Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) glacious válasza nem_tom (#10900) üzenetére


glacious
addikt

Használhatod ugyanazt, ha másik szerverre regelsz.

(#10902) scream válasza nem_tom (#10900) üzenetére


scream
veterán

Gondoltam, hogy ez lesz a gond. Tapasztaltam én is. :)

[ Szerkesztve ]

(#10903) zeli válasza ChromeX (#10897) üzenetére


zeli
aktív tag

Igen tudom, egyébként tényleg nagyon jó, csak gyakorolni kell. :) De mondom, a meccsek nagy része nem is rajtam múlott, csak mindig így jön ki, bad luck Brian. :D
Dianat is nem rég vettem meg ő is baromi erős, toltam is egy quadrát vele múltkor.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#10904) nem_tom válasza glacious (#10901) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát, most már késő. Legalább a Summoner nevem ugyan az maradhatott. Ennyi elég is. :D

Aki akar vegyen fel! Név: FoxCanShuffle. Régió: EU West.

[ Szerkesztve ]

(#10905) zedok válasza nem_tom (#10904) üzenetére


zedok
senior tag

Felvettelek.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#10906) mandin válasza ChromeX (#10897) üzenetére


mandin
senior tag

Meg is győztél :)

(#10907) ChromeX válasza mandin (#10906) üzenetére


ChromeX
addikt

én most zeden gondolkozom, de sztem gyenge nézem 44% win rateje van.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10908) mandin válasza ChromeX (#10907) üzenetére


mandin
senior tag

Ezek az új karakterek valahogy nem jönnek be nekem se. Nem is tudom mi volt az utolsó ami jó volt.

(#10909) mohotol válasza mandin (#10908) üzenetére


mohotol
aktív tag

rengar mondjuk "kicsit" kiemelkedik az új karik közül..

(#10910) mandin válasza mohotol (#10909) üzenetére


mandin
senior tag

Rengar mondjuk vicc kategória volt az elején.. :D

Kellene már valami normális support.

[ Szerkesztve ]

(#10911) Kanczy válasza mohotol (#10909) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igen, bár jelenleg nem túl erős. Tanknak játsszák, mert a nerfje óta nemigen lehet assassinkodni vele, holott a kitje azt szolgálná. Tegnapelőtt kezdtem vele játszani, nem rossz, de azért így már elég lightos :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10912) kexksz válasza Kanczy (#10911) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem is elég lightos hogy egy spirit visage + warmog után gyakorlatilag halhatatlan a W-je miatt. :D

(#10913) ChromeX válasza kexksz (#10912) üzenetére


ChromeX
addikt

néztem tegnap a clg, WE gamet és a másodikban amikor több mint egy oráig jatszottak amugy hatalmas volt. a rengar top a yelowpete nemtudta overdmgelni már mindenkinek full buildje volt. amiatt nyert a WE mer a kogmawt yelowpete nemtudott dpselni mer a rengar ráment, és annyira tankos volt, hogy nem tudtak megölni

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10914) Kanczy válasza kexksz (#10912) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igen, de lanen cserébe nem érzem olyan jónak, vagy legalábbis nagyon meg kell vele tanulni játszani :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10915) smisa


smisa
őstag

hát nem tudom nekem a péntek óta mintha minden barom nálam lenne, már lassan ott tartok törlöm a gec.be a játékot mert csak felidegesít. :W Olyan fail mecseket megyek, hogy az már vicc és beírja a bunkója, hogy fun amikor számon kérem :W Persze nem adjuk fel csak amikor már 5x írom be nekik, hogy nincs értelme küzedni :O és quadra kill üvölt a játékból

[ Szerkesztve ]

(#10916) kexksz válasza Kanczy (#10914) üzenetére


kexksz
addikt

Én jungle-be játszom.

(#10917) harcikoca


harcikoca
senior tag

a magic penetration mit ad? Erdemes ap-s karinak olyan cipot venni?

AMD+Ati powee'R

(#10918) nem_tom válasza harcikoca (#10917) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen. Az is erősíti a varázslatokat, mint az Ability Power... ha jól tudom.

(#10919) marked one94 válasza smisa (#10915) üzenetére


marked one94
őstag

Jó tudni hogy mást is utál a játék :D Én 4 napja szenvedek :W Tegnap ha minden igaz azért reportolt a team-em mert blitz-el nem volt killem csak assistom... és emiatt varus folyamatosan noob-ozot. Én már csak röhögtem.

You'll Never Walk Alone

(#10920) Cyberneko válasza marked one94 (#10919) üzenetére


Cyberneko
tag

Ilyesmin én már meg sem lepődök. Az milyen már (például) amikor Karmával több killem van, mint a csapatnak, mert ennyire bénák? Múltkor meg Sokarával voltam 18-as, mikor a csapat átlagosan 15, majdnem mindegyik killben assistolva, aztán mikor meguntam a bénázásokat, nekiálltam utánnaflas-elni a menekülök után, es starfall-al leirtani őket (folyton elengedtek a párhp-n menekülőket) akkor meg jött a ”ks! ks!” sírás…

(#10921) mandin válasza kexksz (#10895) üzenetére


mandin
senior tag

Oriannára valami bevált build?

(#10922) Nando911 válasza marked one94 (#10919) üzenetére


Nando911
csendes tag

Ismerős érzés, de csak ha blitz-cel vagyok akkor várják el hogy 10+ killem legyen, én erre csak annyit szoktam írni, hogy l2p és lemuteolom. Egyik kedvenc idézetem : Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

(#10923) Nando911 válasza mandin (#10921) üzenetére


Nando911
csendes tag

[link] itt van sok minden mi jó leírva részletesen mit miért mikor ki ellen stb. Tudsz válogatni is hogy neked melyik build tetszik jobban.

(#10924) kexksz válasza mandin (#10921) üzenetére


kexksz
addikt

Athene, Rabadon, Zhonya, Void/Abyssal, GA

(#10925) ChromeX válasza mandin (#10921) üzenetére


ChromeX
addikt

én az athene rabadon után egybol ga-t buildelek, mer akkor van elég dmged elvileg. de lehet szituácio fuggő ha kell még dmg akkor mehet a zhonya, abissalt én feleslegesnek tartom rá, mer elvileg nem szabad olyan közel kerülnöd hogy használjon. nálam, athene, rabadon, ga, voidstaff, 6. item meg lehet rylia, zhonya.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10926) Iron Funeral válasza kexksz (#10814) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nunu/Leona/taric-nak nincs annyi dmg a zacsiban, Zyra meg papír ami nem mondható el az előző háromról meg Blitzről sem.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#10927) mohotol


mohotol
aktív tag

a nerfek/buffok infói hol tekinthetők meg?

(#10928) ClydeBeka2 válasza mohotol (#10927) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

http://eune.leagueoflegends.com/news/release-notes?rid=sidebar

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10929) #21795072


#21795072
törölt tag

Én eddig nagyon sokat botok ellen játszottam, csat ritkán mentem normál játékba. Elsősorban azért, hogy megismerjem a hősök többségét. Mostanában már egyre inkább normal game-ezek, és ízlelgetem a support szerepet is. Ugyebár nem vagyok nagy szintű (van egy 27-es custom game accountom, de egyelőre nem használom normálra), és itt sokszor össze-vissza pick-elnek, ezért ha nem kifejezetten egy bizonyos champion-nal szeretnék játszani, akkor a választásnál maradok utolsónak. Így be kell kalkulálni a supportot is. El szokott hangozni, hogy kis szinten nem nagyon kell dzsungelezni, de ennyi erővel support (klasszikus, ahogy a jó játékosok szokták) szerep sem kell. Nos én pedig alacsony szinten is próbálok tartani a meta-hoz, és egyelőre bejön. Még ha van veszekedés a csapatunkban, feed-elés, akkor is sokat segíthet.

A múltor Malphite-jal és a legutóbbi játékom Leona-val jól sikerült, pedig néha ügyetlen voltam. De ha szem előtt tartom, hogy valóban segítsem a társamat (vardolok is, meg nem ölöm le előle az aranyat), és a late game-ben is segítek, akkor a kis segítség is sokra megy. Kezd az is bevésődni, hogy amikor megy az ereszd el a hajam móka, lehetőleg akkor se kószáljak egyedül, és csatlakozzak valakihez, mert nagyobb a túlélési esélyünk. Ez leginkább akkor tudatosult bennem, amikor Miss Fortune lecseszett (én Riven), hogy miért nem megyek vele, mert az a feladatom, hogy amíg ő megszór valakit ólommal, addig én elsősorban védjem őt. Meg is sértődhettem volna, ahogy sokan reagálnak a lecseszésre, de inkább tanultam belőle.

Tegnap megvettem Singed-et, és mentem "trollkodni". A picknél be is írtam, hogy picit troll vagyok. ;] Bátran, de azért kellő óvatossággal tartottam a lane-t két ranged ellen, míg mások bukták a tornyokat, meg anyázták egymást. Azért mégis nyertünk, talán azért is mert később biztosítottam a top és bot lane-t, pedig az ellen minionjai középen megkóstolták a bázist.

A lényeg, hogy szerintem nem vagyok egy nagy harcos, de szeretem ezt a játékot, a közösséget. Ha vannak nálam jobban, agresszívebben játszó társak, akkor inkább a segítségre helyezem a hangsúlyt. Szerintem olykor még egy kevésbé ügyes AD carry-t is erőssé lehet tenni, jó support-tal.

Bocsi, ha fárasztó ez a sok szövegelés, csak gondoltam, megosztom veletek. :)

(#10930) kenwood


kenwood
veterán

hogy en mennyire imadom,ha elszall a karaktervalaszton a kliens.
30 perc,bumm :(

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10931) kenwood válasza zsiga_667 (#10605) üzenetére


kenwood
veterán

megvan a megoldas :
ha az ellenfel jatekosai kozul egyiknek sincs meg egy adott champ,akkor azt automatikusan banolja a rendszer,ezert nem latod.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10932) zsiga_667 válasza kenwood (#10931) üzenetére


zsiga_667
tag

:R

(#10933) Noddy válasza #21795072 (#10929) üzenetére


Noddy
senior tag

+1

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#10934) Backspace


Backspace
tag

Srácok, tegnap este életem legjobb ranked 5v5 meccsét játszottam solo queue-ben. Az egyik karakterünk már a játék kezdetekor dc-zett. Így a junglerünk felment topra, néha jungle-be. Én miden voltam Lux-al, lent pedig vayne volt és a top shenünk lement supportolni neki. Mindegyik lane-t nyertük, Végig vertük őket... Eszméletlen nagy élvezet volt. Epic... :DD

(#10935) sasa311


sasa311
veterán

Tegnap én egy 50 perces 3v3-at játszottam (amit kb. 20x el tudtunk volna veszíteni, ha az ellenfél simán betolja az üres bázist). 20 percnél már nem volt tornyunk. Mégis elkaptuk őket egy teamfightba és betoltuk egy slunggal :)

Bosszantó, mert 35 perc után full AD carry item builddel már nem tudtam mit venni :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10936) zone


zone
őstag

Hátha nem csak nekem újak: s2 ward kill és trollcrank
summonerscode [link] [link] [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#10937) kenwood


kenwood
veterán

mennyire utalom,amikor 4-5 ellenfel kerget 1 tarsamat es engem.
mondjuk ww vok en ,ultit 20-30 mpel elobb nyomtam el.az E miatt en el tudok futni,a masik meghal.
reakcio :
noob ww,omg,i go afk,gg.
ez rendszeres,majdnem minden gamere jut belole 1, es az ilyen barom keptelen felfogni,h nincs semmilyen skillem,amivel ezt a 4-2 szitut ki tudom ugy hozni,h mindketten tuleljuk.
azt meg ne varja mar el ,h szolidaritasbol hosi halalt haljak vele.
nem vok en Dugovics Titusz.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10938) glacious


glacious
addikt

Lee Sin passzívját ki kellene egészíteni egy "immune to blinds"-szal.

[ Szerkesztve ]

(#10939) smisa válasza zone (#10936) üzenetére


smisa
őstag

A TrollCrank nagyon durva

(#10940) sasa311 válasza glacious (#10938) üzenetére


sasa311
veterán

Heimer és Teemo tud blindolni a játékban egyedül - Heimerrel úgysem lehet játszani - teemora meg akkor lee sin akkora counter lenne, mint egy ház.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10941) Scooby Dou válasza sasa311 (#10940) üzenetére


Scooby Dou
tag

amugy,lee sin alapbol vak,akkor miert hat ra a blind ?;]

hmm..

(#10942) Backspace válasza Scooby Dou (#10941) üzenetére


Backspace
tag

Jogos a kérdés. Ha már a napszemcsi véd a nap sebzés ellen...

(#10943) Kanczy válasza Scooby Dou (#10941) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ugyanazért, amiért Cassion és Corkin gyorsít a cipő, vagy amiért az AD carryken erősítenek a kardok :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10944) Stormcharger válasza Backspace (#10942) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Valaki nem akar westen ilyen előröl kezdek mindent stílusú dolgot, természetesen main account mellett. Csak mert kicsit felbaszott a ranked, és jó lenne játszani valakivel, akivel utána akár duoq is mehetne! :)

Ui: Valaki amint tud, írhatna egy free rotát. Köszönöm.

Szerk: Bocsánat, nem válasznak szántam!.

[ Szerkesztve ]

No pain, no gain.

(#10945) nem_tom válasza Stormcharger (#10944) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem rég én is elölről kezdtem, hátrahagyva a lvl 30-as accountom. :D Vegyél fel, ha gondolod: FoxCanShuffle (West) Meg bárki aki szeretne. :)

(#10946) Scooby Dou válasza Kanczy (#10943) üzenetére


Scooby Dou
tag

+1 :D

szerk: mas; jungle ireliaval valakinek valami tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#10947) Stormcharger válasza Scooby Dou (#10946) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Lassú a jungleba, gankek tűrhetőek, de szintbe lemaradsz.

No pain, no gain.

(#10948) Scooby Dou válasza Stormcharger (#10947) üzenetére


Scooby Dou
tag

top-on az egyik kedvenc championom :) azert majd meglesem vele a junglet,hogy mennyire is lassu,gankbe en is ugy gondolom,hogy hatasos lehet,mondjuk annyira azert nem mint egy lee vagy egy shyvana..

hmm..

(#10949) Stormcharger válasza Scooby Dou (#10948) üzenetére


Stormcharger
csendes tag

Shyvananál mindenkinek előnyösebb gankjei vannak, egyedül az exhaust lehet cc-je, szóval... :)

No pain, no gain.

(#10950) Kanczy válasza Stormcharger (#10949) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

lololololol k

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.