Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Drakuf válasza smisa (#10550) üzenetére


Drakuf
tag

Co-op vs AI... :D

(#10552) mandin


mandin
senior tag

Most ahogy mondod, találkoztatok már hackerrel?

(#10553) ClydeBeka2 válasza mandin (#10552) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Elvileg Cheatengine-nel lehet bügykölni a klienssel, de szerintem ez csak valami városi legenda :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10554) Solad válasza ClydeBeka2 (#10553) üzenetére


Solad
őstag

Én mindig naiv vagyok, és a lehető legjobban feltételezem, de kb egy éve történt eset több volt mint fura.

Blind pick, Garennel topoztam, velem szemben Irelia, akin a 2,5 sec silence (ha jól emlékszem akkortájt még flat duration volt) egy alkalommal sem tartott egy tizedmásodpercnél tovább.

Még mindig naiv vagyok, és azt mondom hogy egy szerencsés bugba futott bele, de ha valaki nem ennyire jóhiszemű hát lelke rajta ;]

A magam részéről nem tudom hogy kliensoldalról bele lehet-e egyáltalán nyúlni a gameplaybe.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10555) glacious


glacious
addikt

Bugok mindig vannak. Múltkor Katarinával Zed ellen történt velem olyan, hogy valami iszonyat movement speed bonust kaptam, amikor sinister steel-eztem őt és az árnyékát (ez egyszer fordult csak elő, hiába próbáltam később).

(#10556) cbr688 válasza smisa (#10550) üzenetére


cbr688
senior tag

coop vs ai-ba még volival is csináltam 20 0 10 -et egy 29 3-as meccsen...

(#10557) n a x v i L válasza cbr688 (#10556) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Akkor te nagyon ügyes vagy :B.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#10558) ko9 válasza cbr688 (#10556) üzenetére


ko9
addikt

Az a lényeg, hogy 29 killből 30ban bennevoltál ;]

ClydeBeka2
Simán vannak olyan cuccok, amik belenyúlnak a clientbe, és módosítanak dolgokat (napokban kíváncsiságból ráfeküdtem a témára, egy kicsit egyszerűsítettem a játékon :B )
Mondjuk nagyrészét a Riot hotfixeli, észre se veszed, és már javította. Volt még tán Varus patch környékén egy progim, amivel kilehetett szedni, hogy mennyi pontot rakhatsz egy Masteryre maximum. Utility utolsóra (Mastermind) raktam 7-et, és 0 CD lett a summoner spelleken. Konkrétan csak Flasht spameltem, és úgy mentem végig a pályán. Dragon/Nashort spawntimenál őltem, 0CD-s Smiteal, attól függöt milyen gyorsan hal, hogy spameltem a Smiteot. Farmolni is könnyebb volt :) Persze csak botok ellen próbálgattam, nem akartam bannt kapni.
Kb 1 napig működött, Hotfixelte a Riot.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10559) ChromeX


ChromeX
addikt

Ryze kassa ellen nagyon rossz pick? az elobb azzal mentem ellene, nem igzán vert meg de mondjuk erősebb volt. bár nemtudom nekem valahogy nem megy a ryze, nincs semmi dmgem lehet rossza mastery vagy nemtudom runák mondjuk nincsenek hozzá manások de ez ennyit számitana rajta?
szoval két game alatt vesztettem 85 elo-t :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10560) ko9 válasza ChromeX (#10559) üzenetére


ko9
addikt

Még a végén én foglak carryzni ;]

Mellesleg én is vettem neki Mana/lvl rúnákat -> sose használom őket. Én 9/0/21-es masteryvel szoktam (már amennyit midezek), rúnákba pedig 9xMagicPen Mark, 9xHP/lvl Seal, és 2Magicpen + 7FlatMR Glyph. Szerintem pre-lvl6 nem egy erős, de endgamebe az egyik legjobb carry.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10561) ChromeX válasza ko9 (#10560) üzenetére


ChromeX
addikt

Lehet mer megint kikaptam :D kiderült hogy a diana-ra az annie valami hatalmas counter, nemtudok mit csinalni többet tradel mint én (hozzáteszem nem nagyon kapok kéket és úgy elég nehez harassolni a q-val) ahogy last hitelni megyek rámtol egy stunos q-w combot. Megölni meg nemtudom mer stunol. egyet nem probáltam még full agresszivan menni ellene.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10562) Kanczy válasza ChromeX (#10561) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Azzal együtt, hogy nem kaptál kéket, valami nagyon félrecsúszott... a Diana Q az egyik legjobb harass a játékban. Olyan rangeből kéne fél hp-ra tenned Annie-t, ahonnan még autoattackolni sem tud. Amikor feljön a stunja, nem mész oda, és nem tud lasthitelni. Diana-val pedig nem lehet máshogy játszani, csak full agresszivan, azt tudja a karakter. Hatos szinten fix kill szinte minden :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10563) kexksz válasza Kanczy (#10562) üzenetére


kexksz
addikt

"mikor feljön a stunja, nem mész oda, és nem tud lasthitelni."

Inkább Ő nem fog tudni lasthitelni, Annie ugyanúgy fog tudni autoattackkal.

(#10564) ChromeX válasza Kanczy (#10562) üzenetére


ChromeX
addikt

Eddig nekem is szinte minden kill volt 6oson de az annieval összeakadtam.. az a baj hogy kék nélkül elmegy a mana nagyon hamar és ha mondjuk dodgeol egy két q-t akkor ott leszek hogy nincs manam de nem tudtam harassolni.
amugy meg ha feljön a stunja akkor gyakorlatilag én nemtudok last hitelni mert ha melebe megyek rámyomja, addig meg autoattackal last hitel. biztos megtudnám verni de kéne még menni ellene egyet kettőt.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10565) sasa311 válasza Kanczy (#10562) üzenetére


sasa311
veterán

Diana Q-t 100x könnyebb dodgeolni, mint bármilyen félskillshotot a játékban szvsz. Csak az emberek nem tudják felmérni, mert "görbén" jön. Amúgy marha lassú és kicsi a hitbox. Csak előre kell lépni egyet és kész.
Annie szerintem normális, hogy legyalázza, legnagyobb range-ű AA a játékban + stun + nuke.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10566) superecneB válasza sasa311 (#10565) üzenetére


superecneB
őstag

Egyet értek, főleg MS quintekkel + boots+3potival nyitva tulajdonképpen nem sokra képes ellened. Viszont ha egyszer kétszer mégis bekapod, és rád ugrik komoly problémákat tud okozni.

Szerintetek AP carrynek midre: flat armor sárga, vagy hp/lvl? Ezen vacilálok napok óta, tesztelgetem de igazándiból valahogy a hp/lvl jobban sikerül, de lehet csak simán balfaszabb ellenfelekkel kerülök össze. A tapasztalatom ellentmond a "profik" flat armorjának.

[ Szerkesztve ]

(#10567) sasa311


sasa311
veterán

Trololollololo

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10568) ChromeX válasza sasa311 (#10565) üzenetére


ChromeX
addikt

sztem hátra jobb lépni akkor szinte biztos hogy dodgeolod mer csak annyira jön közel a diana hogy éppen elérjen vele és ő ne legyen a te ranged be.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10569) ko9 válasza sasa311 (#10567) üzenetére


ko9
addikt

Na igen, ugyanerről írtam pár hsz-el előbb :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10570) BoneDragon válasza sasa311 (#10567) üzenetére


BoneDragon
veterán

ezer éves

(#10571) ClydeBeka2 válasza ko9 (#10569) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Te Easten vagy még? Vagy ignoráltál mert béna vagyok? :DD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10572) ko9 válasza ClydeBeka2 (#10571) üzenetére


ko9
addikt

Mint írtam feljebb is meghalt a laptopom kijelzője, így ergo nem nagyon tudok játszani...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10573) glacious válasza superecneB (#10566) üzenetére


glacious
addikt

Valahol olvastam, hogy kevés hp mellé jobban jön az extra HP, mint az armor, de később fordítva igaz.
A HP/lvl rúna olyan kevés hp-t ad, hogy jobb a flat armor kivéve, ha csak spellből sebez az ellenfél (és nem nagyobb a range-e).

(#10574) sasa311


sasa311
veterán

Ferdeszeműek hihetetlen módon alázzák a CLG-t :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10575) mijos


mijos
senior tag

Szerkesztettem egy képet tess :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#10576) zedok válasza mijos (#10575) üzenetére


zedok
senior tag

LÁJK :DD :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#10577) trassher


trassher
addikt

Kérdés
Backdoor-t mi a jó k*rva életnek hagyják? 52/19-es meccset buktunk mert twitch 2szer szépen besunnyogott és szétvágott mindent mire visszaértünk.

Redmi Note 7

(#10578) Solad válasza trassher (#10577) üzenetére


Solad
őstag

És ez kinek a hibája? :B
Meg hogy érted hogy minek hagyják? Ti hagytátok. Remélem nem arra gondolsz hogy tiltani kellene :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10579) trassher válasza Solad (#10578) üzenetére


trassher
addikt

Arra gondolok hogy a dota ugyanez a játékfelépítés ahol kb keresztre feszítenek érte. Ezért furcsa nekem hogy itt lehet.

Redmi Note 7

(#10580) Solad válasza trassher (#10579) üzenetére


Solad
őstag

Ez olyan mintha azt mondanád hogy miért lehet fociban beadni, vagy röplabdában leütni. Egy hatékony módszer, meg kell oldani a kivédését. szvsz

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10581) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!

elso korben probalom a gamet, nekem eleg keszekusza, atlathatatlannak tunik... van valami magyar oldal ahol hasznos infok/alapok vannak leirva! ?

koszi elore is

(#10582) superecneB válasza Silencer83 (#10581) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem jobb helyen jársz mintha bármilyen magyar, a játékkal foglalkozó oldalt nézegetnél. Bármilyen kérdésed van szívesen segítünk!

(#10583) Noddy válasza Silencer83 (#10581) üzenetére


Noddy
senior tag

[link]

És érdemes megnézni néhány streamet.
http://hu.twitch.tv/piercetheheaven
http://hu.twitch.tv/lutargos
.
.
.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#10584) kenwood válasza trassher (#10577) üzenetére


kenwood
veterán

no annal,h a csapat vegig nezi a backdoort,csak 1 jobb van :
betor az ellenfel a bazisra,sikerul leutni 1-2t beloluk, es nekiall keregetni a tamadokat a vedekezo csapat.
akinek agya is van ,pingeli a bazist,de semmit nem er,KELL A KILL,a minionok pedig kozben befejezik a jatekot :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10585) Frozzy válasza Silencer83 (#10581) üzenetére


Frozzy
őstag

első tipp: botok ellen játsz. azok nagyon buták. és ugyan anyi XP-t kapsz mintha PvPznél :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#10586) mandin válasza trassher (#10577) üzenetére


mandin
senior tag

A játékot nem killre mérik, idegesítő az biztos, de ti is megcsinálhatjátok :K

(#10587) n a x v i L válasza Silencer83 (#10581) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Logouton írd be a keresőbe, hogy League of Legends. Találsz ott néhány hasznos írást a játékról. A lol-hungary.hu és a tonsofdamage.hu nevezetű oldalakon is vannak hasonlók, bár azok inkább haladó játékosoknak szólnak, akik már alapszinten ismerik a játékot és a kifejezéseket. Szerintem ne játssz botokkal, mert azok ellen soha nem fogsz megtanulni játszani. Sok sikert!

Mi az már, hogy képtelenek az emberek nagy kezdőbetűket használni(értelmetlen helyeken persze nem, és a rövidítéseknél sem spórolnak velük), de azért leoltják a másikat ha esetleg valaholt ejt egy hibát?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#10588) Silencer83


Silencer83
addikt

koszonom a sok hszt :R

en a fighter karaktereket favorizalom, anno diablo, guild of wars, wow stb ben is fighter klasszokban nyomultam.
melyik arcok valaszthatok ezek kozul az elejetol?

[ Szerkesztve ]

(#10589) n a x v i L válasza Silencer83 (#10588) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Bármely hőssel játszhatsz, mivel nincs szinthez kötve a használatuk. Ingyenesnek (anélkül játszhatsz vele, hogy megvennéd) kell lennie, vagy pedig meg kell venned az adott karaktert, akivel játszani szeretnél. Az új ingyenes hősök, minden héten kedden jönnek ki.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#10590) Silencer83 válasza n a x v i L (#10589) üzenetére


Silencer83
addikt

de ugy ertem, mint pl Garen az elejen valaszthato a botok ellen, az szimpi mert fighter tulajdonsagban eros..

(#10591) Silencer83 válasza n a x v i L (#10589) üzenetére


Silencer83
addikt

sry dupa

[ Szerkesztve ]

(#10592) trassher válasza mandin (#10586) üzenetére


trassher
addikt

Akkor úgy tűnik én ilyen őskövület vagyok. Az is furcsa volt elsőre mikor láttam hogy betörünk miden majd az inhibitor után a társak mennek beütni lenn és fenn is a tornyot és az inhibitort.

Redmi Note 7

(#10593) mandin válasza trassher (#10592) üzenetére


mandin
senior tag

Én is nagyon utálom, amikor úgy kapunk ki, de ha nincs teamfightban esélyed, akkor meg nincs más választásod :D

(#10594) m4rk_


m4rk_
aktív tag

(#10595) mandin válasza m4rk_ (#10594) üzenetére


mandin
senior tag

Mekkora arc :C

(#10596) kexksz válasza trassher (#10592) üzenetére


kexksz
addikt

Szvsz azért nincs itt korlátozva, mert jóval könnyebb kivédeni, mint dotában; kicsi map, recall, etc.

Ki milyen elon van most így pár nappal a reset után?

[ Szerkesztve ]

(#10597) ko9 válasza kexksz (#10596) üzenetére


ko9
addikt

0 :D
Csak megvárom a S3 patchet, support mainként szerintem könnyebb lesz boldogulni :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10598) kexksz válasza ko9 (#10597) üzenetére


kexksz
addikt

Miért lesz akkor könnyebb? :D

(#10599) ko9 válasza kexksz (#10598) üzenetére


ko9
addikt

Hát ha megnézed az új itemeket, meg a Mastery változásokat, eléggé kedveznek a supportoknak :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10600) szepi79 válasza Silencer83 (#10590) üzenetére


szepi79
őstag

minden héten van 10db ingyenes hős. ezek közül bármelyikkel játszhatsz. ezen kivül még a saját, megvett championjaid közül tudsz választani. új accountnál értelemszerűen nem lesz saját championod, de nagyon sok elég olcsó karakter van, pl. pont az általad preferált garen. ha jól emlékszem, ő csak 450 IP, ami szinte ingyen van.

de ha belépsz a játékba, és rákattintasz a champion fülre, ott rá tudsz szűrni ennél jobban is a karakterekre, javaslom neked első körben a "recommended" + "melee" és/vagy "fighter" opciókat.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.