Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) zeli


zeli
aktív tag

Hát ez kemény volt. :D

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#9252) ko9 válasza sasa311 (#9247) üzenetére


ko9
addikt

Ezért bírom a CLG-t! Mindig tudnak mutatni valamit! :C
Oce milyen ideges volt már :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9253) sasa311 válasza BoneDragon (#9250) üzenetére


sasa311
veterán

Mert? Zseniális volt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9254) #21795072 válasza szepi79 (#9248) üzenetére


#21795072
törölt tag

Én már többször győztem így, boton meglepve az ellent :D

(#9255) szepi79 válasza #21795072 (#9254) üzenetére


szepi79
őstag

nem az a része, hanem a tripla (/dupla?) teleport + bázis szétkapása

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#9256) BoneDragon válasza sasa311 (#9253) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ilyet benézni... Esküszöm mintha valami random normal gamet láttam volna. :)

(#9257) ko9 válasza BoneDragon (#9256) üzenetére


ko9
addikt

Miért? Egy sima base run volt. CLG jobban csinálta, ennyi... Kíváncsi vagyok HA eljutnál oda, te miket csinálnál... :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9258) BoneDragon válasza ko9 (#9257) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát biztos nem hagyom, hogy az ad carry szét kapja a bázisomat. :U Amúgy igen soha nem jutok oda, de valahogy nem is vágyok arra...

(#9259) ko9 válasza BoneDragon (#9258) üzenetére


ko9
addikt

Visszament Shen őrízni, azt gondolták, hogy elég lesz. Egyszerűen jól csinálta Doublelift, és így is egy hajszálon múlott...

Amúgy miért érzem úgy, hogy elfognak szaporodni a Hexteches Singedek? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9260) kexksz válasza superecneB (#9246) üzenetére


kexksz
addikt

Akkor vegyünk mostantól mondjuk Maokainak meg Alistarnak is, mert kb azokon is annyi értelme van,. mint shenen.

(#9261) Kanczy válasza kexksz (#9260) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igen, azok tipikusan autoattack championök :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9262) superecneB válasza kexksz (#9260) üzenetére


superecneB
őstag

Shennek a lifesteal hozzáadódik a vorpal blade healjéhez. Shen leginkább sima attackkal takarítja a jungle-t tekintve, hogy az egyetlen sebző képessége a vorpal blade (na meg persze a ki strike de most skillről beszélek).
Alival meg Maoval gondolom nem autoattackkal szeded a creepeket a jungleben, hanem pulverize, headbutt stb (+traple), maoval meg az arcane smash meg sapling tosssal főleg...

Most komolyan ott tartunk, hogy megint lehurrogjuk a másikat a buildjével kapcsolatban mert mi nem úgy csináljuk?

(#9263) haromegesz14 válasza superecneB (#9262) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ilyen ez a 2,4k+ elo-s társaság :))

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9264) ChromeX


ChromeX
addikt

láttátok a riven skint? nálam insta buy lesz, csak vajon mennyibe fog kerülni? olvastam már ezt is azt is.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9265) ko9 válasza ChromeX (#9264) üzenetére


ko9
addikt

Over 9000 ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9266) andko123


andko123
tag

Olvasta valaki, hogy lesz valami iBlitzcranck skin ? :D Mekkora lenne már, valami letisztult sznob apple Blitzcrank? Meg a Riven skin se rossz... :D Lehet kéne feltölteni RP-t..

(#9267) ko9 válasza andko123 (#9266) üzenetére


ko9
addikt

Már látom előre a cikkcímet: Az Apple beperelte a Riot Games-t ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9268) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Érdemes megnézni az egész tegnapi CLG NA vs. SK meccset, vagy csak a vége volt olyan jó, mint amilyennek mondják?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9269) zeli válasza n a x v i L (#9268) üzenetére


zeli
aktív tag

Szerintem amúgy a meccs unalmas volt, két jó move volt benne, azt sanyi.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#9270) szepi79 válasza n a x v i L (#9268) üzenetére


szepi79
őstag

én csak a végét láttam, de amikor bekapcsolódtam, már 20+ perc elment, és 3:6 volt az állás, szóval az eleje tuti nem volt túl izgi.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#9271) ChromeX válasza n a x v i L (#9268) üzenetére


ChromeX
addikt

én tegnap bealudtam rajta aztan felébéredtem de már nemvolt kedvem tovább nézni, de ma befejeztem

az sk-nek a jugnelerje 3 game alatt csinált valami értékelhetőt mert én nem emlékszem semmi ilyesmire...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9272) haromegesz14 válasza n a x v i L (#9268) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Akkor volt csak nagy ujjongás, amikor el tudtak egymás elől flashelni, egyébként a legvégéig semmi érdekes nem történt. :)

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9273) ko9 válasza ChromeX (#9271) üzenetére


ko9
addikt

Tuti új jungler lesz SKba, Oce úgy kirúgja öröm lesz nézni :D

Amúgy mióta lett ilyen nagy celeb ez a srác? Tegnap pl volt egy bejátszás a családjáról, hogy az apja együtt űl a laptop előtt az anyjával, és nézik, hogy a fiuk játszik... Másról ilyet nem láttam...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9274) n a x v i L válasza ko9 (#9273) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

"Amúgy mióta lett ilyen nagy celeb ez a srác? Tegnap pl volt egy bejátszás a családjáról, hogy az apja együtt űl a laptop előtt az anyjával, és nézik, hogy a fiuk játszik..." linket tudsz adni? :DDD :DDD :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9275) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Közben megtaláltam, 7:00-nál van, ha esetleg érdekel valakit :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9276) Solad válasza n a x v i L (#9274) üzenetére


Solad
őstag

Végülis csak ott van a kliensben featured videóként :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#9277) n a x v i L válasza Solad (#9276) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem szokásom nézni azokat a videókat :).

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9278) kexksz válasza superecneB (#9262) üzenetére


kexksz
addikt

Shen 0 armor 0 sustain itemmel is 100% hpn marad végig a jungleben, én (illetve mindenki más, mert eddig Wriggle's csak olyan Shenen láttam, aki 9 reportot kapott a játék végén) biztos, hogy inkább olyan itemet vennék helyette, amibe mondjuk nem kell vamp scepter, amivel semmit nem tud kezdeni. Wriggle felfogható egy gold/5ként is ugye, de akkor is, nem ér meg szerintem 600 goldot az, hogy kapj lifestealt, amivel semmit nem érsz, meg 3 percenként egy wardot, amiből alapból 24 perc visszahozni a ráfordított plussz pénzt, illetve még több, mert úgy 24 ha instant lerakod a wardot, amint lejön cdről, tehát jó lesz az olyan 27-28-nak is.

Az alap kismadred talán még megérheti, mert Shen retek lassú jungleben, kicsit felgyorsítja, bár az AD része sem tier 1 stat Shennek

Különböző buildek lényegének kitárgyalása =/= lehurrogás, hogy mekkora szar.

[ Szerkesztve ]

(#9279) reflxx


reflxx
aktív tag

valaki clg sk-ról tud dobni linket?:D most pakolom újra a gépet és amíg lejön lol, steam megnézném :DD

megvan :p

[ Szerkesztve ]

(#9280) m4rk_ válasza ko9 (#9273) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Nem fogják kirúgni, nagyon jó barátok Oce-al és már a kezdetektől együtt játszanak.

(#9281) ChromeX válasza ko9 (#9273) üzenetére


ChromeX
addikt

Nem tudom de én is néztem ő se volt olyan jó, kathusal még egyszer nem láttam igazan jól jatszani.

viszont a tsm azubu negyed döntő nem lesz rossz :)

Kérek szépen mindenkit, hogy privátba írja le a lol-os nevét, szerverét és jelenlegi elo-jat(ha rankedezik)! szükség van rá az első hsz-hez. Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9282) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Fuu, ez az 1.2 k elo... Shaco 15 potival kezd jungle-ben, Darius support. És én még csodálkozok, hogy mindig itt járok. Egyedül lóf*szt nem lehet itt kezdeni. 0-9 lett a shaco végül. Várom a mai harmadik meccsemet milyen troll jelentkezik.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9283) mandin válasza ClydeBeka2 (#9282) üzenetére


mandin
senior tag

Én most duo bot-ozok, így látszik némi remény hogy feljebb jussunk :)

(#9284) ko9 válasza ChromeX (#9281) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem ezzel megvárhatnánk a S3 kezdést, ott úgyis mozgolódni fog minden.

Mondjuk, Lux-al se valami pró, egy pujpuj lézer se talált be :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9285) kexksz válasza ChromeX (#9281) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem Logout postba írd össze és azt linkeld be az első hszben, úgy egyszerűbb hozzáadni/kivenni embereket.

Ha bejön S3 meg módosíthatnánk S2 "végi" ELOra, mert utána úgyis 2-3 hónap minimum, amíg beáll a legtöbb ember ELOja ismét egy stabil értékre.

[ Szerkesztve ]

(#9286) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#9282) üzenetére


ChromeX
addikt

mér nem lépsz ki ilyenkor?

ja akkor azt a blogba írom.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9287) ko9


ko9
addikt

Magnificent Twisted Fate Gangnam Style tánc :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9288) BoneDragon válasza ClydeBeka2 (#9282) üzenetére


BoneDragon
veterán

Support darius szerintem elég op.

(#9289) sasa311 válasza BoneDragon (#9288) üzenetére


sasa311
veterán

Van egy pullja, aminek jóval kisebb a range, mint Blitzé. Ezen kívül csak dmg képességei vannak, ami GP5 builden nem sokat ér. Se knockup, se silence...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9290) BoneDragon válasza sasa311 (#9289) üzenetére


BoneDragon
veterán

Gondoltam hogy mindjárt jön vki és megmagyarázza miért szar.

(#9291) sasa311 válasza BoneDragon (#9290) üzenetére


sasa311
veterán

Miért, jó?!

Oké, akkor én azt mondom Vayne support elég OP. Miért? Csak! Játszon mindenki Vayne supportot, mert az OP!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9292) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#9286) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

A Shacot nem láttam előre és a Darius is utolsó pillatanatban szólt, hogy pickeljek topra. És még ott verte magát chatben, hogy ő bannolt és milyen király, hogy nem bannolta dariust és elhozta. Másodszor pedig azért, hogy ne kelljen 30 percet várnom? Igazából már nem idegeskedek rajta, mert ugye az nem vezet sehova, csak azért még mindig megvannak ezek a trollok :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9293) ko9


ko9
addikt

Végre! Evelynn pick M5-nél :C
Érdekes meccs lesz az biztos :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9294) reflxx válasza ko9 (#9293) üzenetére


reflxx
aktív tag

volt sona ban?:D

(#9295) kexksz válasza ko9 (#9293) üzenetére


kexksz
addikt

Remélem jól lenerfelik azt is, mint mindent amivel játszanak. :U

Utóbbi 10 rankeden megint egy értékelhető csapattársam nem volt, meh... Mai kedvencem a magyar Rengar, aki 5 perc alatt 0/4ben van és vesz rá egy Necklance-et. :D

(#9296) reflxx


reflxx
aktív tag

CLG.EU's Froggen set the new world record for fastest time to 300 minion kills at 23 minutes and 10 seconds. Very impressive record set by one of the most technically sound players in the world.

(bocs nemfért bele 5 percbe.. [bár ez megér egy új hsz-t :DD])

(#9297) ChromeX válasza ko9 (#9293) üzenetére


ChromeX
addikt

én nem féltem őket :D . szerintem ők amugy 0-24be loloznak valószínuleg zyra support op

nekem ma 4 ranked winem volt nem volt rossz nap

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9298) ChromeX válasza ChromeX (#9297) üzenetére


ChromeX
addikt

na 22 percig birták, genja 6 kill alex 7, :) innen mar kemény lesz azér a cassio még elég veszélyes

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9299) BoneDragon


BoneDragon
veterán

wtf surrender

(#9300) ko9 válasza kexksz (#9295) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem nagyon szépen játszott vele Alex Ich, konkrétan körbetáncolta Cassiot úgy, hogy egy AoEbe se ment bele, végén meg a turet mögötti ultis initate nagyon jó ötlet volt. Sokat tanultam most :DDD

reflxx
Igen, iG bannolta Sonát és Nunut, GoSu két kedvenc supportját :)

BoneDragon
Nem volt meglepő. Azt az Ace-t is azért szerezték, mert Kid körbe tudott Arcane Shift-el ugrálni a falakon, és semmi fókuszt nem kapott. De megtanulta az M5 a leckét, a következő 2 teamfightba 2sec alatt szétszedték :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.