Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55502) verti1


verti1
tag

Kicsit szórakoztam ezzel a csillapító hengerrel. Megérkezett a hiányzó fitting amire vártam. Beépítettem a gépbe szépen ahogy a múltkori képeken volt. OPV és szűkítő elé, mert az volt e legegyszerűbb. Az eredmény botrány...se nem csillapít, se nem késleltet. Leginkább még jobban begerjesztette az ULKA-t. Az ok szerintem, hogy a szűkítő miatt és amiatt, hogy az opv előtt van egy pillanat alatt fellöki a dugattyút és semmi hatása nincsen. Ki is szedtem a francba az egészet. Mindenképpen az opv/szűkítő után kell rakni, de mielőtt spec közbetétet vagy bármit csináltatok hozzá azért ki akartam próbálni, hogy mennyire működik egyáltalán. Gyorsan össze ütöttem a képen látható szörnyeteget a teszt kedvéért. Szerencsére működik a dolog. A szűkítővel eddig 4-5 mp alatt nőtt fel a nyomás, most 6-7 mp, de még egyenletesebben éri el a maximumot. Szűkítővel ehhez már túl alacsony vízhozam párosult. Csak egy párat csapoltam, nem tudok nagyon semmit mondani. Le is szedem egyenlőre, ne lógjon szegénynek a bele. Csináltatok egy közdarabot az OPV és bojler alsó közé ahova be tudom rendesen majd kötni.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.