Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) ChromeX


ChromeX
addikt

Na jo ugylátszik már nemfogok PBE-zni. Megprobáltam ujrarakni de most ahogy rányomok a launcherre elkezd villogni a lol felirat és nem indul el. nézegettem megoldásokat de egyik se működött. szerintem valami file hiányzik neki de ez csak egy tip. Mondjuk nem számit annyira.

rads unspecified error occurred. please check the logs for more information - ez az üzenet

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10502) Pedro78 válasza ChromeX (#10501) üzenetére


Pedro78
senior tag

Rads kernel error? Net kihuz visszadug es menni fog, amugy portforwardolni kellene neki. Nalam is ez van, mondjuk nem pbe-nel hanem amikor az alap gamat inditom. A patch errornal meg siman inidtsd ujra a klienst, nalam azzal megoldodik altalaban.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#10503) lez92 válasza Pedro78 (#10502) üzenetére


lez92
csendes tag

http://kepfeltoltes.hu/121116/datriot_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mit rontottam el?:O

(#10504) ChromeX válasza Pedro78 (#10502) üzenetére


ChromeX
addikt

Próbáltama netet elindiottam kihuztam, leállít, net visszadug, ujraindit de nem működött. ja a patch errort az megoldotta de az már rég nemvolt probléma sajnos :)

port forwardingot lehet kiprobálom

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10505) Frozzy válasza Pedro78 (#10502) üzenetére


Frozzy
őstag

ha ilyen hibád van akkor ez lehet a megoldás: Configure network DNS. 1.: 8.8.8.8 2.: 8.8.4.4

ez nagyon sok problémát meg oldhat, lehet neked is ez kéne.. :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#10506) ko9 válasza lez92 (#10503) üzenetére


ko9
addikt

Alistar tele? Veigar Clarity? Ellenfélnek legalább normális teamje volt, buildok is nagyjából (bár Leonát nem tudom mit akart)
Szerintem ott rontottad el, hogy 1200 alá kerültél ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10507) ChromeX válasza Frozzy (#10505) üzenetére


ChromeX
addikt

Ez az amit nem akartam átállítani de végül átállitottam :) és most jó amugy ez mit csinált pontosan?

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10508) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

East serón vki szokott ranked teamezni? ezt a soloq-t meguntam elég volt...

summoner name: aNorganiK vegyél fel a többit megbesz privibe...

--- too weird to live too rare to die ---

(#10509) ChromeX válasza aNorganiK_ (#10508) üzenetére


ChromeX
addikt

A rivent és a luxot is rosszul buildelted, amit látok a match historydba. Luxon ne lich bane legyen az elso nagy item. Két dorans után mehet egy rabadon, nyugodtan. A Riven build- cipo-2x doran- vampic spect-BT-GA-utána mehet a forzen malet, stb. Szerintem jobban jarsz.

ja meg a farmod elég borszasztó legtöbb esetben. gyakorold a last hitet

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10510) ko9 válasza ChromeX (#10509) üzenetére


ko9
addikt

Elkezdted már a helyosztó meccseket? Ritkán látlak fenn.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10511) TheJoeker


TheJoeker
tag

Hello!

Srácok akinek esetleg akad ismerőse, vagy akár ő maga aki csinálna új accountot, és nincs éppen kinél referraljon, az regelhetné az accot erről a [link]-ről. Kellene az a 10 referral.... :D

Köszi szépen előre is.

(#10512) ChromeX válasza ko9 (#10510) üzenetére


ChromeX
addikt

El, 3-2 a1417 rating. Az elso kettőt elvesztettem azóta nyerek. Csak nem hagynak a jobb pozicioimon jatszani, mid jungel, de az utolsó kettőbe szerencsém volt, a let me mid típussal nem voltak rosszak

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10513) ko9 válasza ChromeX (#10512) üzenetére


ko9
addikt

Pont mondani akartam, hogy végigduozhatnánk, de akkor mindegy, majd keresek mást. Amíg nem lesznek kint az S3 módosítások, szerintem hanyagolom, kivéve ha nem találok társat.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10514) Kanczy válasza ko9 (#10513) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

East v. west? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10515) ko9 válasza Kanczy (#10514) üzenetére


ko9
addikt

East sajna... Majd ha nyerek a lottón átmegyek Westre :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10516) Kanczy válasza ko9 (#10515) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Csak azért kérdem, mert én is... ha gondolod, játszhatunk együtt. Relatíve ritkán carryzek, de nem afkolok, feedelek, és az átlagnál sokkal, de SOKKAL jobb vagyok :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10517) LLaci89 válasza ko9 (#10515) üzenetére


LLaci89
tag

Miért gondolja mindenki, hogy west jobb? Nyugaton is ugyanúgy élnek hülyék akik pont lol-ozni akarnak :D

Például nézz meg néhány profit, akik ugyanúgy anyáznak chatbe hogyha valami rosszat csinál a másik, mint az alacsony elosok.

[ Szerkesztve ]

(#10518) ChromeX válasza ko9 (#10513) üzenetére


ChromeX
addikt

na 3-3 siman jatszahtunk együtt is :) arra számitottam hogy 8-2be lehozom ezeket a gameket és megyek 1600ra :DDD de ez mar nem fog menni. ha téged nem zvar h last pick vagy felőlem, v emtom mennyin vagy most

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10519) szepi79 válasza lez92 (#10503) üzenetére


szepi79
őstag

ott rontottad el, hogy pitbullt hallgatsz. :DDD

ennyiből persze nagyon kevés megítélni, de azok alapján, hogy 0 assistod van, én arra tipelnék, hogy keveset voltál a csapat közelében.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10520) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Tökéletes, a befejező, tizedik placement meccsnek. [link] :C

(#10521) ko9 válasza ChromeX (#10518) üzenetére


ko9
addikt

0-n, nem voltam még ebben a szezonban - amíg nem lesz jó a laptopom kijelzője, addig nem nagyon tudok menni...

Kanczy
Egy pár normált mehetünk, ha jól megy együtt tőlem élesben is :) Felveszlek miest lesz lehetőségem rá.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10522) Pedro78 válasza m4rk_ (#10520) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nekem meg pont a 10. lett buko, ugyanilyen arannyal allok en is. Bukoert -33 elo...kiraly, firstpick ashe, mert ashe mindenkit counterel...gz, midre megy karthussal mert o a kiraly, kapja pofajaba ahrit, midesunk is esik-kel, botlanen enemy vanye 6-0...vege is volt.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#10523) Drakuf


Drakuf
tag

Ennyi:
"Hi there,
I'm emailing you because you're on the top summoners for LolKing for season 2 for Soraka--by no means a small feat! We're wondering if you'd have any interest in sharing your expertise with our community. We're launching a guide section and we're trying to get a solid guide up for every champion for season 3 when the masteries, items, and more are completely revamped. If you have any interest in checking out our guide section, just reply to this email and let me know :) We can give you beta access and talk to you about writing a guide for us.

Thanks,
Ashelia
Community Director at LolKing"

(#10524) Solad válasza ko9 (#10515) üzenetére


Solad
őstag

Miért kell hozzá lottó? Westről mentél át, vagy split után regeltél?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10525) sasa311 válasza Drakuf (#10523) üzenetére


sasa311
veterán

GZ, atom! :R

ps.
Ki a f@som játszik még sorakával? ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10526) Drakuf válasza sasa311 (#10525) üzenetére


Drakuf
tag

S2 volt és support role-t játszottam pár hónapig. :)

(#10527) ko9 válasza Solad (#10524) üzenetére


ko9
addikt

Split előtt NA-n voltam, haverok hivasara jöttem EUNE szerdán, nem sokat tudtam akkor a diffröl...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10528) kexksz válasza Drakuf (#10526) üzenetére


kexksz
addikt

Elfogadtad végül az "ajnánlatnlotk"? AMgyó nem rosz. :D

(#10529) reflxx


reflxx
aktív tag

Hali! Megtaláltam új jungle champ-emet shaco személyében :D viszont mivel láttam már több féle működő variát és fingom sincs melyik lehet a "legjobb" titeket kérdezlek hogy melyik a épkézláb shaco build?:D

(#10530) m4rk_ válasza reflxx (#10529) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Élvezd amíg lehet, ha jól értesültem, az új jungle változtatások után, elég gyenge lesz Shaco.

(#10531) n a x v i L válasza reflxx (#10529) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

:D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#10532) ClydeBeka2 válasza reflxx (#10529) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ajánlom figyelmedbe: [link]

Én nem shacozok, de nagyon jó streamernek tartom a srácot.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10533) zedok


zedok
senior tag

Hali, nemrég kezdtem el játszani, még abszolút ismerkedem vele. Csoptársak nyomására töltöttem le, nem rossz, ha van időd :DD

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#10534) Frozzy válasza zedok (#10533) üzenetére


Frozzy
őstag

ha van 40perced alap egy 5v5 :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#10535) zedok válasza Frozzy (#10534) üzenetére


zedok
senior tag

Most nyomtam egy meccset le, valahogy jobban tetszik az 5v5 :D Vladimir eléggé szimpatikus, bár még a legelején Ashe illetve Ryze akik jók, legalábbis mint kezdőként. (occó) :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#10536) ChromeX válasza m4rk_ (#10530) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem pont nem, mer a shaco egy targetre tud nagyobbat dmgelni és az új jungelbe a craft mindig a nagy monsterbe lesz ergo azok akiknek nincs olyan aoe dmgük nem szenvednek hátrányt a clear time-ban.

vége a placement mecseimnek. 6-4 lett. nem a legjobb de nem is olyan rossz, visszakerültem kb olyan elora ahol reset előtt voltam. 1445.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10537) ko9 válasza ChromeX (#10536) üzenetére


ko9
addikt

Akkor majd engem is felcarryzhetsz oda ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10538) Pedro78 válasza ChromeX (#10536) üzenetére


Pedro78
senior tag

Baszki nekem is 6-4 lett, 6-3-ban alltam utolso meccs elott erre jott egy firstpick ashe, (ashe mert az mindent counterel omfg) de gondolom engem azert rakott 1280-ra mert olyan elo koruliekkel jatszottam...mondjuk utolso placement meccsen -33-at estem egybol :s

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#10539) ChromeX válasza ko9 (#10537) üzenetére


ChromeX
addikt

most ez miii? a 11. gameben kikaptam és levett 44 elo-t :o nem csak az első 10-nél van elo boost?

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10540) ClydeBeka2 válasza ko9 (#10537) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Velem már nem is játszol soha :( :DD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10541) n a x v i L válasza ChromeX (#10539) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem. 10 game-ig vagy unranked.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#10542) ClydeBeka2 válasza n a x v i L (#10541) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

:Y Akkor meddig?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#10543) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#10542) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Egy ido utan vissza all a szokasos 12-13 elora, de ehhez kell par tucat game. Konkretan reflex-szet tudom felhozni peldakent, mert amikor duozni kezdtunk - s2ben - akkor meccsenkent meg 40-50 elo korul kapott, de s2 vegere, 40-50 /egy ideig 16-17 korul kapott, illetve vesztett elot/ game utan neki is fixalodott ez a dolog. Remelem ertheto voltam. Elnezest az ekezetekert, de nem volt lehetosegem atallitani a billenytuzetet magyarra /nem otthon vagyok/.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#10544) sagem


sagem
addikt

Szokásos RANDOM az egész, ki mit kap az elején..arról nem is beszélve, hogy ha nyerek kapok 30at ha vesztek levon 40et..aha..

most is nálunk a legmagasabb elo, elmegy midre és csinál 1/9et..ráadásul premadeban volt a jungeressel, és együttes erővel szidták a topot (de hogy miért..)..1/9 és magyaráz, nooboz, flamel..omg.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10545) smisa


smisa
őstag

Na megvettem Xin Zhao-t mivel elég brutálnak láttam :B hát mit mondjak első mecs után meglepően jó persze Bot-k ellen de már az alap champ is elég durva nem úgy imnt Yi aki az elején csak van. Próbáltam még Twitch-t de valahogy mindig csak asssitom volt max 2-3 kill illetve mire elég dmg vitt volan be addigra vége lett a partynak :DDD remélem jó lesz Xin akienk esetleg van várom a segítséget :R

(#10546) marked one94 válasza smisa (#10545) üzenetére


marked one94
őstag

Nincs még 1 champ amit annyira utálnák mint xin :D ja de Jax :D

You'll Never Walk Alone

(#10547) kenwood válasza marked one94 (#10546) üzenetére


kenwood
veterán

nék

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10548) smisa válasza marked one94 (#10546) üzenetére


smisa
őstag

és ez jó értelmben vagy rossz ? miért utálod?

(#10549) marked one94 válasza smisa (#10548) üzenetére


marked one94
őstag

jó értelembe :) nem tudok mit csinálni vele, mindig elver. Ritkán találkozunk béna xin-el

kenwood: upsz :B

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#10550) smisa


smisa
őstag

Hát srácok most volt egy srác velünk JAX-l 39 killből 30at Ő csinált szinte már azt mondanám hacker ha lenne ilyen a LoLban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.