Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56023) kenwood válasza Carlytoo (#56021) üzenetére


kenwood
veterán

Nem szeretem a hosszu meccs leirasokat olvasni, mert nagyon nehez elkepzelni,de azert par sorban osszefoglalnam az 56 percet.
Az elso trukkom az volt,hogy ryzeot jeoltem a ban phaseben. igy tudtak,hogy apval jovok,de legalabb nem banoltak ki a teemot a tarsak,ami eleg gyakori,ha rogton jelzed,hogy vele mennel :D

Cho probalkozott, vett spirit visaget,abyssal maskot es adaptive helmet is.
A gond az,hogy ilyen alacsony szinten mindenki nagyon gyenge.
En mondjuk 50-60%ot tudok kihozni Teemobol,viszont neki csak 20-30at sikerult a chobol.
Siman lehet,hogy mas matchupban bukom a lanet a srac ellen, csak sokat toltam teemoval,a sajat szintemen kimondottan jo vagyok vele.
Foleg a gombakat tudom nagyon patkany modon elhelyezni :D

illetve E maxolassal kezdek, igy nem manazodok ki pillanatok alatt.
1 Q- 2AA es 30% hp ugrott is. Egy cho,ha kidodgeoltad a q-t,ez ellen semmit nem tud tenni, max kimegy xp rangebol, de W-vel ugyis utolerem,csak a minion agrora kell figyelni. (bokorban resetelsz)

Hozott sweepinget meg vett control wardot is,de percenkent 4-5 gomba ellen az nagyon karcsu.
Zed baromi jo volt, 20-25 perc utan 17-4 ben jart supportkent :F
En az elejen minden Q-t kidodgeoltam,es valahol az otodik percben eltunt cho, aszittem afk,de sztem csak kitilteltem ot,es elment kcisit midre.
Mire visszajott 3-4 perc utan,mar dupla farmnal jartam.

Volt egy TF mid es a dragon kozott a riverben,elhoztunk 1-2 killt,majd elszaladtak a kek iranyaba low hpn. Ugye ilyenkor akinek van esze,megy vissza a lanere,en ezt meg is tettem,a tobbiek meg beszaladtak a fogba,es elpusztultak.
Onnantol 10-20 percen at Ekko "report teemo" uzemmodba kapcsolt. Azt nem sikerult felfognia,hogy o 20 hallal,en meg ottel vegeztem ,szal inkabb magat kellett volna :N

Egyebkent vegig dominaltak a meccset,35 perc utan mar csak egy inhibitorunk volt,es levertek 15%-ra a nexust. Nekik meg 7 turret (5+ a 2 nexus).
Szepen korbe gombaztam a nexust meg a bejaratokat,es igy minden backdoor probalkozasuk hallal vegzodott.

Megpusholtam ket lanet is. demolisht hoztam,ezert van nekem a legtobb turret dmgem.
Itt mar a warmogsal 4-5k hpm volt.
Tobbiek elmentek baronra,en pedig bementem midre.levertem 1v3 ban mindenkit lowhpra,majd a halalommal egyidoben elhoztuk a baront.

Addigra a total buko botlane is full build lett,es visszautott chonak a magic resist build,mf elkezdett nagyon fajni nekik, es szep lassan bedaraltuk oket.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.