Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31151) matthews válasza zsotee82 (#31127) üzenetére


matthews
aktív tag

Szia!

Milyen mobil vinyóval próbáltad? Külső tápos vagy USB-s tápos. Milyen fájlrendszerű volt a vinyó NTFS?
Megmondom miért kérdezem. Nekem egy 1TB-s külső vinyóm van, 220-ról megy. Valamiért nem akarja az 1080p-s mkv-t lejátszani róla a TV. Egyszerűen nem is látja. A 720p megy neki. A másik furcsaság, hogy hálózatról routeren keresztül meg simán lejátssza.
Jah! Samu 40B650-esem van.

Beletekerni nekem csak akkor nem enged ha hálózatról játszom le az avikat. Ha vinyóról megy akkor van, de csak 2x-es. LG-nél hányszoros volt?

Köszi a válaszokat.

Ha valaki tudja mi lehet a probléma légyszi árulja el! Köszi :)

"No brain, no problem"

(#31152) Dexter M válasza Attesz01 (#31150) üzenetére


Dexter M
csendes tag

Köszönöm Attesz01! Nem kerülte el a figyelmemet az az opció sem és sajnos azzal együtt nem megy a dolog... :W

(#31153) matthews válasza Dexter M (#31152) üzenetére


matthews
aktív tag

Milyen kiterjesztésű a felirat? Srt? txt-nél lehetnek problémák. Mást nem tudok javasolni....

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#31154) Attesz01 válasza Dexter M (#31152) üzenetére


Attesz01
csendes tag

Más ötletem nincs sajnos. Esetleg egy firmware frissítés segíthet ha nem a legújabb 1008-as van rajta. Bár nálam megy az 1005-össel is.

(#31155) knbs válasza Symbio (#31136) üzenetére


knbs
senior tag

Innen vettem az informaciot a kulonbozo meretekhez.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31156) Dexter M válasza matthews (#31153) üzenetére


Dexter M
csendes tag

matthews srt-ben van a felirat... :W

(#31157) Dexter M válasza matthews (#31153) üzenetére


Dexter M
csendes tag

:W

[ Szerkesztve ]

(#31158) knbs válasza fila (#31135) üzenetére


knbs
senior tag

Hello koszi a tippeket, nagyon belekavarodtam mar a szamozasokba, mostmar a samuval szemezgetek inkabb, az asszonynak is az a szive csucske.Samsung LE-46B650T na en hollandiaban elek es itt igy van kiirva: Samsung LE46B650
SKU: LE46B650, LE46B650T2WXXN, LE46B650T2WXZG, EAN: 8808993173907, 8808993306237, T.net ID: 237351
46"
Ez gondolom ugyan az csak a T a vegen megzavart.Vagy ez valos kulonbseget takar?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31159) Symbio válasza knbs (#31155) üzenetére


Symbio
senior tag

OK, értem, mit akartál mondani, csak a megfogalmazásod volt félreérthető :R
( lehet, hogy már beszélni csak kicsit magyar? :P )

(#31160) knbs válasza Symbio (#31159) üzenetére


knbs
senior tag

Nem nagyzolunk:) , magyarnak szulettem az is maradok,asszonykamnak meg nem megy ugy a holland szoval, meg muszaly magyarul beszelni otthon :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31161) Attesz01 válasza knbs (#31158) üzenetére


Attesz01
csendes tag

Szerintem a T2W jelzés mindegyiknek ott van a végén hivatalosan, legalábbis én eddig csak olyat láttam...

Gondolom akkor így kb 80ezerrel kevesebbért megkapod mint otthon :) (már ha a holland és német árak kb megegyeznek)

(#31162) Attesz01


Attesz01
csendes tag

Nem 100%, de asszem az előbb magától bekapcsolt a tévém, mialatt kimentem a konyhába egy sörért. :Y
(azért nem 100%, mert nem az elsőért mentem...) :)

(#31163) #41635072


#41635072
törölt tag

Jól látom, hogy az edigalban ma jól felmentek az árak? :((

(#31164) knbs válasza Attesz01 (#31161) üzenetére


knbs
senior tag

A nemet arakat nem tudom,de en a tv-t holnap rendelem meg online 1150 euroert, ahogy most az euro all ez kb. 320e FT-ra jon ki, de mar jopar eve meg tanultam,hogy nem szamolgatom at az arakat forintba, mert csak osszezavar :)

A samu B650 melett dontottem, akinek ilyen van es esetleg nez mkv formatumu HD filmeket DTS-el az leirhatna hogyan! Mivel semmifele erositom nincs meg, es ezeket tobbnyire csak szettekben aruljak egyutt a dvd lejatszoval, porbaltam egy alternativ DTS megoldast keresni, es itt jott a kepbe a Logitech Z-5500 ennek van beepitett dts dekodere.
Engem mar csak az erdekel, hogy a b650 eseteben hogyan lehet megoldani, hogy esetleg pendriverol vagy lanrol jatszam le a filmet,de a DTS- valahogy ki kene kuldeni a logira.... amit mondjuk optikain lehetne,de azt akkor hogy teszem ra a logira???
Az elos felallas nalam az volt hogy veszek egy WD TV-t medialejatszot, arrol hdmin atkuldom a jelet a tv-re, a hangot pedig otikain a logira,de ha valahogy meg lehet uszni a B650- beepitett lanos dolgaval a medialejatszot, akkor koltseghatekonysag szampontjaabol nem vennem meg....
Lehet nem ertheto amit irok, aki felfogta es tudja mi lenne az idealis megoldas, kerem adjon valami tippet. Holnap rendelnem meg a dolgokat, es mar szetegettem az osszes forumot es meg mindig nem allt ossze teljesen a kep, mivel a b650- meg csak ma jott a kepbe es ott lattam ezt a dlanos/pendrivos dolgot...
Legyszi segitsetek, elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31165) Plutor


Plutor
aktív tag

szerintetek megéri a + 50k a 100hz-t?mindkét tv 32" full hd, 8 és 3ms(100hz)
valakinek esetleg van összehasonlítási alapja?

(#31166) knbs


knbs
senior tag

Van minosegbeli kulonbseg, ha a B650-nel lanrol/pendriverol inditok egy filmet, vagy egy medialejatszorol, hdmi-kabelen keresztul jatszom le?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31167) anrab válasza Plutor (#31165) üzenetére


anrab
addikt

melyik is az a kettő?

(#31168) Plutor válasza anrab (#31167) üzenetére


Plutor
aktív tag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31169) anrab válasza Plutor (#31168) üzenetére


anrab
addikt

nem csak a 100hz a külömbség!
az 5604H a tavalyi belépőszintű 5603D-nek az idei változata. raktak bele egy dvb-t/c mpeg 4-et és pixel plus HD képjavítója van.
a 7404H a tavalyi középkategóriás 7403D-nak az idei változata. a tavalyi pixel plus 3HD képjavítót tartalmazott az idei egy továbbfejlesztett precíz pixel HD képjavítót. akkor ott a kontraszt a válaszidő külömbség. valószínű hogy a panel színfeldolgozásában is van külömbség.

hirtelen ennyi, de a philips oldalán utána tudsz olvasni.

(#31170) sb5100


sb5100
csendes tag

Valaki mondhatna véleményt a samu LED TV-iről, akár aki látta, akár aki használja. :)

Amúgy ezt magyarázza meg valaki:
Samu UE40B7000 kb. 425k - Rose Black aminek a kávája piros/fekete
Samu UE40B7020 kb. 535k - Platinum Black aminek a kávája sima fekete

minden másban, specifikáció a kettő megegyezik. A kérdést kitaláljátok. Mi a *szért kerül valami >100k Ft-tal többe, csak mert a káva színe más!?

Vélemény? :D

(#31171) hdmi válasza sb5100 (#31170) üzenetére


hdmi
tag

Nem tudom, hogy tudsz-e angolul, de itt egy video review: [link]

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#31172) Attesz01 válasza sb5100 (#31170) üzenetére


Attesz01
csendes tag

Ilyen gyakran előfordul :)

Pl:
ugyanaz az LE40B650-t az egyik boltban 770 euróért, egy másikban 1300 -ért árulják...
szóval az eltérés nem kicsi :DDD

(#31173) Mushroom


Mushroom
tag

Nah rákötöttem egy másik gépre a tv-t és ott nincs ez a parajelenség HDMI-n át. Megnyugodtam :) Gondolom nem is a videokártya a szar hanem a driver még kiforratlan win 7 alatt. Különben itt van egy kis vélemény összefoglalva az 42PFL5604-ról:
pozitívumok:
-ragyogó színek(10bit)
-automatikus képformátum, hogy ez mekkora sztárság :DD beállítottam 4:3-ra a képarányt a tv-nél és, ha valamelyik csatornán más formátumban adják, akkor automatikusan levágja a fekete csíkokat és kirakja nagyba torzítás nélkül
-a fos analóg tv műsor is jól néz ki rajta (nagyon jó képjavító áramkör)
-jól paraméterezhető és vannak a menü részének nagyon fejlett megoldásai pl. a varázslók nagyon jók:)
-egyenletes fekete és egy LG-hez képest sokkal feketébb:)
-tv csatornák egy menüből is kiválaszthatóak, ahol egy táblázatban ugrálhat rajtuk az ember és sokkal könnyebben megtalálhatja a csatornát(ez nagyon ötletes)
-design
-forgatható talp
-nagyon éles kép és úgy egyáltalán a képminősége nagyon jó
-nem venni észre után húzást, csak a filmeknél amik 24frammel mennek ott nagyon néha a lassú mozgások picit vontatottak, de ez szinte észrevehetetlen
-monitorként is használható
-játékra meg kifejezetten:)
negatívumok:
-sokáig kapcsol be:)(kb. 5-6mp, LG kb. 2-3mp)
-kicsit furcsa a menü, de szokható
-a távirányító csak szűk határok között működik, és kicsit nyögvenyelősen, ugyanígy a menü is lehetne gördülékenyebb(ezeket az Lg mérnökei jobban megoldották)
-a hangja nem nagy eresztés, de mondjuk még nem állítottam semmit rajta, meg nem is nagyon használom. Szerintem a rendes látható hangszórók jobbak, de azok sok helyet elvisznek és nem minden tv-n mutatnak jól.

Szóval összességében nem bántam meg, hogy megvettem. A 7404 kb 70ezerrel lett volna több. Nem tudom, hogy megérné-e azt a plusz pénzt. Ha kapnék egyet 1 napra megmondanám:) Én nem nagyon akartam többet rászánni. De nem tudom mennyire látszana a 14bites színfeldolgozás, a 100Hz, vagy a még jobb képjavító áramkör. Szerintem mindenkinek mérlegelnie kell, De szerintem sok százezret nem éri meg most tv-re költeni, mert azt a plusz 100ezret mondjuk 5év múlva sokkal jobban el lehet költeni egy sokkal jobb tv-re, mely nagyobb ugrás, mint most a középkategória és a felső kategória közötti különbség. Lehet addigra már lesznek oled tv-k, amiket mindenki már évek óta messiásként vár :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31174) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok sajnos nem találtam másik topikot ahova irhatnék, remélem tudtok nekem segíteni.
Van egy Panasonic TX-29PS12P Tv.m és nem tudná valaki megmondani hogy ezeknek a fajta tévéknek mekkora a felbontása?
Mert gondolkodom rajt hogy összekötöm a pc.vel és hogy meg tudná -e jeleníteni a hd filmeket. :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#31175) knbs válasza knbs (#31155) üzenetére


knbs
senior tag

Ezt a tablazatot nezve ez tenyleg ennyire helytallo, hogy egy 117 cm-s tevet minosegvesztes nelkul max 2m rol nezhetem, annyira nem fogom fel, hogy ott van elottem tobb mint 1m szeles tv es maximum 2m-rol nezhetem, ez nalam az eredmenyezi,mivel a haloba jon a tv igy azt az agy labahoz kell odatolnom.... ez mar igy is eleg furcsa, de azt mar tenyleg nem ertem, hogy ha a nappaliba tennem akkor a kanapet mondjuk oda kene eroszakoljam a tv arcaba??? :) Ertem a lenyeget, van egy 24 colos samu monitorom az is ugye full hd-s azt kb 3,4 meterrrol nezzuk ott monduj elegge lathato a kulonbseg ha befekszem az agyba vagy odaulok a monitor ele... csak gondoltam egy 117 centis tvnel ez mar azert kitolodik. Na sebaj most epp autocadbe rajzolgatom a szoba elrendezeset igy konyebb mint eloben a butorokat tologatni hol mi legyen :)

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31176) Ralfi válasza knbs (#31164) üzenetére


Ralfi
csendes tag

Két napja néztem az ElectroWorld ben a Samsung B650 és LG LH7000 nem játszik le DTS hangot csak AC3 !!!!!!!
A WD TV médialejátszó is csak HDMI-n ad ki DTS hangot házimozi erősítőnek.
Nekem is ez a gondom én ezeket néztem ki [Novatron] vagy [Popcorn] mind kettő lekeveri a DTS hangot sztereóba .

(#31177) knbs válasza Ralfi (#31176) üzenetére


knbs
senior tag

A wd topikban azt mondtak, hogy optikain ki lehet kuldeni a DTS jelet, ezert jott nalam kepbe a logitech Z-5500, mivel abban van beepitett DTS dekoder, de a B650-n is van optikai kimenet ha jol lattam es akkor azt onnan is ra lehet tolni a logira. Azert jutottam el a logiig, mert hangfal amugy is kell,de erosito nelkul meg lennek. Most jol megkevertel :),de meg a holnapi nap folyaman korul nezek elviekben a forumon erre jutottam, hogy amit itt fentebb leirtam az mukodni fog...

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31178) Ralfi válasza knbs (#31177) üzenetére


Ralfi
csendes tag

A B650 sárga háromszögben felkiáltójellel írta ki hogy nem oké neki a DTS hang akor gondolom hiába van a tévén optikai kimenet nem biztos hogy ki küldi a DTS hangot.
Egyébként ha a B650 vinné a DTS-t mér én se gondolkoznék, hogy milyen tévét vegyek.

(#31179) knbs válasza Ralfi (#31178) üzenetére


knbs
senior tag

Ezert irtam a logitech hangfalrendszert es a WD kombot:

"A wd beállításaiban az audio kimenetet digital-ra kell állítani, egy optikai kábellel össze kell kötni egy dts képes házimozi erősítővel és kb ennyi,"
jelen esetben a logi ezt abszolvalja. A popcornbol csak a 110-a viszi a dts az pedig meg vinyo nelkul is 220 euro, akkor meg jon egy TB-s vinyo meg 100. A wd es kulso vinyo parositas pedig igy kijon 100-al akkor olcsobban.
"HD filmeket élvezni: minimum 66 centis LCD tévé. Ha emellett az 5.1 DD, esetleg DTS hangot is élvezni szeretnéd, akkor minimum egy Logitech Z5500 "

A logival az a lenyeg hogy ott a hang nem eri a B650-t mivel a WD-rol egybol a hagfalba beipitett dts dekoderbe megy a hang es azon szol, hdmi-n pedig megy a kep a tv fele.
Lehet nem voltam ertheto, mar keso van egy picit nekem :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#31180) schrank


schrank
tag

szevasztok
már egy éve döglődik a crt monitorom és ugye már ott tartunk hogy a lapostévék azok monitorok is de a lapos monitorok még nem tévék egy szóval érdemesebb -e venni egy fullhd "kis" 26-32"-os lcd tv-t venni mint egy szimpla 22"-os fullhd monitort ? igaz a mostani monitorom 17" de hát tudjuk hogy a szélesképernyő egyik hátránya hogy a nagyképernyő nem is olyn nagy de persze ha azt vesszük hogy nem kell filmeknél fekete csíkot nézni alul-felül akkor már jobban megnyugszik az ember. ...

(#31181) schrank


schrank
tag

amint a képen is látható az sg-s csajnak egy 102-4 cm-es full hd-ja van azt mondja meg van vele elégedve és a képe kurva szép még így is hogy félhomályba van fényképezve és ugye látszik a képernyőn hogy vindóz tálca meg stb. szal akkor még ekkora tv sem akadály fórumozgatni battlefield2-ni meg poreszre ... őőő nézegetni :D

(#31182) #41635072 válasza schrank (#31181) üzenetére


#41635072
törölt tag

Amúgy ez nekem max 26"-nak tűnik. :U

(#31183) Kapor_Ur


Kapor_Ur
csendes tag

üdv,
tanácsot kérnék a köv. ügyben:
Összekötöttem a pc-met egy samsung lcd-tv-vel, d-sub kábellel (vga bemenete van a tv-nek). Az a gond, hogy az tv-n a pc képe vibrál, egy kis szellemkép is van.
A vga kártya 6600-as gf, a tv samsung le32r71b. A kábel kb. 5 méteres, elvileg márkásabb darab. A tv most a vga dvi kimenetére van kötve: dvi-dsub átalakító-dsub kábel. Klón módban van a két monitor (ugyanazt a képet mutatja), de külön szedve őket (dualview) is vibrál a kép a tv-n. A tv 1024x768-at, illetve 1368*768-at bír max, 60 Hz-en, mindkét állásban -és kisebb felbontáson is- jelentkezik a probléma.
Azért aggaszt a dolog, mert kb. egy évig nem tűnt fel a vibrálás, szellemkép, ha volt is, most pedig elég zavaró mindkettő.
A kábel miatt lehet ez /az 5m szerintem nem olyan hosszú, hogy fel kéne szednie mindenféle zajt/ vagy más a gond? segíthet szerintetek, ha felcserélem a két monitorkimenetet - tehát dsub menne a tv-re, monitorra dvi - átalakítóval?
kösz!

(#31184) atesss


atesss
addikt

Üdv ismét !
Miközben én a vizsgákkal szenvedtem, anyámék nekiálltak a TV vétellel foglalkozni.
Eredetileg úgy volt, hogy egy LG 32LH5000-t vesznek, ami alapból 190e, de Euronincsban az első rendeléses kedvezménnyel 180e lett volna.

Aztán elmentek múlt hét hétfőn az Euronicsba megnézni az LG-t hátha megjött már (asszem a Lurdy házba), de ott meg egy 32B650-et ajánlottak, ami másnap jött meg, 190e-ért !
Úgyhogy ennyiért természetesen azt vették. :D
Nemtudom hogy van-e még ott belőle, vagy nem-e írta meg már más is itt a fórumon, de eléggé olcsó 190e-ért, árgépen megnézve 203e-ért volt máshol múlt hét elején, és az valószínűleg nem gyári garral.

Tehát mi is beléptünk a B650-esek táborába. :C
Ma délután megyek beállítani a TV-t.
Mi az ami már elsőre is fontos, és egy kb. fél órás beállításba belefér ?
Képbeállítást csak gépről lehetne, vagy megy USB-ról lejátszott beállító képekkel is ?
Hangrendszer nem lesz rádugva, és egyenlőre PC-hez sem tudom valószeg hozzákötni, mivel VGA-val megy csak (laptop), és ahoz asszem nincs itthon kábelem.
Géphez Wifi-vel hozzákötni hogyan kellene (XP van rajta) ?
TV vétel egyenlőre csak "free from the air" van, valószeg UPC digit kábel lesz nemsokára.

De ami elsőre fontos kérdés, és minnél előbb jó lenne tudni ! :
Egy 320-as WD külső vinyón elviszek pár HD filmet lejátszani.
Na most a vinyón van már pár adat, és ráadásul nagyon sok fájl, talán 20e felett is !
Nem lassítaná ez be nagyon a TV-t, mikor rádugom ? :F
Mert ilyesmiből szokott probléma lenni, pl. egy LG Viewty-t is megfektetett a sok fájl a memóriakártyán.
De ott rejtetté téve a fájlokat megoldódott a probléma. Ha gond lenne, lehethogy itt is megoldaná a rejtetté tevés ?
Mert az még könnyen meg tudom csinálni, a rajta lévő cuccokat elég nehéz (és a sok fájl miatt időigényes) lenne lementenem.

(#31185) atesss


atesss
addikt

Ja még 1 dolgot elfelejtettem megkérdezni:
Korábban olyat olvastam a UPC honlapján (a dekóderek manulját nézegetve), hogy a Digitális kábel TV-hez használt dekódereik közül (mert többfélét adnak) csak az egyiken van HDMI.
Igaz ez ?
Vagy azóta már csak ezt osztogatják ?
Mert ha nem így van, az nagyon gáz lenne. :W

Ja és még a B650 - PC Wifi csatlakozásról:
Router nincsen, a laptop HSDPA "szappantartóról" kapja a netet.
Mennyire bonyolult lenne ezt is megosztani a TV ?-nek

(#31186) Alex91 válasza Kapor_Ur (#31183) üzenetére


Alex91
félisten

Valoszinuleg kabel, probald ki egy rovidebbel, ha azzal nem csinalja...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31187) jokeman


jokeman
aktív tag

Valaki tudna segíteni? [link]
:R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#31188) schrank válasza #41635072 (#31182) üzenetére


schrank
tag

jobbegérgomb kép megjelenítése :P
formásnak formás de azért így már más dimenzióban láthatod a méretek arányait :C

(#31189) Alex91 válasza jokeman (#31187) üzenetére


Alex91
félisten

:D

Ha a megfelelo modon osszekotod, akkor lesz kep, persze ez nem jelenti azt, hogy HD minosegben neznel is rajta barmit...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31190) anrab válasza jokeman (#31174) üzenetére


anrab
addikt

nem! ha crt. 720x576.

(#31191) Ralfi válasza jokeman (#31187) üzenetére


Ralfi
csendes tag

Panasonic TX-29PS12P Tv az egy hagyományos CRT tv.
Ezek megjelenítik a fulHD 640x480-as felbontásban kb. .

(#31192) schrank válasza Ralfi (#31191) üzenetére


schrank
tag

jó-jó de milyen messzire kell ülnie hogy full hd-nek lássa ?! :C

(#31193) anrab válasza schrank (#31192) üzenetére


anrab
addikt

itt egy jobb táblázat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#31194) atesss


atesss
addikt

#31184 -re valaki ?

(#31195) napata válasza Mushroom (#31173) üzenetére


napata
csendes tag

Hol vetted és mennyiért a 42PFL5604-et, (én 32"-ban nézek hasonlót, és ahogy nézem a méreten kívül semmiben sem térnek el)?

Tudnál egy élő képet belinkelni róla, hogyan néz ki (állapotjelző led, képek stb.)?

Jelenleg a UPC Digital kábele megy a konverterbe, onnan egy Scart megy a DVD lejátszóba, egy másik pedig a TV-be.

A 32PFL5604-hez ugyanezt lehet használni, vagy érdemesebb lenne a UPC konvertert kicserélni olyanra, amelyik HDMI-s, és HDMI-vel összekötni a konvertert és a TV-t (32PFL5604)?

(#31196) anrab


anrab
addikt

ezekre az árakra tud valaki magyarázatot? [link]

(#31197) Mushroom válasza napata (#31195) üzenetére


Mushroom
tag

Edigital-ból rendeltem 200ezerért. Ahogy néztem máshol se olcsóbb és itt normális garjegyet adnak, ami máshol is érvényesíthető. Ugyanitt a 32collos 50ezerrel olcsóbb, szerintem megéri azt a plusz 50ezret a méretbeli különbség, mert van egy Lg-nk is, ami 32collos, szóval van mihez viszonyítani, és a 42-esen már tényleg megvan a mozifeeling:)
Képet majd készítek és feltöltöm.
Szerintem érdemesebb lenne a hdmi-s dekóder, ha van rá lehetőség!

(#31198) jokeman


jokeman
aktív tag

Thanxs.

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#31199) anrab válasza Mushroom (#31197) üzenetére


anrab
addikt

"itt normális garjegyet adnak, ami máshol is érvényesíthető"
ez mit jelent?

(#31200) zhagyma válasza anrab (#31196) üzenetére


zhagyma
őstag

DVB-C mellet ismeri a DVB-C2 szabványt is, de ez sem indokolja az ilyen magas árat (talán újdonság és extraprofit van rajta). Igazából DVB-T/T2, DVB-C/C2, DVB-S/S2 átviteli szabványt ismerő eszközre lenne szükség, hogy "időtálló darab" legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.