Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) BoneDragon válasza mandin (#9450) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van aki még használ jungle eve-t? Miden sokkal jobb.

(#9452) mandin válasza BoneDragon (#9451) üzenetére


mandin
senior tag

Most kipróbáltam egy TrinityForce build-et de így lategame-be nagyon gyenge ezért kérdeztem.

(#9453) kexksz válasza mandin (#9450) üzenetére


kexksz
addikt

Ugyanaz mint miden, csak cloth5-al kell kezdeni különben meghalsz. :D

(#9454) ko9 válasza mandin (#9452) üzenetére


ko9
addikt

Cipő+3poti -> Bilgewater Cutlass -> 5ös cipő, amit a lanefázis végénél érdemes váltan AS vagy MR cipőre (enemytől függően) -> Phage vagy Hextech Gunblade - a mindkettő kell, a sorrend az enemytől függ, Phage-el nem annyira squishy, Hextechel több dmg -> Guardian Angel -> Wit's End/Sheen - a sorrend itt is enemyfüggő -> Triforce csak utolsó itemnek.

Esetleg ha lassúnak találod a junglet, még egy Lantern belefér elején, én ált Hextech - GA rusht preferálom. Néha Wit's End helyett Frozen Mallet.

kexksz

A fenét, sztem APként nem elég jó jungler, hybridként sokkal jobb. Cipő+3potival reddel kezdek, és lvl2n gankelem topot/botot, általában egyenes út a First Bloodig.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9455) sasa311 válasza ko9 (#9454) üzenetére


sasa311
veterán

fos az mindenhogy ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9456) kexksz válasza ko9 (#9454) üzenetére


kexksz
addikt

Eve burst nélkül nem ér semmit, mert tankolni nem fog tudni, ahhoz meg nem tud elég ideig fightolni hogy sustained dmgje érjen valamit, ezért szvsz csak APsan jó, jungleben meg igazából sehogy nem jó, de ha muszáj akkor már APsan.

@sasa311: Igazából a mid Eve jelenleg szvsz az egyik legbrokenebb karakter Jayce-el együtt,

(#9457) BoneDragon válasza sasa311 (#9455) üzenetére


BoneDragon
veterán

Főleg annak aki nem tud vele játszani. :U

(#9458) sasa311 válasza kexksz (#9456) üzenetére


sasa311
veterán

Mégsem volt se pick se bann a mostani bajnokságon. :U Ahogy jayce-t se sokat láttam.

Ellentétben ugye Ezraellel pl.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9459) ChromeX


ChromeX
addikt

Negative Attitude reports: -29% in normals and -11% in ranked
Offensive Language reports: -35% in normals and -20% in ranked
Verbal Abuse reports: -41% in normals -17% in ranked

ez olyan szépen hangzik meg látszik, de attól hogy mindenki nyalja egymás seggét még nem tanultak meg játszani az emberek. mondjuk legalább kevesebbet flamelnek bár én nem annyira érzékeltem ezt.

sasa311: most pl jayceel is sokat jatszottak meg eve pick is volt a world championshipen.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9460) mandin válasza kexksz (#9453) üzenetére


mandin
senior tag

Miden még nem találkoztam Eve-vel de lehet kipróbálom :D

(#9461) sasa311 válasza ChromeX (#9459) üzenetére


sasa311
veterán

És tényleg, EZ alapján tényleg pickelt az első körben M5 egy Eve-t o.O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9462) ClydeBeka2 válasza sasa311 (#9458) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Jayce? Szinte minden második meccsben volt, amit láttam.

Amúgy Season 3-ban mindenkinek full reset?

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9463) ko9 válasza sasa311 (#9458) üzenetére


ko9
addikt

Eve-t jópár meccsen bannolták mondjuk a bajnokságon, főképp a koreaiak/kínaiak :U

kexksz:

A fenét nem, simán megyek ezzel a builddel is. Már csak az, hogy minden slowból ki tud ugrani, eléggé hasznos lehet, főleg ha Nunu/Malphite ellen counterjunglezol... Teamfightnál meg egy elég erős initate az ultija...
Maradjunk annyiban, hogy minden champion vialable, ha tud vele az ember játszani.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9464) ko9


ko9
addikt

Jó hír!
48órás Dupla IP-t fogunk kapni okt. 21 08:59-es kezdettel! :C

Nem is olyan nagy baj, hogy ennyit sz*rakodtak a bajnokságon ;]

Ez deszemét: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9465) szilva01 válasza ko9 (#9464) üzenetére


szilva01
őstag

neeeeeeeeeeeee :DDD :C

(#9466) sasa311 válasza ko9 (#9464) üzenetére


sasa311
veterán

Hhahahahhah ez tényleg epic troll :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9467) haromegesz14 válasza ko9 (#9464) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Már csak el kéne intézni, hogy hétfőn is otthon mardhassak :DDD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9468) ChromeX válasza ko9 (#9464) üzenetére


ChromeX
addikt

As a token of our thanks for your tremendous patience and dedication, we’re going to be giving out double IP for 48 hours, starting 11:59pm PDT on Friday, October 19.

20-án kezdődik tehát a hétvége lesz szombat vas

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9469) ko9 válasza ChromeX (#9468) üzenetére


ko9
addikt

20.át akartam írni, csak elgépeltem... Reggeli kávé előtt inkább nem írok semmit máskor :B

( 48 hours, starting 08:59 CEST on Saturday, October 20. )

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9470) ChromeX válasza ko9 (#9469) üzenetére


ChromeX
addikt

mondjuk én mar rákészültem h vasarnap egész nap farmolom az ip-t :D de mind1 jó lesz az jövőhétre is

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9471) mandin válasza ko9 (#9464) üzenetére


mandin
senior tag

:DD :DD :DD

(#9472) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Season 2 rewards will be based on the highest rating you achieve between now and the end of the season. Ez azt jelenti, hogy a legmagasabb elért rating alapján kapom a díjazást season végén nem pedig a zárás pillanatában lévő alapján? Nem vagyok nagy angolos :(

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9473) szilva01 válasza haromegesz14 (#9472) üzenetére


szilva01
őstag

Most es a szezon vege kozti legmagasabb rating alapjan.

(#9474) Kanczy válasza szilva01 (#9473) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem most... anno, mikor bejelentették, nem mindegy :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9475) szilva01 válasza Kanczy (#9474) üzenetére


szilva01
őstag

true :)

(#9476) ClydeBeka2 válasza szilva01 (#9475) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem, nem és nem! Van akit nem lehet carryzni. 16-7-12ben végzek ahrival, és kikaptunk 37-29re pedig vezettünk a killekben. És miért, mert Malphite Jayce ellen 0-4 volt early gameben toppon. Ezért Corki az utolsó teamfightban nem vett rész, mert Jayce kapott 1 kis feedet. Hát gratulálok, hogy lehet valaki ennyire idióta. Ilyenkor fel tudnék robbanni...

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9477) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Own3d-en elkezdtek valamit, de a meccs éjjel lesz. Ez így most mi?

[ Szerkesztve ]

(#9478) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#9476) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem ahri pont nem az az ap carry aki feedelve le tud hozni egy gamet.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9479) ko9 válasza BoneDragon (#9477) üzenetére


ko9
addikt

Reklám :U
Amíg van nézőjük, addig nekik pörög a pénz, akkor is ha semmit nem csinálnak. Ha van teszem azt 20000 néző, és nézik a SEMMIT, akkor is ugyanúgy jön a pénz, mintha nagyba menne a meccs...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9480) ChromeX válasza ChromeX (#9478) üzenetére


ChromeX
addikt

pontosítom ezt a hsz-em mer az elöbb kaptam ki egy nagyon elfeedelt ahritol. de megint szokásos ő megy midre aztan jol kikap eset forgott fenn

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9481) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#9480) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

;]

Amúgy nagyon jó a gankje, főleg hogy 70 seces ultija van(kb) és hazamész vásárolsz, mire visszaérsz szinte megint van.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9482) ClydeBeka2 válasza ClydeBeka2 (#9481) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Na ilyen már komolyan nincs :DDDDDDDDDDDD Első pick mondja adc lesz, mondom pickelje ki nekem blitzel supportolom. Utolsó pick voltam. Kipickelem. 10 mp van még, elinditom a tradet. Erre semmi. 3 mp, semmi. Sikeresen bementem Support Rúnákkal Asheval ad Carryzni, élmény volt 49 ad-val, 0 armor pennel.

szerk.: Gondolom mondanom se kell, hogy 20 perces surrend volt.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9483) mandin válasza ClydeBeka2 (#9482) üzenetére


mandin
senior tag

Nekem ma eddig 4 lose van zsinórban, egyszerűen nem értem :D

(#9484) Drakuf válasza mandin (#9483) üzenetére


Drakuf
tag

Én csináltam egy 26-os winstreaket boostolás közben, 2 retardált trollnak sikerült megszakítania. :D

(#9485) ClydeBeka2 válasza Drakuf (#9484) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Westen/Northon?

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9486) Drakuf válasza ClydeBeka2 (#9485) üzenetére


Drakuf
tag

West.

(#9487) ClydeBeka2 válasza Drakuf (#9486) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Kár, kiváncsi lennék 1 meccsre. :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9488) Drakuf válasza ClydeBeka2 (#9487) üzenetére


Drakuf
tag

Akármikor megnézheted/megnézhetitek. :)
STREAM
Délutánonként be van kapcsolva. A srác aki streamel a duo társam, Ő is 2,2k elo és elég jó játékos. :P Aki tanulni akar az nézheti nyugodtan, habár elég sokat trollkodunk ts-en. :D

(#9489) ko9


ko9
addikt

Na megszülettek a döntések a mapnézés ügyében. Akit érdekel, röviden összefoglalva, magyarul:

- Negyeddöntő CLG.EU vs Team WE meccsen, amikor WE WeiXiao nézett fel, az utánna következő mozgása logikus volt, nem befolyásolta az amit látott - figyelmeztetést kapott

- 'A' csoportmérkőzései iG vs SK meccsen iG Zz1tai nézett el a jobb válla fölött - nem volt befolyással a játékmenetre - figyelmeztetést kapott

- Negyeddöntő TPA vs NaJin Sword meccsen TPA Stanely elnézett balra, majd megigazította a monitort. Megállapították, hogy csak a fényviszonyok változására reagált, habár megsértette azt a szabályt, hogy kötelező mindig előre nézni, nem kapott semmit.

- Negyeddöntő AZF vs TSM (újraindított) első meccsén, amikor Dyrus nézett fel, hogy megállapítsa, hogy látható-e a map, ugyebár mivel újraindították a meccset, nem volt hatással az eredményre - figyelmeztetést kapott.
Ugyanezen a meccsen AzF Woong is hátranézett, majd pingelt egyet a mapon. Mivel nem volt oda Visionjuk, ezért nem tudhatták, hogy onnan jönnek, ergo sportszerűtlen lépést követett el - büntetése 30,000$.

Akit érdekel, a teljes jelentés, angolul:

From Riot RedBeard:

Hi everyone,
We’ve completed a comprehensive investigation of all alleged incidents of players looking at the venue screen at the World Playoffs. Our full rulings are posted by bitingpig below, but here’s the tl;dr:
We evaluated these cases based on intent, severity and tangible impact to the course of the game. Based on our investigation, the Azubu Frost incident is the only one where we determined there to be tangible impact – we believe other members of AzF modified their gameplay (level 1 ping and Jayce brush check) based upon the information gained. We don’t believe, however, that these actions decided the winner of the game.
Per our rules we are issuing a fine of $30,000* for unsportsmanlike conduct. Proceeds will go to our charity program in Korea.
Here are summaries of our findings on the other incidents:

- Quarterfinal #4, Game 3 (CLG.EU v. Team WE) at 19:24 on the game clock – WE WeiXiao looked up at the venue screen. Practical benefits to Team WE were limited - Corki’s moves after WeiXiao’s look would have been logical, whether he saw Sona’s position on the venue screens or not. We have determined this to be unsportsmanlike and have issued a warning.

- Group Stage A (IG v. SK) at 13:00 on the game clock – iG Zz1tai looked over his right shoulder at the screens. From our analysis, there was no material impact to the game. We have determined this to be unsportsmanlike and have issued a warning.

- Quarterfinal #3, (restarted) Game 1 (AZF v. TSM) during game pause – TSM Dyrus turned his head to determine whether it was feasible to see the minimap screens from the stage. TSM obtained no direct meaningful benefits from Dyrus’ action as the game was restarted, but we have issued a warning.

- Quarterfinal #2, Game 1 (TPA v. NaJin Sword) at 4:11 on the game clock - TPA Stanley briefly looked to his left, then looked forward and adjusted his monitor. We’ve determined he was responding to glare issues. The position of all five players of NaJin Sword was already visible to TPA at this time. While Stanley violated the referee’s instructions to look forward at all times, there was no unsportsmanlike conduct.

*20% of current tournament winnings.

We take this stuff seriously. Our rules on sportsmanlike conduct are clearly communicated to competitors, and our decisions here are based on those rules. More importantly, this sort of behavior shouldn’t have been possible in the first place, and we recognize that and have taken steps to ensure it doesn’t happen in the future.

Részletes döntés az AzF vs TSM meccsről:

League of Legends Competition Ruling
Tournament: World Playoffs, Quarterfinal #3, Game 1 Teams: Azubu Frost vs. TSM Date of Match: October 5 Date of Ruling: October 9 Subject: Unsportsmanlike Conduct

Chronology:
The game was paused to deal with audio/microphone malfunctions with the AzF headsets. During the pause: TSM Chaox said that he had witnessed a member of AzF looking at the venue screens during the game. Referees didn’t independently corroborate these allegations. TSM Dyrus looked back and up at the venue screens.
The match was then restarted as a result of AzF’s inability to fully communicate in-game (mic malfunction). Prior to the restart, referees directed both teams to look forward at all times during the match.
After the restart, TSM left its base en masse, appearing to be invading top lane/brush. At 00:15 on the game clock, Woong of AzF looked back and up to his right at the venue screens.At 00:25 on the game clock, an AzF player pinged near the lane between TSM’s top inhibitor tower and the second top lane tower.
AzF Shy (Jayce) and AzF MadLife (Blitzcrank) headed to top lane. AzF Shy (Jayce) approached the brush where TSM was headed to hide, switched to Cannon mode and fired his skillshot into the brush, landing a hit on TSM Dyrus (Darius), which gave away TSM Dyrus (Darius)’ position. AzF Shy (Jayce) then backed away.
Once AzF had confirmed that Darius was top lane with Jayce’s skillshot: AzF sent two players deep into TSM’s red jungle to drop a sapling at wraith camp, which would ordinarily be a dangerous risk for only two players. AzF Woong (Miss Fortune) facechecked bottom lane’s tribrush, which would have been an extremely risky move had he not known that the lane was likely unoccupied by TSM. AzF Woong (Miss Fortune) did not even cast “Make it Rain” to reveal the brush, indicating a high level of confidence that the brush was uncontested.

Analysis:
TSM Dyrus clearly turned his head to his left and looked back and upward at the venue screen, but there is no direct evidence that TSM Dyrus obtained any helpful information from this action. TSM obtained no direct meaningful benefits from TSM Dyrus’ action; the game was restarted afterward.
TSM Chaox briefly turned his head toward the AzF team to monitor them. This violation had no potential or actual gameplay benefits for TSM.
AzF Woong clearly turned his head to his right and looked back and upward at the venue screens. The potential gains from this action were not inconsequential. At 00:15 into the restarted game, AzF had no idea where TSM was located or which direction they were headed. AzF did not have Clairvoyance. By looking at the venue screens, AzF Woong stood to learn the location of all TSM champions.AzF Woong’s actions did yield tangible benefits for AzF. Once AzF learned that all five members of TSM were in the top lane area, this reduced TSM’s ability to control top lane and pressure AzF’s blue side. It also allowed AzF to more safely invade TSM’s red side.

Rulings:
TSM Chaox did not look forward at all times during the game. This was not unsportsmanlike conduct.
TSM Dyrus violated the rules by looking at the stage screens. This violation, however, did not yield any meaningful benefits for TSM.
AzF Woong violated the rules by looking at the stage screens. His actions yielded benefits for AzF in the game. Other members of AzF modified their gameplay based upon the information.

Penalties:
TSM Chaox: None.
TSM Dyrus is hereby warned not to engage in any further rule violations. Further violations may result in additional penalties.
AzF Woong committed a major infraction of the rules and the team is hereby collectively fined in the amount of 20% of the prize winnings earned by AzF as a result of advancing into the Semifinals ($150,000). AzF’s total fine for this violation is $30,000. Further violations may result in additional penalties.

Elnézést ha kicsit hosszú lett, de hát ez a teljes szöveg :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9490) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Az a kemény, üresek a székek :D

(#9491) sasa311


sasa311
veterán

CLG-EU-t jól elpicsázták o.O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9492) mandin válasza ko9 (#9489) üzenetére


mandin
senior tag

30.000$ az azért nem semmi.

(#9493) mandin válasza ko9 (#9489) üzenetére


mandin
senior tag

30.000$ az azért nem semmi.

(#9494) ko9 válasza mandin (#9493) üzenetére


ko9
addikt

TSM Chaox azt mondta, hogy ő is szívesen kifizet 30,000$-t ha egyszer egy adott pillanatban felnézhet a mapra...
Most tegyük fel, megnyerik a döntőt, az 1,000,000$, és egy ilyen miatt. Abból röhögve kifizeti :U

BoneDragon
Mert a meccsek egy hátsó részen mennek, ugyanis most építik az új helyszínt a döntőre.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9495) mandin válasza ko9 (#9494) üzenetére


mandin
senior tag

A mostani twitch-es közvetítés az élő, mert már nem tudom eldönteni, hogy ismételnek vagy nem... De ahogy látom 2 ázsiai csapat lesz a döntőben.
Beléptem a játékba most látom hogy Live :D

[ Szerkesztve ]

(#9496) BoneDragon válasza mandin (#9495) üzenetére


BoneDragon
veterán

CLG most egész jól tartja magát.

(#9497) mandin válasza BoneDragon (#9496) üzenetére


mandin
senior tag

Igen kezdenek visszajönni, de egy 5v5 teamfight-ba szerintem az AZF nyerne.

(#9498) BoneDragon válasza mandin (#9497) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azt a singedet még 1v3-ba is nehéz megölni. :D
Na igen ki is kaptak teamfightba.

[ Szerkesztve ]

(#9499) mandin


mandin
senior tag

Azt a Singed-et :D

(#9500) reflxx válasza ko9 (#9494) üzenetére


reflxx
aktív tag

köcsög koreaiak :///

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.