Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) reflxx válasza kexksz (#9386) üzenetére


reflxx
aktív tag

Különben ezt a képet te csináltad???

Talán itt van minden összeszedve a legjobban ha valaki még összekenne zavarodva :D
[link]
(a legdurvább : The event used over 5% of the US bandwidth (said Deman).)
bocs lejárt az 5min..

szerk : ezt még igy hozzá :D:D
Eye of the tiger ft. clgeu

[ Szerkesztve ]

(#9402) ko9 válasza reflxx (#9400) üzenetére


ko9
addikt

Én nézem tovább, csak hatalmasat fog esni a hitelessége az egésznek...
Ha másnem, rakjanak bele egy 3perces delayt, lehet nem lesz akkora show, mert nem látjuk a reakciókat, de Oceloteék úgyis kiestek ;]
M5nek meg mindegy, ők ha nyernek is, nyugodtan felállnak rezzenéstelen arccal, összeszedik az egeret, átveszik a nyereményt, és útközbe az egészet elköltik vodkára.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9403) kexksz


kexksz
addikt

Reginald meg úgy játszott, hogy a fülese félig nem volt fennt, így hallhatta a kommentátorokat...

Ez kezd nagyon, nagyon szánalmassá válni...

(#9404) reflxx válasza kexksz (#9403) üzenetére


reflxx
aktív tag

szerintem sokkal jobb lenne ha úgy lenne mint talán ázsiai kvalifikáción (vagy már nem tudom hol.. [ahol azubu - clg 3-2 lett 0-2ről]) egy szobában vannak 5en + egy ellenőr csak magukat hallják / látják és akkor nincs esélyük csalni..

(#9405) sasa311 válasza reflxx (#9404) üzenetére


sasa311
veterán

Én ezért nem értem az eleje óta, hogy méirt nem egy teljesen zárt hangszigetelt dobozban vannak, aminek üveg az eleje, hogy a drukkrek lássák őket oszt' annyi.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9406) reflxx válasza sasa311 (#9405) üzenetére


reflxx
aktív tag

arra gondolok énis :D:D:D:

(#9407) m4rk_


m4rk_
aktív tag

TSM Dyrus [link]

Szerk.: Bocs most látom, hogy csak a bíró miatt volt. :N

[ Szerkesztve ]

(#9408) ko9 válasza m4rk_ (#9407) üzenetére


ko9
addikt

Igazából mikor ezt észrevették, ők szóltak a bíróknak, hogy Haver ez így nem jó. Lehet ez pont az a jelenet. Ha megnézed (nem tudom ki ül a szélén, tán) Regi is ott beszélget.
Mellesleg a játékszabályzet kimondja, hogy meccs közben csak a monitorra nézhetnek, és a headsetnek teljesen eltakarva a fülüket kell lenni, stb - pontos szöveget nem ismerem. Viszont ez alapján már ha csak oldalra néznek, szabálysértést követnek el.

Viszont annyiba jó, hogy a többi meccs egy másik helyen lesz lebonyolítva, ahol van secured internet kapcsolat, és ott lehet építenek 2 kis szobát is nekik.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9409) ko9


ko9
addikt

Amúgy az egész helyzetet nem értem. Odavittek volna egy teljesen lokális szervert, ami a helyi hálón megy - teljesen leválasztva kintről, mivel nyilvánvaló, hogy maga a játékszerver nem ott volt, ahol a rendezvény, mivel az internetszolgáltatás szünt meg. Lett volna egy duplaháló - a belsőn lett volna egy spectator, ami szintén egy szerver, csatlakozik mindkettőre, egyiken rámegy a hely szerverre és nézi, amit egy broadcast programmal továbbküld az eredetileg broadcastolásra szánt gépeknek (mert hogy az a 20+ stream nem egy gépen ment, az tuti :) ).
Plusz két gép, és egy pár nap meló előtte (mert azért nem hiszem, hogy csak egy installer.exe a LoLSzerver telepítés), és ki lehetett volna küszöbölni az egyik problémát.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9410) n a x v i L válasza ko9 (#9409) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nyilván ha ilyen egyszerű volna, akkora igy oldották volna meg.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9411) mandin válasza ko9 (#9409) üzenetére


mandin
senior tag

Lehet, hogy csak így, hogy ez megtörtén, most ennyire egyértelmű. Szerintem nem is gondoltak erre.

(#9412) Solad


Solad
őstag

Firstpick instalock Malphite. Kijelenti hogy jön botra. Majd amikor harmadjára kérem meg hogy ugyan ne autoattackolja már a minionokat, beír hogy "then play alone retard" és elmegy kolbászolni. ÓÓJEEE :D:D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#9413) ko9 válasza n a x v i L (#9410) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem egyszerűen nagyon bíztak magukban, hogy ilyen úgy se történhet meg. Rendszergazdaként belénknevelték, hogy mindig számítsunk a legrosszabbra...

Reginald mégse vonul vissza. Többek közt arról is beszél, hogy szerinte nem csaltak, csak "különösen" játszottak - csak a AF-ről beszél, a többi nem érdekli, és ő azt mondja ha csaltak, ha nem, az AF megérdemelte a győzelmet.

Viszont ezek szerint mégse lesz TSM NyJacky.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9414) ko9 válasza ko9 (#9413) üzenetére


ko9
addikt

RedBeard (eSports szervező) válaszolt a felmerülő esetleges csalások kérdésére.
TSM vs Azubu meccsen ők nem láttak semmi olyat, ami szabálytalan lett volna. Ahhoz, hogy a játékosok lássák a kivetített minimapot, több mint 90fokban kell hátranézniük, és ez - szerintük - senkinél nem történt meg. Viszont ez alapján nem kellett annyira erölködni :)
WE vs CLG meccsen megerősítették, hogy egy játékos nem nézett előre, de ő pont nem a minimapra nézett.

A meccsek közbeni porblémák 2 internetkapcsolati hibára és egy áramkimaradásra vezethető vissza. A tegnapi napot arra szentelték, hogy kivizsgálják pontosan mi miért történt, és a jövőben elejét vegyék az ilyennek.

Az event folytatására szerdát célozták be, de ez még nem pontosan kikötött dátum.

A lényeg, hogy megköszönjék a játékosok türelmét, Október 14.-én, Vasárnap éjféltől (PST) 24 órán keresztül dupla IP-t fog kapni mindenki :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9415) BoneDragon válasza ko9 (#9414) üzenetére


BoneDragon
veterán

És a lényeget a végére írod, pofám leszakad! IP jeee :D :C

[ Szerkesztve ]

(#9416) kexksz válasza ko9 (#9414) üzenetére


kexksz
addikt

Adnának inkább RP-t :(

(#9417) scream válasza kexksz (#9416) üzenetére


scream
veterán

Biztos hozzájuk is elért a gazdasági válság és nincs készleten free RP ... :(

(#9418) ClydeBeka2 válasza ko9 (#9414) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Európai időben ez mit jelent? :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9419) szilva01 válasza ClydeBeka2 (#9418) üzenetére


szilva01
őstag

Reggel 8 ha jol tudom.

(#9420) ko9 válasza szilva01 (#9419) üzenetére


ko9
addikt

Jól tudod, 8 órával vagyunk előrébb.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9421) ClydeBeka2 válasza szilva01 (#9419) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Köszi. A Rengar-Khazix passzivról tud valaki valamit? Tegnap haverom megölte lvl16on Rengart, amikor még Rengar nem volt lvl16, de ő igen és akkor is amikor már mindketten, de semmi nem történt :F

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9422) szilva01 válasza ClydeBeka2 (#9421) üzenetére


szilva01
őstag

Nem értem a kérdésed! Mi kellett volna, hogy történjen?

(#9423) mandin válasza ko9 (#9414) üzenetére


mandin
senior tag

Akkor mindenképp szóljatok előtte el ne felejtsük :D

(#9424) ClydeBeka2 válasza szilva01 (#9422) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Lényegében ez akkor jelenik meg, amikor Kha'Zix eléri a 16-os szintet, és Rengar megszerzi a csontfog nyakláncát. Ilyenkor mind ketten megkapják a "The Hunt is On!" buffot, ezzel bátorítva őket egymás megölésére. Ha Rengar vadássza le elsőre Kha'Zix-ot akkor a nyaklánca Kha'Zix fejére változik át, ez az item úgy működik mint egy fullos nyaklánc azzal a különbséggel hogy Rengar ezek után nem veszít több stacket amikor meghal. Ellenben ha Kha"Zix-nak sikerül legyőznie Rengart, megkapja a negyedik evolúciós pontot (normális esetben csak három pontot lehet szerezni). Akárhogy is, mind két esetben érvényesek az assistok. Még egy érdekesség hogy Rengar kapott két új szöveget is. Az egyik az "I found you beast!" a másik pedig az "I see you wretched creature!". A két szöveg egyikét akkor süti el, amikor Kha'Zix eltolja az ultiját miközben Rengar "Thrill of the Hunt"-ja aktív.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9425) ko9 válasza szilva01 (#9422) üzenetére


ko9
addikt

Elvileg kap egy + Evolve pontot. Én egyik forrásból úgy tudom, hogy ha pentázik, akkor + Evolve, a másikból meg ha megöl egy Rengart. Nem tudom melyik a valós.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9426) sasa311 válasza ko9 (#9425) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem egyik sem. Az ilyen dolgokat RIOT mindig mókázásból teszi be (pl. graves füstbombája Nocra, URF skines WW a haloweeni pályán, stb...) Viszont ezek mind előnyhöz juttatnák a játékost ingame, ami nem fair.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9427) BoneDragon válasza sasa311 (#9426) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem meg de. Olvass utána...

(#9428) ko9 válasza sasa311 (#9426) üzenetére


ko9
addikt

Mikor kijött volt ebből tényleg értetlenkedés, mert az eddigi rejtett passzívok tényleg minimálisak voltak (Leona passzívja a szemüveges championokra -1 dmg pl.), ez meg tényleg előnyhöz juttatja... Mondjuk már a Zyra vs Yorick párhuzam is elég gáz volt szerintem, hál' Istennek nem sok Zyrát látok Yorick ellen laneelni :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9429) ClydeBeka2 válasza ko9 (#9428) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Erről még nem hallottam, mi történik ott?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9430) ko9 válasza sasa311 (#9426) üzenetére


ko9
addikt

Szvsz ez a videó mindent elmond.

ClydeBeka2
Yorick szellemei elvileg csak Zyra virágjait támadják, ha van lennt. (Plants vs Zombies)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9431) szilva01


szilva01
őstag

Ezekről nem tudtam, de így elsőre elég imbának tűnik minda kettő...

(#9432) sasa311 válasza ko9 (#9430) üzenetére


sasa311
veterán

az lol

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9433) m4rk_ válasza ko9 (#9430) üzenetére


m4rk_
aktív tag

(#9434) ko9 válasza m4rk_ (#9433) üzenetére


ko9
addikt

Igen, ezt én us néztem, itt nincs benne. Viszont a Sionost még nem láttam. Wikian a kommentek közt viszont mindkettő meg van erősítve.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9435) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Első season-be ha jól emlékszem egy bizonyos rating elérésért cserébe kaptál talán egy Jarvan skint. Most is van valami hasonló? Mekkora ratinget kell elérni?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9436) m4rk_ válasza haromegesz14 (#9435) üzenetére


m4rk_
aktív tag

(#9437) mandin válasza m4rk_ (#9436) üzenetére


mandin
senior tag

Diamond will get a summoner icon relevant to their rank.

Ez most mit jelent pontosan? Választható ikon és ennyi?

[ Szerkesztve ]

(#9438) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Amumu/Jax/Kog'maw/Tryndamere/Twitch/Pantheon/Nunu/Fiddlesticks/Lux/Soraka

Új free rota.

[ Szerkesztve ]

(#9439) haromegesz14 válasza m4rk_ (#9436) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9440) m4rk_ válasza mandin (#9437) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Szerintem az csak annyi lesz mint tavaly, hogy a summoner icon köré lesz egy gyémánt keret.

(#9441) sasa311


sasa311
veterán

Egy tornyot sem vesztettünk. Vicces fiú :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9442) Iron Funeral válasza m4rk_ (#9438) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Eljött újra az idő, hogy megmutassam milyen jó vagyok Lux-al :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9443) ko9


ko9
addikt

Fejlemények: Szerdán (10.én) délután 5 órától (PST) (magyar idő szerint hajnal 1től :((( ) tartják meg az elmaradt meccseket. A helyszín marad a Galen Center, viszont a játékosok egy hátsó részen lesznek elhelyezve, külön csapatonként elzárva a közönségtől is, és a kivetítőn nem az élő esemény fog zajlani (ergo lesz delay).

Stream szempontjából ez semmit nem jelent, ugyanúgy megmarad a HD, esetleg a nyelveket vizsgálják felül, aminek nem volt nagy nézettsége, azt kiveszik (magyar úgyse volt -szerencsére -, ezért nem érint minket).

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9444) mandin válasza ko9 (#9443) üzenetére


mandin
senior tag

Akkor csak elismerték, hogy hibáztak :)

(#9445) kexksz válasza ko9 (#9443) üzenetére


kexksz
addikt

Pff... Nem lett volna elég berakni őket egy külön szobába? Minek a delay?

(#9446) Noddy válasza kexksz (#9445) üzenetére


Noddy
senior tag

Jah... így éppen az élő részvételt ölik meg, semmi értelme ott lenni és "élőben szurkolni", majd mindenki megnézi a streamet... pfff....

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#9447) ko9 válasza kexksz (#9445) üzenetére


ko9
addikt

Mivel a közönség se fogja őket látni (előzetes infók szerint), ezért a reakcióik is "késleltetve" lesznek mutatva.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9448) ChromeX válasza ko9 (#9443) üzenetére


ChromeX
addikt

Ez a délután öt jó nagy marhaság, azt a rengeteg europait aki nézné a stream gyakorlatilag leszarták vele. meg nem értem nem lett volna egyszerűbb egy tetőt rakni a fejük főlé, hogy ne lássák a kivetítőt, de ok ők tudják én igy ugyse nézem ezér nem maradok fenn éjjel..

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9449) BoneDragon válasza ko9 (#9425) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pentás nem igaz, tesztelve. :P

(#9450) mandin


mandin
senior tag

Jungle Evelynn-t milyen build-el használjátok?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.