Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1552) Tin


Tin
veterán

na tegnap lejartam a kugoo-val a melos utamat rendesen, elkerulve a macskakoves reszeket. odafele fele uton emelkedo van, 1-2 reszen eleg durva szintkulonbseg rovid tavon, ott labbal rugtam rajta parat, egyszerubb, de a 10-15% koruli emelkedoket siman vette. visszafele az ut elso fele annyit lejtett, hogy azt figyeltem, hogy a tempomat is felesleges, egyszeruen ha hagyom kigurulni, siman 15 felett megy ugy is. es ahogy neztem, kigurulasnal is van minimalis visszatoltes.
a fekje tok erdekes. egyreszrol nagyot harap, es tenyleg nem a legjobban adagolhato, de nagyobb sebessegrol azert boven kell neki fekut. lejton pedig gyakorlatilag meg se lehet allitani, de szerencsere egesz jol lassithato. figyelni kell forgalomban nagyon, szerintem egy elem ugro gyerek vagy egy kifordulo ajtonal nem igazan lehet veszfekezni. a labfeket nem probaltam mondjuk.

BLACK, leragasztottam ilyen foliaszalaggal en is a roller elejet, a hatso lampa vezeteket, a vezerlot a toltocsatlakozonal, hogy a froccseno viz ne jusson be konnyen. en mondjuk alul a hatso rugonal keresztbe is ragasztottam a szalagbol, igy most a rugo is majdnemhogy "zart", igy szerintem esoben nem lesz nagy gond, persze a rendes szigeteles jobb, de sima froccseno viz ellen ez is boven ved. azt figyeltem, hogy az enyemen hatul mar ki volt nyomva szigetelovel, gondolom a vasarloi visszajelzesek alapjan jobban odafigyelnek a gyartasnal.

ami meg erdekes, hogy 42V-rol eljutni 37V-ig nem tart sokaig, kb 2-3km, es utana szinte vegig a 33-36V regioban tanyazik a roller, neha amikor megallok, kicsit feljebb kuszik, amikor nagyobbat fekezek, vissza is tolt, van, amikor meg olyan, mintha nem is merulne, pedig siman nyelgazon megyek sik talajon.

tegnap is kerek 13 km-t mentem, 3.5 ora alatt toltotte fel teljesen a rollert. valoszinu elmenne tobbet is, de nem akarom kinozni, meg igazabol felesleges is, nem jarok annyit vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.