Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62751) ClydeBeka2 válasza tenaijo (#62750) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

5 éve is ezt mondták ;)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#62752) Kanczy válasza tenaijo (#62750) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

10 éve is ezt mondhatták :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62753) nuke7


nuke7
veterán

az milyen durva, hogy ARAM-ot nem éri meg már dodge-olni..?! :Y

Napi első dodge - 15perc a queue dodge miatt -> gyorsabban fel lehet adni.... :W

https://youtube.com/user/nuke7

(#62754) grimm2015 válasza nuke7 (#62753) üzenetére


grimm2015
senior tag

Hiába lehet feladni, 100 egyértelmű vereségnél (amiből megnyersz max 5), jó ha 5 fel van adva. Nem értem miért kell egy egyértelmű vereséget 2 játék idejére elhúzni.

Urf is elmegy 30perc+ig, pedig már 10nél egyértelmű volt.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#62755) nuke7 válasza grimm2015 (#62754) üzenetére


nuke7
veterán

(nyertünk 14 perc alatt, szóval veszteni is lehet annyi idő alatt ha nem adjuk fel akkor is... :U )

https://youtube.com/user/nuke7

(#62756) tenaijo válasza ClydeBeka2 (#62751) üzenetére


tenaijo
tag

Játszhatóság szempontjából (szerintem) S3 volt a játék csúcsa. Azt az állapotot többé-kevésbé sikerült tartani cirka 3 évig, utána mélyrepülésbe kezdett az egész.
Voltak drasztikus változtatások a 10 év alatt, de ezek a mostani item rework-ök a játék alapjait herélik ki. :U

(#62757) Carlytoo válasza tenaijo (#62756) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ebben egyet tudok érteni. S3-S4 volt számomra is a legjátszhatóbb érája a játéknak.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#62758) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Vajon karacsonyra fog havazni az idezok szurdokaban? Ugy hianyzik a telies mappa.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62759) grimm2015 válasza tenaijo (#62756) üzenetére


grimm2015
senior tag

De a szánok meg mást mutatnak... Azért halad erre az egész.

Battlenet: Grimm#22690

(#62760) nuke7


nuke7
veterán

nekem a mostani szezon a legjobb, mert megtanultam, hogy nem szabad solo/duo-t játszani ebben a játékban :) - és meg is lett a gold :D

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62761) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Na ki mit szól a mai G2 VS Damwon játékokhoz? Nekem kicsit csalódás volt ami azt illeti... a Damwon hihetetlen jó csapat ebben az évben az tuti xD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#62762) Sordoran válasza pengegyerek (#62761) üzenetére


Sordoran
addikt

A harmadik meccsbe néztem bele. Nem nagyon kötött le, azt hinné az ember caps az új faker amennyit ajnározva van/volt, de ezen az egy meccsen is két hülyeséget láttam tőle. Na persze érthető, hogy Akali-val nem tudott sokat csinálni, de ez nem magyarázza miért a tömegbe ugrik be sebezni, mikor az ellenfél adc szélen szaladgál, és simán elérte volna.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62763) Yodamest


Yodamest
addikt

Tárgyakat próbálgattam, (nem szeretem fullba csak a default buildot nyomni a hősökre, mert sok esetben számomra nem ideálisak) és van egy elfeledett item, ami több hősön is jól működik, nálam így alappá vált ezekre a hősökre:Twin Shadows

Akin próbáltam eddig Morde, Lux, de más AP hősökre is jó lehet, pl Malzánál is tuti venni fogom. Hatalmas értéket képvisel a lassítás által, ami nem helyettesíthető sebzéssel vagy extra védelemmel, Zhonyánál szerintem sokkal hasznosabb. Meccsek dőlnek el azon, hogy egy rosszul helyezkedő ellenfelet letudunk chaselni és ezáltal 4v5-ben betolni a bázist vagy egyszerűen csak a menekülő csapatot tudjuk utolérni és harcot kikényszeríteni. Split pushoz is nagyon jó, jönnek felém, eltolom és simán visszatudok húzódni egy biztos helyre, gyakorlatilag egy biztos haláltól ment meg ilyenkor.

(#62764) Enigma1945 válasza Yodamest (#62763) üzenetére


Enigma1945
őstag

Egyet ertek, en Morg, Lux supphoz is hozom.
Az altalad leirtak miatt.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62765) grimm2015 válasza Enigma1945 (#62764) üzenetére


grimm2015
senior tag

Használjátok egészséggel, szerintem nem jó semmire jelenleg. Egy rakathősnek nem probléma, hogy utolérjen. Persze lelehet lassítani egy unmobilis ellenfelet, aki szemből jön 0 rálátással.

Battlenet: Grimm#22690

(#62766) Enigma1945 válasza grimm2015 (#62765) üzenetére


Enigma1945
őstag

:Y :F :C

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62767) nuke7 válasza Yodamest (#62763) üzenetére


nuke7
veterán

jól megy hozzá a glacial augment ;) :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#62768) Yodamest válasza grimm2015 (#62765) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezt én sem értettem teljesen, unmobilis ellenfelet aki szemből jön? Pont ez a jó benne, hogy én sem tudom merről jön vagy épp hol van, a szellemek lekövetik az ellenfeleket. Egy Luxnál te jó isten, ennél jobb nincs is, gondolj bele, ellenfél elmenekül a jungle-be vagy sejted, hogy ott várnak rátok, eltolod a szellemeket, azok felderítik őket és lelassítják majd bumm mehet az ulti és elugrani sem nagyon tudnak előle. Ezzel be lehet biztosítani a találatot, minden olyan hősnél, ahol fontos a skillshot.

Jah ráadásul azt el is felejtettem, hogy reveal-al is rendelkeznek a szellemek, szóval ilyen evelyn és hasonlók ellen meg pláne jó, kiszedi stealthból.

[ Szerkesztve ]

(#62769) Yodamest válasza nuke7 (#62767) üzenetére


Yodamest
addikt

Az az egész fa jól kombózik voltaképpen, mert az approach velocityvel még magamat is feltudom gyorsítani 15%-al chaselés közben. Egy mordénak pl. tényleg jó lehet ez, bárkit beérek így ha kergetőzésről van szó. Este letesztelem, aztán kitudja. :B

(#62770) Whynot? válasza nuke7 (#62753) üzenetére


Whynot?
aktív tag

még több afk lesz...

(#62771) Nammarci válasza Yodamest (#62763) üzenetére


Nammarci
csendes tag

Adom, nálam már alap minden második magere a hextech glp-twin shadows kombót meg ha nem is hozok feltétlenül glacialt hozzá, ahri,neeko, lux,morg,zyra,sylas mindegyiknel simán killek múlnak rajta vagy az életem. És olcsóak is. Ráadásul az ellenfél nem számít rá.
De sajnos a glp-t kiveszik kövi seasonre, a szellemeket is talán de az nem fix.
De ezek a season 11es itemek.. hát ha ez ilyen módon bekerül az éles szerverre a jóisten mentsen meg minket.. :D

(#62772) Yodamest válasza Nammarci (#62771) üzenetére


Yodamest
addikt

Most néztem csak rá az s11 itemváltoztatásokra, de ebből egy kukkot sem értek :DDD úgy tűnik elsőre, hogy nagyon megtetszett nekik az Orn féle brutálabb itemveriációk használata és mostmár ezt próbálják kiterjeszteni az egész shopra.

Nem hiszem, hogy feltétlen rossz lesz ez, csak egyelőre túl sok az infó.

(#62773) Enigma1945


Enigma1945
őstag

ti is észre vettétek, hogy bizonyos karakterek , más kinézetekkel új sértegetéseket mondanak az ellenfél karaktereire, akiknek szintén skinjük van?
Nekem a boszorkány morg szólt be kezdéskor Leona-nak, mert neki is skinje volt. Megnéztem, ha nincs skin, nem mondja. :Y

Illetve, az mi, hogy a riot bizonyos skines karakterek hangját megváltoztatja, eltávolítja?
ott van mikulás braum pl, és hazateleportáláskor az a "ahahahah" hangja eltunt. tudom kicsit vicces ilyenen kiakadni, de én nekem úgy tetszett :P

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#62774) grimm2015 válasza Enigma1945 (#62773) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ez mindig is így volt, bizonyos interakciók is vannak, pl szerintem ez az egyik legjobb https://www.youtube.com/watch?v=yYcLsRZOKxg#t=80. De az azonos skinek közt is bizonyos karakterek külön beszélgetnek. Pl Zyra megnő leona passzívjától egy pillanatra. Növény + napfény. Vagy a + aranyak XYZ történetben kapcsolódó hősök megölésért, néha van is a játékban extra küldetés. Rengar + Kha, Lissandra + Ashe vagy Jinx Cait Vi.

De beírod, hogy lol synergy, és ott kidob elég sokat.

Battlenet: Grimm#22690

(#62775) nuke7 válasza Enigma1945 (#62773) üzenetére


nuke7
veterán

én nem hallgatom a játék hangjait, szerintem zavaró :DDD ( a spell effekteket kivéve)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62776) Yodamest


Yodamest
addikt

Mordéra valami tankosító armor itemet kéne vennem, tegnapi utolsó meccsemen nagyon jó kis AP buildet használtam, nálam volt a legtöbb dmg a 10 emberből (80K) viszont gyakorlatilag az enemy Vayne ha szembe jött 2 azaz 2 lövésből megölt... szóval arra jutottam valami arany középutat kéne megtalálni sebzés és tankosság között.

Zhonyát annyira nem szeretem, mert valljuk be legtöbb esetben arról van csak szó, hogy eltolod, ellenfél pedig bepozícionál és ahogy sebezhető vagy instant agyonvernek... lehet jól használni, de nem jellemző. Szóval valami full tank itemre gondolok mint a sunfire cape, thornmail, randuin, ezek közül melyik lehet a leginkább Mordénak való?

(#62777) kistusik válasza Yodamest (#62776) üzenetére


kistusik
tag

Vayne. W kimaxolva, minden 3 AA 14% HP-dat huzzal le true dmg ként. Ha erre még ráveszi a BORTK-t ami Vaynenek first item, az azt jelenti, hogy minden AA 8%hp-t sebez,+még amennyi AD-je van, de igy minden 3. AA 22% hp-t húz le +ad sebzés. Szóval Vayne a játékban a legnagyobb Tank gyilkos. Armort feleslegesen buildelsz ellene. Hp-t ugyszint. A legjobb ellene, a cc valamint, Minnél hamarabb leburstolni. Morde passiv miatt, Rylai vagy Hextech GLP-t ajánlanék még.

Vagyis szerintem. :D

[ Szerkesztve ]

(#62778) Kanczy válasza Yodamest (#62776) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A nagyon magas MMR-es játékosok / prok ezt építik Mordéra. Szerintem Zhonya > Thornmail > Sunfire, bár nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62779) kistusik válasza Kanczy (#62778) üzenetére


kistusik
tag

Amugy igen. Ha megnézitek, akkor az összes profi játékban ott a zhonya. Sőt tankokra, adc-kre meg szinte mindenkinek veszik earlyben a stopwatchot. És nem késlelteted a halálod, hanem nagyon sok esetben életet ment. Turret alatt, teamfightban srb. 1v1-ben ha látod hogy esélyzmtelen, akkor nyilván nem nyomod el :D ha csak nem egy spelled ugy tud életet menteni, hogy zhonya alatt resetel a cd-je :D

(#62780) Yodamest válasza kistusik (#62777) üzenetére


Yodamest
addikt

ja és még a BOTRK mellett Guinso Rageblade is volt a Vaynen, szóval simán lehet, hogy duplázta is azt a 22% + ad sebzést lövésenként, (addigra már harcolgatott mire rátudtam menni tehát a stack meglehetett neki) szóval kb 50% HP-t vesztettem/hit. 3K HP-m volt kicsit az felett, szóval olyan 1,5K-s lövései lehettek rám. Nagyon beteg...

[ Szerkesztve ]

(#62781) Yodamest válasza kistusik (#62779) üzenetére


Yodamest
addikt

Jah megbékéltem a zhonyával, főleg hogy Mordénél a passzív területi sebzés megy tovább közben, tehát sebezni tudok alatta is.

(#62782) grimm2015 válasza Yodamest (#62780) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ebből látszik, hogy fogalmad sincs hogyan működik :D
A 14%+8% sem lesz 22%, mert másfajta bónuszok, az egyik a maximális életerőből, a másik az aktuálisból von le. Azt mondod 2 hit, vagyis a W egyszer találhatott VOLNA, ha új ellenfélre váltáskor nem nullázódna, tehát egyszer sem. És akkor még a guisano az on attack, a többi meg on hit, tehát a w 1 1 2 1 1 2 lesz, nem pedig 1 2 1 2 1 2, így az sem találhatott.
Ezért is kogmaw az első számú tankgyilkos.

Tehát azt az 1500 valami másból kaphattad, pláne hogy szerintem még üres karakterre sem nagyon sebezhet 1500 full buildal vayne. De ott a videó visszanézése.

Battlenet: Grimm#22690

(#62783) Lokids


Lokids
addikt

Na úgy néz ki most nálam nem okés valami. Ahányszor a játék vége gombra kattintok meghal a patch óta. Egyéni, vagy másnál is van ilyen gond (csak SoloQ-t játszottam eddig)?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62784) Yodamest válasza grimm2015 (#62782) üzenetére


Yodamest
addikt

Amúgy lehet visszanézem majd este a meccset, tényleg érdekel mivót az. Persze simán lehet, hogy más is betalált közben mert TF volt, simán jöhetett valami sebzés még, minden nagyon gyorsan történt. Sarinál volt a küzdelem és botlane felől érkeztem, hogy Vanye mögé kerüljek, de annyira hamar belehaltam valamibe, hogy még nyomtam volna az E-Q kombót és nem értettem miért nem reagál a billentyűzetem, egyszerűen nem volt időm felfogni, hogy meghaltam. :Y

(#62785) Yodamest válasza Lokids (#62783) üzenetére


Yodamest
addikt

Nekem volt hasonló már, szerintem újra kéne raknod a klienst, attól fog csak megjavulni.

(#62786) kistusik


kistusik
tag

Jó lenne ha mások meccsét is vissza lehetne nézni:D

(#62787) Lokids válasza Yodamest (#62785) üzenetére


Lokids
addikt

Újratettem. Nem javult meg. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#62788) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Telefonos kiadást próbálta már valaki?

(#62789) cyber86 válasza Lokids (#62787) üzenetére


cyber86
őstag

Szia. Nálad is azt csinálja, hogy amikor vége a játéknak kb 1 percet kell várni mire átvált az eredményjelzőre?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#62790) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Azt hiszem én temetem ezt a rangrendszert örökre :D
Tavaly még örültem a Challnek, aztán meglátom ezt.
A hibát a Flex rangban, és a Flex meccsek Tier Averagejében kell nézni. :C

Mióta bármelyik rang játszhat Flexen egymással, ilyen accok töltik meg a legmagasabb rangokat. GG Riot.

Üdv!

(#62791) RudiLicenc válasza Chuzzlee803 (#62788) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Amint kijön itt is hivatalosan, én le is támadom a játékot, nekem lenne nagy igényem rá, de almásként EU-ban nem valami megoldható, hogy lehessen tolni. Androidon egyszerű :D

Üdv!

(#62792) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez az opening ceremony elég vérszegény volt. 2 éve sokkal jobb volt, de a tavalyi is jobb volt ennél talán. Az pedig külön gáz, hogy milyen undorítóan viselkednek a kínaiak. Szegény Damwon játékosoknak nulla taps. Értem én, hogy gondolom nincs beutazás és nem voltak dél-koreai szurkolók, de ilyenkor illik legalább tapsolni ellenfélnek. Remélem Damwon nyer, bár nem sok esélyt látok rá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62793) nuke7 válasza RudiLicenc (#62790) üzenetére


nuke7
veterán

:Y

#62792 Sordoran : a damwon jobb, miért ne nyerne..? :F

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#62794) Sordoran válasza nuke7 (#62793) üzenetére


Sordoran
addikt

Mert Kínában vannak, kínai csapat ellen játszanak, és nem hiszek a tiszta meccsekben itt se. :U Gyanítom 3-1 lesz a Suningnak, ha jó fejek 3-2. Tipp játékban azért Damwon-ra tippeltem, és drukkolok is nekik, csak hát nah. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62795) Kanczy válasza Sordoran (#62794) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hogy érted, hogy nem hiszel a tiszta meccsekben? Szerinted eladta a Damwon a döntőt, vagy mi? :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62796) nuke7 válasza Kanczy (#62795) üzenetére


nuke7
veterán

igen, ezt én se értem... :F

Vagy ilyen Fnatic dologra gondolsz.. szerinted ők eladták..? :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#62797) Sordoran válasza Kanczy (#62795) üzenetére


Sordoran
addikt

Kínában vagy, és ha haza akarsz menni, nem nyersz 3 meccset. ;] Persze csak úgy mondom, de amúgy már ez hogy mindenki ellenük van (a közönség és a szervezők), is komoly pszichológiai nyomás. Illetve volt már pár meccs elmúlt években ahol úgy fordított, vagy nyert kínai csapat, hogy nem tűnt normálisnak. Nem ők voltak jók, hanem ellenfél csinált érthetetlen dolgokat, hibákat. Igen, bundára gondolok. Aztán lehet nincs igazam, soha nem tudjuk meg.

nuke7: Nem néztem FNC meccset, szóval nem tudom. De tavaly volt talán G2-nek olyan meccse ahol érthetetlen dolgokat műveltek.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62798) nuke7 válasza Sordoran (#62797) üzenetére


nuke7
veterán

hát nézd vissza... 2:0-ra vezetnek, durván - kikapnak 3:2-re... olyan teamcomp az utolsó meccsen amivel egyértelmű volt, hogy nincs esélyük....

https://youtube.com/user/nuke7

(#62799) Sordoran válasza nuke7 (#62798) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehetett az is az akkor. Nem nézem vissza mert lelőtted a poént. :( :DDD
VB döntő: Első meccs most biztató volt, bár azért nem volt annyira egyértelmű a győzelem. Remélem nyer a Damwon még kettőt!

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#62800) nuke7 válasza Sordoran (#62799) üzenetére


nuke7
veterán

"...Orn tanking damage for DAYS " :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.