Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12901) ginola válasza Ragnar95 (#12900) üzenetére


ginola
addikt

450-ért is sok nekem :D

(#12902) Ragnar95 válasza ginola (#12901) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

:DDD
Én még az 55-ösben gondolkoztam, de annak az ára már nekem is sok lett volna :( :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12903) haraihajnal


haraihajnal
csendes tag

Kedves Hozzáértők,segítségeteket szeretném kérni LED LCD TV vásárlásához,én sajnos nem tudok dönteni,rá találtam erre a fórum oldalra és már nagyon sok hozzászólást végig olvastam és most teljesen el vagyok bizonytalanodva,hogy esetleg rosszul választok.
Én már jó ideje szemezgetek 3 TV márkával:Panasonic TX-L32S20 ES,erről azt írta valamelyikőtök,hogy megbízható.A digitalplazanal,ára 114980 Ft.
A másik Philips 32PFL6606,ára 123000 Ft,Samsung UE32D6510 161000 Ft.Ezt drágának találom.Amit szeretnék,ne legyen 32colnál kisebb és 37 colnál nagyobb.Eredeti 100Hz szeretnék,és fontos lenne,hogy a párom jó minőségben tudjon foci meccset nézni.Mpeg4 legyen benne,a válaszidő rövid legyen,a kontraszt is jó legyen,Full HD.,esetleg saját készítésű fotókat tudjak végig nézni rajta.Energia fogyasztásban is alacsony,tükörkép ne legyen,és ha lehet backlit direkt legyen hogyha ez nem drágítja.DVD.lejátszót tudjak csatlakoztatni,hogy filmet nézni és zenét tudjak hallgatni.Fekete csíkok ne legyenek benne oldalt,mint a Sonynál.És nem kell mozgás érzékelő,hogy ott ülök a készülék előtt vagy sem.
Internetezésre,,játékra nem lenne használva,csak mint Tv.Sajnos a párom sem ért hozzá,hogy jó döntést hozzunk.A vásárlással nem sietek,de ebben az évben meg venném,az áfa emelés miatt!Én teljesen rátok fogok hagyatkozni.És üzletben vagy webshopban vegyem,nem mindegy,tartok tőle,hogy amint olvastam,lehetőség van hibás TV venni valamelyik webshopban,pl.amit már vissza vittek valami októl fogva és nekem eladják jó áron.Ezt pl.hogyan lehet ki szűrni?Kompromisszumra hajlandó vagyok,ha az elfogadható.
Segítségeteket előre is meg köszönöm és várom az ajánlataitokat.Remélem a fontos kritériumokat soroltam fel,amire TV.vásárlásnál figyelni kell.Hajnalka

Hajnalka

(#12904) rii


rii
nagyúr

hello

haver tudna venni egy LG 32LH300 (vagy 3000?) 75000-ért

jó vétel? Jó TV, vagy átlagos, vagy átlag alatti?
sima filmnézéshez, max DVD, semmi HD, vagy csak elenyésző

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#12905) dh66e válasza rii (#12904) üzenetére


dh66e
veterán

LH3000-2009-es modell.Azért a pénzért új tv-t kap vagy picivel többért nagyobbat az aprón -persze használtat.

[ Szerkesztve ]

(#12906) rii válasza dh66e (#12905) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm az infot!

sajnos munka küözben vagyok itthon, ezért nem a keresés után kérdeztem .... és én is azt látam, hogy egy éve alig vol t btöbb újonnan

esetleg valami tippet tudnál lécci adni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#12907) dh66e válasza rii (#12906) üzenetére


dh66e
veterán

Mind belépő szintű tv de haverodnak a felhasználási céljaira tök mindegy. :)
-LG32LK450 (80k neten)
-Samsung UE32D4003 (80k MM-ban)
-Samsung (32D450 75k neten)
-Sony BX320( 80k neten , Médiában 75k)
Azért ha 100k ig elmenne jobb alternatívák lennének mert.......ne csak a jelenben gondolkodjon.

(#12908) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Sziasztok!

130k körül milyen TV -t ajánlotok amit lehetne monitorként is használni? Fel fele arányba lenne TV illetve monitorként használva. Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Üdv Frozen

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#12909) rii válasza dh66e (#12907) üzenetére


rii
nagyúr

ahogy nézelődik az ember, a határ mindig felefele kúszik :)

megkérdezhetem még, hogy 100-ig, 100 körül miben lenne érdemes elgondolkodni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#12910) humax


humax
senior tag

LG 47LW650S megeri 310,000 forint?
vagy inkab mas?
passiv 3D csak LGnel van?
koszi :R :R :R :R :R

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#12911) zola.33


zola.33
csendes tag

Van-e tapasztalatotok és véleményetek a két tv-ről, az egyik a Samsung UE40D5500 a másik az LG42LV5500? Melyik lenne a jobb választás? :))

[ Szerkesztve ]

(#12912) nightshadow


nightshadow
veterán

Hátha valakit érdekel:
- Sony akció 32CX520 tv + BDP-S280 Blu-ray player + Star Wars BD sorozat 150k, részletek: [link]

zola.33: a Samsung kamu 100Hz-es, az LG pedig valódi 100Hz-es

[ Szerkesztve ]

(#12913) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintetek melyik 32"-ost érdemes választani?

Samsung LE32D550
LG 32LK530
Sony KDL32BX420

Vagy esetleg valami jobb alternatíva 100e alatt/körül?

[ Szerkesztve ]

(#12914) nightshadow válasza Tamoo (#12913) üzenetére


nightshadow
veterán

A CX520 az jobb alternatíva a BX420 helyett: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12915) wjoe válasza zola.33 (#12911) üzenetére


wjoe
tag

Nekem az LG 37LV5500 TV-re esett a választásom a következő szempontok alapján:
A 32"-est kicsinylettem, a 42"-s (LG-nél ez a következő méret), de már a 40"-es (más márkánál) méret is nagy lett volna. Egy nyitott szekrény dobozba (95x60cm) a 37"-s pont befér. 37"-s méretben tudomásom szerint csak az LG szereli saját panellel a készülékeit, Samsung, Sony más gyártók paneljait teszi bele (panel lottó)

A LED mellett nem a kevesebb fogyasztás hanem a kisebb melegedés miatt döntöttem, mivel mégiscsak egy dobozba szántam a TV-t.
Továbbá fontos szempont volt a széles betekintési szög, a tükröződésmentesség és a valódi 100Hz-es képfrissítés. Ezeket az LG IPS paneljai teljesítik.

Az LV5500 mellett pedig az szólt, hogy 37"-es méretben a legnagyobb tudású (+SMART, -3D, kép részletes finomhangolása) Itt a Guruk nem javasolnak belépő szintű készüléket, mert kicsivel kevesebb pénzért jóval kevesebbet kapsz. A 3D nem érdekel, főleg nem a shutteres megoldás.

A kalocsai webshoptól rendeltem +2év cseregaranciával. Előtte megérdeklődtem Náluk, hogy mi a pontos típusszáma. Másnapra készségesen megadták. Ebből és a neten fellelhető információkból kiderítettem, hogy tényleg LG IPS panellel van szerelve. Rugalmasak, akkor hozták amikor nekem jó volt az időpont. Beüzemelés után pendrive-ról megnéztem rajta egy gyors pixeltesztet. Csak miután meggyőzödtem, hogy hibamentes azután fizettem ki.

Nekem bevált a készülék. Az én szempontjaimnak tökéletesen megfelel. A déli fekvésű nappaliban is jól látható. Oldalról is. Nem melegszik, pedig _kikapcsolt_ energiatakarékos módban használom.

[ Szerkesztve ]

(#12916) Tamoo válasza nightshadow (#12914) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mivel jobb a CX520? :) (internet nem kell)

Az LG nem jobb a 100Hz miatt? Vagy annyira nem számít?

(#12917) nightshadow válasza Tamoo (#12916) üzenetére


nightshadow
veterán

Mivel jobb a CX520?

A CX520-ban a legújabb X-Reality chip van, míg a BX420-ban egy jó pár éves két generációval korábbi Bravia Engine 2.

Az LG nem jobb a 100Hz miatt?

A három közül elvileg az LG a legjobb a 100Hz miatt.

(#12918) NGA válasza vlevi (#12887) üzenetére


NGA
addikt

Csak ezek:
KDL-40D3400, KDL-40D3500, KDL-40D3550, KDL-40D3660, KDL-40V3000, KDL-40W3000, KDL-40X3000, KDL-40X3500

(#12919) Tamoo válasza nightshadow (#12917) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Értem. És a CX520 jobb vétel lenne mint az LG?

(#12920) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Sziasztok!
Végül az LG 32LK450 tévére esett a választásom. Egyenlőre csak tervben van ezért kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nem találtam róla sok véleményt viszont paraméterei alapján nagyon meggyőző és teljesíti az elvárásaimat majdnem minden téren. Ha valakinek van rossz vagy jó tapasztalata és írna róla pár szót azt megköszönném! Esetleg ha van jobb alternatívája azt is örömmel várom!

(#12921) haraihajnal


haraihajnal
csendes tag

Helló fiúk,máma megint bővítettem a TV vásárlási ismereteimet.A sok hozzá szólások között olvasgatva,nagyon sok dicséretet kapott az LG.Többek között LG32LV5500 ami 138400FT, és LG37LE5500 ez 149900Ft.Ti mit szóltok hozzá?A kettő nem sok mindenben tér el egymástól,de amit én szeretnék úgy gondolom mindent tud.És az eddig kiválasztottakat talán ki dobnám a kosaramból és a fenti 2-tő-ből választanék.Egy kis megerősítést kérek,vagy ha ismeri valaki ennek a 2 TV-nek a negatívumait,ha van ilyen,meg kérem ismertesse velem.
Igaz az előző levelemhez nem szólt hozzá senki,talán most sikeresebb leszek és kapok választ is!Üdv.

Hajnalka

(#12922) Lehiñito válasza Fejlesztő13 (#12920) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia!
Én inkább az LG 32LK530-ast ajánlanám neked a 450-es helyett.
Már csak abból kiindulva, hogy az 530-as 100Hz-es tudja a 24p-t.
Kb. 15k-val drágább (boltföggő) de szerintem megéri a többletköltség.
Most vettünk a szüleimnek 100k-ért és elég jónak tűnik.
Itt is sokan ajánlják ebben a kategóriában. De biztos aki jobban ért hozzá el tudja
neked magyarázni, hogy miért lenne jobb vétel.

(#12923) Lehiñito válasza haraihajnal (#12921) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia!

Ha nem kell a net funkció és nem gond nektek, hogy nem led háttérvilágítású (ami számomra előny a bevilágítás miatt) akkor te is számba vehetnéd a 32LK530-at ami jóval olcsobb mint az LV5500-as.

(#12924) Ance válasza Fejlesztő13 (#12920) üzenetére


Ance
őstag

Szia. Az LG LCD fórumban megpróbáltam a 450 és 530 közötti különbséget leírni pár hozzászólással ezelőtt.

Ha LG-ben gondolkozol, nézd meg azt a forumot is.

(#12925) dh66e válasza rii (#12909) üzenetére


dh66e
veterán

Csak hogy alatta maradjunk a 100k-nak.Ezt venném meg ekkora méretben.[link]

(#12926) vlevi válasza Lehiñito (#12923) üzenetére


vlevi
nagyúr

"32LK530-at ami jóval olcsobb mint az LV5500-as."
Esetleg LV4500. Igaz, az LED-es, de hátha számít valakinek a vékonyság.

(#12927) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

A képlet egyszerű: kellene egy LCD TV, ami 32", FullHD és rendelkezik USB támogatással, jó a betekintési szöge, valamint nem drágább, mint 320€ (~90.000 HUF). LG 32LK430-on gondolkodtam, de szívesen fogadok más ötleteket is. Ami még fontos: egy DIGI TV (Hyundai?) vevőegység fog kompozit vezetékkel csatlakozni hozzá. Fogalmam sincs, hogy amit linkeltem megfelel-e a célra, de laikus szemmel jónak tűnik ár/érték arányban.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#12928) nightshadow válasza Tamoo (#12919) üzenetére


nightshadow
veterán

És a CX520 jobb vétel lenne mint az LG?

A Sonynak jobb a feketéje, s a kontrasztja. Az LG-nek viszont jobb a mozgóképfelbontása a 100Hz miatt, gyors mozgásoknál kevésbé látható motion blur.

[ Szerkesztve ]

(#12929) feelurself


feelurself
aktív tag

Üdv.

Sikeresen vettem egy Samu 40"D5000 címkével ellátott TV-t. Valóban azt kaptam és nem csalódtam, mivel a másik választásom egy LK530ra esett volna. Miután láttam őket egymás mellett számomra egyértelművé vált melyiket válasszam. Nekem úgytűnt, mind képminőségben mind anyaghasználatban jobb a D5000 (még digitális adáson is kiváló). Igaz, a felhősödést még mindíg nem oldották meg, ami amúgy egyáltalán nem zavaró filmezésnél. A médialejátszójával se volt gondom eddig, amit kell azt eszi:) Távirányítója is elég átlátható és kezelhető. Amit egyedül zavarónak találtam az, hogy a hátsó panel( vagy fene se tudja hogy hivják ahol a HDMI és minden egyéb be-kimenet található.) elég rossz helyen van bár nem vészes..más baja nincs.
Én bátran ajánlom, főleg hogy már majdnem lehet 150ért kapni.

[ Szerkesztve ]

(#12930) nightshadow


nightshadow
veterán

Hátha valakit érdekel: holnap nyílik a KöKin, illetve a Corvin Bevásárlóközpontban egy-egy új Euronics, s nyitási akció keretében a Samsung 37D6000+4db szemüveg 5 év garanciával 150k.

Akciós újság letölthető itt: [link]

(#12931) ginola


ginola
addikt

Egyetértek, jobb a külön rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#12932) Tamoo válasza nightshadow (#12928) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Értem, köszi! :R

(#12933) Watt25 válasza 4ron (#12927) üzenetére


Watt25
veterán

Ami még fontos: egy DIGI TV (Hyundai?) vevőegység fog kompozit vezetékkel csatlakozni hozzá
Miért kompozit? Nincs rajta legalább egy RGB-s scart kimenet? Már az is jobb lenne valamivel.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12934) #34784256 válasza haraihajnal (#12921) üzenetére


#34784256
törölt tag

Hogy a párod jó minőségben nézhessen focimeccset az javarészt az adás minőségétől fog függni. Javaslom, hogy a 37"-osat vegyed, ha van neki hely. A személyes tapasztalatom pedig a 100Hz-vel az az, hogy semmi különbséget nem hozott látványban, szerintem el lehet élni nélküle vidáman. A legegyszerűbb pedig, ha bemész egy MM-be, megnézed aTV-k képét és a látvány alapján döntesz ahelyett, hogy a műszaki paraméterekre hagyatkozol. Szerintem :)

(#12935) nightshadow válasza #34784256 (#12934) üzenetére


nightshadow
veterán

A személyes tapasztalatom pedig a 100Hz-vel az az, hogy semmi különbséget nem hozott látványban, szerintem el lehet élni nélküle vidáman.

Ezt annyival egészíteném ki, hogy a 100Hz-es tévékben jobb paneleket szoktak használni, komolyabb az elektronika, így jobb az általános képminőség is. Elég, ha az ember megnéz egy 5-ös és egy 6-os sorozatú Samsungot egymás mellett, a 6-osnak érezhetően szebb a képe.

(#12936) Watt25


Watt25
veterán

Nem tudom, hogy most jót teszek-e, vagy sem, nem akarok újra flame-et elindítani, de én ahelyett, hogy tesztelgettem volna és elméleteket gyártottam volna, gugliztam egy kicsit.
Na persze az igaz, hogy a guglizás alapja egy gondolat bizonyítása volt és úgy tűnik, hogy sikerült.
Szóval, HDMI kábelek. :) Aki akar, sikítva menekülhet, akkor is leírom. :)
Kéremszépen van ez a szép doksi. Nem szubjektív teszt, nem kis pistike irománya, hanem a HDMI szabvány.

Röviden a lényeg: A HDMI vezetéken valóban digitálisan mennek a jelek. Sőt, létezik hibafelismerő és hibajavító algoritmus is benne. (Elég csak rákeresni az error szóra és elolvasni körülötte a mondatokat.)
Tehát bizonyos szintű bithibák javítására és felismerésére van lehetősége az eszközöknek. Azonban többre nincs! Mit is jelent ez? Azt, hogy ha a TV felismeri, hogy igen, itt bizony olyan adathiba van, amit a hibajavító algoritmussal sem tud kijavítani, akkor szomorúan széttárja a karját. Ekkor kell működésbe lépnie ennek:
The behavior of the Sink after detecting an error is implementation-dependent. However, Sinks should be designed to prevent loud spurious noises from being generated due to errors. Sample repetition and interpolation are well known concealment techniques and are recommended.
Vagyis az eszköz feladata, hogy a felhasználó részére a lehető legkevésbé észrevehető módon tálalja a bithibát. (Igaz, ez mondat az audio részre vonatkozik, de ugyanez van a videó esetén is.)

De a TV-nek nincsen lehetősége újrakérni a hibás adatot!

Hiszen erre nem is biztos, hogy van ideje, itt nem tömörített előre pufferelt MPEG stream-ekről van szó, hanem tömörítetlen videó jelről!

Ez a nagy különbség egy USB és a HDMI között, ezért nagyon rossz USB-hez hasonlítani.

Tehát: számít a HDMI kábel minősége.

Pont.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12937) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Érdekes jelenséget figyeltem meg a TV-mnél. Bár nem biztos, hogy ő a ludas a "hibában", de ezt Ti valószínűleg majd jobban tudjátok.
Szóval egy 82cm-es Sony LCD TV (kb 3 éves model) össze van kötve SCART kábelen keresztül egy UPC-s dekóderrel ahonnan ugye jön a TV adás. Emellett D-SUB-on egy asztali PC-t is csatlakoztattam rá filmnézés céljából.
De most ugrik a majom a vízbe! Ha TV-zés közben kihúzom a kikapcsolt állapotban lévő PC-ből a tápkábel, megszűnik a műholdas jel. A dekóder közli "Nincs jel, vagy a jel gyenge".
Ha visszadugom a kábelt, rögtön helyre áll minden. Még csak nem is mennek közös elosztóról vagy ilyesmi. Egyszerűen: ha nincs rákötve a PC a TV-re, nincs jel a dekódertől. :Y
Ez mitől lehet??? :F
A TV fali konzolra van felszerelve, hátha ez számít valamit :U

(#12938) Fejlesztő13 válasza Lehiñito (#12922) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Szia!
Még jobban utána néztem a dolgoknak és tényleg 10-15 ezerrel drágábban lehet valódi 100Hz-es tévét venni. Utána néztem az LG-nek amit ajánlottál és nem tűnik rossznak viszont egy valamit nem tudok eldönteni. LED-es vagy nem? Minden oldalon mást írnak róla ráadásul a gyártó honlapján semmi adatot nem találtam róla akárhogy kerestem.

Ance: Elolvastam a kommented és teljes mértékben egyetértek veled 24p témában. Sokáig én is átlagos lejátszóval néztem a filmeket és bizony kevés volt az a 23.976 fps, hogy pontos legyek. Egészen addig amíg nem olvastam a Splash PRO nevű lejátszóról ami alapból tudja azt amit az általad linkelt progi. Mióta megláttam, hogy mire képes nehéz tőle megválni.

(#12939) Tamoo válasza Fejlesztő13 (#12938) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

LG 32LK530 LCD
Én is ezt néztem ki az ősöknek. Ha esetleg előbb veszel ilyet majd számolj be róla!

(#12940) #75912448 válasza Fejlesztő13 (#12938) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nem LED-es, de 100Hz-es. LV4500 és felette LED-es 100Hz-es.

(#12941) haraihajnal válasza Lehiñito (#12923) üzenetére


haraihajnal
csendes tag

Szia,köszönöm a válaszod,de amit te ajánlasz az LG32LK530-ast az CCFL-es ezt nem akarom,LED-eset szeretnék.De a 32LK430-is CCFL,42LK430-as is CCFL-es.
Tehát az én választásom azért eset a LG32LV5500,LG37LE5500 mert mind a kettő tudja az eredeti 100Hz,tudja a 24p Real Cinemat és LED LCD a kisebbik,míg a nagyobb EDGE led plus.Én az elmúlt napokban szinte minden kifejezésnek utána néztem,hogy mit jelent,és ezért esett a választásom a 2 TV-re.Bízom benne,hogy amit le írtak a 2 tv-ről az megfelel a valóságnak is!És a választásom a 37LE5500 esett,remélem,hogy jól döntöttem a jövőre nézve is.Ami még nekem mint nőnek fontos volt,hogy nem csak fekete a TV kávája,hanem fekete és bíborvörös szegély,ami egy jobban illik a stíl bútorberendezéshez,és van helye is a tv-nek a nagysága miatt.De természetes,hogy bemegyek egy boltba és megnézem őket magamnak.

Hajnalka

(#12942) haraihajnal válasza #34784256 (#12934) üzenetére


haraihajnal
csendes tag

Szia,az és választásom is a 37LE5500-ra esett,de mielőtt meg venném mindenképpen bemegyek egy boltba és meg nézem őket és össze hasonlítok.Köszönöm a hozzászólásodat,de nagyon sokat fejlődtem TV ügyben,amit fiuk nektek köszönhetek,mert én meg találta a TV-met.Remélem jól döntöttem a jövőre nézve is.

Hajnalka

(#12943) Ragnar95 válasza feelurself (#12929) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mi az, hogy "még digitális adáson is kiváló" ? :U Általában a rossz minőségű adás eredményez rosszabb képet a TV-n és a digitális jobb, mint az analóg adás, főleg ha HD is... :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12944) Fejlesztő13 válasza #75912448 (#12940) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Na itt van a kutya elásva. Fontos az alacsony fogyasztás és az időtállóság így csakis a LED mellett vagyok. A 100Hz pedig ha valós akkor szerintem megéri. Egyetlen egy baj van csak az LV4500-zal, mégpedig az ára. Igazából ráér a dolog karácsonyig úgyhogy várok vele. Szerintetek megéri várni, fog lejjebb menni az ára 1-1,5 hónap alatt legalább egy tízest?

Tamoo: Kösz a linket! Érdekes, hogy a magyar honlapjukon nincs kint... Az LV4500 meg csak az LG német oldalán van kint. ;]

(#12945) nightshadow válasza Fejlesztő13 (#12944) üzenetére


nightshadow
veterán

Az LV4500 meg csak az LG német oldalán van kint.

Kint van az a magyaron is: [link]

(#12946) Fejlesztő13 válasza nightshadow (#12945) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Én a 32 colos változatra gondoltam, de ha csak méretbeli különbség van akkor tényleg kint van. Hmm erre nem is gondoltam. :)

(#12947) 4ron válasza Watt25 (#12933) üzenetére


4ron
senior tag

Mutatok egy képet a beltéri egység hátuljáról:

Ami nem látható, az valami DIGITAL AUDIO és az AUDIO-R kimenet. Nem tudom, hogy mire gondoltál az RGB-s scart kimenettel kapcsolatban, jelenleg sima scart-tal van a CRT TV-hez kötve.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#12948) Watt25 válasza 4ron (#12947) üzenetére


Watt25
veterán

Hát, alapvetően én erre gondoltam, a kérdés csak az, hogy a kábelben be van-e kötve az összes ér? (Itt vannak a SCART kábel tipusok, ha szabványos a színjelölése a kábelednek, akkor jó lesz, mert fekete a gyűrűje, tehát univerzális.) De én alapvetően azért írtam, mert azt mondtad, hogy kompozit vezetékkel kötöd össze, de az nem ez, hanem ez.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12949) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata LG 32LK450 -vel? 32-es méretben full hd-t ilyen árban más nem nagyon tud. Vélemények érdekelnének. Köszi előre is.

(#12950) 4ron válasza Watt25 (#12948) üzenetére


4ron
senior tag

Hát szabványosnak tűnik, egyszerű scart. Ismerem a két vezetéktípust, viszont ha megvenném az LCD-t, akkor kompozittal kötném össze, tudtommal az jobb minőségű. Tévedek?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.