Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39767) TheProb válasza bucketb0b (#39751) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor itt már én is belépek a témába... :D

Egyet értek veled, alapvetően a 3mas és az 5ös ponttal. Saját tapasztalatom legdurvább feedelését nem is rég éltem át, pár hete. Normal draft, pickelünk, gyerek beírja, hogy midre menne. pick order szerint hozom a kis syndrámat, majd rá 1 sec-re beírja, hogy "anyám haljon meg", stb. (angolul), mondom oké..., itt csúnya feedfest lesz. (tartom magam ahhoz és ez a példa is csak erősítette a dolgot, hogy aki a legjobban flamel az lesz MVP feedelésben is.) Meccse elindul, szépen kezdem megszedni magam killekkel miden, az előbbi delikvens viszont inkább adni szereti őket... Majd jön a junglerünk full hp-n és vhogy kb 1 hiteli a fél hp-s enemy mides (aki ugye eddig még csak halt, általam)... Erre kb dettó ugyan ez, "anyám dögöljön meg". Hát mondani se kell, pislogtam, mint hal a szatyorban... és ilyen "emberek" játszanak, nyílván nem vettem magamra, de azért ez mindennek a teteje... A végén 25/5-ben végeztem, ennek ellenére kikaptunk a drága intelligens csapattársaknak köszönhetően és nem, nem vittem minden killt, próbáltam carryzni ezeket a majmokat, de hát nem hagyták...

Hozzászólva a rankedes témához, a fő gond az egész rendszerrel van. Gyakorlatilag ha megnézek egy Wooden X-es és egy pl plat I-es playert, nem nagyon vannak köztük skill beli különbségek. Ami kurva nagy gáz...,holott ezért lett kitalálva a rank rendszer, hogy aki jobb az feljebb kerül, de kb teljesen össze vannak mosódva a Tier-ek. De ahogy hallom még dia-ban sem jobb a helyzet... És oké, hogy erről az ebay és társai is tehetnek, de nekem ne mondja senki, hogy ennyi noob-szar ember vett rangjához nem illő acc-ot...

Jelenlegi saját példám, gold 4-be kerültem a rangsorolókkal, viszont MMR-em miatt kb csak plat-os társakat kapok. Ennek ellenére elég kevés volt az olyan meccs eddig ami tényleg rajtam ment volna el és ezt teljes őszinteséggel mondom. Jelenleg mióta berankoltam 2x nyertem, több mind loose...

És tényleg az is igaz, hogy hiába próbálod őket vezetni, mondani, hogy most pl sárkány, stb. szarnak rá. És hányszor igazam lett..., de persze én vagyok a hülye. Sokan azt mondják, hogy pozitív hozzáállás, meg leszarom tabletta. De ha rankedezel akkor azért rankedezel, mert feljebb akarsz jutni és akkor igen is felhúz ha valaki szándékosan szopat vagy meg se próbál hallgatni az (elvileg) okosabbra..

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.