Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12551) james008bond


james008bond
őstag

Hali!
Motionflow 200 Hz Pro---ez pontosan mit jelent? Most nem arra gondolok, ha ez be van kapcsolva, akkor élesebb lesz a kép...
Idézet Sony oldaláról:"Képelmosódottság-csökkentés technológiával – élvezze a legegyenletesebb mozgású sport- és filmjeleneteket a hagyományos 50 Hz-es tévékhez képest négyszer több képkockával és innovatív háttérfény-villogtatás technológiával a teljes moziélményért"---itt most akkor új képkockákat számol ki a meglevők közé? És hányat? És mi az, hogy innovatív háttérfény-villogtatás?
Amúgy, ha ez be van kapcsolva, NAGYON élessé, plasztikussá válik a kép, szinte 3D lesz belőle, vagyis, ha jó a forrásanyag, olyan, mintha a filmben lennék ( pl Transzformers BD-ről nézve, leesett az állam, gyakorlatilag... ) . Viszont! Ha pl egy nagyjából statikus háttér előtt elmozdul valami/valaki, akkor a kontúrok olyan mákosak lesznek. Ez mitől van? Egyébként ez nem csak Sony ficsőr, egy amúgy elég jó Samsung tv-n is láttam ( egyik sem 100000.- Ft-os kategória ).

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12552) stigma válasza Paulo5577 (#12550) üzenetére


stigma
addikt

Akkor valószínűleg tartalékok még egy picit mert így érdemesebb jobbra beruházni, mert megtérül.

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#12553) Paulo5577 válasza james008bond (#12551) üzenetére


Paulo5577
csendes tag

Motionflow 200 Hz Pro---ez pontosan mit jelent?

Gyakorlatilag azt amit a marketing anyag leír. Három plusz képet szur be, az állandó képkockák közé ill. a pluszba létrehozott képeket képenként világítja meg. Műszakilag ezt jelenti. Gyakorlatban egy folyamatos képet látsz szép konturokkal. Érdemes normálon hagyni, vagy egyenletesre beállítani.

Ha pl egy nagyjából statikus háttér előtt elmozdul valami/valaki, akkor a kontúrok olyan mákosak lesznek. Ez mitől van?

Ezt két tényező okozhatja, egyrészről pontzaj(képjavító chip felel), másrészről bármennyire jók bármely gyártó által készített képjavító chipek, sokszor ekkora mennyiségű képkockát a másodperc tört része alatt nem tudnak létrehozni, ezért darabolodik a kép, vagy részben szétesik. Bár a Sony X reality chipje ezt részben orvosolja.

(#12554) ginola


ginola
addikt

Szerintetek mennyivel lesz jobb egy SD adás, ha scart médis box helyett hdmi-et kapok, és azzal kötöm össze a tv-t?

(#12555) junior11 válasza ginola (#12554) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem jobb lesz vmivel, de a media boxtól is függ, a szolgáltatótól is... Amúgy meg vagy vele elégedve? DVD filmet nem próbáltál hogy milyen? MKV, Blu-ray szépek, nem akadoznak? Látsz utánhúzást, elmosódást?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12556) ginola válasza junior11 (#12555) üzenetére


ginola
addikt

Nincs blue-ray-em, sony demok usb-n nagyon szépek, nincs semmi utánhúzás, akadozás, az csak SD-nél látni, azt is ritkán.. UPC a szolgáltatóm.

(#12557) junior11 válasza ginola (#12556) üzenetére


junior11
veterán

Köszi! S milyen távolságból nézed? Akkor a tükrözüdése nem gáz? Pl. nekem nincs szemben az ablak.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12558) mrmrg


mrmrg
tag

Sziasztok!
LG26LD320 fw frissítéséhez szeretnék segítséget kérni.

Üdv!

(#12559) ginola válasza junior11 (#12557) üzenetére


ginola
addikt

2,5 m, és jobb oldalon végig ablak, de semmi tükröződés.
Remélem egy 102cm-hez nincs túl közel a 2,5 m.

Egy negatívumot írok, a rejtett hangszóró miatt hangja közepes, ami a tv hátulján van, dobozhangú, bár lehet, hogy a polc teszi azzá, hiszen ott van, mögötte 60 cm-re a fal, ez felerősíti.

Válaszolt a MM?

Milyen árat mondtak?

[ Szerkesztve ]

(#12560) junior11 válasza ginola (#12559) üzenetére


junior11
veterán

Válaszoltak hogy még van nekik, 199.990-ért, szerintem jó választás, nekem nagyon tetszik, szép tévé, ha sikerül a héten elmegyek először megnézni élőben, s ha tetszik, akkor hozom is :D Bevallom, amitől rettegek a clouding, bízom benne, hogy szerencsém lesz...

Nekem is a távolság olyan 2.5-2.7m (max.). Ja, s írták, hogy normális, hagyományos talp is van hozzá (tartozék) :DD

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12561) ginola válasza junior11 (#12560) üzenetére


ginola
addikt

Akkor jó. Min gondolkodsz? Vedd meg. Ha ronda lenne akkor is tetszene, lényeg a képe nálam.

(#12562) junior11 válasza ginola (#12561) üzenetére


junior11
veterán

Nem gondolkodom, csak várom, hogy értesítsenek, mikor lesz az áruházukban (ugyanis más áruházukból hozzák át, mert nekik már nincs), s akkor irány :DDD Igen, nálam is a képminőség a lényeg.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12563) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sziasztok!

Gyors válasz kellene: Samsung LE-32D400 vagy Samsung LE-32D450 ?

⭐ Stella

(#12564) Bator92


Bator92
tag

Hellosztok!

Vettünk egy Sony KDL-40BX420 tv-t és lenne két kérdésem.
[link]

1. Milyen digitális tv szolgáltatóra érdemes előfizetni? (UPC? DIGI? T-Home?)
Mert ez az analóg kábel-tv nem az igazi, mondhatni fos a minősége. A fenti szolgáltatóknál már HD-ban jönne az adás? Vagy lehet, hogy csak az a probléma, hogy a DVD lejátszón keresztül jön a jel, amiről nem is HDMI-n keresztül jön, hanem SCART csatlakozóval? Felvilágosítanátok ezzel kapcsolatban?

2. A TV USB-s médialejátszója megbirkózik akár 640 GB-os külső HDD-vel is? Teszt képpen kipróbáltam rajta PH-s tesztvideofájlokat és elég szépen játszotta őket, akkor valószínűleg megbirkózna mondjuk egy 20GB-os mkv-val is nem?

(#12565) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok és egy kérdésbe ütköztem.
Leírom, hogy mit is szeretnék megvalósítani én itthon.
Lenne egy ASUS RT-N16 router ami elvileg tudja a NAS-t amit ha jol tudok akkor az azt jelenti, hogy hálózati média szerver. Erre a routerre lenne rádugva egy usb-s vinyó amin lennének az mkv filmek.
Ezt a router összekötném a utp kábelelen keresztül a tv-vel hogy tudjam nézni a vinyón lévő filmeket.
A kérdésem az, hogy a TV-nek ehez tudnia kell-e a DLNA-t vagy nem?
Előre is köszi a válaszokat.

(#12566) Ance válasza Bator92 (#12564) üzenetére


Ance
őstag

Az 1-re:

Azt mondják a digi kábel adja talán a legjobb képet. Ha van, akkor arra érdemes.

Érdemes utánanézned, hogy hogy áll nálatok a mindigtv szolgáltatás, mert az is szép képet ad. Viszont most volt bővítés, ahhoz, hogy mind a 31 csatornát lásd, olyan helyen kell lakni, ahol jön az "A", "B" és "C" multiplex is. Te Nagykőröst írtad be lakcímnek, ahol ha jól látom nem jön a "C" multiplex. Nézd meg, azok a csatornák kellenek-e, ami azon jön.

Itt tudod megnézni: Mindigtv

A jelenlegi vételi minőséggel kapcsolatos kérdéseddel az a baj, hogy nem tudjuk éppen min jön nálad az adás.

[ Szerkesztve ]

(#12567) james008bond válasza Paulo5577 (#12553) üzenetére


james008bond
őstag

Köszönöm! Akkor ezek szerint nem "kamu, villogtatós" 200Hz-es tv-m van.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12568) BBéci válasza Paulo5577 (#12546) üzenetére


BBéci
titán

Vegyél már vissza az arcodból!!! 16 hozzászólásodból háromban nevezed hülyeségnek a fórumtársak véleményét, írásait. Kinek képzeled magad?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12569) BBéci válasza james008bond (#12567) üzenetére


BBéci
titán

Amit "innovatív háttérfény villogtatás"-nak neveznek, az a kamu 100/200/400/800 hertz.
A tiéd interpolációs 100 hertzes, amiből villogtatással lesz 200. Persze ettől még nem rossz a képminősége.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12570) nightshadow válasza junior11 (#12562) üzenetére


nightshadow
veterán

NX710 teszt: [link]

(#12571) ginola válasza nightshadow (#12570) üzenetére


ginola
addikt

Ezekkel a beállítások jük 40es méretre, bár a gamma kicsit magad maradt

(#12572) junior11 válasza nightshadow (#12570) üzenetére


junior11
veterán

Köszönöm, már többször is elolvastam, ami a lényeg, a képminőség tekintetében rendben van.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#12573) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Hali

Egy 47" os LG Scarlet 6000 nek mi lenne a norm piaci ára ? a reális?..fix helyre volt letéve első tulajos és hibátlan állapotú.
THX :R :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#12574) tigipuf válasza (ÉN)közPONT (#12573) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hátha egyszer valaki mégis válaszol... :D
A lényeg: samsung UE-40D600 v LG 42W4550.
Legfontosabb kérdésem a képminőség,ill.a passzív ill. aktív 3D megjelenítés összehasonlítása,esetleges tapasztalatok.
köszi :)

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#12575) (ÉN)közPONT válasza tigipuf (#12574) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Remélem :) Tv-t cserélnék és azért kérdezem :K

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#12576) Watt25


Watt25
veterán

Visszaolvasgattam ebben a topicban és felmerült bennem egy kérdés. Jól értettem, hogy a következő a helyzet?
LCD TV esetén három féle megvilágítás van:
1. Backlit: Ez a legjobb minden szempontból? (Kivéve, hogy vastagabb, mint az edgelit.) Csak ugye még megfizethetelen és nem is igazán lehet kapni még.
2. Normál LCD (CCFL?): Gyakorlatilag jobb a képe, mint az edgelit-nek, és olcsóbb, de lassan nem lehet kapni,
3. Edgelit: Bár azt sugalják a gyártók, hogy jobb, de nem jelent mindenképpen jobb képminőséget a CCFL-nél, viszont drágább.
Lehet, picit leegyszerűsítettem a dolgokat, de kb. jól látom a helyzetet? Mert ez elég elszomorító.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12577) Ance válasza tigipuf (#12574) üzenetére


Ance
őstag

A lényeg: samsung UE-40D600 v LG 42W4550

Véletlenül nem a Samsung UE40D6000-re gondolsz? Olyat forgalmaznak Magyarországon.

A másik meg az LG 42W4550 (amit szintén nem forgalmaznak nagyon itt) helyett az LG 42LW4500?

Próbálok segíteni, hátha azért nem válaszolnak, mert nincs senkinek ilyen.

(#12578) tigipuf válasza Ance (#12577) üzenetére


tigipuf
senior tag

De igen köszi a kiigazítást :K ,sajnos beleestem abba a hibába,hogy csak fejből írtam a tipusokat(és rosszul),de úgy látom azért érthető volt azok számára akik értik melyik 2 készülék közt vacillálok,vagyis töröm a bogyómat :D .
Továbbra is várnák tapasztalatokat a 2 tipussal kapcsolatban.
Tehát akkor
Samsung UE-40D6000[link],
LG42LW4500[link]
pro és kontra
Mivel a 2 lcd kb azonos áron elérhető,leginkább a képminőség,és a 3D megjelenítés,(aktív.passzív) érdekelne.
Ja és az a csúnya fekete szín ahol az állítólagos előny a samunál, ellenben ips panel +2 " előny az LG-nél, :F :F

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#12579) repicki


repicki
csendes tag

Üdv mindenkinek!
LCD TV vásárlás előtt álok, és tanácsot szeretnék kérni , hogy milyen tv-t válasszak.
40-42"-s LED LCD TV-k közül szeretnék válogatni árban pedig 150-200ezer forint lenne a keretem.Valami olyan érdekelne amire ha rákötöm a PC-t akkor nem hal bele, ha nyomom vele a játékot.
Előre is nagyon köszi a vásárlási tanácsokat.

Sziasztok!

repi

(#12580) tigipuf válasza repicki (#12579) üzenetére


tigipuf
senior tag

szerintem egyik tipus sem" nem hal bele" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#12581) BBéci válasza Watt25 (#12576) üzenetére


BBéci
titán

Nagyjából jól látod.
Nem erőltetik a gyártók a full LED háttérvilágítást, pedig előbb létezett, mint az EDGE. A népek ráugrottak a peremvilágításúakra, tetszik nekik a vékonyságuk, a hátrányaikat észre sem veszik, vagy letojják.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12582) malwy válasza tigipuf (#12580) üzenetére


malwy
senior tag

Mindegyik belehal? :B Kétlem :DDD

(#12583) wapee válasza BBéci (#11425) üzenetére


wapee
tag

Na sikerült az FW frissítés. Ha valakit érdekel hogy lehet az LG LH szériát film lejátszására alkalmassá tenni akkor írjon. MKV is megy és a DivX is. Annyi van hogy a TV a DTS hangsávot nem dekódolja.

(#12584) Ragnar95 válasza Bator92 (#12564) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehol sem fogsz HD adást kapni, mert csak pár csatorna közvetít HD-ban és azokra külön kell előfizetni.De a sima digitális adás is szép lesz a TV-n az analóggal ellentétben, mert már sokkal jobb a minősége.
A TV lejátszója megbirkózik a 640-es HDD-vel, én a HX820-szal egy 1 terásat használok :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12585) Shorine


Shorine
csendes tag

Üdv,

A segítségeteket szeretném kérni, mint előttem szinte mindenki :) TV vásárlás előtt állok, elég sokat olvasgattam már a témában de igazából nem lettem okosabb. A korábbi hsz-okból látom, van itt azért némi tapasztalat :)

Szóval az elvárások:
- 4-5m távolságból lenne használva 46"-s méret megfelelne, a fényt oldalról kapja
- 3D nem lényeg, nincs elvárás, mert nem lenne használva (még szemüveget is tegyek fel tv nézés közben..., pl. gyereknek való mérettel nem találkoztam...)
- Internetes tartalom nincs elvárás
- Média támogatás nincs elvárás, mivel úgy látom az szinte az összes tvnél problémás, biztosabbnak ítélem a médiabox-ot
- Lehetőleg minimálisan lássam tükörképet -mármint ha szembe vagyok vele. Ma láttam az új Samukat (felé hajlottam) de igen zavart, hogy amikor sötétebb lett a kép szinte borotválkozni lehetett volna a tv előtt) ezt fontosnak tartom
- Képminősége tökéletes legyen
- 100 Hz vagy annál nagyobb
- Ár max 250-270e

Köszönöm előre is a segítségeteket.

Gigabyte UD4P I7 920 D0 6GB Corsair XMS 1600 Mhz

(#12586) james008bond


james008bond
őstag

Ha valakit érdekel, LX900 viszi a DTS-t is.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12587) nightshadow válasza james008bond (#12586) üzenetére


nightshadow
veterán

Ennyi pénzért már viheti. :)

(#12588) nightshadow válasza Shorine (#12585) üzenetére


nightshadow
veterán

A Samsung akkor kieset, mert az mind tükröződő Ultra Clear Paneles. A Sony-ból ami megfelelne az elvárásaidnak, az a 46EX720, viszont az 306k körül van. Maradt az LG, ebből a 47LK530-at (hagyományos LCD) vagy a 47LV4500-at (edge-Led-es LCD) lehet érdemes megnézni. A két tévé gyakorlatilag ugyanaz, csak a háttérvilágításban térnek el. Én láttam mindkettőt élőben, de őszintén megmondom, nem emlékszem, hogy tükröződnek, vagy nem. Mindenesetre szerintem érdemes lehet őket megnézni élőben.

47LK530 [link]
47LV4500 [link]

[ Szerkesztve ]

(#12589) Pantok


Pantok
aktív tag

Én azthiszem már nem fogok a 42LK530 helyett mást keresni, tehát most inkább azt kérdezem hogy hol érdemes venni? Teljesen ismeretlen nekem minden bolt, garanciainfókat nem írnak a készlékekhez és az eddigi egy extra amit láttam az vlmi ajándék hdmi kábel volt.

Ha mind ugyanannyiért is adja ugyanakkora garival, azért egy ingyen kiszállításnak vagy hasonlónak örülnék ha tudtok ilyet.

(#12590) nightshadow válasza repicki (#12579) üzenetére


nightshadow
veterán

40-42"-s LED LCD TV-k közül szeretnék válogatni árban pedig 150-200ezer forint lenne a keretem.Valami olyan érdekelne amire ha rákötöm a PC-t akkor nem hal bele, ha nyomom vele a játékot.

Mivel játszani is szeretnél a tévén, ezért olyat érdemes venni, amelyiknek 30ms vagy az alatt van az input lagje. Ilyen pl. a Samsung D5000 vagy 5500 (a két tévé között csak a SmartTv a különbség, vagy a Sony 40EX720.

Ezek input lagjük:
UE-32D5000 kicsivel 40ms alatt (trustedreviews.co.uk)
UE-32D5500 29ms (geeks.hu)
UE-40D5520 32ms (hdtvtest.co.uk)
UE-40D5520 34ms (trustedreviews.co.uk)

KDL-32EX723 40ms (trustedreviews.co.uk)
KDL-37EX723 16-32ms (avforums.com)
KDL-40EX723 21ms (hdtvtest.co.uk)

Az EX723 a nálunk is kapható EX720 brit megfelelője, csak az ott használt freeview tunerben és a csatlakozó aljzatban térnek el.

Pantok #12589: Az e-digital hivatalos garit ad, de kb. 15k-val drágább, mint a legolcsóbb webshop, viszont a bolt megbizható, már több mindent vettem náluk.

[ Szerkesztve ]

(#12591) Ance válasza nightshadow (#12588) üzenetére


Ance
őstag

Az LG 47LK530 nem tükröződik. azaz nincs előtte üveglap. A led-est nem néztem, mert nem érdekelt, de ha csak abban különböznek, akkor biztos az sem.

Én a két 47-es közül a sima LCD-t venném, nem a LED-est. Szerintem a 47-esen a méret miatt még jobban kijönnek az edge led hátrányai, mint egy 42-esen. De ez hangsúlyozottan csak vélemény, és valószínűleg csak az olcsóbb edge led kategóriákra igaz. Meg kell nézni saját szemmel, mert sajnos teszt nem nagyon van róla.

Lehet ide boltot linkelni? Mert akkor leírnám Pantok-nak hol vegyen tv-t, csak nem tudom szabad-e.

(#12592) nightshadow válasza Ance (#12591) üzenetére


nightshadow
veterán

Lehet ide boltot linkelni? Mert akkor leírnám Pantok-nak hol vegyen tv-t, csak nem tudom szabad-e.

Lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12593) Ance válasza nightshadow (#12592) üzenetére


Ance
őstag

Köszi.

Szóval a webesek közül én a PC-Dream Shop-ot ajánlom. Én is és több ismerősöm is rendelt tőlük, csalódás nem volt.

150.000 alatt 2.500-ért szállít házhoz az országban, felette ingyen. A saját alkalmazottjuk hozza ki, összerakja, beköti, beállítja, ha megfelel, akkor tölti ki a számlát és fizetsz. Ha valami problem van, akkor elviszi. Még azt is végigvárta türelemmel, amíg leteszteltem esetleges pixelhibára. Gyári gari, ha kéred akkor ők intézik, nem neked kell. Mindemellett jó árak.

[ Szerkesztve ]

(#12594) norcsika79


norcsika79
csendes tag

SONY KDL40NX720 Led készüléket vettem. Észrevettem hogy a képernyő jobb és bal oldalán függőlegesen valamilyen csík látható. Sajna nem értek a tévékhez ezért kérdeznélek benneteket hogy ez mi lenne,és hogyan lehetne eltüntetni? Nem vészes de jobb lenne ha nem lenne ott.Máshogy nem tudom leírni, valamilyen enyhén bevilágítós csík lenne vagy nem is tudom hogy írjam le...... :Y

(#12595) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

50-55" ban Ledes háttérvilágításssal szerintetek melyik belépő szintű modellt érdemes megvenni az LG től vagy a Philipstől? :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#12596) Shorine válasza nightshadow (#12588) üzenetére


Shorine
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Felhasználói vélemény esetleg ezekről a tv-ről?

Üdv,

Gigabyte UD4P I7 920 D0 6GB Corsair XMS 1600 Mhz

(#12597) nightshadow válasza norcsika79 (#12594) üzenetére


nightshadow
veterán

SONY KDL40NX720 Led készüléket vettem. Észrevettem hogy a képernyő jobb és bal oldalán függőlegesen valamilyen csík látható. Sajna nem értek a tévékhez ezért kérdeznélek benneteket hogy ez mi lenne,és hogyan lehetne eltüntetni?

Erre gondolsz?
- fekete képernyőn [link]
- adás közben [link]

Ha igen, ezt a jelenséget banding-nek hívják. Nem nagyon lehet vele mit kezdeni.

(#12598) james008bond válasza nightshadow (#12587) üzenetére


james008bond
őstag

De legalább ennek jó képe van, a színek normálisak, a fekete koromfekete, a fehér vakító, és még a DTS-t is kiadja :C :D

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12599) nightshadow válasza james008bond (#12598) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha jól tudom, az volt a tavalyi zászlóshajó.

(#12600) junior11 válasza nightshadow (#12599) üzenetére


junior11
veterán

Igen, a HX900-zal együtt.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.