Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Quwarg válasza sasa311 (#10045) üzenetére


Quwarg
csendes tag

Vagyis akkor, olyasmi mint pl: a Wit's End, amihez ugyanúgy nem ljó se lifesteal, se spell wamp?

Nem tudtam, nem mondták.

(#10052) wernerk93


wernerk93
csendes tag

Summoner Name : Chr111s / EUWest

BF3/BFBC2 player | Origin : wernerk93 | xfire : cod2saman | facebook : http://www.facebook.com/krisz.cube

(#10053) sasa311 válasza Quwarg (#10051) üzenetére


sasa311
veterán

igen. Wit's end proc dmg-ére nem hat sem a lifesteal sem a spellvamp.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10054) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Feltettem, lejátszottam egy meccset és nyertem, majd új meccset kerestem, erre kifagyott a lol, újra indítom, írja, hogy benn vagyok egy meccsbe csatlakozzak vissza (el sem indult, még a karakter választásig sem jutottunk el). Rákattintottam a Reconnect-re de semmi sem történik, már 2x újra indítottam és mindig ez fogad. Tipp?

Semmit nem tudok csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#10055) Montebá


Montebá
tag

Sziasztok! Nem jó, egyedül LoL-ozni, főleg, mert folyton noob-okkal rak össze, pedig tudom, hogy sokkal többre lennék képes egy jó csapattal. Valaki(k) esetleg jön(nek) pár meccsre valamikor?
üdv! A nevem: TheSmurfKera
Írjatok, ha van kedvetek.

(#10056) mohotol válasza Montebá (#10055) üzenetére


mohotol
aktív tag

szervert még érdemes odaírni :U

(#10057) mouzrr válasza mohotol (#10056) üzenetére


mouzrr
őstag

eu/ne-s

(#10058) Quwarg válasza Montebá (#10055) üzenetére


Quwarg
csendes tag

Az se mindig elég. Én most pl 2 baráttal játszottam, és egymás után három 5v5 ös játékban meccsenként kaptunk 2 olyan noobot akikkel már lehetetlen volt a megnyerni:D

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam, nem mondták.

(#10059) Penész Gomba válasza Penész Gomba (#10054) üzenetére


Penész Gomba
tag

Na senki?

Keményen 1 meccset tudtam lejátszani és ez eléggé lehangolt akkor amikor épp vissza szerettem volna térni :O

(#10060) mouzrr válasza Penész Gomba (#10059) üzenetére


mouzrr
őstag

Gép újraindítás? Feladatkezelőbe lődd ki a lolclient.exe-t és a lollauchert, és úgy is próbáld meg

(#10061) Penész Gomba válasza mouzrr (#10060) üzenetére


Penész Gomba
tag

Volt mindkettő de semmi :|

(#10062) mouzrr válasza Penész Gomba (#10061) üzenetére


mouzrr
őstag

Hát 30-60 percenként próbáld meg. Írj a supportnak erről egy levelet küldj képet is ha tudsz
https://support.leagueoflegends.com/anonymous_requests/new

Felhasználód jelszavát SOHA ne add oda senkinek, még a supportnak se

(#10063) Penész Gomba válasza mouzrr (#10062) üzenetére


Penész Gomba
tag

Köszi, írtam nekik, azért ez elég vicces :D

[ Szerkesztve ]

(#10064) mouzrr válasza Penész Gomba (#10063) üzenetére


mouzrr
őstag

Hát igen. Nem tudnak egy normális játékot összehozni ennyi pénzből :) A skinek meg mennek ezerrel...

(#10065) Noddy válasza Penész Gomba (#10063) üzenetére


Noddy
senior tag

Meg lehet még próbálni a repair funkciót is. Klienst elindítod és a play helyett a kis fogaskerekekre kattintva eléred. Egy próbát megér.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#10066) sasa311 válasza mouzrr (#10064) üzenetére


sasa311
veterán

Ahhoz képest, hogy a LOL egy ingyenes játék mérföldekkel kevesebb benne a bug, mint pl. a Wow-ban, amiért 10 ajrót kell havonta fizetni...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10067) mouzrr válasza sasa311 (#10066) üzenetére


mouzrr
őstag

Azért a két játék nem összevethető, semmilyen formájában

sz1:A wow eléggé máshogy van megírva, szóval alapból több a sebezhezősége
sz2: Mindkét játék a profitra hajt, csak a LOL azáltal vonzóbb, hogy ingyenesen játszhatod. Kapsz ingyen RP-t is hogy vehess skineket, ez meg marketing mert utána nagy eséllyel a saját pénzedből is fogsz hiszen tetszik, és sokkal jobban néznek ki(legtöbb esetben) mint egy alap skin.
Sokan meg nem fognak azért kiadni annyi pénzt hogy alapból játszanak. Viszont az ingyenes próba néhány szintig jó, viszont elég gáz hogy a kommunikáció addig elvan zárva :)

[ Szerkesztve ]

(#10068) sasa311


sasa311
veterán

Tök jó kikapni 3 játékban ugyan azt a mordét, aki mindhárom játékban 0-9 :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10069) mouzrr válasza sasa311 (#10068) üzenetére


mouzrr
őstag

Miért nem ignoráltad?

(#10070) sasa311 válasza mouzrr (#10069) üzenetére


sasa311
veterán

????

Semmi nem ér az ignore, ugyan úgy összedob vele, csak nem látod amit ír...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10071) mohotol válasza sasa311 (#10068) üzenetére


mohotol
aktív tag

:D

(#10072) mouzrr válasza sasa311 (#10070) üzenetére


mouzrr
őstag

Engem soha nem dobott össze ugyan azzal akit ignoráltam, soha többé nem is láttam őket azóta :)

(#10073) ClydeBeka2 válasza mouzrr (#10072) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez attól függ hányan vannak abban az ELO-tartományban abban az időben fent. Engem pl. ugyanazzal a sráccal 3x egymás után bedobott :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10074) mouzrr


mouzrr
őstag

Igazából a match-making elég gáz. Mindegy hogy milyen tartományban vagy. 300-500 wines társasággal szoktam premade-ba játszani normál 5v5 meccset, és a végén látom hogy enemy be is ezek vannak,+ 2 1000+ wines, mivel nincs hasonló csapat.

(#10075) ko9 válasza mouzrr (#10074) üzenetére


ko9
addikt

Lehet, hogy az 1000 Win mellé van 1200 loose... Azért rakja oda...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10076) kexksz válasza Penész Gomba (#10059) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem ilyen 1-szer vagy 2-szer volt tán mióta játszom, asszem magától megoldódott, de ha írsz a supportnak tuti, hogy holnapra megcsinálják.

(#10077) haromegesz14 válasza mouzrr (#10074) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Win/Lose aránya számít, nem pedig a Win-ek száma. " ... és a végén látom hogy enemy be is ezek vannak,+ 2 1000+ wines, mivel nincs hasonló csapat." Ugye ezt Te se gondoltad komolyan? Jelenleg a legnagyobb aktív játékosállománnyal rendelkező játékról beszélünk, nehogy már ne találjon megfelelő embert az MM. :P ;]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10078) mouzrr válasza haromegesz14 (#10077) üzenetére


mouzrr
őstag

De, komolyan gondolom. Miért viccelnék/hazudnék? Azért nem talál(na), mert nem tudják normálisan megcsinálni,mivel a játékélményre szépen szóvla sz@rnak!

(#10079) Noddy válasza mouzrr (#10078) üzenetére


Noddy
senior tag

Ha a játékélményre szarnának, nem ez lenne ez egyik legjátszottabb játék a világon... De igazatok van, de ahogy tudjuk, nincs tökéletes szoftver, ahogy tökéletes ember sincs.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#10080) haromegesz14 válasza mouzrr (#10078) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Inkább alacsonyabb szinteken találkoztam ilyennel, amikor az alacsonyabb szinten lévők hozták magukkal premadbe a 30-as emberkéket, inkább ezek voltak a zavaró tényezők. De amikor teljes premaddel mentünk, akkor sose volt ilyen. Na jó, talán 1-2 alkalommal. Gondolom nálad se minden 2. meccs ilyen. :D No meg ha annyira rossz lenne az MM, akkor a Rankedesek is nagy bajban lehetnek. :P

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10081) BoneDragon válasza sasa311 (#10066) üzenetére


BoneDragon
veterán

:C :C :C :C Sry, de ezen marha nagyot nevettem. Hogy írhat valaki ekkora hülyeséget... Gondolj már bele mennyivel nagyobb játék a wow... Ahh mindegy.

(#10082) mouzrr válasza haromegesz14 (#10080) üzenetére


mouzrr
őstag

Azt nem mondtam hogy minden meccs ilyen, de sokszor előfordul :K
Háát a ranked.. Az mindegy hogy valakinek mennyi az ELO-ja van amikor ritka bénán játszik, de azokat meg tényleg kikéne tiltani nem 1-2 napra, akik azért mennek fel hogy feedeljenek, ezzel szórakoztatva magukat.. :(((

(#10083) haromegesz14 válasza BoneDragon (#10081) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Akkor csak Neked, csak most! :R

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10084) mouzrr válasza haromegesz14 (#10083) üzenetére


mouzrr
őstag

Ezek csak statisztikák, attól még hogy a Lolt többen tolják, semmi értelme összehasonlítani a két játékot.

(#10085) haromegesz14 válasza mouzrr (#10084) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Jajj, elnézétem, hogy melyik postra jött a válasz, úgy gondoltam, hogy a legjátszottabb dolog nem volt hihető :W Nézz ide BoneDragon, bocs! :R :))

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10086) BoneDragon válasza haromegesz14 (#10083) üzenetére


BoneDragon
veterán

Na itt a másik fele. Szerinted a bugoknak mi köze van annak hogy 10 millióan vagy 30 millióan vannak a játékba? Ráadásul itt van 3 map, ott meg több térkép. Nem védeni akarom a wow-t de hogy irhattok ekkora butaságot. Nembaj legalább jó lett a reggelem. :C

Amúgy azt se értem ez hogy jött ide.. Nembaj még olvasd el párszor mire írtam. :U

[ Szerkesztve ]

(#10087) haromegesz14 válasza BoneDragon (#10086) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ezért nem érted, mert Én sem értettem :P

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10088) BoneDragon válasza haromegesz14 (#10087) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem ér, szerkesztetted. :(( :D

(#10089) haromegesz14 válasza BoneDragon (#10088) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ha az eredetit tudtam volna még szerkeszteni, akkor elkerülhető lett volna a probléma, csak nem kapcsolatm időben :DDD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10090) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na hogy ne csak flame legyen... ja de... Ez a hotshotGG nem is értem mit keres a clg-be, sőt egyáltalán a profik között. Akármikor nézem a stream-jét állandóan feedel topon és bukják a meccset miatta... Ez is vette az elot.

(#10091) mouzrr válasza BoneDragon (#10090) üzenetére


mouzrr
őstag

Vagy csak sok a rossz napja :))

(#10092) sasa311 válasza BoneDragon (#10081) üzenetére


sasa311
veterán

Mennyivel?

Alig nagyobb az állandó játékosállomány (a néha játszom néha nem játékosállományuk meg sokkal kisebb),a bevételük meg nagyságrendekkel több.

És itt most tessék már attól eltekinteni, hogy mekkorák a MAPok a wow-ban. Ott sem ilyen bugokkal volt ált. gond. Hanem azzal, hogy egy peccs után ugyan úgy összeszakadt a szerver (nem néha, hanem 2 évig MINDEN content peccs után egy hétig játszhatatlan volt a szerverek 70%-a), minden peccs után voltak bugos spellek (pedig nincs benne sokkal több spell, mint a LOLba).

A kaszt optimalizációról nem is beszélve, ami 6. éve nem sikerül a Blizzardnak.... ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10093) ChromeX válasza mouzrr (#10074) üzenetére


ChromeX
addikt

hidd el keveset számit hogy van 1k normál wined vagy 300, láttam már embereket csodákat csinálni 1k winnel is.

spooky gp sale, 260 rp-t csak megérne :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10094) BoneDragon válasza sasa311 (#10092) üzenetére


BoneDragon
veterán

Egyáltalán hogy jön ide a wow, hogy lehet egy ilyen játékot hozzá hasonlítani. Más mmo-hoz hasonlítsd a wowot, ne egy 3 mapos játékhoz. Mindegy ülj le egyes. :(

(#10095) szepi79 válasza BoneDragon (#10094) üzenetére


szepi79
őstag

irónia ON: egyébként meg azért is szar a wow, mert a leggyorsabb mount is lassabb, mint a NFSben a legbénább kocsi. :DDD

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10096) BoneDragon válasza szepi79 (#10095) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ahh csak nfs-t ne. Igyis elég ideges vagyok, hogy sikerült a tavalyinál is mélyebb szintre süllyedniük. Nembaj jövőre még szarabb lesz.

(#10097) ChromeX


ChromeX
addikt

az milyen hogy bepickelm nasust volibear ellen legjobb mer siman lehet melette farmolni. semmi dmge nincs. és a botlane nem birja ki hogy ne feedelje el annyira az ezrealt hogy hiaba vagyok felfarmolva nemtudom kiszedni az az ezrealt mer overdmgel. pedig még kaptam free killt is az elejen csak annyi lett volna a dolguk hogy nem feedelnek. siman lehozom de nem mennek előre mint két idióta, ezt nem értik meg sokan hogy néha nem feltétlen kell nyerni a laned meg eröltetni ahoz hogy meglegyen a game vagy nemtudjak vagy csak siman leszarjak

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10098) szepi79 válasza ChromeX (#10097) üzenetére


szepi79
őstag

mit vétettek ellened a vesszők, hogy ennyire utálod őket? kicsit ha jobban tagolnád, nem kéne minden mondatot 2x elolvasni, hogy mit is akarsz...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10099) mijos


mijos
senior tag

Itt az én kis FUN videóm, amit Hitler Bukás filmjéből vettem és feliratot égettem alá. Megtekintésén ajánlom :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#10100) Kanczy válasza mijos (#10099) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"aztán ha vége, beírjuk, hogy easy noobs" :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.