Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) ko9 válasza ChromeX (#9647) üzenetére


ko9
addikt

Készülődnek a Season 3-ra, gondolom tesztelik belsőleg a változásokat, számolják a változókat stb... Nagy durranásra készülnek, én érzem :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9652) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Haha froggen és voyboy egymás ellen játszanak miden és voy bepickelt egy lee-t. Jól elkeni froggen száját. :D

(#9653) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Nah ezt döntse meg valaki, 9 defeat sorozatban és még játszani fogok. A vicc benne, hogy egyszer SEM feedeltem, volt amikor nem játszottam jól, de a lanem nem volt +2 killben soha! Ilyen 12-9-12 meg 10-5-8as statokkal kaptam ki. Megyek a 10.ért :) 600 elo jövök és akkor majd streamelhetek én is ;>

Utolsó gamem Jayce vs Teemo top. Megölni nem tudtuk egymást, mondom lee-nek jöjjön gankelni mert 500 hp-n volt teemo. Befut simán lanere a bokorból csak úgy. ELső gombát leüti lemegy a hp-m 500-ra, mégegy gomba 250, Elfutok és még1 gomba, meghaltam úgy, hogy Lee jött gankelni és a teemo ott sem volt. Szerintem best gank ever!

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9654) ChromeX válasza ClydeBeka2 (#9653) üzenetére


ChromeX
addikt

azér 600 elora elég nehéz lemenni, amugy a 12-9-12 nem egy tul jó stat, meg sztem ne topot játszál azon az elon ha jo vagy ad carryvel siman lelehet hozni.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9655) ChromeX


ChromeX
addikt

LooL hat ez mind nagyon kiraly :Y

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9656) ko9 válasza ChromeX (#9655) üzenetére


ko9
addikt

Csak visszahozzák a Spider Queent, előre várom :)

Az a Maokai eléggé bejövős, megint vennem kell RP-t :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9657) ChromeX válasza ko9 (#9656) üzenetére


ChromeX
addikt

arra én is gondoltam :D amugy arra még kiváncsi vagyok hogy a shadow isles az vajon egy halowenes map skin lessz e idén? az még állatul nézne ki az a fekete kékes zöld téma, már meg is vagyok ijedve :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9658) ko9 válasza ChromeX (#9657) üzenetére


ko9
addikt

Mondjuk ez a wardos valami nekem nem tiszta. Meg lehet venni Storeban IP/RP-ért, és akkor ha veszel wardot, majd lerakod az máshogy fog kinézni? Érdekes, az biztos...

Szerintem a map csak egy skin lesz, de ne legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9659) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Igyekeznek a srácok, jól hangzik! Bár én tuti nem fogok ilyeneket venni, majd pbe-n elökörködök velük. :)

(#9660) ClydeBeka2 válasza ChromeX (#9654) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Már amikor lehet választani. Persze, de 24-5x-es kill aránynál azért rossznak se mondanám.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9661) ko9 válasza ClydeBeka2 (#9660) üzenetére


ko9
addikt

Én tegnap tök jól elvoltam egy gameben, boton 6-0-1 Ezreallal, mondom fasza, jó game lesz. Nyomtam egy Tabot, enemy Riven 7/1/1, enemy Swain 8/0/4 "i mid kassadin" ellen...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9662) sasa311 válasza ko9 (#9661) üzenetére


sasa311
veterán

Ezt sosem értettem. Oké, hogy boton vagy, de te meccs közben nem vagy tisztába vele, hogy ki kit öl meg?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9663) ko9 válasza sasa311 (#9662) üzenetére


ko9
addikt

Fene nézi, elég a farmolásra figyelni. Hallom én sorba, hogy Enemy/Ally has been slain, de számoljam is? :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9664) sasa311 válasza ko9 (#9663) üzenetére


sasa311
veterán

Sőt, ne csak számold, reagálj is rá....

Jobb elbukni 20CS-t bot lanen, mint hagyni, hogy 0-8 legyen a midetek, mert akkor 100%-ra könyvelt a bukó...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9665) ko9 válasza sasa311 (#9664) üzenetére


ko9
addikt

Ha felmegyek midre segíteni, akkor általában az van, hogy őrülten pingel a mi midesünk, hogy húzzak onnan, ne lopjam a creepjeit... Elmegyek, jön a mi junglerünk gankelni, diveolnak, és double kill az enemy midesnek. Kellemes élmény...
Mindegy, hagyjuk, sajnos vannak még idiótók...

Valaki panaszkodott, hogy nem ad ki semmit a Riot mostanában. Erre a tegnapi/mai termés:

- Új hős: Elise, the Spider Queen
- 4 új skin: Death Blossom Elise, Headless Hecarim, Haunted Maokai, és Underworld Twisted Fate
- Twisted Treeline teljes remake: központosították a jungle-t - red buffot lecserélték 2 oltárra, amibe ha beleállsz és elfoglalsz, akkor buffot ad a csapatnak - sárkány helyett egy bazi nagy pók lesz - raktak be egy falat a kezdőhely és a Nexus közé, így nem lehet bepullolni a minionokat - új 3v3-as itemek - teljesen újradizájnolt map. Még teszt alatt van, lesznek még változások.
- Evelynn, Jayce, Rengar, Ezreal (ez fájni fog neki), Sona, Blitz, Trinity Force/Phage, és DFG nerf, Syndra buff.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9666) bfrenk válasza ko9 (#9665) üzenetére


bfrenk
csendes tag

Jó kis újítások lesznek. No meg kíváncsi vagyok az új champion-re. Kár, hogy az ultra noob játékosokkal nem tudnak mit kezdeni. Pedig én mindig reportolom az összeset. :(

Why so Serious?

(#9667) BoneDragon válasza bfrenk (#9666) üzenetére


BoneDragon
veterán

Aztán majd téged fognak bannolni a túl sok reportolás miatt. ;)

(#9668) szilva01 válasza ko9 (#9665) üzenetére


szilva01
őstag

Tipikus... Régi de használható hősöket nerfelik; újakat buffolják meg kiadnak egy olyat ami 1hiteli a termet :((

(#9669) mandin válasza ko9 (#9665) üzenetére


mandin
senior tag

Eve nerfnek nagyon örülök... Ezreal-ra is kíváncsi leszek, mennyire nyírják ki.

(#9670) BoneDragon válasza mandin (#9669) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha megfigyeled azokat nerfelik amiket pickeltek/bannoltak world championship-en. Mondjuk ezt mindig eljátsszák...
Na pbe már patchelhető, ki is próbálom az új skineket. :)

Ezrealhoz: In the upcoming patch, we’re removing the Attack Speed debuff on Essence Flux to prevent the Prodigal Explorer from simply casting his W on an adversary and then finishing off his crippled opponent with repeated attacks. This should force Ezreal players to be quicker on their feet and win duels through superior positioning rather than a brutal debuff.

[ Szerkesztve ]

(#9671) ko9 válasza mandin (#9669) üzenetére


ko9
addikt

Ezrealnak elvieszik a W-jéről az Attack Speed csökkentő debuffot... Ezért írtam, hogy azért ez fájni fog neki...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9672) Pangelus


Pangelus
tag

Master Yi Samurai Skin Keys van pár új kód csak gyorsan.

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#9673) haromegesz14 válasza Pangelus (#9672) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Kódnak van valamennyi elévülési ideje? Mondjuk még a jövőhéten is érvényes lesz attól függetlenül hogy most kérem?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#9674) Pangelus válasza Pangelus (#9672) üzenetére


Pangelus
tag

Hopsz rosszul értelmeztem ez csak xp-boost sry. (annyira osztogatták mostanában ,hogy nagyobb volt az öröm mint az olvasási kényszer)

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#9675) BoneDragon válasza Pangelus (#9672) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ja hogy ez east kód, nem tudtam miért nem fogadja el... :)

(#9676) ko9 válasza BoneDragon (#9675) üzenetére


ko9
addikt

Én is direkt nyomtam 2 kódot, West kiskari húzásra... Utánna láttam, hogy az holnapután lesz :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9677) Dani_kp válasza BoneDragon (#9675) üzenetére


Dani_kp
őstag

Friday, October 19th at 10:00 AM: XP Boost Keys for the EU West

szerk.: #9676 ko9: nekem is van most már egy kódom, de nem kell, szóval ha kell jelezd privibe és átadom.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#9678) ko9 válasza Dani_kp (#9677) üzenetére


ko9
addikt

Pont ez az, hogy EUNE-n nem fogok mégegy karit húzni az is biztos, ezért nekem is EU Westre kéne a kód :)
Nembaj megvárjuk a holnapot.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9679) BoneDragon válasza Dani_kp (#9677) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ja láttam, csak későn. Mondjuk már inkább csak nézem a játékot mint hogy játsszak vele.

(#9680) mohotol


mohotol
aktív tag

sziasztok!
néhány játékon már túl vagyok(lvl14), de nem igazán vagyok carry a csapatban, az esetek nagy részén ( :P ), tudnátok mondani olyan leírást, ami tényleg jó, és érdemes az alapján játszani?

(#9681) Dani_kp válasza ko9 (#9678) üzenetére


Dani_kp
őstag

Honnan tudom, hogy most NE-re vagy West-re kaptam a kódot? :F
Én West-en vagyok...

https://ingatlan.com/33821564

(#9682) BoneDragon válasza Dani_kp (#9681) üzenetére


BoneDragon
veterán

Oda van írva... -.-"

Amúgy kipróbáltam az új skineket. Heca és brand nagyon király!

(#9683) ko9 válasza BoneDragon (#9682) üzenetére


ko9
addikt

Én most próbáltam Fiorát, hát rohaddtvicces ahogy a méterrúddal csapkod :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9684) ko9


ko9
addikt

Hogyan mondjam, hogy ne tűnjön túlzásnak... Kib*szott jó lett az új 3v3 map. Az itemek, maga a dizájn, az új campek, az új "boss", az oltárrendszer, minden! Komolyan, le a kalappal a Riot előtt :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9685) ClydeBeka2 válasza ko9 (#9665) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Diana nerf? Kicsit már unom, hogy minden meccsen bannolnom kell, mert szinte lehetetlen elverni miden annyira tankos és mégis kitol ugyanakkora damaget.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9686) Kanczy válasza ClydeBeka2 (#9685) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Már rég nem így működik, legalábbis nem kéne neki... az utóbbi időben fossávertem Luxxal, Mordéval, Kennennel és Morganával is :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9687) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#9686) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Akkor csak ellenem jönnek ilyen pro dianak. Az utóbbi 10 defeatemből 5-ben volt Diana és ilyen 10-1, 14-5 statokkal.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9688) kexksz válasza ClydeBeka2 (#9685) üzenetére


kexksz
addikt

Diana már egyáltalán nem op.

(#9689) szilva01


szilva01
őstag

Szerintem a rengarral kene valamit kezdeni...

(#9690) LLaci89 válasza szilva01 (#9689) üzenetére


LLaci89
tag

Most kezdenek, szarabbá nerfelik mint ahogy kijött.....

(#9691) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#9687) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Talán el kéne gondolkoznod azon, hogy ha minden Dianától kikapsz, akkor esetleg te játszol rosszul ellene, nem pedig Diana az op. Ha meg felfeedeled, akkor ne csodálkozz, hogy milyen erős. Minden fed champion erős.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#9692) kexksz válasza LLaci89 (#9690) üzenetére


kexksz
addikt

Riot Games: A balanceolás mesterei.

Nem.

(#9693) ChromeX válasza Kanczy (#9686) üzenetére


ChromeX
addikt

az a rengar nerf megint nagyon hard én is azt néztem, nagyon mókás amit játszanak vele. közbe meg a khazix lategameje meg körül belül mintha négyen lennétek :)

A kennen kivételével mindegyik nagyon erős counter rá, még szép hogy megvered :) én ezek közül egyik ellen se tudok jatszani, a lux meg a kennen akik ellen még lehet ők nem tudnak megverni, morde viszont hát laposra tapossa :D amugy nem kell diana nerf eléggé le lett nerfelve még éppen játszható.

amugy nagyon kiraly az uj 3v3 nemsoká kiprobálom, meg ha harrows endes skinen is haha, mind jó :D talan a maoikait meg is veszem

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#9694) BoneDragon válasza szilva01 (#9689) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én most toltam ellene pbe-n és nem érzek rajta nerfet. Valami 26-4-be végzett.

(#9695) BoneDragon válasza BoneDragon (#9694) üzenetére


BoneDragon
veterán

Bonetooth Necklace
Base damage reduced to 0 from 10. :Y

(#9696) LLaci89 válasza BoneDragon (#9695) üzenetére


LLaci89
tag

plusz elég komoly nerf a Q-ján, meg nerf még az ultiján is.

Q's Ferocity bonus damage reduced to 100% from 150%
R's cooldown increased to 140/105/70 seconds from 120/85/50 seconds.

[ Szerkesztve ]

(#9697) szepi79


szepi79
őstag

még mindig totál noobnak érzem magam, igaz az utolsó másfél hónapban kb. arra volt időm, hogy a napi 1stwint letoljam, és hogy biztosra menjek, botgame-en.

tegnap belefutottam egy olyanba, hogy ezreallal voltam, midgame-ben történt, hogy elindultam beszedni egy kéket, de sona rámpingelt és elkunyerálta. meghagytam neki, de azért igy utólag rákérdeztem, hogy supportnak ugyan minek, aztán le lettem oltva, hogy neki is kell a manaregen, meg a CDR. namost ezek szerint én lehet szarul játszok supporttal, de első itemem a mana capacitator szokik lenni, ha manáéhes AD carry jön velem, meg egyébként is CDR+manaregen + egyéb aurás cuccokat veszek, frozen heart, ancient shield, soulshroud, ilyenek, nemhogy rúnát kunyizzak damage karaktertől. én voltam a fasz, vagy ő?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#9698) BoneDragon válasza LLaci89 (#9696) üzenetére


BoneDragon
veterán

Láttam, de játék közben tényleg nem éreztem. Akkorát csapkodott rám mint a zállat.

(#9699) ClydeBeka2 válasza n a x v i L (#9691) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Bocs, de nem én voltam miden :D Nem tudom miért igy jött le :) Látom csak ellenem van ez. Rengarral viszont egyetértek.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#9700) ko9 válasza LLaci89 (#9696) üzenetére


ko9
addikt

Plusz az ultijában mostmár máshogy lesz a stealth, ergo nem tud majd olyan könnyen elmenni a húzos szitukból mint most.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.