- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- bobalazs: Microsoft Copilot és hasonló hülyeségek egyszerű kigyomlálása /örök megoldás/
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Candy: Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a gémergépe
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- bagyusz: Sony Xperia SP CM11 Zárt Bootloaderre
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
-
LOGOUT
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Kolléganő a vendégeknek, és így nekünk is úgy jó bő 1 decis kávét szokott behozni, kb teáscsészében, mellé tejpor, kockacukor. Mindezt egy Lavazza Blue kapszulásból. Régesrégen, mikor még nem foglalkoztam a kávéval, el is ment, sok cukorral, sok tejporral. Aztán mióta itthon is tömködöm az - igaz csak delonghit, de mégsem szarvasit - itthoni gépet, azóta nem bírtam meginni. Átlátszó, vízízű, híg, kesernyés, mintha csak zaccból főzték volna.
Mentségére legyen szólva, ő nem kávézik, nem is szereti. De a főnökasszonya, aki szintén nem kávézik, csak sztárbakszozik(!), így mutatta neki. [facepalm]Megmutattam hát a leánynak, hogy nem kell fél percig engedni, mivel elég hirtelen lejön, aztán úgy a ristretto és az espresso közé mennyiségre belőttem, fura mód stabil cremát adott, jó illatú volt, és a korábbi ott készültekhez képest klasszisokkal jobb anyag lett belőle. Ettől még rosszabb volt, mint akár az itthoni, de legalább belőttem az adagot. Mondta, hogy ahhoz túl nagy a csésze, hülyén néz ki, kis csésze meg nincs túl sok, szóval marad a régi verzió. (No nem is sokan iszogatták meg, hozzátenném) Aztán én mondtam mindig, hogy én inkább segítek neki olyankor, megcsinálom külön a magamét, és azt majd elém tegye le. Aztán így a magamnak lenyomott harmadakkora adag már legalább fintorgás meg pofavágás nélkül fogyasztható lett.
Aztán egyszer valaki kért hozzá tejhabot... hát nyers tej sem volt a cégnél soha, törték ám a fejüket mi legyen, majd a nagy ipari kávéautomatából valaki hozott csak tejet 80 Ft-ért műanyag pohárban, és mondták, hogy azt habosítsam már fel a kapszulás gőzkarjával...forró tejporból készült "tej"-et... [újabb facepalm] Nehéz volt őket meggyőzni, hogy ez teljesen lehetetlen kategória, kísérletképp beledugtam a csövet a közben legalább üvegbe átöntött, legalább kézmelegre lehűtött fehér folyadékba, de bizony még buborék is alig képződött, nemhogy hab
Aztán 2 perc után jó lesz az neki felkiáltással bevitték...
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat?
- Óra topik
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- World of Tanks - MMO
- Automata kávégépek
- Így építs kiegyensúlyozott gamer PC-t – CPU, GPU és FPS viszonya
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Snowboard topic
- További aktív témák...
- ELADÓ Yaesu FT-70DE-B2 C4FM/FM VHF/UHF kétsávos kézi adóvevő
- DIY Autodarts 3D nyomtatott automata számláló rendszer PC-vel, monitorral, játékra készen
- DJI Air 3 Fly More Combo drón szett - 3 akkumulátorral, táskával
- DJI Mini 4 pro - Fly More Combo - RC2 drón szett - ÚJ állapot - Care Refresh
- Sérült DJI Mini 2 és DJI Mini 2 SE eladó egyben.
- OnePlus Nord CE5 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Acer Chromebase All-in-One PC 23.8" Touchscreen
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Playstation 4 FAT 1 TB kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Új akksi! AKCIÓ! Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 Intel i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A4000 1 év gar.
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Aztán 2 perc után jó lesz az neki felkiáltással bevitték...
