Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31551) C21H30O2


C21H30O2
csendes tag

Es Philipsekrol mik a velemenyek? Nemreg valaki vett itt egy 42colosat, egesz olcson 200k korul

(#31552) knbs válasza C21H30O2 (#31547) üzenetére


knbs
senior tag

Kiprobaltam a b650-t cod4 cod1 cs:s, game mod bekapcsolva szamomra nem volt szemmel lathato input lag, `99-ota jatszom, ebbol codbol lement par huncup is cs-ben jopar nightcup is, nem volt gondom a tv-n a laggal. Cod4-ben felmentem par szerora, cod1 sajna nem tamogatja(alapban) az 1900*1200-as felbontast igy azt nem eroltettem.
Azt irtad hogy eleg sokat jatszanal a tv-n, nem tuddom mennyire jatszol komolyan(bar ketlem hogy komoly online karierre tehetsz szert,ha 40-s monitoron akarsz jatszani, hogy mesz LANra IFA-val? :) ) Na nem bantani akarlak,de akkora baromsag ekkora kepernyon jatszani mint a huzat, persze csak ha komolyan is jatszol (klanba, tetmeccsek, kupak,lanok). Nyilvan marhajo erzes ekkora kepernyon latni a jatekot jo idore en is odafagytam, de amilyen intenzitassal regen jatszottam(napi 3-5 ora) azt nem birnam ezen a tv-n csinalni.
Te dontesed,de en meg mindig azt mondnom, ha annyira komoly gamer vagy, fogsz egy laptopot bemesz radugod a jatekot, es kiprobalod, nalam nem volt input lag a Samsung B650-nel.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31553) hdmi válasza AMATŐR (#31546) üzenetére


hdmi
tag

Szia, szerintem félre fordítottad a cikket, mert ez játékra nem, hogy nem tűrhető, hanem egyenesen kiváló. Párban van egy CRT-vel. Ha inkább játszani szeretne, akkor tök fölösleges neki a W4500-as, mert a 100Hz Game módba ki van kapcsolva.

„We measured the input lag on the Sony KDL40W4000 to be 30ms better/ faster than our resident Samsung F96 reference, meaning that it's probably on par with a CRT (as good as it gets). Now we know why Sony didn't bother including a [Game Mode] in the user menu... there's simply no need. The gaming response on the latest Sony Bravia KDL40W5500 did not come close to this, probably due to more complicated video processing.”

Magyarul:
Mi megmértük az input laget a Sony KDL40W4000-en, ami 30 ms-al jobb/gyorsabb volt, mint a referenciának használt Samsung F96, ez azt jelenti hogy párba van egy CRT-vel (jobb nem is lehetne). Most már tudjuk, hogy a Sony miért nem rakott Game Mode-ot a felhasználó menübe, egyszerűen nincs szükség. A játékos reagálás a legújabb Sony KDL40W5500-on ettől nagyon elmarad, biztos a komplikáltabb video feldolgozás miatt.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#31554) AMATŐR válasza knbs (#31552) üzenetére


AMATŐR
őstag

Nehéz megmondani, kinek mi a jó, de sajnos nekünk laikusoknak maradnak a cikkek és az érdeklődés. Itt pl. konkrétan azt írják, hogy a B650 es gyatra játékra! [link]

Most legyünk okosak? :F

hdmi: Igazad van! De a W4000 től még sokkal jobb paraméterekkel bír játék terén a W4500 és a Z4500!

Ezért írtam, hogy ha játék, akkor a W vagy a Z sorozat!

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#31555) ricsik válasza AMATŐR (#31554) üzenetére


ricsik
őstag

Nekem az jött le ez alapján, hogy alapból nagyon gázos, de game módban már tűrhető, de távol áll a sonytól és a ref. samutól.

[ Szerkesztve ]

(#31556) ricsik


ricsik
őstag

Közérdekű (nem reklám):

Aki most akar venni tv-t az lessen el az edigitalhoz, mert még pár hétig 0% thm hitel-re lehet kapni 100e feletti 500 alatti tv-ket.

Én nagyon fontolom a b650-et, így már kiperkálható számomra...

(#31557) AMATŐR válasza ricsik (#31555) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ha valaki játékra is szeretné használni a TV jét, annak szerintem kevés a tűrhető, mikor százezreket fizet ki érte!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#31558) ricsik


ricsik
őstag

Ha már felhoztam a b650-et.
Ahogy olvastam a dts hangokat mkv-k esetén nem adja ki magából.
Ez csak a gyári hangszóróra érvényes, vagy mindenhogyan.
Pl. Ha optical outra rárakok egy erősítőt, akkor sem lesz hang?
Nekem úgy lenne logikus, hogy ilyenkor már mennie kéne, mert a hangot az
erősítő dts dekódere fel tudja dolgozni, ergo van hang.

Hogy van ez?

Csak mert nem sok kedvem van mkv-ket konvertálgatni, akkor inkább veszek egy olcsóbb tv-t és egy media centert.

(#31559) ricsik válasza AMATŐR (#31557) üzenetére


ricsik
őstag

Ebben egyetértek, olyanoknak tűrhető, akik havonta betesznek egy gamét 2 órára. Lehetőleg az se valami nagyon komoly fps.

(#31560) tkesy válasza AMATŐR (#31554) üzenetére


tkesy
őstag

Szerintem szemre nem lehet megmondani, hogy most mekkora az input lag...
Le kell mérni, ezzel a programmal, lehetőleg CRT-hez mérve, azonos adatátviteli móddal csatlakoztatva a tv és a monitort...
Ez a képet egy külföldi fórumból van, egy egy Philips 42PFL7403D (2008-as modell) input lag-ját mutatja, bár már itt sem crt-hez mérték...
Ha nem mutat ilyen eltérést a számláló, akkor 2 eset lehetséges:
- nincs input lag
- a TFT amihez mérik ugyanannyit késik mint a monitor, ergo semmi zavaró dolgot nem fog észrevenni a user, mikor tv-re vált...

Amúgy a linkelgetett tesztekkel az az egyik baj, hogy azok nagyrészt nemsokkal a tv-k megjelenése után készültek, aránylag kiforratlan szoftverrel. Nem egy esetben olvastam a teszthez tartozó topicban, hogy egy későbbi szoftver frissítés megoldotta a gondot, vagy legalábbis elfogadható mértékre csökkentette az input lag-ot...
A másik pedig az, hogy nagyrészt 2008-as modelleket szerepelnek a tesztekben, nem pedig a 2009-ek...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#31561) tkesy válasza C21H30O2 (#31551) üzenetére


tkesy
őstag

Mushroom vett nemrég egy 42PFL5404H-t, az 2009-es modell és 200k...

Mivel engem is érdekel az a típus megkértem privátban egy mérésre, és az jött ki, hogy a 17" LG monitorja és a tv között nincs eltérés a tesztprogram szerint... Tehát ugyanúgy lehet rajta játszani mint a TFT-n...

knbs Szerintem simán lehet komoly online karriert csinálni, mert vannak olyan kupák is, amihez nem kell 'LAN-party"-ra cipelni a gépet...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#31562) AMATŐR válasza tkesy (#31560) üzenetére


AMATŐR
őstag

Én már eldöntöttem, Sony t veszek, mert én is szeretném játékra is használni a TV met. Remélem nem lövök mellé tulságosan, ha a tesztekben jónak mondott W vagy Z sorozatból választok.
Az edigital ban sajnos pont ezekre a modellekre nincs kedvezmény, / W4500 ill. Z4500 /így marad a gyűjtögetés. / remélhetőleg már csak 2 hónap /
A Digitalszalonban jóval barátságosabbak az árak, de fogalmam sincs, mennyire megbízhatóak?

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#31563) tkesy válasza AMATŐR (#31562) üzenetére


tkesy
őstag

Én néztem Sony-t, Samsung-ot, Philips-et, és eldöntöttem, hogy azt veszek, amit le tudok tesztelni :D
Bár a Philips felé húz a szívem jelenleg...

De az is biztos, hogy csak olyan helyen veszek bármit is, ahol megkapom az adott márka hivatalos magyarországi szervizéhez kiállított garanciapapírt, mert az ilyen a mi adjuk a garanciát bolttal már megégettem magam...

Az általad linkelt boltról egyébként nem tudok semmit, eddig az e-digitalt nézegettem, de ott elutasították a teszt lehetőségét, úgyhogy egyenlőre kiestek a versenyből....

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#31564) AMATŐR válasza tkesy (#31563) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ha találsz megbízható boltot, / olcsót :D / ne tartsd magadba!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#31565) knbs válasza ricsik (#31558) üzenetére


knbs
senior tag

Nem jatsza le a DTS hangsavot, es nem is kuldi ki optikain, a DTS-ert komoly penzeket kell fizetni a gyartoknak ha bele akarjak tenni a keszulekukbe.
En nem is konvertalgatom, a hetvegen irok egy cikket ide a B650+logitech z-5500+WD TV 1080p hazimozi komborol.
De ha most nincs mondjuk DTS erositod akkor nem is kell, aa logitech hangfalszettnek van beepitett DTS dekodere, a WD TV medialejatszot osszekotod optikain es lesz .mkv filmed DTS hangsavval.
Remelem a hetvegen sikerul az irast osszehozni, majd linkelem ha kesz lett.

Az input laghoz annyi a hozzafuzni valom, itt linkelgetnek emberek mindenfele teszte, igy jo a Sony, Philips ,Samsung, de kozuluk nem lattak sokan elobe csak a tobbi forum/teszt alapjan irnak velemenyt. Nekem Samsung B650-van es nem volt input lag rajta. Ha tesztnek hiszel azzal sincs baj, en a sajat szememnek ennyi.
Az emberi szemek elteroek, kinek mihez all jobban hozza a szeme, aki jatekra akarja hasznalni,az jobban teszi ha elobe kiprobalja, mielott kiad erte 200k vagy megtobb penzt!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31566) Ralfi válasza tkesy (#31563) üzenetére


Ralfi
csendes tag

Szia én egy honnapja jártom a digitalszalonban nagyon késegesek voltak .
Samsungra 3 év bolti garit adnak.
LG 2év gyárit.
Panasonic 2év gyárit.
Philips-et nem kérdeztem, engem a 42PFL7404H érdekelt volna de nem volt nekik.

(#31567) napata


napata
csendes tag

Symbio, köszi az infót!

Mushroom, kipróbáltad már a DivX filmek lejátszását az USB-csatlakozón keresztül?

A rejtett hangszóró nem probléma a Philipsen?

(#31568) C21H30O2 válasza knbs (#31552) üzenetére


C21H30O2
csendes tag

Fuu, koszi szepen, hogy letesztelted, nagyon nagy vagy! Viszont most megint ott tartok, hogy mar megint nem tudom mit vegyek. Mar annyit nezegettem tegnap a Sony-kat, hogy rendesen megtetszettek, pedig eloszor a b650 tetszett nagyon, mert sokat irtak rola, mivel sok az extra benne, de en abbol semmit nem is hasznalnek. De csak jatekra kene inkabb ez az lcd tv amit veszek majd, ezert lehet, hogy az Sony lesz.

Na, de akkor eleg e a w4000? :F :F :F

Amugy nem vagyok annyira nagy gamer, de mar en is eleg regota jatszok. Versenyek mar nincsenek tervbe veve, de azert neha felszoktam ugrani CS:S ba jatszani, es singel playerben is tolok par jatekot. Nekem nem lesz gond megszokni ezt a 40es kepatlot, azert veszek lcd tv-t, mert kiegett a projectoromba a lampa, amin kb 2,5m es kepatlon jatszottam, es neztem filmet. Szvsz a projector a tuti,mas a hangulata mint egy lcd tvnek, akarmilyen nagy is.Ne adj isten lesz penzem, es elerheto arban lesz olyan lezeres projectort ami elvileg nem nagyon eg ki, csak 50000 ora utan, akkor azt veszek majd (ami legalabb 6ev, mert addig el kell mennie ennek az ocska tv-nek amit most veszek :) ).

(#31569) C21H30O2


C21H30O2
csendes tag

Jah, amugy az mi, hogy 33000:1 kontrasztarany a w4000nek (dinamikusba, amit en nem hasznalnek) a w4500nak meg 66000:1 hez?? Azon en latnek szabadszemmel kulonbseget?? Miert nem tuntetik fel a valos kontrasztaranyt is? Miert nincs sehol olyan teszt, amiben azt is megnezik, hogy game modban melyikben szebb a kep?

(#31570) Ralfi válasza C21H30O2 (#31569) üzenetére


Ralfi
csendes tag

"Miert nem tuntetik fel a valos kontrasztaranyt is?"

Azért mert az siralmasan mutatna az adatlapon .

Plazmáknál megadják pl.:Kontrasztarány:Dinamikus: 2.000.000:1;Valós: 30.000:1.

LCD nél kb. igy nézne ki :
W4000 = Kontrasztarány:Dinamikus: 33.000:1;Valós: 500:1.
W4500 = Kontrasztarány:Dinamikus: 66.000:1;Valós: 1000:1.

"Azon en latnek szabadszemmel kulonbseget??"

Gondolom igen mivel duplája az érték ha igaz !

[ Szerkesztve ]

(#31571) ricsik válasza knbs (#31565) üzenetére


ricsik
őstag

Ismerem a WD centerét, kb 32k és ezzel tényleg megoldható, de szerettem volna elkerülni a media centert, mert plusz pénz, és ha már a tv is tudja az mkv-k lejátszását akkor feleslegesnek tűnt. Csak dts miatt meggondolandó. Vagy várni kell a c650-re :)

Ezekszerint a 32k-s wd-be is benne van, szal nem lehet annyira drága. Igazán beletehette volna a samu.

(#31572) NRG válasza C21H30O2 (#31568) üzenetére


NRG
tag

W4000 bőven elég. A W4500 ha jól tudom csak a 100Hz-el tud többet ami csak a filmekhez kellhet.

Az input lag kb 50 fölött "látszik", ez alatt inkább érezni lehet mint mikor feltolod a gyenge videókarin az AA-t meg AF-et maxra szal picit késik a kruzor mozdulat az egér tényleges mozgásához képest, ami nagyon zavaró tud lenni.

A W4000-nek 10 körül van, a W4500ba azért tettek game módot mert több képjavítót használtak. De 30 alatt szerintem abszolút nem zavaró. Én is b650-et szerettem volna vagy philipset de a samunál legjobb esetben ~40, philips ***03-nál meg ~60

[ Szerkesztve ]

(#31573) C21H30O2 válasza Ralfi (#31570) üzenetére


C21H30O2
csendes tag

Hat 500:1 es 1000:1 nel meg latom a kulonbseget, de nem tudom, hogy 33000:1 es 66000:1 nel is latom e meg. Mint mikor egy 500hertz es hang es 1000hertz es hang kozott hallom a kulonbseget, de 33000hertz es es 66000res kozott nem.

(#31574) C21H30O2 válasza NRG (#31572) üzenetére


C21H30O2
csendes tag

Akkor ebbol w4000 lesz :)

(#31575) Yeti77


Yeti77
tag

Sziasztok.
Vettem új számitógépet.Szal új a vidkari is.Rá van kötve a gép az lcd tv-re de szemcsés a kép.Nem olyan szép mint a régebbi vidkarival.Hdmi-dvi átalakitókábellel van összekötve.Ha tudnátok valamit tanácsolni azt megköszönném.Ati hd4890-es a videókártya.Legújjabb driver fel van rakva.
Köszönöm előre is.

(#31576) Mushroom válasza napata (#31567) üzenetére


Mushroom
tag

Csak hétvégén tudom kipróbálni!
A rejtett hangszóró hozó az átlagos szintet, a rendes hangszóró pedig egy fokkal jobb. De gondolom senki se azon akar zenét hallgatni, meg házimoziként használni, tv nézésre meg jó.
Ja különben nekem 5604h van nem 5404h, mert valaki rosszul írta.

(#31577) xTc


xTc
aktív tag

Helló,

lenne egy nagyon nagyon alap kérdésem, sajnos nem értek hozzá, ezért kérném ki a tanácsotokat. Szóval, adott egy hd ready tv, a natív felbontása, 1366x768, a tv szerint 1920x1080i felbontásban működik, mi a kettő között a különbség? Illetve ez mennyire befolyásolja a képminőséget? Előre is köszi.

(#31578) Lacpac válasza Ralfi (#31538) üzenetére


Lacpac
őstag

Köszi!
Csak sajna hitellehetőség nincs, :(
Mondjuk ki tudnám fizetni, de két gyerek mellett van jobb helye is 100k-nak.
Talán egy kissebb játszótér az udvarra.

(#31579) knbs válasza ricsik (#31571) üzenetére


knbs
senior tag

Szamomra idelais volt a megoldas, mert se hangfalszettem se dvd lejatszom nem volt eddig, igy a logi szettel ket legyet utottem egy csapasra, dts erosito es a hangfalrendszer, a halomba akkorat szol hogy meg szakadunk bele :)
A medilejatszo pedig azert ment mert nem akartam a szamitogepet filmlejatszasra hasznalni, es a wd megold szinte mindent.
Amugy a wd sem tud hdmi-t dekodolni, de tovabbkuldeni optikain kepes es ez kelett nekem pont a logihoz. Most kesz a full HD hazimozirendszer, eddig vitt mindent. Tegyuk hozza a DTS-dolby kozel sem sima 5.1, tesztelgettem a ket hagnsavot DTS-kontra sima DD es nagyon nagyok a kulonbsegek az akcio jeleneteknel. Aki nagy hazimozis nagyon tudja ertekelni a dolgot.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31580) Attesz01


Attesz01
csendes tag

B650 tulajok!

Kivancsi lennek, hogy tapasztalt-e mar valaki hasonlo jelenseget a tv-jen. Nem nagy dologrol van szo, csak annyi hogy nemreg eszrevettem, hogy a panelen (40B650) van egy fuggoleges sav, ahol egy nagyon kis arnyalatnyival elter a kep szine a kornyezetetol (kicsit sotetebbnek tunik).

Ez kb. a kep szelessegenek kb. 1/3-anal bal oldalon van, egy keskeny fuggoleges savban, a szeleit nem tudtam pontosan behatarolni. (delutan megprobalok betenni egy kepet is rola)

Csak ritkan lehet egyaltalan eszrevenni, es kizarolag akkor ha egy nagyobb, egyszinu felulet van a kepen, ami vizszintes iranyban lassan mozog (pl. focimeccsen a palya). Allokepnel szinte sose lathato. Nem zavaro, de miota eszrevettem, egyre tobbszor feltunik.
Mitol lehet ez?

(#31581) Ralfi válasza Lacpac (#31578) üzenetére


Ralfi
csendes tag

Hitellehetőség és díjtalan kiszállítás van az extremedigital-ban ott 120eFT ért már kapsz Samsung LE26B450 10eFT spórolsz és jobb tévéd lesz mint a B350.

[ Szerkesztve ]

(#31582) zsotee82


zsotee82
csendes tag

Sziasztok, tudna nekem segíteni valaki abban, hogy érdemes e az LG 42lh7000 helyett a 42lh5000-est elhozni?! (teljesen elkapkodták a 7000est mindenhol) Teljesen más design, 200Hz az 5000-nél jelent szerintetek akkora előnyt? Valakinek van valamilyen gyakorlati tapasztalata?

(#31583) EasyLife válasza zsotee82 (#31582) üzenetére


EasyLife
aktív tag

szerintem érdemesebb mert lh7000 azzal a lukkal a közepén valami ocsmány egy teremtés. lh5000 személy szerint bejövősebb, olyat akartam előszőr aztán 40b650 mellett döntöttem végül a lan miatt :D

(#31584) hdmi


hdmi
tag

Pixeles lesz a Bajnokok Ligája és a Forma-1: [link]

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#31585) zsotee82 válasza EasyLife (#31583) üzenetére


zsotee82
csendes tag

Köszi a segítséget Easylife, én is így látom ,bár már kicsit ráálltam a 7000-re, tegnap kellett újraformáznom az agyam eme részét, mivel készlethiány van a 7000-ből. Szerinted jelent vmi komoly hátrányt hogy csak 80 000 a kontrasztja az 5000-nek?(7000-nek 100 000) bár tudom hogy ez nem feltétlenül tükrözi a valóságot!? A Bluetooth hiányát fel tudom dolgozni az 5000-en!

(#31586) EasyLife válasza zsotee82 (#31585) üzenetére


EasyLife
aktív tag

szerintem minimális. de inkább lásak kevesebb,,dinamikus kontrasztot,, mint hogy egy piros lyukat sasoljak a tv közepén :DD

(#31587) MAxxYD válasza C21H30O2 (#31574) üzenetére


MAxxYD
tag

Én is a lag miatt döntöttem a W4000 mellett. Tegnap vettem meg a MM-ben 0% THM-re a 46W4000-et. Tudom, hogy kicsit drágább, mint a neten, de ennyit megér a 30 havi kamatmentes részlet.
Vadállat ekkora képernyőn nyomni a COD4-5-öt :DDD
Mérni még nem mértem, de nem éreztem rajta semmit sem (nem is szabad :).

(#31588) C21H30O2 válasza MAxxYD (#31587) üzenetére


C21H30O2
csendes tag

Ennyi megerosites utan, mar nem veszek en sem mast, marad a W4000. Koszonom szepen mindenkinek a segitseget, az erkezo hszek talan masnak is segitenek majd.

(#31589) Mushroom válasza MAxxYD (#31587) üzenetére


Mushroom
tag

Mekkora távolságról játszol ekkora tv-n?

(#31590) AMATŐR válasza MAxxYD (#31587) üzenetére


AMATŐR
őstag

Nagyon várjuk a beszámolót! :K

A 46" os méret engem is lázba hoz, csak a 100Hz hiánya zseníroz egy kicsit. Sajnos a W4500 ra nincs kamatmentes részlet.

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#31591) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Most beszéltem az edigital-al, állítólag van a Z4500 ra is kamatmentes részlet! Hozzánk a Szegedi üzlet közelebb van, azt ígérték hétfőn ott lesz a TV. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a 0 ft os kamatból? :F

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#31592) Attesz01 válasza Attesz01 (#31580) üzenetére


Attesz01
csendes tag

Szóval itt egy fénykép a problémáról, remélem látható. A piros kereten belül van az a függőleges határvonal, amitől jobbra, a kép egy árnyalattal sötétebb, egy darabig. A lenti képen jobban látható a keret nélkül, nagyobb méretben. (A kép sarkai csak a fényképen sötétebbek, a valóságban nem :) )

Mi lehet az oka? Hibás a panel, vagy a háttérvilágítás nem tökéletes?

[ Szerkesztve ]

(#31593) Lacpac válasza Ralfi (#31581) üzenetére


Lacpac
őstag

Igen, tudom, holnap megyünk Győrbe amúgy is, és beugrunk oda.

(#31594) tothl válasza Attesz01 (#31592) üzenetére


tothl
addikt

Fogalmam sincs,de ha eszrevetted,biztos idegesito,szerintem panelhiba. Probald nyomkodni azon a reszen alul es felul a keretet !

(#31595) Tutu7030 válasza Attesz01 (#31592) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálad nem is nagyon látszik...
Nálam a kép job harmadán van egy anamorf területen ilyen foltosodás.
Szintén csak bizonyos homogén színeknél feltűnő.
[LE26R71BX]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31596) Attesz01 válasza tothl (#31594) üzenetére


Attesz01
csendes tag

Annyira azért nem idegesítő, mert tényleg nagyon ritkán vehető csak észre, normál tévézés közben szinte sosem, és csak bizonyos színeknél, illetve csak az emlitett mozgások közben. Pl. megnéztem egy üres fehér képet, azon semmi hiba nincsen. Csak kiváncsi voltam hogy ez egyedi eset-e nálam.

Állóképnél ez volt az első eset hogy észre lehet venni, így legalább le tudtam fényképezni.

Próbáltam ezt a nyomogatást, de csak annyi történt hogy a nyomás helyén a keret mellett elsötétült amig nyomtam.

(#31597) Attesz01 válasza Tutu7030 (#31595) üzenetére


Attesz01
csendes tag

Ez már tényleg durvább egy kicsit..
Nem derült ki hogy mi okozza? És nem cseréltetted ki gariban?
Vagy csak később kezdődött a foltosodás?

(#31598) Tutu7030 válasza Attesz01 (#31597) üzenetére


Tutu7030
veterán

Természetesen a gari lejárta után jelentkezett. :O :W

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31599) knbs válasza Attesz01 (#31597) üzenetére


knbs
senior tag

Kuld el a kepet a Samsung-nak mondjanak ra valamit, vagy ha az egyszerubb neked es kozelebb van akkor markaszervizbe vidd be akepet es mondjanak ra valamit! Kivancsi vagyok mit mondanak ra. En meg nem tapasztaltam,de figyelni fogom!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31600) napata válasza Mushroom (#31576) üzenetére


napata
csendes tag

OK Mushroom, akkor várom a hétvégi próbát. Ha menne a DivX rendesen az USB-ről akkor szinte feleslegessé válna a mostani Philips USB-s DVD/DivX lejátszónk.
Egyébként milyen képformátumban nézed az SD adásokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.