Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2039) gizmoboy


gizmoboy
csendes tag

Sziasztok! A héten eltört a Xiaomi M365-ös rollerem kormányrúd-rögzítő fém kampója. Nem teljesen lepett meg, mert pont néhány napja láttam eBay-en ilyen alkatrészt, amihez azt írták, megerősített. Szóval emiatt sejtettem, hogy gond lehet vele, de reménykedtem, hogy én nem járok így. Még haza tudtam vele menni, csak mindig tolnom kellett előre a kormányt, hogy kimerevítsem, és persze a szokásosnál óvatosabban mentem. Egyébként 700 km van a rollerben.
Nem olvastam vissza alaposan a fórumot, tudja esetleg fejből valaki, hogy nagyságrendileg hányan jelezték már itt ezt a problémát, és el tudták-e intézni ezt garanciában? Pénteken beszéltem a hivatalos szervizzel (WayteQ), és egy gyökér volt a vonal másik végén. Először azt mondta, hogy ő ilyenről még nem hallott, meg biztos túlságosan meghúztam, és erre nem vonatkozik a garancia, aztán pár mondattal később már azt, hogy kettőről már hallott. Ez rohadtul nem kopóalkatrész, se nem akkumulátor, úgyhogy nem látok rá okot, hogy ezt ne kelljen ingyen kicserélniük. Viszont az az érzésem, hogy az élő fába is bele fognak kötni, ha elviszem hozzájuk. Szerencsére teljesen gyári a roller, és még hónapok vannak a gariból. Tudtok tanácsot adni az ügyintézéshez? Köszönöm előre is: gizmoboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.