Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2715) #07746304 válasza Tin (#2714) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Sokat segítene ha pontosan leírnád a hibát. Tehát feltöltődik, a kijelző és a gombok működnek, magyarul ki-be kapcsol a roller rendesen, tudod váltani a sebességet, ki-be kapcsolni a lámpát, szól a "csengő" is, igaz?"

Ez így van, de csak akkor ha szét van húzva. Amennyiben rádugom a motort, lekapcsol, és széthúzás után is csak akkor tudom visszakapcsolni, ha a töltőre ráteszem, ami egyből zölden világít.

Viszont ha egyszer bekapcsoltam a töltő segítségével és nincs rádugva a motor, a töltőt is kihúzhatom, és bármennyiszer ki és bekapcsolhatom.

"Mi a pontos probléma? Amikor gázt adsz, akkor ilyen nyöszörgő-kotyogó-rángató hangot ad a motor, mintha nem tudna elindulni, de amikor elengeded a gázt, abbamarad? Mi történik, amikor a féket nyomod meg?"

Amikor rádugom egy pillanatra a motor kiad egy hangot, mintha meg akarna ugrani, de le is kapcsol egyből. Ha le van húzva a motor, a kijelzőn működik a világítás, a duda, sebességváltás, a SET, mutatja az eddig megtett kilométerek számát is.

Tegnap amikor gázt akartam adni az esőben, akkor fékezett be. Előtte jelzett az ECU, aztán jelent meg az M betű is.

Csinálok ma videót is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.