Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31451) Symbio válasza knbs (#31450) üzenetére


Symbio
senior tag

"pl. full HD filmnel 1080p-ben a 46-s tv-t ha 2m-nel nagyobb tavolsagbol nezem akkor mar latod a minosegbeli romlast. Ezt el is fogadtam, es tenyelg latszik is ha 4m-rol vagy ha 2m-rol nezem. 4m-rol mar egyalaltan nem adja vissza a tv a full hd tueles, reszletgazdag kepet."
Ezt már többször írtad, de még mindig nem értem, miért lesz rosszabb a kép, ha távolabbról nézem :F (a hiba biztosan ez én készülékemben van, bár sehol máshol nem olvastam még ezt)
Tapasztalat: mivel nagy az LCD-k fényereje, így ha közelről nézem, akkor ez okoz gondot (szolárium :D )

(#31452) modflow


modflow
veterán

Valaki mondjon már légyszi valami ötletet, hogy ez miért lehet!

Van nekem már kb. 1 éve egy Samsung LE37A431T2 LCD TV-m.

Pár napja figyeltem fel arra, hogy viszonylag lassú mozgásnál, pl. egy közelről mutatott fej/kar mozgásnál kicsi (de engem zavaró) utánhúzás van.Meg azóta is furcsállom, mert oké, hogy pl, egy teniszmeccsen a labdának van útánhúzása, de azért korábban ez nem ilyen volt szerintem, hogy sima mozdulatoknak is ilyen hatása legyen.Ez mitől lehet? Létezik olyan, hogy valami elektronika megzakkant benne?

Mert valami nem frankó, mert lassan 1 év után csak feltűnik, hogy nem ilyen volt.

(#31453) tyler26


tyler26
csendes tag

Hello!
A segítségeteket kérném: a MM-ban van egy samsung LE40 B550 készülék 260-ért illetve egy LE40 B530 210-ért. A kérdésem, hogy megéri e a többletet a az 550-es illetve érdemes e az a fajta tv-t venni.
Köszi!

(#31454) knbs válasza Symbio (#31451) üzenetére


knbs
senior tag

Szigoruan full HD(1080p) filmrol beszelek. Nem hiszem, hogy te nem latsz kulonbseget 2m-rol es 4m-rol. :) Mivel irtad, hogy nem erted, itt egy kis leiras,hogy jobban megertsd:

"Az nyilvánvaló, hogy az emberi szem által érzékelhető felbontásból kell kiindulni. A hibátlan látású emberek kellő távolságból már a körív (360 fok) egy fokának 60-ad részénél nagyobb dolgokat képesek észlelni. E szerint 3 méterről szemünk már képes meglátni egy körülbelül 0,87 milliméter széles és/vagy magas objektumot, ha az elég kontrasztosan elüt a háttértől. Ez persze csak a kép fekete-fehér információjára vonatkozik, a színeket közel sem tudja szemünk ilyen jól megkülönböztetni.
Nézzünk néhány példát, mit is jelent mindez különböző képméretek és képfelbontások esetén. Tegyük fel, hogy egy 107 centis (42 inch) képátlójú képernyő teljes képfelületén egy 1.280x720 képpontból álló képet nézünk. Az igazi LCD és plazma TV-k illetve vászonra vetített kép pixelei közötti eltérő szélességű hézagoktól most eltekintve, az egyes képpontok szélessége és magassága ebben az esetben nagyjából 0,73 mm, vagyis kisebb a 3 méter távolságból szemünkkel érzékelhető 0,87 mm-nél, így már nem tudnánk elkülöníteni az egyes képpontokat. Mindebből következik, hogy 3 méter (de pontosabban számolva már 2,6 méternél nagyobb) távolságból nézve egy 107 cm átlójú képernyőt, azon felesleges 1.920x1.080–as felbontású képet nézni, mert az 1.280x720 képpont is bőségesen elegendő szemünk felbontóképességét figyelembe véve.
Nézzük mi a helyzet egy nagyobb, 127 cm (50 inch) átlójú kép esetén. Az 1.280x720-as felbontású kép egyes képpontjainak dimenziói ebben az esetben körülbelül 0,86 mm-esek, mely szinte pontosan annyi, amennyit 3 méterről szemünk már megkülönböztetni képes. Egy 1.920x1.080 pixel megjelenítésére alkalmas 127 centis képernyőn az ilyen felbontás képpontjai kb. 0,58 mm-esek, vagyis jóval kisebbek, mint amit 3 méterről érzékelünk. 1.920x1.080-as felbontású képnél legalább 183 cm (kb. 72 inch) átlójúnak kell lennie a képernyőnek ahhoz, hogy 3 méterről már elkezdhessük tesztelni éleslátásunk határait.
Most valószínűleg sokan azt gondolják, hogy nincs is igazán szükség az úgynevezett teljes HD (1.920x1.080 pixel) felbontású műsorokra, és az ezek megjelenítésére alkalmas képmegjelenítőkre. Nos ez nem így van.
A házi-mozikban, ahol megpróbáljuk az igazi mozik élményét megteremteni, a képernyő vagy vetítővásznon legalább 30 fokos szöget tölt ki a látótérből. Ezt akkor érhetjük el, ha a kép távolsága maximum a kép szélességének 1,87-szerese (vagy az egyszerűbb számolás érdekében a 16:9-es arányú képernyő magasságának 3,3-szerese). Ha a fenti példákban már említett 3 méter távolságból nézzük a képernyőt, akkor annak szélessége a 30 fokos szög elérése érdekében minimum 1,6 méter kell legyen, ami 16:9-es képaránynál 184 centis képátlónak (kb. 72 inch) felel meg. Mint láttuk az ilyen méretű képernyőn az 1.920x1.080 pixelből álló kép képpontjai 3 méterről elvileg már észlelhetőek.
Az ideálisan nagy méretű képen azonban nyilvánvalóan jobban látszanak a képzajok, tömörítési és más képhibák, csalódást keltő lehet a gyengébb minőségű, alacsonyfelbontású műsorforrások képe. Azok, akik nem feltétlenül akarják, hogy a kép felbontása elérje szemük felbontóképességének határát, vagy képmegjelenítőjük eleve nem is alkalmas az 1.920x1.080 pixel megjelenítésére azt tanácsolom, hogy a nézési távolságot úgy válasszák meg, hogy az a kép átlójának kb. 2,4-2,5-szerese legyen. Ebből a távolságból az 1.280x720 pixel alkotta kép felbontása már majdnem tökéletesen élvezhető, de az ideálisnak tekinthető 30 fokos szöget nem tölti ki látóterünkből."

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31455) Mushroom válasza tyler26 (#31453) üzenetére


Mushroom
tag

Szerintem nem éri meg, mert ugyanaz a panel van benne, csak usb bemenetben különböznek. Jó tv az 530, de előtte nézz meg egy Philips 42PFL5604H-t én is ezt a két tv-t néztem és a végén a Philipset vettem, mert rosszabb minőségű adásnál(nem hd) szebb a képe, 10bites a színfeldolgozója, míg a Samsungé 8, és egy árban voltak!

(#31456) Mushroom válasza modflow (#31452) üzenetére


Mushroom
tag

Elég esélyes, hogy az elektronika romlott el, mert nagyon más nem okozhat ilyent, de mivel még gondolom garos, így intézkedj bár erre nem tudom mit lépnének a szervizben.

(#31457) knbs válasza Symbio (#31451) üzenetére


knbs
senior tag

[link] Ez egy egyszerubb cikk talan.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31458) Ralfi válasza Mushroom (#31455) üzenetére


Ralfi
csendes tag

Szia !

Hol olvastad, hogy az új Samsungoknak menyi a Színfeldolgozásuk (RGB) ?

Konkrétan engem a 40B650 érdekel !

[ Szerkesztve ]

(#31459) Baluman válasza knbs (#31450) üzenetére


Baluman
csendes tag

A szemnek 1 dolog árt (de az nagyon), mégpedig a sokáig 1 távolságra fokuszálás (és általában ehhez párosul a nagyon kevés pislogás is), ezt tudatos pislogással és időnkénti szemtornával ( www.latastrening.hu ) lehet kompenzálni. Akármilyen képernyőd van, ez mindig káros lesz a látásra (ahogy a túl sok olvasás is, hiába van akármilyen papírod és akármekkora betűvel a szöveg) . A túl erős fény (vagy régi crt tv-knél vibrálás) maximum ideiglenes fáradtságot, idegességet okozhatnak, de annyira azért nem erős a fényük sztem, meg meg is szokható.

(#31460) werszomjas


werszomjas
őstag

Az LCD TV-ket zavarja/tönkreteszi a mágnes?

tehát ha mellette egy hangfal, alatta meg egy subwoofer van, árt neki? akár hosszú távon is?

üdv

(#31461) tyler26 válasza Mushroom (#31455) üzenetére


tyler26
csendes tag

THX a választ, én is így gondoltam. A Philipset melyik média markt-ba vetted? Azt a miskolciban nem láttam.

(#31462) Mushroom válasza tyler26 (#31461) üzenetére


Mushroom
tag

Én Edigitalból rendeltem, ott 200ezer volt, de a Pécsi MM-ban volt 32 és 42collos méretben is. A 42collos 250ezer volt. De az electro world-ben is kint volt szintén 250ezerért.

(#31463) Mushroom válasza Ralfi (#31458) üzenetére


Mushroom
tag

Hát ez jó kérdés nekem valahonnan ez maradt meg, de ezt megoszthatná velünk valalki aki jobban vágja a Samsungokat, mert most már én se vagyok benne biztos, de szerintem nem ok nélkül titkolják:)

(#31464) Mushroom válasza Baluman (#31459) üzenetére


Mushroom
tag

Szerintem azért a túl közelről való nézés is rontja a szemet. Gyakorlatilag kancsalságot okoz, mert a szem nem tudja rendesen belátni. Nem hiába mondják a gyerekeknek, hogy ne nézzék közelről a tv-t, mert akkor könnyebben el tud még mozdulni a tengelyéből a szem. Én is nagy bőszen leültem a 42collos tv elé 120centiről szimulátorozni, azt gyorsan rájöttem, hogy ezt nem kéne erőltetni:)

(#31465) #41635072 válasza knbs (#31457) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nah mostmár többször bebizonyosodott, hogy semmi értelme FullHD TV-t vennem.
Száz ilyen táblázat van a neten. Csak igazuk van nagyjából.
Pont ezzel kezdtem itt vizátni a topikban. Erre rávettek, hogy azé vegyek Fullosat. De mos megint megingattak. :D Döntésképtelen vagyok. :D

(#31466) malisonX


malisonX
aktív tag

Tudna valaki linkelni/írni Philips 32pfl3403-hoz optimális beállításokat?
Google kivételesen nem volt jó barátom :(((
Előre is nagyon köszi! :R

(#31467) ECO_PRO


ECO_PRO
csendes tag

Hello!
Tudnátok nekem javasolni olyan üzletet Pesten ahol Philips 32PFL5604H-t meg lehet rendesen nézni? Valamint, talán már elhangzott ez a kérdés, de mkv fájlokat és feliratokat hogyan kezel ez a TV?
Előre is köszi!

(#31468) modflow válasza Mushroom (#31456) üzenetére


modflow
veterán

Köszi szépen, hogy válaszoltál!

Tehát akkor ugye lehet elektronikai hiba is a válaszidő megnövekedése.
Ezt a szervizesek géppel rögtön ki tudják olvasni, vagy mozidélutánt kell rendeznem nekik, hogy bebizonyítsam a képernyőn nekik, hogy nézd már milyen utánhúzás van most, meg most, stb.

(#31469) anrab válasza malisonX (#31466) üzenetére


anrab
addikt

a leg optimálisabb beállítás ahogy neked tetszik!
:K

(#31470) anrab válasza ECO_PRO (#31467) üzenetére


anrab
addikt

"mkv fájlokat és feliratokat hogyan kezel ez a TV?"
ha usb-re gondolsz akkor sehogy!

(#31471) ECO_PRO válasza anrab (#31470) üzenetére


ECO_PRO
csendes tag

Igen, USB-re gondoltam. És divx alá feliratok? Azt se?

(#31472) anrab válasza ECO_PRO (#31471) üzenetére


anrab
addikt

csak mp3 és jpeg

(#31473) anrab válasza ECO_PRO (#31471) üzenetére


anrab
addikt

lehet hogy tévedtem mert itt írja a videót is!
"USB (multimédia)
Az USB-csatlakozó lehetővé teszi a hozzáférést a legtöbb USB-kulcson (USB memóriaosztályú eszköz) tárolt JPEG-fényképhez és MP3-zenefájlhoz. Csatlakoztassa az USB-eszközt a TV oldalán található nyílásba, így a képernyőn megjelenő tartalomböngészővel könnyedén hozzáférhetővé válnak a multimédiás tartalmak. Most lehetősége van fényképei, zenéi és videói megtekintésére, és másokkal való megosztására."
akkor bocsi. én azt hittem hogy csak a nagyobbak tudják de ezek szerint a 2009-es modellek már ezt is tudják!

[ Szerkesztve ]

(#31474) Attiba válasza anrab (#31473) üzenetére


Attiba
tag

Hello!
Ez a típus engem is érdekelne!
Ameddig vissza tudtam olvasni, sajnos nem derült ki egyértelműen, hogy USB-n keresztül tud e lejátszani *.mkv kiterjesztésű (HD minőségű) file-okat.

Adatlapon:
http://www.consumer.philips.com/consumer/hu/hu/consumer/cc/_productid_32PFL5604H_12_HU_CONSUMER/LCD-TV+32PFL5604H-12

A H.264/MPEG-4 AVC esetleg nem erre utal???

Kétféle típust néztem:
Samsung 32B550A5
Philips 32PFL5604H
Mindkettő jó paraméterekkel rendelkezik, van USB.

Milyen tapasztalatokkal bírtok, s melyiket ajánlott??

Köszönöm válaszotokat!

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#31475) fgordon


fgordon
senior tag

Ti mit vennétek meg a helyemben?

Amire használnám:
- általános pc használat, olvasás monitoron, stb... (80%)
- grafikai munka (10%)
- fps játékok (5%)
- filmnézés (5%)

Fontos:
- színhűség
- legalább 25" legyen, de minél nagyobb :B
- Lehetőleg 1920x1080 vagy 1920x1200
- legalább 2 fajta bemenet
- Ár: max 160e áfa nélkül

-+-+-+-+-+-+-+-+- -+-+-+-+-+-+-+-+-

- 1. LG 26” wide W2600HP-BF

Ez ugye S-IPS-es, 400 cd/㎡, 1920 x 1200, 5ms, 30Hz~83Hz (Analog), 56Hz~75Hz (Digital),15Pin D-Sub, DVI-D bemenet.

http://www.lge.com/products/model/detail/W2600HP.jhtml

Szerintetek 115e Ft-ért megéri az árát, 3 év garival?
Van ilyen valakinek? Nem sok a 110W-os fogyasztás?

-+-+-+-+-+-+-+-+-

- 2. Samsung T260HD

Képernyő méret:25.5"-os, Technológia:Wide 16:10 LCD, Kontraszt:10000:1, Felbontás:1920x1200, VGA Csatoló:D-SUB, DVI, 2HDMI, Szín:Fekete-vörös 25,5" wide, 1920x1200, 5ms, 10000:1, 300cd/m2, TV tuner, DVI, dig. tuner, 2HDMI, 170/160, Full HD támogatás, fényes fekete-piros káva, hangszóró, 70W fogyasztás

http://www.samsung.com/hu/consumer/detail/spec.do?group=monitorsstoredevices&type=monitors&subtype=lcdmonitors&model_cd=LS26TDVSUV/EN&fullspec=F

Hátrány: TN+film panelos, nem annyira jó színek?
viszont csak 90e Ft, 3 év gari

-+-+-+-+-+-+-+-+-

-3 Samsung 2693HM

Képernyő méret:25.5"-os, Technológia:Wide 16:10 LCD, Felbontás:1920x1200, VGA Csatoló:D-SUB, DVI, HDMI, Szín:Fényes-Fekete 25.5", Wide, 1920x1200, 5ms, 3000:1 DCR, 400cd/m2, 160°/160° DVI, HDMI, Hangszóró, pivot, fényes fekete

http://www.samsung.com/hu/consumer/detail/spec.do?group=monitorsstoredevices&type=monitors&subtype=lcdmonitors&model_cd=LS26KIEEFV/EDC&fullspec=F

Hátrány: TN+film panelos, nem annyira jó színek?
viszont csak 98e Ft, 3 év gari

-+-+-+-+-+-+-+-+- -+-+-+-+-+-+-+-+-
Jó lenne még esetleg Viewsonic, Dell is, de ezekről nem találtam pontos infókat, amelyek ilyenek lennének és tudnám őket normális áron.

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#31476) zhagyma válasza Attiba (#31474) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... sajnos nem derült ki egyértelműen, hogy USB-n keresztül tud e lejátszani *.mkv kiterjesztésű (HD minőségű) file-okat. ... A H.264/MPEG-4 AVC esetleg nem erre utal??? ..."

A H.264/MPEG-4 AVC a HD minőségű videók dekódálását teszi lehetővé (VC-1-t viszont nem). Hogy ezt mkv fileformátumból (konténer, mint az avi) is képes megtenni, az nem dönthető el a [kézikönyv] vagy honlap alaján. Itt ugyanis videó és hang kódolási elrárásokat tünetnek fel "támogatott fileformátumként": :F

• Képek: JPEG
• Hang: MP3, LPCM
• Videó: MPEG-1, MPEG-2, H.264/MPEG-4 AVC

De lagalább az USB támogatott filerendszerei kiderülnek. :)
FAT 16, FAT 32, NTFS

UI: MPEG4 H.264/MPEG-4 AVC esetén .ts és .avi kiterjesztésű fileokra biztosan tippelnék.

[ Szerkesztve ]

(#31477) Baluman válasza Mushroom (#31464) üzenetére


Baluman
csendes tag

Hm, hát lehet, ezt nem tudom. Bár szerintem a kancsalság az így kevésbé alakul ki, az inkább örökölhető (de szemtréningel az is javítható)... bár fene tudja.

(#31478) dabadab válasza Mushroom (#31464) üzenetére


dabadab
titán

"Gyakorlatilag kancsalságot okoz, mert a szem nem tudja rendesen belátni."

Szerintem inkabb ne eroltessuk ezt az elmeletet :)

DRM is theft

(#31479) tyler26 válasza Mushroom (#31462) üzenetére


tyler26
csendes tag

Szia Mushroom!
Tudnál írni egy pár szót a Philips 42 pfl5604H Tv-dről, mert nekem is nagyon megtetszett, illetve az edigitalban viszonylag jó áron 209900-ért van most.
Ami érdekelne, hogy milyen a képe az sd adásoknál, valamint Pc-re kötve, milyen rajta játszani, (xbox360-hoz lenne), az usb mire használható (pl.avi filmet le tud e játszani?), illetve általánosságban milyen tv.

Köszi!

(#31480) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
100K és 130K között milyen lcd tv-t érdemes venni?

(#31481) Nippon


Nippon
őstag

A Philips 42PFL7404 az mikori modell és mit jelentenek az utána lévő betűk D vagy H.
A 8404H az 2009-es a 7404 is az? Nézegettem és a Philips.hu-n nincsenek még csak a 03-as végűek, viszont a Angliában meg nem hozza a 7400-es sorozatot egyáltalán.
Nem értem....
Egyáltalán tudja valamelyik Philips hivatalosan a 24p-t?

A 7404 és 8404 ugyanazzal a panellal van szerelve?

(#31482) Symbio válasza Nippon (#31481) üzenetére


Symbio
senior tag

A 7404H idei modell és MPEG4-es DVB-T és DVB-C van benne. A D végűek MPEG2-es tunert tartalmaznak.

(#31483) Nippon válasza Symbio (#31482) üzenetére


Nippon
őstag

Köszönöm a segítséget! a 7404H és a 8404H tudja a 24p-t? Miben más a 7600-os sorozat?
Nagyon nem vagyok otthon Philips-ben....

(#31484) Mushroom válasza tyler26 (#31479) üzenetére


Mushroom
tag

Itt már leírtam a tapasztalataimat:
#31173

(#31485) Symbio válasza Nippon (#31483) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem, még mindig nem : Pixel Plus HD, 3/2 - 2/2 mozgáslebontás, 3D színélesítés, Active Control + fényérzékelő, Színkiemelés, Színátmenet-javítás, Digitális zajcsökkentés, Dinamikus kontrasztjavítás, Luminanicaátmenet-javító
42PFL7404H PDF
42PFL8404H

[ Szerkesztve ]

(#31486) Mushroom válasza tyler26 (#31479) üzenetére


Mushroom
tag

Ja és az usb-t még ki se próbáltam, de hétvégén kipróbálom, akkor leszek legkorábban otthon!

(#31487) Nippon válasza Symbio (#31485) üzenetére


Nippon
őstag

az gáz egy kicsit..... bakker
Beleéltem magam, hogy inkább Philips, mint a Samu B650 :W

(#31488) Symbio válasza Nippon (#31487) üzenetére


Symbio
senior tag

Annyira nem. Már többször volt régebben szó erről és a tapasztalatok szerint nagyon jól megoldja az elektronika a 24p így is. De ez valakinek jó, valakinek nem. Ez már a Te döntésed.

(#31489) C21H30O2 válasza knbs (#31286) üzenetére


C21H30O2
csendes tag

Nezegettem ezt a forumot, amit linkeltel,hogy miket irnak, de az egyik azt irja, hogy "hihetetlenul nagy az inputlag", a masik semmi kesest nem lat. Igy eleg nehez leszurni nekem a legyeget, hogy pc hez jo lenne e. Ezert varom meg azt, amit te irsz majd.

(#31490) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Ti vennétek kiállított darabot? Van valakinek ilyennel kapcsolatban tapasztalata?
Kb. 3 hónapot ment kint a kiszemelt példány, minden nap 11 vagy 12 órát.
Mennyi lehet az igazi élettartama egy LCD háttérvilágításának? Most nem a marketingre gondolok. Hallottam olyat, hogy a kiállított darabnak a háttérvilágítása szétolvasztotta a fénycső tartó füleit (LG). Gondolom azért sok egy tévének a napi 11-12 óra járás.

(#31491) Nippon válasza Symbio (#31488) üzenetére


Nippon
őstag

Ezt most konkrétan nem értem, hogy oldja meg. Hol/hogy tudom megnézni?

(#31492) Alex91 válasza Nippon (#31491) üzenetére


Alex91
félisten

Hol/hogy tudom megnézni?

Valahol a sajat szemeddel :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31493) Nippon válasza Alex91 (#31492) üzenetére


Nippon
őstag

Ez a része volt számomra is világos..... :)
Esetleg bemegyek egy Philips bemutatóterembe ahol rákötnek nekem egy Bluray játékost és jól megnézem.
Hol van mód ilyesmire?

(#31494) okay


okay
aktív tag

Pmikloska:
Szvsz ha kiszámolod akkor te otthon kb 3-4orát néznéd ,tehát 9honap üzemidöre jön ki.Az hogy bekapcsolás és kikapcsolás között mennyi idö telik el az nem annyira lényeges,csak nem 2-3éves tv-kröl beszélünk. :F

Azt szeretném kérdezni hogy a Samsung A450 és B450 között mi a külömbség azon kivü hogy a B az 2009es?
Köszi!

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#31495) pmikloska válasza okay (#31494) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Ezt most nem igazán értem.:S
Én azért naponta biztosan többet használnám, gyakran előfordulna, hogy PC monitorként is; nem csak napi 3-4 órát menne.
Még mindig az érdekel, hogy ez az intenzív három hónapos áruházi működés mennyire visel meg egy LCD tévét, van-e valakinek konkrét tapasztalata kiállított utolsó darabos példánnyal kapcsolatban, van-e valakinek információjra/tapasztalata a háttérvilágítás esetleges problémáival kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#31496) csongi


csongi
veterán

Tervezek tv-t venni. 130K lenne rá. 82 vagy 94 cm-es ami szóba jöhet. Melyiket márkát és melyik típust érdemes megvenni? Pc-ről mennének a filmek.

(#31497) knbs válasza C21H30O2 (#31489) üzenetére


knbs
senior tag

Ne haragudj meg varnod kell egy picit, a het vege fele leszek csak olyan kozelben, hogy legyen idom kiprobalni a geppel is a tv-t. De akkor letesztelem rendesen cs cod stb. bocsi csak nagy a hajtas a melohelyen, nem volt erkezesm ra. Szerintem ha fontos megvarod, `99-ota jatszok online fps-t ha van utanhuzas akkor azt eszreveszem! :) Addig is turelem :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31498) C21H30O2 válasza knbs (#31497) üzenetére


C21H30O2
csendes tag

ok THX! Raer hetvegere, ugy is csak a jovoheten rendelnem meg valahonnan.

(#31499) stiletto


stiletto
csendes tag

Mi tapasztalatotok a garancivála kapcsolatban?

Konkrétan a Samuék 3 év et adnak de sok olcsó netes bolt saját 1+2 év garral dolgozik.
Mi van akkor ha becsödőlnek? Samu szervíz ettöl függetlenül átveszi szervízre?
20ezer forint van a legolcsóbb hivatalos (edigital) 3év garis és a netes boltok között.

(#31500) Vavro


Vavro
csendes tag

Hali.
Akinek b650-e van, meg tudná mondani, hogy a dlna vagy usb-n keresztül felismeri a tv a feliratot filmeknél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.