Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) tyrial válasza Old FatBoy (#30186) üzenetére


tyrial
csendes tag

Sziasztok,

Köszi a választ, nézegetem már egy ideje a menüt, de nemigazán találok ilyet. Tudnátok tanácsot adni, hogy hol keressem? Sajnos a manual-ban sem találtam és ez a 20 wattos fogyasztás standby módban elég zavaró...

Köszi,
Péter

Üdvözlettel: Péter

(#30202) birooo válasza Alex91 (#30200) üzenetére


birooo
tag

Megnézem mi lenne ez. Kösz

(#30203) justaview válasza K3NZO (#30196) üzenetére


justaview
őstag

Erről a tévéről mi a véleményetek?

Nem tudom, mi a különbség a V4500 és a V4200 között.
A 32V4500-ról itt egy teszt.
Egész jókat írnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#30204) johnny82


johnny82
őstag

Hálószobába milyen 37-40 colos tévét ajánlotok? Szinte csak szemből lenne nézve, kb 3-3.5 méterről nézném. Mivel sötétben lesz nézve főként, így nagyon jónak kell lennie a feketéjének. Tvnetwork kábeltévé lenne rajta nézve, így nem tudom mennyire fontos a full hd felbontás, de mivel sportot sűrűn nézek, lehet, hogy jól jönne a 100Hz. :F Semmi másra nem kéne, csak sima tv nézésre, semmi nem lenne rákötve, talán max később egy dvd lejátszó. Az ár fontos, lehetőleg olcsó legyen és könnyen falraszerelhető.

(#30205) Mano66


Mano66
senior tag

Én ezeket a beállitásokat használom a Samsung 40A656-m hoz:

REC 709 Hitelesítés:

Beállítások: HD / SD

Mód: Movie / Movie
Háttérvilágítás: 3 / 3
Kontraszt: 98 / 98
Fényesség: 44 / 44
Élesség: 0 / 0-5
Szín: 50 / 50
Tint: 50/50 / 50/50

Fekete Adjust: Off / Off
Dinamikus kontraszt: Off / Off

Gamma: +2 / +2

Colour space:
Red: 31 0 7 / 34 0 7
Zöld: 40 49 0 / 30 47 0
Blue: 2 9 38 / 0 9 39
Sárga: 47 47 0 / 46 46 0
Cyan: 40 52 50 / 28 48 48
Magenta: 25 0 42 / 29 0 42

Fehéregyensúly:
R-nyereség: 25 / 25
G-nyereség: 25 / 25
B-nyereség: 24 / 24
R-nyereség: 29 / 29
G-nyereség: 25 / 25
B-nyereség: 21 / 21

Színes hang: Warm1 / Warm1
Méret: Just Scan / 16:9
Digitális NR: Off / Off
HDMI Black szint: Low / Normal
100Hz Motion Plus: Off / Off
Kék Csak Mode: Off / Off

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#30206) justaview válasza johnny82 (#30204) üzenetére


justaview
őstag

....nagyon jónak kell lennie a feketéjének....jól jönne a 100Hz....lehetőleg olcsó legyen...

Na ebből kettőt választhatsz. :D

(#30207) K3NZO


K3NZO
senior tag

Azt miből lehet megállapítani, hogy egy lcd tv tudja e a natív felbontást (1-1 pixel mapping)?

"Per aspera ad astra"

(#30208) johnny82 válasza justaview (#30206) üzenetére


johnny82
őstag

:DDD
Olcsónak kell lennie, mivel semmi másra nem kell, csak tv nézésre, ezért nem akarok sokat rákölteni. Talán a 100Hz-ről le kell mondjak? :F

(#30209) justaview válasza johnny82 (#30208) üzenetére


justaview
őstag

Olcsónak kell lennie, mivel semmi másra nem kell, csak tv nézésre, ezért nem akarok sokat rákölteni.

Mit jelent konkrétan az olcsó?

Ha 32"-ra lemennél, az is árcsökkentő lenne, vagy az már kicsinek tűnik a hálóba?

(#30210) johnny82 válasza justaview (#30209) üzenetére


johnny82
őstag

32-es kicsi, talán a 37-es lenne pont megfelelő. 180 ezret tudnék rákölteni, de ha lehet, inkább olcsóbb legyen. 37LG5000. Ezeknek milyen a feketéje? Elvileg 5ms-os, talán viszonylag jó lenne sporthoz is. Az tetszik még ebben a tv-ben, hogy szélessége csak 94cm. Az biztosan zavarna, ha mondjuk sötét szobában a fekete szürke lenne. Fontos még, hogy ne nyújtsa meg nagyon a 4:3-as adást teljes képernyőn, valamint, hogy tartsa meg az általam választott képmegjelenítési módot (gondolok itt a nyújtásra).

(#30211) SzlobiG válasza Mano66 (#30205) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na ezt kipróbálom én is az sd hasonló nálam is viszont a hd-kat Dnie-al nézem.

(#30212) justaview válasza johnny82 (#30210) üzenetére


justaview
őstag

Az LG5000-et nem ismerem.

Itt van két teszt róla, SD-ben nem dícsérik agyon......ami pedig pont Neked kellene.

whathifi

trustedreviews

[ Szerkesztve ]

(#30213) Alex91 válasza johnny82 (#30210) üzenetére


Alex91
félisten

Az biztosan zavarna, ha mondjuk sötét szobában a fekete szürke lenne.

Akkor vegyel plazmat...!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#30214) Router


Router
őstag

Erre ismét senki sem válaszol?

www.reballing.hu/forum

(#30215) teac válasza birooo (#30198) üzenetére


teac
csendes tag

Hello

Tudok neked tuti LCD-t ajánlani, Samsung le40B650 tutira kezeli a nagy külső winchestereket is én 640 GB-ossal próbáltam rendesen visz róla mindent.
Ami a legjobb nem csak divx-et, hanem 1080p -s mkv-et is tökéletesen viszi hardveresen.
Ha ezt előbb tudom, nem veszek Sony 40W5500-at, megspóroltam volna hozzá a médialejátszót is. Egyébként a 7000-8000 -es LED-es Samsungok is viszik közvetlen merevlemezről az mkv fileokat.

üdv:
Teac

(#30216) teac válasza Router (#30214) üzenetére


teac
csendes tag

Hello

Én 129.990-ért láttam akciósan Saturnban

(#30217) hdmi válasza teac (#30215) üzenetére


hdmi
tag

Szia teac, tudsz egy rövid beszámolót írni a W5500-ról pro és kontra. Tényleg olyan nagymértékű a backlight bleed, mint ahogy a külföldi fórumokon írják?

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#30218) Router válasza teac (#30216) üzenetére


Router
őstag

Neten van 130-ért ingyenes házhozszállítással úgyhogy idáig főnyereménynek látszik csak kíváncsi volnék olyan emberek véleményére is akik ezt használják (monitorként is)

www.reballing.hu/forum

(#30219) birooo válasza teac (#30215) üzenetére


birooo
tag

Köszi a választ. A B650-es tuti cuccnak néz ki.
Úgy látom az árát is elkérik :Y

(#30220) justaview válasza birooo (#30219) üzenetére


justaview
őstag

Köszi a választ. A B650-es tuti cuccnak néz ki.

Ezt meg tudom erősíteni, nekem is 40B650-esem van. :)

(#30221) teac válasza hdmi (#30217) üzenetére


teac
csendes tag

Szia hdmi

Új vagyok itt a fórumon , de összeszedem a tapasztalataimat hamarosan..
A felhősödésről annyit, hogy én nem tapasztaltam (az én készülékem a kivétel? hmmm)
pedig HTPC-ről használom, persze szeretem a végsőkig agyon állogatni a tv-t, az én beállításaimmal nem tapasztalható. De visszaállogatom a gyári beállításokra majd, megnézem úgy bele tudok-e kötni.

(#30222) justaview válasza teac (#30215) üzenetére


justaview
őstag

Akit esetleg érdekel, milyen filmfájlokat tud lejátszani a B650

ITT megtudhatja

ITT pedig a képminőséggel kapcsolatos tapasztalataimat írtam le a B650-ről.

ITT egy ráadás a képminőségről.

(#30223) johnny82 válasza justaview (#30212) üzenetére


johnny82
őstag

32-esben is olyan panel van, mint a 37-esben? Köszi a linkeket. Te melyiket ajánlanád nekem?

Alex91: Gondoltam rá én is, ezt néztem, csak kicsit sokallom a fogyasztását.

[ Szerkesztve ]

(#30224) hdmi válasza teac (#30221) üzenetére


hdmi
tag

Előre is köszi.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#30225) justaview válasza johnny82 (#30223) üzenetére


justaview
őstag

32-esben is olyan panel van, mint a 37-esben? Köszi a linkeket. Te melyiket ajánlanád nekem?

Mindkettőben A-MVA típusú panel van az AUO cégtől. Itt olvashatsz részleteket az AUO panelekről.
Én végül is 40"-osat vettem, amiben S-PVA panel van az S-LCD-től, amely a Sony és a Samsung közös panelgyártó cége.

Ha a 32" és a 37" között kellene választanom, és a pénztárcám engedné + a hely, ahova beteszem :) akkor 37". Szerintem a 32" és a 37" között nincsen minőségbeli különbség. De fontos, hogy mielőtt döntesz, nézd meg a saját szemeddel mindkettőt, ha lehet egymás mellett, és kérd el a távirányítójukat, aztán állítgasd magadnak.

Én úgy éreztem, hogy a 40" egy kicsit jobb képet ad a 37" és a 32"-osnál, ezért választottam ezt. De ezek már szubjektív dolgok. Neked kell eldöntened a helyszínen. Egyébként meg szerintem egy nagyon jól eltalált TV a B650, bármelyiket választod.

[ Szerkesztve ]

(#30226) justaview válasza Alex91 (#30213) üzenetére


justaview
őstag

Az biztosan zavarna, ha mondjuk sötét szobában a fekete szürke lenne.

A fekete mélységétől én is nagyon féltem, mert teljesen besötétített szobában nagyon zavaró a szürke. Ezért nálam a Panasonic LCD-k rögtön az elején kiestek. Ugyanis IPS panelt használ a Pana, és az gyenge feketében, nem is kicsit.

A 40B650-esem feketéje olyan, hogy ha egy film közben hatás-szünetként várnak 1 másodpercet, mielőtt folytatódik a jelenét, és közben ugye egy pillanatra sötét lesz a képernyő, A TV mély fekete szintje olyan érzést kelt, mintha kikapcsolt volna a TV. :) Ez még akkor is így van, ha a megvilágítást pl. feltolom 8-asra (a max a 10), kontrasztot 90-re, miközben a fényerő 45-47. Ekkor már brutális dinamikája van a képnek, de a fekete fekete marad!

Ennek ellenére a sötét jelenetek árnyalatainak részletgazdagsága megdöbbentően jó.
Erre jó teszt a Harry Potter 3. film eleje. (DVD-n)

[ Szerkesztve ]

(#30227) johnny82 válasza justaview (#30225) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi a linket, de elveszek a részletekben, nem értek hozzá. Akkor S-PVA panelos tv-t nézzek? Légyszi mondanál nekem egy-két konkrét típust 37-es méretben 180K-ig?
Szerk: bár nem használnám ki, de ha lehet inkább fullhd-s jobb lenne, mert később talán jobban el bírnám adni. :F

[ Szerkesztve ]

(#30228) justaview válasza johnny82 (#30227) üzenetére


justaview
őstag

Köszi a linket, de elveszek a részletekben, nem értek hozzá. Akkor S-PVA panelos tv-t nézzek? Légyszi mondanál nekem egy-két konkrét típust 37-es méretben 180K-ig?

Bocsánatot kérek, most valóban megkevertelek, mert egy pillanatra azt hittem, hogy a Samsungról beszélünk. :(((

Az LG-re nem igaz, amit írtam, természetesen.

(#30229) justaview válasza johnny82 (#30227) üzenetére


justaview
őstag

Köszi a linket, de elveszek a részletekben, nem értek hozzá. Akkor S-PVA panelos tv-t nézzek? Légyszi mondanál nekem egy-két konkrét típust 37-es méretben 180K-ig?

Én nem tudok helyetted választani.

Azt tudom elmondani, hogy nekem fontos a képminőség, tehát arra mennék rá inkább, mint a méretre. És elég alapos a gyanúm, hogy ha a keret teljesen fix (180), akkor jobb minőségű 32"-ost kapok ugyanannyi pénzért, mint 37"-osat. Vagyis én megnézném magamnak például a Samsung LE32B550-et, hogy mit tud, és elég e az nekem. De a Sony 32W4000-en is gondolkodnék erősen, mert nem a legújabb modell ugyan, de még mai szemmel is nagyon jó képminőséget produkál SD-ben, amit a legtöbb 2009-es modell is nehezen ér utol.

Ha nagyon 37" kell, akkor engedni kell a minőségből.

(#30230) semetka


semetka
őstag

Szerintetek attól hogy pont rásüt a LCD-TV-re a nap hátulról ( d.u 1 - d.u 5 ig) , lesz huzamosabb idő után vmi baja?? Vagy elviseli??

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#30231) johnny82 válasza justaview (#30229) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi a segítséget, akkor lehet, hogy gyűjtök még ilyenre. Ebben amúgy milyen panel van, vagy változó?

(#30232) justaview válasza johnny82 (#30231) üzenetére


justaview
őstag

Köszi a segítséget, akkor lehet, hogy gyűjtök még ilyenre. Ebben amúgy milyen panel van, vagy változó?

A Samsung service könyve szerint A-MVA az AUO-tól.

De bárhogy is döntesz, előbb nézd meg a saját szemeddel is! :)

A hasonló árú 37"-osokat érdemes összehasonlítani, nézz róluk teszteket, és főleg azokra a paraméterekre koncentrálj, ami neked fontos. Mert az a fontos, hogy neked megfeleljen arra a célra, amire szánod.

ITT van még egy oldal, ahol teszteket nézegethetsz. (Korábban már mutattam kettőt)

(#30233) justaview válasza semetka (#30230) üzenetére


justaview
őstag

Szerintetek attól hogy pont rásüt a LCD-TV-re a nap hátulról ( d.u 1 - d.u 5 ig) , lesz huzamosabb idő után vmi baja?? Vagy elviseli??

Ha elvetemedik a kávája, az megfeszítheti az LCD panelt. Az LCD panel meg nagyon nem bírja a feszültséget. A végeredmény felhősödés, (vagyis egyenetlen háttérvilágítás) és/vagy bevilágítás lehet....utóbbi a sarkokban. (angolul clouding és az utóbbi a bleeding)

A feszültségmentes összeszerelés a mai napig nem kis problémát okoz jó pár neves LCD TV gyártónak is.

[ Szerkesztve ]

(#30234) szucsinka


szucsinka
őstag

Szerintetek attól hogy pont rásüt a LCD-TV-re a nap hátulról ( d.u 1 - d.u 5 ig) , lesz huzamosabb idő után vmi baja?? Vagy elviseli??

nem viseli el mikor leülsz nézni a barátok köztöt a feszültségtöl berobban a panel egy szilánk pont a szemedbe megy megvakulsz és a melegviz helyett a gázcsapot nyitod ki cigivel a szádba ....bumm :O
tehát én besöttitenék :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#30235) johnny82 válasza justaview (#30232) üzenetére


johnny82
őstag

Ok, köszi minden segítséget, olvasgatok! :R

(#30236) semetka válasza justaview (#30233) üzenetére


semetka
őstag

Ez kemény, de azért remélem nem lesz olyan erős a nap hogy ilyet tegyen.
De azért a "melegebb" napokon behúzom a sötétítőt vagy le a redőnyt. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#30237) Rick4 válasza justaview (#30233) üzenetére


Rick4
félisten

Jó esetben ABS-ből van a káva, az testvérek közt is kibír 120-140 fokot vetemedés nélkül. Ha egy autó műszerfala készülhet ebből (és ott nyáron simán lehet 80-100 fokot mérni) akkor a szobában nem lesz gond. Amit Te leírtál, annak annyi az esélye, mint a háromlábú sünnek a hatsávos autópályán...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#30238) Rick4 válasza semetka (#30236) üzenetére


Rick4
félisten

Ha ilyen tíusú ember vagy, [link] szerintem is sötétíts be. :K

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#30239) semetka válasza Rick4 (#30238) üzenetére


semetka
őstag

Akkor megnyugodtam.
Amúgy nagyon nagy a videó, jót röhögtem. :DD
Más: Én CA modullal használom a kábel TV-t és a EPG-nél nem jeleníti meg a ö,ő stb. betűket. Már volt róla szó emléxem, de azt nem tudom hogy sikerült e valakinek megoldania hogy legyenek ilyen betűk??

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#30240) foppa


foppa
tag

Sziasztok!
LG 42LH7000 Erről a készülékről tud valaki valamit? Csak mert elég új, és még nálunk sehol sem láttam, és a netes boltokbam egész korrekt ára van(270e)!

(#30241) Rick4 válasza foppa (#30240) üzenetére


Rick4
félisten

olvass vissza. egyébként nem dícsérték agyon..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#30242) justaview válasza Rick4 (#30237) üzenetére


justaview
őstag

Jó esetben ABS-ből van a káva, az testvérek közt is kibír 120-140 fokot vetemedés nélkül. Ha egy autó műszerfala készülhet ebből (és ott nyáron simán lehet 80-100 fokot mérni) akkor a szobában nem lesz gond. Amit Te leírtál, annak annyi az esélye, mint a háromlábú sünnek a hatsávos autópályán...

Ez tényleg vicces... :) Csak hogy az autó műszerfala jellemzően nem egy 100cm-es LCD panel. :D Másrészt a bleeding jellemzően a TV melegedésére változik, általában csökken, mert csökken a feszültség a panelben (ugyanúgy, ahogy a csavarok lazítására).....lehet, hogy mégis mozog ez a csodálatos műanyag? :Y

Én mindenesetre nem kísérleteznék azzal,.hogy az LCD TV-met napi 4 órára tűző napra tegyem, vagy legalábbis a mobiltelefonommal kezdeném a kísérleteimet...az olcsóbb. :) De majd meséljétek el a tapasztalataitokat szeptemberben...érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#30243) denes242 válasza justaview (#30226) üzenetére


denes242
aktív tag

Egy hatranyrol tudok az S-PVA panelekkel kapcsolatban, ez az ugy nevezett "black crush" - a sotet arnyalatoknal elvesznek a reszletek szembol nezve, kicsit (par fokkal) mas szogbol meg kicsit mas latszik.
De igazabol lehet, hogy ilyen black crush mas lcd-knel is van.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#30244) justaview válasza denes242 (#30243) üzenetére


justaview
őstag

Egy hatranyrol tudok az S-PVA panelekkel kapcsolatban, ez az ugy nevezett "black crush" - a sotet arnyalatoknal elvesznek a reszletek szembol nezve, kicsit (par fokkal) mas szogbol meg kicsit mas latszik.
De igazabol lehet, hogy ilyen black crush mas lcd-knel is van.

Úgy érted, hogy ez egy néha előforduló hibajelenség, vagy a technológia alaptulajdonsága?

A baj persze ezzel a sötétárnyalatos dologgal csak az, hogy a boltban nem ellenőrizhető, mert ott általában dísz-kivilágításban nézed a TV-t, és olyan demo-val, ami kisüti a szemed. :)

Én is csak bíztam abban, hogy a 40B650-nek jó lesz a sötétárnyalatok visszaadása, azok alapján, amit olvastam róla, valamint az AVFORUMS-on meginterjúvoltam néhány tulajt.
De szerencsére bejött. Ahogy pár hozzászólással ezelőtt írtam, pont a sötét árnyalatokban nyújtott teljesítménye lepett meg, mert ennyire jóra nem számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#30245) Rick4 válasza justaview (#30242) üzenetére


Rick4
félisten

Tedd már meg, hogy rákeresen a neten, az ABS nevű műanyag hőtágulási értékeire, mondjuk 20 fokos hőmérsékletváltozásnál menyit változik a hossza egy méteren. :U Ezek után azt mondom, Te is sötétíts be. A szobában.

Egíébként Te tényleg elhiszed, hogy a melegedő tévé 8mondjuk 20 fokról felmegy 60 fokra) elkezd dagadni az lcd panel vagy a káva? Tényleg komolyan gondolod? Meg hogy a csavarok jobban szorítanak 60 fokon? :Y

A panelben miféle feszültség van? Max az amit az lcd kristályok mozgatása miatt belevezetsz.

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#30246) denes242 válasza justaview (#30244) üzenetére


denes242
aktív tag

a technologia alaptulajdonsaga. te is eszreveheted, ha kozelrol, szembol nezel valami fekete ruhat a teveben vagy ilyesmit - en is latom ezt a tv-men, boltban is lattam (amugy nekem 2008-as s-pva paneles samsung tv-m van).

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#30247) justaview válasza Rick4 (#30245) üzenetére


justaview
őstag

Tedd már meg, hogy rákeresen a neten, az ABS nevű műanyag hőtágulási értékeire, mondjuk 20 fokos hőmérsékletváltozásnál menyit változik a hossza egy méteren

Ezt majd Te biztos megmondod, műanyagban otthon vagy látom. :)

Egyébként Te tényleg elhiszed, hogy a melegedő tévé 8mondjuk 20 fokról felmegy 60 fokra) elkezd dagadni az lcd panel vagy a káva? Tényleg komolyan gondolod?

Én nem gondolok semmit az elméleteidről. Nézz rá az AVFORUMS-ra, ahol a bleedingtől szenvedők elmondják a tapasztalataikat, aztán utána elmélkedj tovább az ABS műanyagod kiváló tulajdonságairól. Ja, ha szótár kell, ott a SZTAKI...

Meg hogy a csavarok jobban szorítanak 60 fokon?

ÁÁÁ, dehogy.... azok is ABS-ből vannak, mint ez a WC ülőke... :D

A panelben miféle feszültség van? Max az amit az lcd kristályok mozgatása miatt belevezetsz.

Pont akkora, amekkorát az összeszerelésnél belevisznek. De ezt ne keverd össze a a konektorban lévővel, mert ez nem ráz... :D ...csak tönkreteszi az LCD kristályok homogenitását.

[ Szerkesztve ]

(#30248) justaview válasza denes242 (#30246) üzenetére


justaview
őstag

Milyen típusu Samsung TV-d van?

Majd megnézem én is közelről, kíváncsi vagyok. Bár általában úgy 3-3.5 méterről nézzük a TV-t, így még nem tűnt fel. Gondolod, hogy pl. az A-MVA panel jobb ebből a szempontból?

(#30249) Rick4 válasza justaview (#30247) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, értem, tehát egy másik fórumon egy másik hozzá nem értő tények nélküli véleménye alapján te tényként állítasz valamit, amit azonban ténnyel alá nem támasztva, véleményként adsz elő. Hát, Te meg a mellébeszélésben vagy otthon, akkor erőltesd ezt itt tovább. ;)

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#30250) justaview válasza Rick4 (#30249) üzenetére


justaview
őstag

Valahogy mindig éreztem, hogy csupa hozzá nem értővel beszélgetek.

Majd szólok az avforums.com-on is annak a sok dilettáns hülyének, hogy fejezzék be a hablatyolást, mert megtaláltam az abszolút tényeket ismerő hozzá értőt, aki bárkinek megmondja szemvillanás alatt, hogy mekkora az esélye annak, amit mond a három lábú sünihez képest, ...mert nehogy már bárki tapasztalata felülírja egy hozzá értő megdönthetetlen elméletét. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.