#61302) üzenetére


nuke7
veterán

ha sok meccset játszanék, nyilván kicsit más lenne a perspektíva, de nekem valahogy 9 év alatt nem jött össze 10 halál feletti feed... :U
De persze nyilván van olyan, hogy úgy is lehet nyerni, ha sokat feedelsz :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#61305) kistusik válasza ClydeBeka2 (#61296) üzenetére


kistusik
tag

Láttam az invet. De most egy kicsit elengedem a LoL-t lehet. Kicsit kiégetett az utolsó 3-4 Ranked.

(#61306) kenwood


kenwood
veterán

ADC-kent Pyke support ellen a banon kivul milyen megoldas van ?
Volt tegnap ket olyan meccsem is, hogy kaptam egy total selejt supportot,az enemynel meg volt egy pyke.
Lenyegeben annyi tortent, hogy bement stealthbe,atmaszott rajtam, ccbe kerultem,ignite,utott kettot,es akkor is meghaltam, ha az adcnek egy AA nem jott ki :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61307) LigetLili válasza kenwood (#61306) üzenetére


LigetLili
kezdő

Szerintem a banon kívül csak a ban segíthet. :))
(én mindig banolom)
Vagy ha te játszol vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61308) nuke7


nuke7
veterán

hogy kell throw-olni a game-t... amikor Vlad 4/1-ben kezd Kayle ellen, és utána 6/10-ben fejezi be... Kayle meg 18/6-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61309) kistusik válasza kenwood (#61306) üzenetére


kistusik
tag

Flash, Sivir, Lucian, Ezreal, Vayne, Xayah. Ezekkel tudod nagyjábol dodgeolni.
Support oldalon. Egy skilles Thresh E-vel megvédhet Pyke E től. Esetleg egy ranged support jo lehet még aki farmoás közben pokeolgat Lux, Morgana, Senna, Zilean, Soraka, Sona. Stb. Hogy low-hp-n ne nagyon legyen kedve beugrálni. És mondom ezt mind úgy hogy Pyke bannolok minden meccsen ha botra megyek. És ha mégis jön egy Pyke kikapok. Ha esetleg gyakorlás képpen én pickelek Pyke-ot, az szintén lose. Ez a Pyke ez az én mumusom.:((( :((

Ja és a végén. Igen a bann a legjobb megoldás:DDD

[ Szerkesztve ]

(#61310) kenwood válasza kistusik (#61309) üzenetére


kenwood
veterán

Az a fo gond, h amikor kijon stealthbol, akkor nem is mogotted van, hanem elotted. mire lejar rajtad a stun, mar 2 aa megvolt, nem ersz ki rangebol a 3. elott. ha van igniteja, vagy ott az adc is, ezt 100-0 , es kivedhetetlen.

Mainelnem is, de surun banoljak, mas suppal meg nem tudok 60% koruli wrt hozni, igy lutri lenne suppra jelenteni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61311) nuke7 válasza kistusik (#61309) üzenetére


nuke7
veterán

kb. :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#61312) Kanczy válasza kenwood (#61306) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Lanen 6 előtt egy valag megoldás van rá: Leona, Thresh, Nautilus, Alistar + agresszív adc, burst magek. 6 után 2v2-ben nem szabad vere velekedni. Lategame-ben pedig ha nem egy félisten, többször haszontalan, mint nem.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61313) SkiDev válasza Kanczy (#61312) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nagyon jól hangzik, no offense, csak nem low eloban. :D
Mert sok esetben látok olyat, hogy az adc vagy nem agresszív, és hagy egyedül meghalni vagy pedig annyira, hogy bemegy ő egyedül (utóbbi gyakoribb, ad 2-3 killt és vége). A gank meg olyan, hogy lesz vagy nem. Nagyon sok meccsen van az mostanában, hogy az enemy jung 3x is lejön, sőt sokszor az enemy team boton van, addig a jungunk felénk sem néz. Inkább ban, és nincs gond.

Egyébként egy szenvedés ez a bronz. Már 60 meccsen vagyok túl, de még mindig 1W1L B1 promónál. Itt jártam 60 meccsel ezelőtt is. Minden évben hoztam simán a Silver szintet, Gold alját, most.... semmi.... :D Kezdem egyre kevésbé komolyan venni, már ott járok, hogy új champeket akarok hozni 1st time rankedre.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61314) Bowser válasza SkiDev (#61313) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nekem végre megvan a Gold.
Kicsit szerencsejátéknak érzem egyenlőre. Mindig az a csapat nyer ahol éppen több smurf van. Vagy ahol kevesebb boosted játékos van. Oh nagyon sok van :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#61315) nuke7 válasza Bowser (#61314) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen, én is ezt látom... pont valakivel beszélgettem a napokban arról - amikor 5meccsből a másodiknál volt afk vagy inting feeder - hogy azért 7-8 évvel ezelőtt nem igen volt ilyen.

Amikor afk volt valaki, tudtad, h vmi gebasz van a géppel és kb. tényleg csak flame-ért reportoltál... aztán ott volt a tribunal, amit sejtésem szerint azért állítottak le, mert túl sok lett a report, meg a ban... pedig... :( tényleg nagyon gány most a játék ...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61316) Lokids válasza nuke7 (#61315) üzenetére


Lokids
addikt

Azért állították le, mert most script figyel, és azt miután megírták, nem kér enni. azaz olcsó.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#61317) SkiDev válasza Bowser (#61314) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nálunk meg akkor van nyerés, ha nincs enemyben Darius. :) Ismét egy meccs, amit a Darius hoz le 1v4-ben egy Sorakaval és elfeedelt Fizzel a nyakán. ^^ A fogyatékos toposunk meg egy teamfightban elmegy a félHP-s soraka mellett, hogy be tudjon ugorni a teamfight közepébe. :)) Imádom a balanszírozott játékot. Senki sem tud játszani Darius ellen itt lent, komolyan.... Még én sem, mert egy elb@szott champ a Yasuoval, Settel együtt.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61318) nuke7 válasza Lokids (#61316) üzenetére


nuke7
veterán

mert tribunal mit kért enni?! :))
játékosok döntöttek játékosok büntetéséről, nem igazán kért enni az se, a script meg dolgozhatott volna nyugodtan, ha nem megy elég játékos a tribunal-ba... :N

SkiDev: azért darius-t könnyebb counterelni mint egy yasuo-t vagy elfeedelt sett-et... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61319) Bowser válasza SkiDev (#61317) üzenetére


Bowser
aktív tag

Hát bánnold :D
Amúgy az elmúlt pár hónapban sok olyan YT videót néztem ahol egy Challenger lemegy Ironba meg Bronz ELO-ba. 90%-ban csak Darius vagy Trynda Pick volt nekik.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#61320) SkiDev válasza Bowser (#61319) üzenetére


SkiDev
senior tag

Ezt kéne megtiltani. Hardverbant adnék annak, aki smurföl, minden játékban. :U Elcseszi az egész játékot. :((( Most is kikaptam... Lassan B3. Az ADC-m ellöki magától a nullost, de "useless" support, megsúgom 2k DMG-dzsel maradtam le egy Vayne-Nami esetén. Enemy ADC? B2-ben hozza a 9 CS / mins, teljesen valid. Kiéget teljesen ma ez a játék, bele akartam feküdni, minél hamarabb legyen meg a 100 meccs, hogy jöhessek sírni, és legyen mögöttem végre játék is, ne "csak 20" , de nemhogy felfele, hanem lefelé haladok. Tényleg.... Rájöttem... Lehet, hogy visszafelé fejlődöm évről-évre, most már értem.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61321) SkiDev válasza SkiDev (#61317) üzenetére


SkiDev
senior tag

[link] Csak a vicc kedvéért kivágtam, és feltöltöttem. Jó szórakozást. Amikor valódi bronzosokkal állsz egy oldalon. De legalább az enemyben is lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61322) nuke7 válasza SkiDev (#61321) üzenetére


nuke7
veterán

én olyan szívesen cserélnék egy gold-os account-al... megnézném, hogy pár tucat meccs után ő vagy én állunk jobban... egyszerűen kettes pre-made-ben nem lehet három feedernek lehozni a meccset :( és igen, full béna az enemy is, de náluk eggyel kevesebb feeder van.



az esetek tulnyomó többségében.

és nem, nem igaz, hogy az enemynél ugyannyiszor van, mert egy kezemen meg tudom számolni 75 meccsből mennyit nyertünk könnyen. Konkrétan egyszer vagy kétszer volt afk az enemy-nél.
Az esetek 90%-ában van nálunk valaki, akit carry-zni kell, sokszor két ember.
Ez az esetek 45-50%-ában van így az enemy-nél... Minden egyes meccsen amit megnyerünk - sőt, amit elvesztünk azon is - nem hogy bronz, de a silver metrikákat is túltejesítem.
Ez kurvára nem jó, supportot már eszembe se jut játszani... :( megnézem, hogy 100 meccs alatt ki lehet jutni bronzból.

https://youtube.com/user/nuke7

(#61323) grimm2015 válasza SkiDev (#61321) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ilyet silverbe, de még goldba is fogsz látni.
A challengerek szerint, boton már bronztól nagyban növeli a győzelmi esélyedet egy premade, vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy ott a legnehezebb egyedül játszani.


Ez előző szezonban bronzos volt, nem tudom honnan kezdhetett, de mutatónak nagyon jó, 54%al ennyi játékkal, nem haladt nagyon előre.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#61324) kenwood válasza grimm2015 (#61323) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem az iron miatt melyebbrol indult mindenki.
o pl 91% winratetel is bronze meg : [link]
Mondjuk itt szerintem van egy random kezdo, aki bukja a meccseket,meg egy high elo haver,aki sylassal huzza neki az accot.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61325) kenwood


kenwood
veterán

Nekem minden afkos,intes meccsre jut egy olyan, amit lehoz nalunk egy smurf,vagy az enemy zokog allchaten,hogy report az az egesz teamet.
Engem csak az tiltel,amikor viszonylag jo a supportom,megis elbukjuk a lanet,mert jobb a masik adc, vagy missclickelek,es meghalunk a nyertes fightban :D
A fi banos pyke mellett van egy masik mumus suportom,a Sena. Halisten azt nagyon ritkan hozzak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61326) Kanczy válasza nuke7 (#61322) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát akkor nincs mit tenni... Téged egyértelműen kinézett magának a Riot, és direkt hozzád teszi a bénákat, mert nem akarja, hogy kijuss a mostani szintedről :(

Meg a többieket is a topicban. Nem szeretik a magyarokat, ez van.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61327) SkiDev válasza Kanczy (#61326) üzenetére


SkiDev
senior tag

Sajnos az nem látja be, akinél nincs ilyen. Ezek szerint Téged szeret a játék, all time csak jobbakat kapsz magad mellé. Vagy nem játszol olyan aktívan, hogy észrevedd. :U
Már a fél topic azt mondja, hogy fekete, de még mindig van olyan, aki szerint fehér. Természetesen semmi gond a játékkal, évről-évre jobb. Nincsenek balance gondok, nincsenek túl op hősök, nincsenek problémák. Mindenki el kezdett alacsony szinten lefelé fejlődni. Aki eddig hozta a silvert, annál történt egy nagy bumm, és hirtelen ironba való. :C

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61328) kistusik válasza kenwood (#61325) üzenetére


kistusik
tag

Na Senna a másik.
Nem értem a riotot.
Csinál egy Assasin supportot. (Pyke)
Csinál egy ADC supportot. (Senna)
Olyan elcseszett irányba megy el a Riot, hogy hihetettlen. Már a supportoknak nagyobb dmg-jük van mint az ADC-knek. Holott support pozíció (támogató) egyszóval nem neki kell carryzni. Neki segítenie kéne a csapattársait. De nem. Ezek fel vannak szerelve hatalmas CC-kel és emellé még kurva nagy dmg-jük is van.
Ugyan úgy gyűlölöm amikor Luxot, vagy Brandet hoznak supportnak. Főleg amikor mellettem vannak és viszik a killeket. Véleményem szerint egy support vagy legyen tank, vagy ranged. És a speljükkel segítsen ne a hatalmas dmgvel.

[ Szerkesztve ]

(#61329) Bowser válasza Kanczy (#61326) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ez amúgy fun fact Kanczy :D
4 éve nem láttam ezt az írást fórumon sőt én magam is írtam ilyen monológokat be :D

Sajnos ez igaz. Senkit nem néz ki Riot, hogy te mármost csak kezdőket vagy noobokat kapsz magad mellé.

Bár az igazat megvalva, ezt mondogatjuk de mitől vagyunk benne olyan biztosak, hogy mondjuk flame, afk, vagy más dolgok miatt nincsenek automatikusan kategorizálva a játékosok?
Oké kicsi rá az esély de biztosan nem tudhatjuk :D

kistusik:
Igen érdekes dolog ez. Ezzel vitába szállnék kicsit.
Mi a játék lényege? Hogy beverjétek az ellenség Nexusát.
Teljesen mindegy milyen úton-módon.
Én egy év Silver 5-ben Janna mainként gubbasztást nagyon meguntam.
Tettem egy próbát nekem bejött. Ezekben a Low elokban szarok az ADC-re ha tehetem elhozom a killt, midgame-ben lefarmolgatom a Dzsungelt, csak olyan itemeket veszek ami éppen kell és igen nem bízom a véletlenre. Ha ügyes az ADC mindent meghagyok neki.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#61330) kenwood válasza SkiDev (#61327) üzenetére


kenwood
veterán

A meccsek kb . 50 szazalekat nyered meg. Ha peched volt a besorolon,es melyebbre kerultel a szintednel, akkor tobbet,ha meg mazlid,es magasabbra,akkor kevesebbet.
Ha valaki nem tud 100 meccsen 55-57% winratet hozni silverben,akkor o silver,vagy rosszabb kepessegu jatekos. A csapaton semmi nem mulik 100-200 meccses mintat nezve. Ez TENY,nem vitatema.
A meccsek kb. 40-45 szazalekat meg a challengerek is elveszitik,amint feljutnak d1-be. Aki ezt nem birja idegeileg, az keressen masik jatekot maganak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61331) Kanczy válasza SkiDev (#61327) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Ezek szerint Téged szeret a játék, all time csak jobbakat kapsz magad mellé."

Nem. Mint ahogy mindenkinél, nálam is kb. 50-50 a jó/szar csapat aránya. És mint ahogy mindenkinél, nálam is vannak olyan nyerhető meccsek, amik miattam mennek el (több), és vannak olyanok, amiket én nyerek meg (kevesebb). Ezért nem jutok ki többnyire alacsony platból, vagy most épp gold 2-ből. Mert bárhogy csűrjük-csavarjuk, ÉN vagyok az egyetlen konstans a meccseken, tehát hosszú távon csak az én teljesítményem számít, és ez tény, nem vélemény.

Értem, hogy a fél topic azt mondja, hogy mindig nála vannak a bénák, de akkor sincs ilyen. Ha 99% mondaná, akkor sem lenne. 10 meccsből lehet, hogy 7-3 az arány, de 100-ból garantálom, hogy nem 70-30.

"Természetesen semmi gond a játékkal, évről-évre jobb. Nincsenek balance gondok, nincsenek túl op hősök, nincsenek problémák."

Hogyne lennének, pickeld ki őket. Ja hogy nem játszol carrykkel, vagy épp azzal a két-három tankkal, ami erős? Hopp...

Senki nem mondta, hogy nincs gond a játékkal, de már 7 éve is ment a 24/7 panaszkodás, hogy mindig az én csapatom a szar. Miért nem mentek midre, carry dzsungelezni, vagy adcnek? Ja, hogy nincs meg hozzá a skill, mert precízen farmolni kell 25 percig, vagy 1v2-ben játszani miden? Nekem sincs meg, és meg is ragadtam, nagyon meglepő.

Egyébként ezt mégis magyarázza már meg valaki, hogy szerinte hogy van. Komolyan azt gondoljátok, hogy pikkel rátok a játék, vagy mi?

kenwood: "A csapaton semmi nem mulik 100-200 meccses mintat nezve. Ez TENY,nem vitatema."

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61332) Bowser válasza Kanczy (#61331) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nem magyarázniuk kell hanem 5v5 custom meccset csinálni Prohardver tagoknak ott rögtön kiderülne a turpisság. Szerencsések van Szerencsétlenek :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#61333) kenwood válasza Kanczy (#61331) üzenetére


kenwood
veterán

Ez az op hos is duplan hulyeseg.
Egyreszt van vagy 50 hos,akivel siman osszeszedsz 20-30 killt,ha elfeedelnek az eljen,masreszt, az ilyen elfeedelt alllatok is pont 50-50% ban lesznek nalad illetve az enemynel.
Raadasul a legtobb "op" hos igazabol egy kalap szar, csak a retardok ellen op.
Valami glasscannon, akinek semmi ccje nincsen,es normalis csapat ellen ahogy beugrik a teamfightba,instant elpusztul.

(#61332)
meg az se kell. Menj el duozni valakivel,aki picit van feletted. mondjuk te s2 o meg g3.
Ha 10 bol 5 meccsen hasonlot nyujtasz,akkor elohell. Ha szinte minden meccsen szarabb vagy nala, akkor pont ott vagy,ahova a kepssegeid alapjan tartozol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61334) SkiDev válasza kenwood (#61333) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nyugodtan végignézheted a meccselőzményt, hogy az összes meccsemből hány ilyen elfeedelt állatot látsz nálam. :K
Ha kihozod az 50%-ot megcsókolom a lábad nyomát.

Kanczy: Tehát ahhoz mindenféleképpen carry hős kell, hogy kijuss, ezt nem tudtam, így elvi hibás a játék, mert az 5 laneből csak 2-3-mal juthatsz ki, szóval nem lehetsz support main, mert nem nyerhetsz másképp. Ha mindenki ebből indulna ki végtelen Queue time lenne, mert ki pickelne supportot vagy adc-t, ha azzal úgysem jut ki.
Ha jól értem olyan elvárás van, hogy supportként védjem az Adc-t, segítsek a többi lanenek, hogy mid gameben ne egy elfeedelt ''állattal'' nézzek szembe, de még carryzek is. :DDD Még valami?

Egyébként ezt mégis magyarázza már meg valaki, hogy szerinte hogy van. Komolyan azt gondoljátok, hogy pikkel rátok a játék, vagy mi?

Miert? Bizonyított, hogy nem? Azt megkérdezhetem, hogy miért nem kapok például feedback reportot miután az enemy elküldött a halálba az összes utódommal együtt? Vagy például én miért nem kaptam még reportot mikor kikeltem anno magamból? Lehet, hogy vannak feketelistás emberek... :F

Szerintem is azért nem látja be a magasabb elo ezt a problémát, mert ők könnyebben kijutnak, hiszen csupán 2 divvel jobbak a beosztott helynél. És, aki nem platos szintű a bronzban? Csak silver? Annak feltétlenül nem feljebb kéne jutnia, ha már olyan hibátlan ez a játék?

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61335) kenwood válasza SkiDev (#61334) üzenetére


kenwood
veterán

Megneztem.
A meccseid kozel felen 10-nel tobbszor halsz, 4x volt 15,vagy tobb halalod az utolso 20 meccsen.
Gyengek az idegeid,amint picit elkezd vezetni az ellenfel,te fejben feladod, es esz nelkul feedelsz.
Nekem 17 win,17 lose mellett van b2, neked meg 12 win ,26 lose.
Orulhetsz,hogy nem vagy ironban ezzel a produkcioval.
Nekem most volt Ivern top tarsam. Dariust kapott. 7 perc utan 0-, vegul 3-11 lett neki.
Nyilvan erre rogton mondjak,hogy iron 4. megneztem opgg-n, csomo meccsen 15-5 korul stat meg mvp.
[link] https://eune.op.gg/summoner/userName=Berek1311

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61336) SkiDev válasza kenwood (#61335) üzenetére


SkiDev
senior tag

Szinte éreztem, hogy erre fog menni a terelődés, ezért mondom azt, hogy sajnos csak a végeredményt látod. Kár, hogy nem mutatja mikor szedtem össze. Mert elhiheted nem a lane fázisban legtöbb esetben, hanem a végjáték során, amikor jön a 10/0 enemy és oneshotol. Vagy amikor lejönnek 4en botra a torony alól kiszed minket természetesen SS nélkül. Wardoljak? Igen, megvan utóbbi meccsen is 63 pontom volt, számított? Pingeltem folyton az Adc-nek, hogy vonuljon vissza, nem tette. És ki volt a useless, idiot, hát szerinte nem ő. :)

Ja, hogy ha ő kikap egy Darius ellen az már elfogadott, mert sok meccsen MVP, ACE. Tehát végülis nem kötöttünk ki ott, hogy OP :F
Én is az vagyok, sőt idén legtöbbször, elmondom életemben nem voltam ennyiszer, mint ebben a seasonben, számít valamit? Vagy én nem kapok buksi simit, hogy igen, szerencsétlenül jön ki a legtöbb meccsed? Rögtön én vagyok az ótvar?

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61337) nuke7 válasza Kanczy (#61326) üzenetére


nuke7
veterán

azt még hozzáteszem, hogy ez nem solo hanem flex...

Lehet, hogy emiat... ? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#61338) nuke7 válasza kenwood (#61330) üzenetére


nuke7
veterán

akkor ezek szerint én bronz vagyok, valószínűleg abbahagyom akkor a játékot, lehet túl öreg vagyok hozzá :( (amúgy ez flex-re is igaz..? :F )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61339) Kanczy válasza nuke7 (#61337) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Flex-szel az a baj, hogy teljesen kiszámíthatatlan. Nem függ semennyire a soloqueue rangtól, és bármi lehet. Most egyébként ránéztem az accodra, és érdekességként kiemelném, hogy az enemy Karthus 54k-t sebzett, és még az utána következő 35k Senna support is lesebzett nálatok mindenkit. Mégis nyertetek, mert náluk ott volt az a csodálatos 1/16/9 Rammus mid, ami semmit nem csinált.

Lehet szeretni, nem szeretni, ez ilyen :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61340) kenwood


kenwood
veterán

Az iron miatt felertekelodott a silver es a gold.
Ha 150-200 meccs alatt nem vagy a silver tetejen,akkor vagy el kell fogadni,hogy goldban mindenki jobb nalad,vagy abba kell hagyni.
Nyilvan mindenki szeretne a top 10-20%-ba kerulni,de ez lehetetlen.
Orulni kell neki,hogy a jatekosok felenel elorebb vagy, es nem bronze aljan,ironban feedelsz

A csapat ilyen sok meccsnel mar semmit nem befolyasol,kizarolag a te kepessegeid.
Ez volt az utolso hozzaszolasom a "szar tarsak miatt nem nyerek" temaban.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61341) nuke7 válasza Kanczy (#61339) üzenetére


nuke7
veterán

jól látod, csak a promókat bukjuk el, egyébként a flex valóban sokkal kiszámíthatlanabb :K
(egyébként most volt egymás után két win, mert egy brand supp is afk volt :D - működik a forumba írás, nézi a riot :D )

(#61340)kenwood : Én előző meg azelőtti season-ban is silver teteje voltam, és csak azért nem gold, mert nem játszottam annyit a goldos haverokkal - nyilván lehet az, hogy pár év után, hiába nézi az ember a meta game-t, figyel a pozícionálásra, az objektívekre, map-ra, stb. egyszerűen nem lesz jobb... de azt hittem, hogy azért még pár évtizedem van, mielőtt elkezdek romlani...
Úgyh egyelőre a flex-re fogom, de hozzáteszem, még mindig kb. kétszer annyi pontot kapok a win-ért mint amennyit a lose-on vesztek... :U
(a 200 game meg kb. 3x annyi mint amennyi eddig van flex-ben)

"meg az se kell. Menj el duozni valakivel,aki picit van feletted. mondjuk te s2 o meg g3.
Ha 10 bol 5 meccsen hasonlot nyujtasz,akkor elohell. Ha szinte minden meccsen szarabb vagy nala, akkor pont ott vagy,ahova a kepssegeid alapjan tartozol." -
na, nekem ez megvan - van amikor én vagyok jobb, van amikor a felettem lévő társak de kb. ha egy ligával vagyok lejjebb, ugyanazt hozzuk. (b1-s1-g4)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61342) SkiDev válasza kenwood (#61340) üzenetére


SkiDev
senior tag

"A csapat ilyen sok meccsnel mar semmit nem befolyasol,kizarolag a te kepessegeid."
Jót nevettem. Supportra rászólt az ADC, hogy ne vigye a farmot, mire ő megmakacsolta magát, össze-vissza mászkált, nem segített senkinek, majd kiment afkba. Szerintem nem telt el 5 perc, már 5/0 volt az ADC-jük. 6/2 voltam, megint inteltem, mocskos IRON player vagyok. :R "Ilyen performansszal örülj, hogy nem ironban vagy"
Minden meccset belinkelhetek akkor, ami így ment el. :)) A 100. után csak elhiszi valaki is.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61343) nuke7 válasza SkiDev (#61342) üzenetére


nuke7
veterán

de miért játszol egyedül..? :F ha nem vagy nagyon idegesítő és nem vagy nagyon béna akkor mások is játszanak veled, ha tudod követni, hogy mit mond a jobb játékos mint shot caller akkor azért elég jó esély van visszamászni silverbe, nekem is sikerült... :B
(50% winrate alatt is 23-24 Lp a win és 12-13 a lose..)
(szerintem én jól carryzhető vagyok - vannak olyanok egyébként akik nem, és 0-5-ös statból tryhard-olva csinálnak 0-11-t.. :U )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#61344) SkiDev válasza nuke7 (#61343) üzenetére


SkiDev
senior tag

Mert egyedül unokatesóm van hasonló eloban, aki pedig 2 loseolt játék után befejezi. Mást pedig nem tudok, aki segítene, és éppenséggel nem support. :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#61345) nuke7 válasza SkiDev (#61344) üzenetére


nuke7
veterán

lehet, hogy jól teszi... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#61346) pengegyerek válasza Kanczy (#61331) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Olvasgattam itt a beszélgetéseket és annyit szeretnék hozzátenni, hogy valóban megéri több hőst megtanulni, silver 1 voltam tavaly most bronz 2ben vagyok úgy, hogy iron 4ből indultam, természetesen kicsit én is megroggyantam a sok skilles játékos között így átvándoroltam midre ahol többet tehetek a játékhoz érzésem szerint, elkezdtem karthus-malza-orn midet megtanulni és sokkal többet nyerek velük pláne ornnal így az időszakonkénti op hősök igenis léteznek megéri őket akkor megtanulni :D nerf után meg jöhet egy másik :P

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#61347) Kanczy válasza SkiDev (#61342) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"A csapat ilyen sok meccsnel..."

A lényeg kimaradt. Hiába nevetsz ezen, ezzel a hozzáállással bronzban maradsz.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61349) kistusik


kistusik
tag

Érdekes. Én Goldosként úgy lemennék iron 4-be :D de nyilván csak funolni. Ami egyébként nem lenne fun, ha az enemyben is lenne smurf és az én társaim afkolnának xDDD:DDD
Viszont egy iron 4 to silvert fogok próbálni. Már készül a kis Acc lvl 28:P

(#61350) Kanczy válasza hugi0 (#61348) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Privátban intézzétek légyszi, a topicban nincs ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.