Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12351) tigipuf válasza Faci80 (#12350) üzenetére


tigipuf
senior tag

Szerintem akkor siessél a vásárlással,mert úgy néz ki,hogy a gyártók rövid időn belül dobják a neon technológiát,ha tetszik egyeseknek ,ha nem :K .jó lenne ha már észrevennék,hogy itt csak a profitmutatók,és a trendek dominálnak,ennyi..máskülönben,hogy fordulhatna elő,hogy egy nagyon sikeres lcd-t(samu c650),egyszerűen hiánycikk kategóriába futtattak,mikor még legalább 1 évig még lett volna rá kereslet :Y szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#12352) n.dani válasza james008bond (#12344) üzenetére


n.dani
tag

300e Ft, egy 40"-os LCD-ért sok, legyen az akármilyen is. Ennyit én nem adnék érte, hanem keresnék egy tavalyi Pana 42VT20-at ami szolgáltatásokban igaz nem, de 2 / 3D képminőségben lelépi az LX900-at nem kicsit...

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12353) n.dani válasza Faci80 (#12350) üzenetére


n.dani
tag

Belépő, alap modell. Inkább a 42LD750 ami alá nem szabad menni LG-ben.

Ha fontos a minél kisebb input lag + képminőség miért nem plazmát nézegetsz ?

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12354) Faci80 válasza tigipuf (#12351) üzenetére


Faci80
csendes tag

Sietnék én, csak tudnék már dűlőre jutni :)
Egyébként én sem igazán értem, hogy miért erőltetik ennyire a piacon az EdgeLed-es TV-ket! A használható BacklitLED-esek viszont a megfizethetetlen árkategóriába esnek nálam, így marad a jó öreg CCFL, ami számomra még mindig nyerőbb mint az EdgeLED. Mire a katódcsövek meg elöregszenek, jöhet az OLED :C

Faci

(#12355) oliver7777 válasza Mlnr To'm (#12349) üzenetére


oliver7777
tag

És pontosan az miért is rosszabb vagy jobb? Vagy számít valamit egyáltalán?

Köszi!

(#12356) Faci80 válasza n.dani (#12353) üzenetére


Faci80
csendes tag

Plazma kilőve, mivel monitornak használnám elődlegesen, és ott a beégés veszélye, így marad az LCD.
Az LK530ra azért gondoltam mert idei modell(bár egyedüli nem led-es) az LD720 pedig 2010es. Képminőségben szerinted jobb az LD720?

(#12357) malwy válasza n.dani (#12353) üzenetére


malwy
senior tag

Gondolom monitorként használná, annak meg nem ideális. Beég(het), sokat fogyaszt, vibrál (bár ezt sokan észre sem veszik). Előttem is a válasza. :B

42LD750 vs 42lk530? Megint egy érdekes kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#12358) malwy válasza malwy (#12357) üzenetére


malwy
senior tag

Közben megválaszolom magam: LD750 egyértelműen jobb, ha adunk az "LG LCD tv" topikra.

Csak be kell tudni szerezni :(((

(#12359) Mlnr To'm válasza oliver7777 (#12355) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Matt kilyelzőn kevésbé élénkek a színek, viszont kevésbé tükröződik.

(#12360) #75912448 válasza malwy (#12358) üzenetére


#75912448
törölt tag

LD750 nagyságrendekkel jobb. Nemrég láttam egyet europark saturnban 47" 150k-ért :-)

(#12361) kingadam válasza n.dani (#12338) üzenetére


kingadam
csendes tag

Valaki tud esetleg a Sony nx800 vagy 803-ról részletes tesztet amiben az input lag-ot is mérték?

DESKTOP: Gigabyte GA-H87M-HD3 | INTEL Core i5-4570 | Corsair Vengance 2*4GB | Corsair CX-600 | 2* WD Green 2 TB 2* WD Green 1,5TB 1*WD Blue 500GB | Sennheiser HD595 HTPC: Streacom fc5 | Gigabyte B85N | INTEL Core i3-4330 | Kingston 2*4GB | OCZ Agility 3 60GB | HDPLEX HiFi 250W | Arcam irDAC

(#12362) james008bond válasza tigipuf (#12345) üzenetére


james008bond
őstag

Leírnád, hogyan kell ilyen klassz linkelést csinálni? Akár priviben is? Megköszönném!

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12363) n.dani válasza kingadam (#12361) üzenetére


n.dani
tag

BBéci tesztelte a TV-t, ő tud segíteni. Nekem 2 / 3D-s játékoknál se volt egy nüansznyi gondom se vele. Szerintem olyan 16-18ms lehet.

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12364) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Sziasztok!

Az LG 42LV3400 és 42LV3550 között mi a különbség?
A gyártó honlapján nem hoz ki semmit...
[link]

(#12365) BBéci válasza n.dani (#12363) üzenetére


BBéci
titán

Csak rövid ideig volt lehetőségem azzal a tévével foglalkozni, az input lag mérése pedig egyáltalán nem tartozik a repertoáromba. Tévén soha nem játszom, PC-n utoljára 8 éve és csak flippert.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12366) kingadam válasza BBéci (#12365) üzenetére


kingadam
csendes tag

És a képminőségéről mi a véleményed? Ezt az egy tesztet találtam róla de itt azért egy kicsit lehúzták. [link]

[ Szerkesztve ]

DESKTOP: Gigabyte GA-H87M-HD3 | INTEL Core i5-4570 | Corsair Vengance 2*4GB | Corsair CX-600 | 2* WD Green 2 TB 2* WD Green 1,5TB 1*WD Blue 500GB | Sennheiser HD595 HTPC: Streacom fc5 | Gigabyte B85N | INTEL Core i3-4330 | Kingston 2*4GB | OCZ Agility 3 60GB | HDPLEX HiFi 250W | Arcam irDAC

(#12367) james008bond


james008bond
őstag

Sony LX900-ról teszt?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12368) BBéci válasza kingadam (#12366) üzenetére


BBéci
titán

Már írtam, hogy a tavalyi tévék közül a kedvencem, amit egyértelműen a képminőségével érdemelt ki. A linkelt oldal tesztjeit nem tartom mérvadónak, legtöbb esetben homlokegyenest mást írnak, mint amit a saját tapasztalatom, de a többi tesztoldalhoz képest is jelentősek az eltérések.
Bár ezt nem nevezném lehúzó minősítésnek: "Great HD image quality".
Ez a lényeg!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12369) Pantok


Pantok
aktív tag

Megint ittvagyunk, 2 hónap csúszással megint ottartok hogy volna áldozható pénzem egy LCDTVre.

2 hónapja még az LG 42ld530 vagy 550 volt a befutó, pontosabban már akkor is kifutó, ezekröl látványosan lemaradtam a várakozás miatt, kérdés hogy most mi az ami beszerezhető, van-e egyáltalán valami ami megéri azonos méretben ebben a 120k körüli kategóriában.
Filmnézés, PS3/Xbox360, néha PC lenne, TV adás a legkevésbé, ha egyáltalán bedugom.
Ez a 42LK530 hozza az LD sorozat minőségét?
Vagy van-e más márkából ami hasonlóan jó.

Erősen gondolkodok hogy még egy hónapot várok, de akkor is csak olyan 160~ körül adnék ki rá mert akkor már lesznek más kiadásaim is, viszont mivel már hónapok óta várom hogy legyen (és PL Dark Soulst nem szeretnék 23"as monitoron játszani, de nagyon lemaradni a startrol sem) már nagyon éget hogy vegyek TVt, tehát ha van egy elfogadható minőségű darab ami most menne nekem megérné.

Köszi a segítséget és fáradtságot.

(#12370) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Kinéztem magamnak egy Tv-t, LG 47LX9500. Negatívumoknál fel van sorolva 2 dolg ami nem tudom mennyire rossz tulajdonság. Aki ért hozzá elmondaná nekem, hogy ezek fontosak-e? Köszönöm
The good: Produces among the deepest shades of black of any TV; superb shadow detail; exceedingly accurate color; better off-angle viewing than many LCDs; controls local dimming "blooming" well; solid streaming and interactive features; extensive picture controls; beautiful styling with slim bezel, single-pane design, and 1.3-inch-deep panel.

The bad: Expensive; uneven backlight uniformity; adjustable dejudder doesn't work well; subpar bright-room performance; cannot properly process 1080p/24 content; benefits of 480Hz difficult to discern; washed-out image with no picture adjustments in 3D mode; lacks 2D-to-3D conversion; 3D exhibited ghost images along edges (crosstalk); does not include 3D glasses.

(#12371) n.dani válasza Pantok (#12369) üzenetére


n.dani
tag

A 42LK530 a tavalyi LD550-es utódja. Alap, belépő fullHD modell, csodát nem szabad várni tőle.125e Ft-ot nem ér szerintem. A szigetszentmiklósi Auchan-ban van még raktáron egy pár darab 42LD750-es 139.900.- Ft-os áron. LG-ben ez alá nem szabad menni, szerintem.

Ha elsődleges a PS3/X360 játék + filmnézés akkor plazmát kell(ene) venned.
Minden tekintetben jobban járnál vele. (Internetezni meg bármilyen szar monitor megteszi...)

Ha a plafon 160e Ft, abból bőven kijön egy Pana 42S30-as plazma, amit én egy LG LCD-re se cserélnék el, lehet az akár félmillió Ft is.

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12372) Ragnar95 válasza n.dani (#12371) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Plazma nem rosszabb játékra a beégésre való hajlamossága miatt? :F Am internetre ottvan a ps3/xbox is, ha az fontos, viszont nem akar vki plusz pénzt fizetni a netképes tv-ért...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12373) Faci80 válasza n.dani (#12371) üzenetére


Faci80
csendes tag

Plazma felejtős a beégés miatt, monitornak szigorúan LCD!!!

(#12374) gigi21hu


gigi21hu
csendes tag

Valamit nem értek. Régebben ugye a CRT TV-ken alul és felül fekete csík volt bizonyos filmeknél. Alig vártam, hogy legyen 16:9-es TV-m, hogy ne legyen ott a csík és töltse ki teljesen a képernyőt. Erre mit látok? A filmek 90 százaléka most még keskenyebb ( persze az arányok jók ) és most is ott a csíkok. Ez miért van? A végén már nem lehet látni a filmeket, olyan keskenyek! Ez a mozivászon mérete miatt van így?

(#12375) Ragnar95 válasza gigi21hu (#12374) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Milyen filmeket nézel? Eredeti dvd-k és bluray-ek 16:9-esek tudtommal :) De a jó rippek is :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12376) vlevi válasza Ragnar95 (#12375) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, a mozi miatt. A mozi formátum 21:9-es, ami még a 16:9-nél is szélesebb. Általában azok a filmek vannak 16:9 formátumban, amiket nem moziba szántak, hanem csak DVD-n, Bluray-en jelentek meg. Ha pl. TV sorozatokat nézel, azok értelemszerűen 16:9-ben készültek.

[ Szerkesztve ]

(#12377) n.dani válasza Ragnar95 (#12372) üzenetére


n.dani
tag

A bejáratás alatt (kb.500 óra) kell odafigyelni rá igazán. Ezért cserébe jóval komolyabb képminőséget,mozgásmegjelenítést,válaszidőt,színhelyességet stb. kap az ember.

(Igazából én magamból kiindulva írtam a monitoros dolgot, hogy van egy ruppótlan 20e ft-os PC-m egy hasonlóan gané monitorral a napi össz. 1-2 óra netezésre, filmekhez, játékra meg ott a plazma...)

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12378) Ragnar95 válasza n.dani (#12377) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én inkább LCD párti vok, szerintem nem viccből támogatja azt a gyártók nagyrésze+ a Sony csak LCD-t gyárt és a HX820 szerintem elég szép képminőséget ad :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12379) Thief


Thief
aktív tag

Na múlthéten hosszas tanakodás után döntöttem és vettem egy Philips pfl 5405-öt. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

(#12380) BBéci válasza Ragnar95 (#12378) üzenetére


BBéci
titán

Igazad van, nem viccből, hanem a nagyobb nyereség miatt gyártanak inkább LCD-ket, ugyanis olcsóbb az előállításuk. Pár éve Sonyék is jelen voltak a plazma piacon, de az akkori modellek valóban sok áramot zabáltak és beégésre hajlamosak voltak. Komoly fejlesztésre volt szükség, ami rengeteget pénzt igényelt, ezért inkább kiszálltak.
Nálam 8 éve egymást váltják az LCD és plazmatévék, többnyire a csúcsmodellek, látom az előnyöket és a hátrányokat.
A képarány dolgot rosszul látod, bizony a 2,35-2,4:1 arányú filmek vannak többségben a BD-ken.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12381) oliver7777 válasza Mlnr To'm (#12359) üzenetére


oliver7777
tag

De akkor lényegében egy ugyanolyan jó minőségű középkategóriás LCD TV, mint a C650?

Köszi!

(#12382) n.dani válasza Ragnar95 (#12378) üzenetére


n.dani
tag

Hiába a sok gyártó aki az LCD mellett kardoskodik, hogyha alap, közép, de még nagyon sok felső kategóriás tv-je által nyújtott képminőség, számomra értékelhetetlen.
Persze ez egyénfüggő, hogy kinek mi tetszik.
Eddig kb. 3 LCD-vel találkoztam aminek tetszett a képe, ez a régebbi Sony W4000-es volt ,az EX720-as illetve az NX800-as modellek ,de előbb törném el a kezem, minthogy annyit adjak értük, mint amennyibe kerülnek (mondjuk 40"-os méretet figyelembe véve).

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12383) BBéci válasza n.dani (#12382) üzenetére


BBéci
titán

40-es NX800 most 200000 Ft, annyiért nagyon jó vétel, bár inkább egy G30, picivel többért.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12384) kovacstibu


kovacstibu
csendes tag

A tegnap vasaroltam Sony KDL-EX600/as Led tevet..minden nagyon szep es jo csak most jovok ra, hogy mkv.fajlokat nem jatszik le es most olvasom, hogy 4G/nal nagyobb kulso USB-t ne is csatlakoztassak mert nem mukodik..ez egy kicsit zavaro tenyezo. Valakinek meg ilyen Tv?Velemenyek?

(#12385) Pantok válasza n.dani (#12371) üzenetére


Pantok
aktív tag

Kicsit eltúlzottnak hangozhat a "néha PC" kifejezésem így inkább stornoznám, nem használnám monitornak, max hébe hóba havi 1 szer. Viszont a plazma kiesett, játékra használnám nagyrészt és a plazma beég, ha véglegesen ha nem teljesen mind1, játszottam plazmán ps3al eleget ahhoz hogy tudjam hogy nagyon zavaró.

Csodát nem várok semmitöl, az utód itt azt is jelentené hogy hozza az előd minőségét? Mert az LD550röl elég jó véleménnyel voltak az emberek.

Probléma hogy hajlamos vagyok túl sokat várni, tegyük fel inkább várok egy hónapot a plusz pénzre, a nagyobb kerettöl megjön a kedvem a 47"es vásárláshoz, és megint ugyanez a belépő kategória lesz, csak egy méretben nagyobban...

(#12386) BBéci válasza kovacstibu (#12384) üzenetére


BBéci
titán

Az a véleményem, hogy vidd vissza, cseréltesd ki másik modellre, vagy vegyél mellé egy médialejátszót.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12387) oliver7777


oliver7777
tag

Meg tudja valaki mondani, hogy ez a típusjelzés melyik Samsung tv-t takarja (SAMSUNG LE32C678M1S), mert ilyet nem láttam a Samsung oldalán.

Köszi!

(#12388) nightshadow válasza oliver7777 (#12387) üzenetére


nightshadow
veterán

Ausztriába szánt típus volt: [link]

(#12389) dudi6


dudi6
senior tag

erre esetleg valaki? Ez a 1080p/24-s hiba kicsit aggaszt. Amúgy megérné a 250 ezret?

(#12390) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv!
Lehet hülye a kérdés, de az lenne, hogy lcd tv-kből samsung, lg főleg ezekről beszéltek, de mi a helyzet mondjuk az Orionnal, (tescoban) ezek egész jó árban vannak, mondjuk a hasonló samui vagy lg-khez képest?
Gondolom akkor tudásban, képileg maradhat el? Nem éri meg ilyet venni?

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#12391) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Sajnos élőben nem tudom megnézni ezt a TV-t és érdekelne a véleményetek, hogy megéri-e az árát? A dizájn tetszik, volt már Philips TV-m is, amit nagyon szerettem, szóval szerintetek érdemes ennyi pénzt adni érte?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#12392) spiercell


spiercell
aktív tag

Hali!

Az igaz, hogy ha kidobod az LCD Tv-d dobozát, akkor úszott a garancia is Lg és Samsung márkák esetében?

(#12393) BBéci válasza kriszwells (#12390) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem nem éri meg gyenge minőségű tévét venni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12394) vlevi válasza BBéci (#12393) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Szerintem nem éri meg gyenge minőségű tévét venni."
Teljesen igazad van. Annyival nem olcsóbbak, mint amennyivel kevesebbet tudnak. A "kevesebbet" alatt egyrészt a számszerűsíthető műszaki tartalmat értem, mint pl. HD Ready, FullHD, képfrissítés, ....
A kevesebbet másik része pedig, amit egyszerű földi halandó nem tud számokban kifejezni, hogy pl. 2-3 éve kifutott szériás paneleket szerelnek bele, már elavult elektronikát, ezzel együtt rosszabb kép, magas fogyasztás, satöbbi.

Erre hallottam egy mondást, már nem tudom hol. Az akciós ár miatt érzett öröm hamar elmúlik, de a termék silány minősége végigkísér addíg, amíg azt valamit használod.

(#12395) oliver7777 válasza nightshadow (#12388) üzenetére


oliver7777
tag

És ez melyik nálunk is forgalmazott tv-nek felel meg, vagy melyikhez áll közel?

Köszi!

(#12396) Fasten


Fasten
tag

Halihó kollégák,

kezd körvonalazódni bennem, mit is szeretnék venni :D

Kérdésem az lenne: 37-40-42" átmérő, fullHD, 100Hz és 150k alatt. Ezek reális elvárások? Vagy valamelyik kritériumot módosítani kell?

Visszakerestem a fórumban ezt a 50Hz-100Hz problémakört illetőleg. Tényleg kell a 100Hz? Sokat nézek focit forma1et tvben, és filmeket is, nem elég az 50Hz? Tényleg csak annyi a különbség, hogy 100Hz-en két képkocka közé a TV bebiggyeszt még egyet? Ezzel kevésbé lesz elmosódott a kép? :U
üdv!

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#12397) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Szeretnék tanácsoz kérni. Vacillálok két Sony Tv között, az egyik 37es EX720-as a mások 40es NX710. Mindkettő kb 200 ezer lenne, mi a véleményetek ezekről, melyiket érsemesebb venni? Ill. esetleg más alternatíva? ",6 méterről ezek nem nagyok?

[ Szerkesztve ]

(#12398) Ragnar95 válasza Fasten (#12396) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem sporthoz nem árt a 100Hz, folyamatosabbak lesznek tőle a mozgások.50Hz-en is nézhetsz sportot, de nem lesz olyan szép a kép.
ginola: Mindkettő elég jó TV, az NX710 az tavalyi modell, de ettől még egy elég jó TV és a képe is szép. OptiContrast képernyője van, tehát nincs kerete, egy üveglap van a panel előtt és nagyobb a kontrasztaránya.Ezen kívül ebben beépített wifi van és ugye vmivel nagyobb a képernyője, bár ez nem mérvadó, mert csak 3 col.
Az EX720 egy idei modell, az opticontrast képernyővel és a beépített wifivel tud kevesebbet.
3D-re nem túl jó az EX720, az NX710-ről nemtudok e téren nyilatkozni, de a 100Hz nem biztos,h elég a 3D-hez.
A méretet illetően 6m-ről nézve még lehet h kicsit is lesznek, de túl nagyok biztos nem.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12399) Fasten válasza ginola (#12397) üzenetére


Fasten
tag

Nekem is kb olyan messziről lesz nézve ( 2,8m ), szerintem absz. nem nagy. Apósomék 42"-át kb 3-3,5 messziről nézve nem nagy. De ha elsétálsz egy multiba, kiválasztasz egy TV-t, leléped a 2,5m távolságot, és meg tudod nézni hogy kb mekkora. Szóval szerintem nem nagy.

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#12400) hattorihanzo válasza n.dani (#12377) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

Hagyd már ezt a rossz propagandadumát, senki nem kíváncsi itt erre. Engem a plazma topicban tett látogatásom miatt többször kitiltottak a hsz-aimat pedig törölték. Pedig csak a plazma által kiváltott érzéseimről és gondolataimról írtam.
Marha egyszerű, aki félelem nélkül akarja nézni a drága készülékét, az vegyen LCD-t.
Aki meg rettegni akar az Plazmát vesz. Ennyi.
Pár év és nem lesz plazma.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.