Hirdetés

2021. január 23., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-12-11 16:47:30

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24701) oriic válasza GhostPetya (#24697) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

NIncs save gomb, és az összes beállítás ALL-on van.

szerk:

Olvastam a linken lévőt, szomorú dolog, de várható volt. :(((

Live-Die-Respawn

(#24702) norbertoth

norbertoth
aktív tag

Másnak is kínlódik esténként a szerver? Állandóan ledobál, aztán egy darabig jó, meg laggol utánna megint leszakad.

 iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch S6, • LG OLED CX • Xbox One S /  One • HBO Go • Netflix • yT Premium • Spotify • BOSE Sound

(#24703) Tsebacsi válasza norbertoth (#24702) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Ma nekem is laggolt, de csak olyan 5 óra körül, és a játék legelején, utána megjavult. Sajnos 6 óra utánról nem tudok nyilatkozni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#24704) venom8888 válasza Vitee (#24691) üzenetére

venom8888
senior tag

Koszonom a kielegito,es nagyon reszletes valaszt, ha nem is ilyen reszletesre,de legalabb valami ertelmes valaszra vartam, nem egy idegen nyelven belinkelt szarra. Koszonom :R

(#24705) Land

Land
veterán

Van multira is olyan oldal, mint az sbmmwarzone?

Oneplus 8 Pro 8/128 Gb Black & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI DSG Highline 190 LE

(#24706) Vitee

Vitee
tag

Valaki tapasztalt már hasonlót?
Ma kettő alkalommal instant meghaltunk, egyszer ketten egyszerre full pajzzsal, egyszer pedig egyedül, de akkor is full pajzson voltam.
Downoltam egy enemyt a szemközti tetőn, pont bepajzsoltam, a társam jött mellém erre egyszer csak mind a ketten egyszerre meghaltunk instant, úgy, hogy nem kaptunk lövést.
Egyik alkalommal se volt killcam, és egy halálfej ikon volt egy pisztollyal, név nélkül.
Nem volt, cluster se precision, nem robbant semmi mellettünk.
Elképzelni nem tudjuk, hogy lehetett ez, de van itt egy videó amit a youtubeon találtam, pontosan így nézett ki az a "bug", vagy fogalmam sincs mi volt ez. A videóban a gázra gyanakszik, nekünk az közel se volt, kör közepén voltunk : [Ugyan ilyen volt mind a két alkalom]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 I G.Skill Ripjaws V 2x8GB DDR4 3200 I Sapphire PULSE RX 5700XT I Asrock B450M PRO4-F

(#24707) Xaels válasza Vitee (#24706) üzenetére

Xaels
félisten

Havert VW-s operátorral dobálta ki állandóan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24708) norbertoth

norbertoth
aktív tag

Az miért lehet hogy van 20kill másnál meg 10 de mégis több xp-t kap jóval mint én. :F
Aa jobb sebezhetőséghez a fegyveren kívül mit érdemes még upgrade-elni? :R

 iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch S6, • LG OLED CX • Xbox One S /  One • HBO Go • Netflix • yT Premium • Spotify • BOSE Sound

(#24709) Land válasza norbertoth (#24708) üzenetére

Land
veterán

Melyik játékmódban?

Oneplus 8 Pro 8/128 Gb Black & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI DSG Highline 190 LE

(#24710) Xaels válasza norbertoth (#24708) üzenetére

Xaels
félisten

Mert a killek önmagukban nem jelentenek mindent ha nem sima DM/TDM meccset játszol.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24711) Dave567

Dave567
addikt

Mit frissítenek már megint? Látszólag a játék nem változik tőle, és inkább ront mint használ....
Lehet megint teljesítmény romboló patch, kevesebb fps jobb a jobb játékért? :))

(#24712) norbertoth válasza Land (#24709) üzenetére

norbertoth
aktív tag

A zászló lopós mód :DD meg a drop zone.

(#24713) regener válasza norbertoth (#24712) üzenetére

regener
veterán

Mert azoknál több pontot ad ha a feladatot csinálod, mintha csak lövöldözöl.

(#24714) Land válasza norbertoth (#24712) üzenetére

Land
veterán

Csinálni kell a feladatot és nem fejetlen csirkeként tdm-ezni. És akkor még a csapattársak is hálásabbak lesznek.

(#24715) mokus1

mokus1
addikt

Szerintetek mennyi esély van rá hogy megoldjáka loadout lag problémát? :D

(#24716) BITBOYS válasza venom8888 (#24704) üzenetére

BITBOYS
addikt

Seggedet ne nyaljuk ki? Te is rákereshettél volna, kb fél perc..
És még be is szólsz.. hogy rúgjalak seggbe.

https://hardverapro.hu/apro/xt60_csatlakozok_eladok_akku_ebike_eroller_dron_ve/hsz_1-50.html

(#24717) nutella1 válasza venom8888 (#24704) üzenetére

nutella1
junior tag

Tanulj emberi nyelveket, vagy legalább egyet, és egyből megérted.

[ Szerkesztve ]

(#24718) Laraxior válasza nutella1 (#24717) üzenetére

Laraxior
titán

Az is elég ha megtanulja használni a ctrl+c és ctrl+v-t, meg a google translate oldalát.

"...nem jó, de nem is tragikus..." "Michelinbe az autóra gumit használunk, nem csillagokat"

(#24719) Dave567 válasza mokus1 (#24715) üzenetére

Dave567
addikt

Bele van építve a játékba... Szerinted????

(#24720) pulffy válasza GhostPetya (#24605) üzenetére

pulffy
őstag

És mikor lesz a hivatalos megjelenés?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#24721) GhostPetya válasza pulffy (#24720) üzenetére

Passz, nem tudja senki.

Olvasd el! Call of Duty: Black Ops - Cold War bemutatóm: https://logout.hu/cikk/call_of_duty_black_ops_cold_war_bemutato/i_elozmeny_a_szeria_kozelmultja_es_jelene.html

(#24722) BITBOYS

BITBOYS
addikt

Barrel Bullet Velocity Shared: [link]

https://hardverapro.hu/apro/xt60_csatlakozok_eladok_akku_ebike_eroller_dron_ve/hsz_1-50.html

(#24723) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24722) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Ez ugye azt takarja, mennyire pontos nagyobb távolságra is a fegyó ugye? Minél több a %, annál tovább lesz "egyenes" a röppálya?!

[ Szerkesztve ]

(#24724) Pokesz007

Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Call of Duty®: Warzone játékot nem tudom úgy letölteni,hogy melóba letöltöm Hdd-re és itthon játszok vele valahogy ? Elég xar letöltési sebességem van itthon sajnos..

(#24725) Block01

Block01
kezdő

Sziasztok.Hogyan lehet eltüntetni a piros nevet a figura felett?ma futottam bele két olyan játékos társba is akiknek nem volt felirat a fejük felett. (ráadásul össze is dolgoztak),majd az egyik felvette a nyuggert,és eltűnt a jel a térképről.baromi nehéz úgy játszani ,hogy nem látod a nyuggert a térképen,ráadásul nem a drop pointot védte hanem elment vadászni mindenkire.
Én is ilyen beállítást akarok,CSALÓ akarok lenni. :)) :DD :C
Viszont sikerült tegnap éjjel drop zone-ban 27/1 elérni (az az egy is rakéta volt)6 ládanyitással és 46 mp körben maradással,ne kérdezzétek hogy jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#24726) Micsurin válasza Pokesz007 (#24724) üzenetére

Micsurin
veterán

Telepítsd arra a merevlemezre eleve a Battlentetet, szedd le a melóhelyen és meg is vagy.

Ha eltérő helyre töltöd mint az alap bnet download location akkor is működhet emlékeim szerint csak magától nem fogja felismerni hanem a kliensben neked kell kérni egy játékok keresését.

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#24727) BITBOYS válasza Tsebacsi (#24723) üzenetére

BITBOYS
addikt

Igen, de lényegében azt is mutatja, hogy mennyire más bizonyos csövek működésé.
Tehát ami zöld az ábrán azzal érdemes foglalkozni.

(#24728) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24727) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Mondjuk van ahol teljesen ellentmond a táblázat és az amit a fegyverhez ír a játék (XM4 pl.) Több velocity-t ír holott a csúszka alapján és JGOD táblázata szerint is kevesebb. :F

(#24729) Pokesz007 válasza Micsurin (#24726) üzenetére

Pokesz007
senior tag

Köszönöm megpróbálom :R Remélem sikerül.

(#24730) BITBOYS válasza Tsebacsi (#24728) üzenetére

BITBOYS
addikt

XM4 alapot hozza vagy csak rontanak a csövek táblázat alapján. Ezek pirossal is vannak jelezve.
De a játékban hibásan van megjelenítve a bo fegyverek statisztikája, ezért készült ez a táblázat.
Nem azt hozza az adott cső a fegyvereken mint amit kellene, van amelyik éppen hogy ront rajta pedig zöldnek mutatja. És ez igaz a többi kiegészítőre is (BO fegyverek)
Ja, és ez warzone alatt van, multiban nincs gond.

(#24731) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24730) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Ahh köszönöm! :R

(#24732) craftsman01

craftsman01
aktív tag

Warzone,pár napja mintha most játszanék elősször fps játékkal,valami hihetetlen egyfolytában csak halok elég idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#24733) piero86 válasza craftsman01 (#24732) üzenetére

piero86
aktív tag

Multiban is vannak érdekes dolgok mostanában.

(#24734) BITBOYS válasza craftsman01 (#24732) üzenetére

BITBOYS
addikt

Contracts küldetéseket szinte lehetetlen megcsinálni vagy akár elkezdeni.
Nem vágom mi történhetett :F

(#24735) daveoff válasza BITBOYS (#24734) üzenetére

daveoff
veterán

Ezt hogy érted hogy lehetetlen? Bugos, vagy mire gondolsz?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#24736) laragirl83

laragirl83
őstag

Imádom a broken ghost perket :(

asus rog strix z390 f-gaming * 9700k@5ghz * noctua nh-d15 * 16gb gskill tridentz rgb 3600 * msi rtx2080super gaming x trio * samsung evo plus 970 * evga supernova 750 g3 * fractal design meshify s2 tgd * benq zowie xl2411p

(#24737) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24734) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Mi tegnap Plunder alatt megcsináltunk egyet, igaz hogy már a fegyó megvolt korábbról. Mi a tapasztalt hiba?

(#24738) BITBOYS válasza daveoff (#24735) üzenetére

BITBOYS
addikt

Tsebacsi
Pár napja olyan, mintha mindenki azokra vadászna akik csinálják a küldetéseket. folyamatosan halok, örülök ha 1-2 összejön pedig előtte 8-9-et simán megcsináltam egyedül. Már a járművekért is ment a harc. Szóval nem hiba, csak 100x nehezebb lett érvényesülni egyik napról a másikra. Illetve a termit is mintha nem érne semmit..belevágom az ellenbe és simán lelő majd tovább szalad. Ritka, hogy belehal, csak a páncélját töri le. Viszont tegnap este mentem egy karikát plunderen és pont az ellenkezőjét tapasztaltam.. bot minőségű játékosok. 15 kill úgy jött össze, hogy nem is akartam gyilkolászni, gyerekjátéknak tűnt az egész meccs. ghost perk pedig szintén érdekes, látnak a kézi radaron.

(#24739) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24738) üzenetére

Tsebacsi
veterán

A Ghost perk hibás, ezt már jelezték többen. Sajnos én is párszor haltam miatta. Termit kill pont tegnap volt, nekem bevállt 2x is. Egy pajzsosra dobtam rá, igaz előtte lőttem bele, de aztán ettől meg is halt. A másik egy toronyban kuksolt a Port-nál.
Én csak warzone-ozok, nem tudom sajnos a multiban mi történik :(

[ Szerkesztve ]

(#24740) Block01

Block01
kezdő

Sziasztok.
40+ os férfi keres társat maga mellé.
Kezdhetném így is ,csak lehet hogy félre értenétek :D .Keresek valakit ,vagy csapatot ahova beszállhatnék.Ps4-en játszom,eddig csak multiztam,1 körüli K/D arány,TDM 1v1 vagy bármi más játékmód..Warzone-ba még a lábamat se tettem be,általában este 8-tól hajnal 3-ig jó nekem.
Ha van kedved egy barátságos mérkőzéshez,valahogy vedd fel velem a kapcsolatot.
Block01man néven futok :))

[ Szerkesztve ]

(#24741) ЯΞD válasza Block01 (#24740) üzenetére

ЯΞD
senior tag

Szia

Discord: https://discord.gg/prx7GbjVAh Esténként mi is csapatjuk. Vagyunk jó páran és sokszor csinálunk privát party-t is mert megvagyunk rá. :) Én is 40.-be vagyok... Gyere(tek) nyugodtan.

Amíg az arcod nagyobb mint a tudásod, addig csak egy bohóc vagy!

(#24742) Laby válasza Tsebacsi (#24739) üzenetére

Laby
senior tag

Mit jelent az hogy hibás a Ghost perk?

(#24743) regener válasza Laby (#24742) üzenetére

regener
veterán

Látszódsz HB-n az eddig olvasottak alapján.

(#24744) craftsman01 válasza craftsman01 (#24732) üzenetére

craftsman01
aktív tag

Most win lett miniroyalon,de olyan szinten voltak az enemik mint a pubglite-ban a botok.Szeretek játszani a Warzone-nal,de szivesen elbeszélgetnék az egyik fejlesztővel,hogy ennek mi értelme,hogy eggyszer isten vagy utánna meg tök béna.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#24745) kharpi

kharpi
csendes tag

Sziasztok!

XsX-en játszok a warzone-nal és folyamatosan újraindul(kifagy) nevezzük bárhogy a játék bizonyos interakciókkor. Eddig az volt a jellemző, hogy heartbeat elővételre fagyott ki, utána c4 robbantásnál is, mostmár ammo felvételkor, pénzfelcételkor is kifagy természetesen full random időközönként. A hétvégén még semmi baja nem volt, pedig nagy unalomban belement pár 10 óra. Tapasztalt esetleg valaki hasonlót, vagy tudna valaki megoldást? Próbáltam xbox cache törléssel is, újraindítani rendesen a játékot, de semmi nem segített. :(

(#24746) ridiculous

ridiculous
junior tag

Lehet hülye kérdés de.. ha csinálok új accountot a meglévő mellé ugye azért nem basznak ki? :DDD
A fő accomon általában "vérre" megy a játék és akarok egy olyat amin leszarok mindent csak funolunk haverokkal :DD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#24747) Xaels válasza kharpi (#24745) üzenetére

Xaels
félisten

CW-s operátort használsz? Ha igen próbáld lecserélni sima MW-sre, havert is állandóan kivágta random módon a főmenübe. Igaz PS4-en, de hiába telepítette újra a gépet, a játékot akkor is csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#24748) pulffy

pulffy
őstag

Srácok, kinek mi a meta most a wz-ben, és amúgy a juggert már kiveték a wz-ból?

(#24749) Tsebacsi válasza pulffy (#24748) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Az uzi még mindig arat, de felhúzva a Milano se rossz, csak lassabban lő.
Még mindig sokan DMR-eznek, de az FFAR is szépen tud aratni, nekem a Krieg 6 is tetszik.
Jugger 1 hete még azt hiszem volt.

[ Szerkesztve ]

(#24750) daveoff válasza pulffy (#24748) üzenetére

daveoff
veterán

FFAR+TUNDRA nekem eléggé adja, ha szeretsz csipázni. SMG-ben MAC-10 még mindig jó. Igazából most már bármit használhatsz, ami neked jobban kézre áll, M4 GRAU KILO Mióta kijött a season one, egyszer találkoztam juggerel, de hamar ki is lőtték, lehet kapott nerfet, meg ritkábban is adja be sokkal.

(#24751) shifty! válasza pulffy (#24748) üzenetére

shifty!
senior tag

Nekem kicsit hangulatfüggő, old habits die slow alapon az egyik kedvencem még mindíg a Grau, Ghost + Diamatti-val élhető.
Új meta szerint a Groza az, ami az M4 / Grau-t kiváltja most, kb. mindenben jobb egy kicsivel, és közelharcra is élhető opció, bár CW hiányában ezt csak WZ-ban tudom húzni.
FFAR-t írta daveoff is, elvileg az is az új meta szerint egy kiemelkedően jó opció, sniperre nekem Kar98, HDR, vagy az újak közül az LW3.
Short-mid range-re nekem még mindíg az MP7 a nyerő.

"Kávéház és étterem - A Négy Döglött Patkányhoz - Az úri közönség táncol!"

(#24752) pehaa válasza pulffy (#24748) üzenetére

pehaa
tag

Elég sokan FFar/Kar-al szaladgálnak, én most M13/MAC-10-el megyek!

(#24753) gjung44 válasza pulffy (#24748) üzenetére

gjung44
tag

Amax

(#24754) Tsebacsi válasza gjung44 (#24753) üzenetére

Tsebacsi
veterán

Nekem a Krieg és a Grau is jobban fekszik mint az Amax, egyszerűen nem vagyok jó vele. :(

(#24755) gjung44 válasza Tsebacsi (#24754) üzenetére

gjung44
tag

pedig most az amax a legjobb ar fegyver. szerintem szokj hozzá ha ar fegyverrel szeretsz játszani mert a krieg meg a grau simán kikap ellene közelröl és messziröl is

(#24756) norbertoth

norbertoth
aktív tag

Valaki meg tudja mondani hogy miért lettem vajon másodjára is 1-es szintű? :W

(#24757) pulffy válasza gjung44 (#24753) üzenetére

pulffy
őstag

Én visszatértem az M13, de AMAXot is próbálgatom, kicsit kapkod , jó az is .

(#24758) gjung44 válasza pulffy (#24757) üzenetére

gjung44
tag

m13 szintén gyenge. jobb a mobilitása és kényelmesebb löni vele de az amaxnek pusztito ereje van, nagyon kevés ar nyomja le pl az ffar de az is csak 40 méteren bellül gyorsabb nála. fölötte nemcsak hogy gyengébb de még pontatlanabb is. szoval ha nem sniper mellé kell a fegyver akkor az amax a legjobb választás de még egy kar98 mellé is jo választás lehet a no stock amax scpoe nélkül

(#24759) Acheron válasza norbertoth (#24756) üzenetére

Acheron
senior tag

Alighanem ahhoz van köze, hogy a CW -al ide is beszivárgott a régi (és kedvelt) prestige rendszer. Ha eléred az 55 szintet, akkor visszatesz 0 -ra, de egy prestige szinttel feljebb (erről kapsz egy plecsnit, amit kitehetsz villogni, mindenki látni fogja (ha akarod) hogy te már az x -edik szinten tolod). Azt jelenleg nem tudom, mennyi prestige szint van (tehát hol maxolod ki végleg a szintlépést), anno MW2 -ben 10 prestige szint volt, valahányszor végig kellett tolni azt össze fegyver unlockolását nulláról - igazi élmény volt :K
AR téma: a legtöbb AR -ben meg lehet találni a potenciált, AK nagyon erős, AMAX sok helyzetben még jobb. Kinek mi. Én a FAMAS -ra esküszöm, ugyan bazi nehéz megszokni a hármas burst -ot, de ha belejön az ember, kvázi sniper helyett is használható (jóval eredményesebben, épp a hármas burst miatt), és csípőből is ledarál bármit, ha épp úgy hozza a játék. Lassan a "szurkos" verzió is meglesz belőle - én biztosan nem cserélném semmire (AR fronton). (Jah, only MP HC, of course.)

[ Szerkesztve ]

Egyik lábam, itt a másik...

(#24760) norbertoth

norbertoth
aktív tag

Köszönöm! :R

(#24761) Land

Land
veterán

Van bármi oka, hogy mostanában multiban egyre többen Uziznak? Buffolva lett vagy többen most fedezték fel?

(#24762) Acheron

Acheron
senior tag

Hoppá hoppá!

Lehet mégis homlokon csókolom a fejlesztőket? Csak hagyják így, pls, a végtelenbe, és tovább...

Egyik lábam, itt a másik...

(#24763) Dave567 válasza Land (#24761) üzenetére

Dave567
addikt

Sokan használják, kb olyan mint az AS Val, szerintem a második legjobb cheater fegyver..

(#24764) Dave567 válasza Acheron (#24762) üzenetére

Dave567
addikt

Hát kíváncsi leszek meddig...
Ma is jött egy frissítés, azt hittem ki is szedték.. :DDD

(#24765) csibe1 válasza Dave567 (#24763) üzenetére

csibe1
őstag

Melyik a legjobb, a MAC10?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24766) zozika84

zozika84
aktív tag

Arrra nincs lehetőség, hogy az FFAR kezelhetőbb legyen középtávon?
A Grau tokre kezreall es szepen vegig lehet kovetni vele az enemy-t.
Az FFAR meg ugrál, mint egy epilepszias horcsog :F

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#24767) daveoff válasza zozika84 (#24766) üzenetére

daveoff
veterán

Nincs sajnos, bizonyos helyzetekben meg se lehet fogni. Olyan mintha egy csuszkán be akarnád állitani a 99-es értéket, de vagy 98re vagy 100ra ugrik, ha érted mire gondolok. Ilyen érzésem van vele, de cserébe brutál erős, ettől függetlenül én szeretem. MAC-10+FFAR, nekem nagyon adja.

(#24768) daveoff

daveoff
veterán

Változott az SBMM oldal, mutatja a player statisztikáit, illetve a van már platinum lobby is, gold és diamond között. Így még nagyobb esély van hogy hasonló szintű játékosokkal rak össze.

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.