Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) zedok válasza szepi79 (#10600) üzenetére


zedok
senior tag

Másrészt, van 2 ingyenes karakter amiket ki lehet váltani egyikhez, YouTube felhasználó név kell, másikhoz FB account. :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#10602) LLaci89 válasza kexksz (#10596) üzenetére


LLaci89
tag

1561-en vagyok most, 9-3mas ranked stat, nekem jól mentek az első meccsek :)

Többiek? :D

[ Szerkesztve ]

(#10603) kexksz válasza LLaci89 (#10602) üzenetére


kexksz
addikt

11-7 1583

(#10604) ClydeBeka2 válasza kexksz (#10596) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Unranked. 4-0 lolking 1380 körülre ir. Nem mertem eddig többet :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10605) zsiga_667


zsiga_667
tag

Legutóbbi patch óta nem tudok rendesen bannolni, csak a champek kb 3/4-ét látom. Függetlenül attól hogy mi van meg és mi nincs, mi free és mi nem, meccsenként más-más champek hiányoznak a listából. Tegnap pl. Rengart meg Talont nem tudtam emiatt bannolni, ma Malphite meg Amumu nem volt amikor akartam volna. Másnál is előfordul, vagy én vagyok elátkozva? (Normal draft, rankedet nem játszom.)

(#10606) kenwood válasza zsiga_667 (#10605) üzenetére


kenwood
veterán

azt nezd,h mit ir ki,ha fole huzod a kurzort.nekem volt parszor,h rosszul rakta ki a kepeket,de a szoveg es a sorrend jo volt.es hiaba mutatta mondjuk akalit ,ha ott amumu helye volt es azt irta ki,akkor azt banolta.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10607) m4rk_ válasza zsiga_667 (#10605) üzenetére


m4rk_
aktív tag

reinstall

(#10608) zsiga_667 válasza kenwood (#10606) üzenetére


zsiga_667
tag

Igen, olyat is szokott néha, ez attól független bug.

(#10609) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Új rota:

1350: Cho'Gath, Dr. Mundo, Janna, Malphite, Teemo
3150: Gangplank, Karthus
4800: Kog'Maw
6300: Shyvana, Ziggs

(#10610) ChromeX válasza kexksz (#10596) üzenetére


ChromeX
addikt

1328 9-9 az a baj hogy volt 3 lose ahol vesztettem cirka 130 elo-t (40+ot mindegyikben egymás után) hazavágta rendesen. Most meg már normálisan ad..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10611) kenwood válasza ChromeX (#10610) üzenetére


kenwood
veterán

tudod miert van ez?
50%os win rate az elozo seasonben olyan 800 koruli elonak felelt meg.
magyaran ha te 50-50 leszel,akkor boven lemesz 1k ala.
ezert tobb a minusz elo veresegnel,mint a + a gyozelemnel.
ha nem igy lenne,elinflalodna az elo es azok lennenek 1300-on,akik eddig 8-900on voltak.
ha fel tudsz menni 65-70% ra,akkor mar nem fog olyan sokat levonni a vereseg.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10612) Solad válasza kenwood (#10611) üzenetére


Solad
őstag

Őőő csak én gondolom hogy ez egy baromság?

50% win rate alatt fejeztem be az előző seasont ~1170 ELO-n

Egyszerűen attól függ hogy több vagy kevesebb pontot kapsz-e egy meccsért hogy magasabb volt e az ellenfél csapat össz ELO-ja mint a tietek vagy alacsonyabb.

Az a te reális ELO-d, ahol hosszú távon stagnálsz ami úgy érhető el hogy nagyjából azonos számú meccset nyersz és veszítesz (vegyük itt ki a képletből a külső tényezőket).
Ergo ha az első pillanattól kezdve 50%-os a win ratiod, akkor 1200-on stagnálsz (vagy jelen esetben ott ahol a seasont kezdted). Ebbe kicsit belezavarhat az ELOboost preseasonben, de gyanítom pont ez a célja.
Ha pedig nem, akkor először feljutsz, vagy leesel és csak utána kezdesz el stagnálni. (Statisztikai alapon, nyilván lehetséges fejlődni, illetve negatív szériában lenni))

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10613) ChromeX válasza kenwood (#10611) üzenetére


ChromeX
addikt

1470en zártam az előzőt :F nem értem mit mondasz

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10614) LLaci89 válasza Solad (#10612) üzenetére


LLaci89
tag

Így igaz, az előző az tényleg nagy marhaság :).

Van olyan 2k elo feletti játékos is akinek több veresége volt mint győzelme. Az h mennyit kapsz csak attól függ h kik ellen játszol.

[ Szerkesztve ]

(#10615) kexksz


kexksz
addikt

Tök jó, hogy ha vesztek mindig 26-ot von le, ha nyerek meg mindig 19-et kapok. :D

(#10616) smisa


smisa
őstag

Túl vagyok egy nagyon durva mecsen igazán vissza nézném hogy tanuljak belőle. Van ilyenre lehetőség utólag? Hát mindig is utáltam a mérgező championokat de most már jobban, Nasusunk nagyott forditott és Ő nyerte meg a partyt.

[ Szerkesztve ]

(#10617) kenwood válasza ChromeX (#10613) üzenetére


kenwood
veterán

reseteltek az elot.a csapatok szempontjabol egyelore lenyegtelen az elozo season eloje.nem az alapjan kapod a tarsakat/ellenfeleket.az 50% alatti 2k feletti mas teszta,mert az csak premadeben lehetseges.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10618) kexksz válasza smisa (#10616) üzenetére


kexksz
addikt

LoLRecorderre keress rá, ez automatikusan felveszi majd a meccseidet és vissza tudod majd őket nézni. - Ezt a konkrét meccset már ugye nem, mert nem vette fel.

(#10619) smisa válasza kexksz (#10618) üzenetére


smisa
őstag

ez lenne az ? [link]

(#10620) kexksz válasza smisa (#10619) üzenetére


kexksz
addikt

:K

(#10621) ChromeX válasza kenwood (#10617) üzenetére


ChromeX
addikt

egymás mellé beszélünk de mind1

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10622) Solad válasza kenwood (#10617) üzenetére


Solad
őstag

az 50% akkor is 50% ha premadeben csinalod...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10623) Silencer83


Silencer83
addikt

jo reggelt ! mivel tudok a legegyszerubben/leggyorsabban zsetonhoz jutni a jatekon belul?

(#10624) sasa311 válasza Silencer83 (#10623) üzenetére


sasa311
veterán

paypallal ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10625) sagem válasza Silencer83 (#10623) üzenetére


sagem
addikt

sasa megmondta a frankót:)

De egyébként igen, a LOL ingyenes, de csak úgy nem hullik az öledbe a manna, ha nem szeretnél fizetni, akkor egy út marad: játszani, sokat..:)

A 3vs3as meccsek kevesebb időt vesznek igénybe, mint az 5v5, illetve lehet botok ellen is menni, azok ellen sem túl nehéz gyorsan lehozni a játékot, de mindenképpen játszani kell:)

de egyébként szerintem túl sok mindenre az elején nem érdemes költeni. hetente rotálódnak a kipróbálható hősök, ezekkel el lehet lenni, plusz mellé megvenni azt a PÁR hőst akikkel a jövőben szeretnél játszani. Felesleges összevásárolni egy valagnyi hőst, sokan ezt csinálják, aztán egyikkel sem tanulnak meg normálisan játszani. Szerintem jobb ha kevesebb hőst tudsz használni, de azokat biztosan:) Rúnákat meg nem érdemes venni, egészen addig, míg nem tudod a legerősebbeket megvenni, legalábbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10626) marked one94


marked one94
őstag

Xin Zhao jungle mennyire jó? Tegnap úgy döntöttem elkezdek junglezni, amumu-val már próbáltam azzal valahogy nem sikerült (lehet többet kéne gyakorolni) Malphite-ot még nem próbáltam de vele is láttam már szépet alkotni. Skarnert kipróbáltam mikor ingyenes volt de annyira nem tetszett. Még Shaco amin gondolkozok csak ahhoz még nincs elég ip-m. Valaki tudna egy kis segítséget adni? :B

You'll Never Walk Alone

(#10627) Kanczy válasza marked one94 (#10626) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Xin nem jó a jelenlegi jungleben, de az újban szerintem rohadt erős lesz :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10628) smisa válasza marked one94 (#10626) üzenetére


smisa
őstag

Hát nekem megvan Xin de csak pár napja nekem a jungle-ra kevés volt de én kezdő vagyok :B

(#10629) Silencer83


Silencer83
addikt

Malphite qrva jo, egyszeru vele es hatasos

(#10630) marked one94 válasza Kanczy (#10627) üzenetére


marked one94
őstag

okés akkor addig várok csak már junglet is kéne gyakorolnom kéne, mid unalmas már ahri-val :)

You'll Never Walk Alone

(#10631) Solad válasza marked one94 (#10630) üzenetére


Solad
őstag

Akkor midezz AD yi-vel :D
De ott van midre 450-es hősnek annie és ryze, el lehet velük szórakozni. sőőőt

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10632) nagyzoliph válasza marked one94 (#10630) üzenetére


nagyzoliph
csendes tag

nyugodtam mehetsz jungle-be xin-el most is, teljesen használható. Nem 2000 elo-n játszol, és legalább gyakorlod a jungle-t....

(#10633) haromegesz14 válasza LLaci89 (#10614) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Linkeld már be nekem légy oly szíves azt a 2k feletti playert, akinek több bukása van mint győzelme és még mindig 2k felett van :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10634) trassher


trassher
addikt

Zed-ről kinek mi a véleménye? Ahogy olvasgatom más oldalakon elég megosztottak a vélemények.
Szerintem elég erős lett csak kicsit papír szaga van.
Nálam cipő 3 poti a kezdő majd jöhet 2 dorans blade. Ezután enemy-től függ hogy mercury's treads vagy ionian. Utána wriggler's lantern mert jól jön neki az armor, alap life steal és a creepelés is gyorsabb vele. Ezek után bloodthirster vagy ghost blade. Ezután csapat összeállítástól függően infinity vagy atma/mom. Nem rankeden játszok, nekem ezzel a builddel jött be.
Stílusa kicsit körülményes de ha az ember megtanulja pozícionálni a shadow-t akkor már elég hatékony. Ultiját gyengének neveznék, 50-40 hp fölött értelmetlen elnyomni mert ha az ember nem akar meatshield lenni akkor nincs olyan hatalmas dmg amit 3 másodperc alatt belehetne vinni vele mielőtt a mark felrobban.

Redmi Note 7

(#10635) kenwood válasza haromegesz14 (#10633) üzenetére


kenwood
veterán

nekem 1500-as is eleg lenne. :D

az a baj az eloval,h kell hozza egy szakkozep elsos matek es az a kepesseg,h magadat is egyetlen jelentektelen tenyezonek tudd tekinteni a kepletben.
nemtom,melyik okoz nagyobb problemat az embereknek,de orias kaosz van a fejekben elo-ugyileg.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10636) marked one94 válasza Solad (#10631) üzenetére


marked one94
őstag

neeem kösz :D Lux-al szoktam még mid-ezni de őt is meguntam :P

nagyzoliph: Ha meglesz rá az IP kifogom próbálni :)

You'll Never Walk Alone

(#10637) kexksz válasza Kanczy (#10627) üzenetére


kexksz
addikt

Xin teljesen jó a mostani jungleben is, olyan gankjei vannak kb. bármi lane-re, hogy instant meghal mindenki.

(#10638) ClydeBeka2 válasza kenwood (#10635) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Oktass minket mester :R

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10639) kexksz válasza haromegesz14 (#10633) üzenetére


kexksz
addikt

Ha jól emlékszem ocelotenak kb ugyanannyi volt és 2.2 felett volt.

(#10640) LLaci89 válasza kenwood (#10635) üzenetére


LLaci89
tag

Bocs, de nem jegyeztem meg ki volt már az, már régebben volt mikor láttam, de nagyon sok olyat találsz akinek kb fele-fele a győzelem és a vereség. És közel se 800 elon vannak :).

1,267 SK ocelote 1,400 1,398 2177

season 2-ben csak 2 győzelemmel volt többje mint veresége, és ezzel 2177 elo.
Szóval áruld el nekem kinél is van káosz? és kinek kell kis szakközepes matek? :)

[ Szerkesztve ]

(#10641) sasa311 válasza LLaci89 (#10640) üzenetére


sasa311
veterán

Ezen én is sokat töprengtem, hogy a 3,14csába lehet.

Végül arra jutottam, hogy lenn van (legyen példa) SK OCELOTE 1500 ELO-n ELO reset után vagy mert eltrollkodta, direkt lement, stb...

Ezután megkéri egy 2200 ELOs spanját, hogy duózzák fel 2 délután 2K fölé. Ilyenkor az 1500 + 2200 ELO miatt kb. 1800-1900-as ellenfeleket kapnak. Ilyenkor a haverja a winért kap +2 ELO-t, OCE meg kap +50-et, mert a rendszer azt hiszi, hogy valami félelmetes teljesítményt mutatott, hogy 1500 ELOHELL játékosként begyalulta az átlag 1900-as ellenfél csapatot.

Később mikor pedig felérnek 2K fölé akkor ottmaradni már relatíve könnyű, mert 1 win - 1 loose és meg sem moccan se fel se le...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10642) ChromeX válasza sasa311 (#10641) üzenetére


ChromeX
addikt

Szerintem pont emiatt a rendszer nem ad sok elo-t ha magas elo-s társad van. nem fogsz 50eket kapni sose. talan max 20at. de ha valaki látott ilyet akkor sorry ezt csak én gondolom, nemtudom te feltételezed e vagy tudod.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10643) Solad válasza ChromeX (#10642) üzenetére


Solad
őstag

Ehhez tudni kellene hogy milyen változókat használ a rendszer a pontszámításhoz, de az bizonyos hogy többet kap magasabb átlagú enemy ellen szóval igaza van sasanak

Llaci89: ha duozol, magasabb pontszámú társakat kaptok, mint a ti átlagotok, így nem szerencse kérdése

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10644) LLaci89 válasza sasa311 (#10641) üzenetére


LLaci89
tag

Meg hát valamennyire szerencse kérdése is h az ellenfél erősebb-e, ha valaki nagyon sokszor kicsit többet kap ha győz, mint veszít ha kikap, akkor pont ez jön elő. És neki azért elég sok meccse volt már hozzá.

(#10645) sasa311 válasza LLaci89 (#10644) üzenetére


sasa311
veterán

Inkább az a szerencse kérdése, hogy mikor kapsz egy last pick ME MID OR FEED trollt aki utána 0/30-ba végez és csak trollkodik, illetve mikor kapsz egy "sorry have to dinner" trollt aki teamfight közepén anyuci hívására leszalad vacsorázni. Illetve az örök kedvenc, aki 20 mp-ként DC-zik 3 percre.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10646) zedok válasza sasa311 (#10645) üzenetére


zedok
senior tag

:DD

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#10647) LLaci89 válasza sasa311 (#10645) üzenetére


LLaci89
tag

De mikor az ellenfélnél van ilyen, akkor mindenki örül. :C

(#10648) ChromeX válasza Solad (#10643) üzenetére


ChromeX
addikt

Én azt tudom h season zárás elött játszottam valakivel akinek 350+ al volt kevesebb eloja nem emlékszem pontosan és 1-el vagy 2-vel kapott többet mint én. win-nél

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10649) mandin


mandin
senior tag

Nektek is offline EUW?

(#10650) aNorganiK_ válasza sasa311 (#10645) üzenetére


aNorganiK_
tag

Na igen.. S3-ban folyamat ez van.. komolyan mondom eddig 100x rosszabb mint S2-be.
Champ selectnél folyamatosan megy a trollkodás,sírás-rívás stb. S2-be sztem ennyi lejácott meccs alatt nem léptem ki negyed ennyit champ selectnél mint most,mert egyszerűen muszáj... és még én "szívok" kapom a 30 perceket a sok nyomorult miatt....

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.