Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) Glaz-dozfhut válasza pmheros (#28300) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Negatív. Még a kampány módot is csak élő internet csatlakozással tudod használni. Persze botok ellen tudsz gyakorolni egyedül vagy társaságban, de aktív internet kell. Amennyire én tudom. A választó menü is csak a server check után kerül feldobásra. Ha azt nem éri el, akkor csak a windows asztalra tudsz visszalépni.

- Glaz-doz-fhut -

(#28302) pmheros válasza Glaz-dozfhut (#28301) üzenetére


pmheros
senior tag

Nem baj ha kell internet csatlakozás. A lényeg, hogy tudjak szervert indítani, amit csak a helyi lan -on belüliek látnak.

Jelenleg a CoD wwII őt játszuk így barátommal. Mindketten router -en lógva (aktív net kapcsolattal) Steam -ből indítjuk a játékunkat, majd a főmenű Local Lan -ban csinálok a laptopomon egy szervert, és a barátom ehhez kapcsolódik. Tehát net ott is van. A lényeg, hogy idegenek, vérprofi 10 évesek nem rombolják le az egónkat, illetve Lan -on az alacsony késleltetés áldásait is szeretjük élvezni. Ezt várnám a Modern Warfare 2019 -től is. Ez így működik ? (Tudom a Lan -ozás kihalóban lévő műfaj)

nem vagyok tökéletes

(#28303) Glaz-dozfhut válasza pmheros (#28302) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ezt a konkrét dolgot nem tudom megválaszolni, de a játék lehetővé teszi önmagában is. Nem kell LAN. Gyakorolgattam én is haverommal másik városból. Csak privát, botok ellen. Vagyis hát megmutattam neki a játékot. Persze akkor már megvette.
Annyi, hogy barát hozzáadása, majd meghívása és custom meccset keresel. Tetszőleges pályát és játékmódot kiválasztasz. Minimális angol tudás szükséges.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#28304) pmheros válasza Glaz-dozfhut (#28303) üzenetére


pmheros
senior tag

Ha jól értem a soraid, nagyon más Custom mecset keresni központi szerveren, vagy hogy én indítok/állítok be minden paramétert sajáton. A távoli szerver, és a helyi szerver közötti válaszidő különbségről nem is beszélve. Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítséged ! :R

Máshogy teszem fel a kérdést, és másokhoz is szól:
Játszott valaki Local LAN -t ezzel a játékkal?, van benne elrejtve ilyen lehetőség más néven ?

Előre is köszönöm!

nem vagyok tökéletes

(#28305) united28


united28
csendes tag

Sziasztok! Tud segíteni valaki abban, hogy a Modern Warfare (2019) digital standard edition mit tartalmaz pluszban? Tartalmazza például a season1-6 kiegészítőket?

[ Szerkesztve ]

(#28306) radi8tor válasza united28 (#28305) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem nem, a season alatti kiegészítőket csak akkor kapod meg ha van aktív passod, ami ugye extrán fizetős dolog.
De javítsatok ki ha rosszul sejtem. :)

⭐ Stella

(#28307) KaitouP válasza radi8tor (#28306) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontosan, a Seasonök cuccai nem része egyik kiadásnak sem. Ezeket vagy behúzta a player amikor az adott Season aktív volt, vagy mentek veszendőbe. (Talán a free fegyverekre van valami utólagos mód hogy használhatóak legyenek, de nem vagyok benne biztos.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#28308) united28 válasza KaitouP (#28307) üzenetére


united28
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. És ha megveszem a standard edition kiadást, akkor az egyes season-ok térképeit és fegyvereit le tudom valahogy tölteni ingyenesen (xbox)?

(#28309) geckowize válasza united28 (#28308) üzenetére


geckowize
őstag

Minden map elérhető ingyenesen, max ground war módból vettek ki mapokat elvileg miután Verdanskot kukázták WZ-ből, hogy kevesebb helyet foglaljon régi konzolokon MW+WZ, viszont most, hogy WZ only Caldera lett, lehet már visszarakták őket.

Fegyverek meg sosem voltak fizetősek, amit egy-egy season Battle Pass-éből lehetett feloldani, ahhoz később egy challenge-t találtak ki, hogy később jövőknek is elérhető legyen.

Azzal, hogy nem vetted meg és nem játszottad végig a season 1-6 battle pass-eket, csak operatorokról, operator skinekről és felesleges calling card, emblem, charmokról maradtál le.

(#28310) united28 válasza geckowize (#28309) üzenetére


united28
csendes tag

Ez azt jelenti, hogy az operátorokat és operátor skineket már nem is tudom sehogy megszerezni (csak a játék multiplayer offline része érdekel)?

[ Szerkesztve ]

(#28311) geckowize válasza united28 (#28310) üzenetére


geckowize
őstag

Néhányuk elérhető volt store bundle-ben, de nem hiszem, hogy ezeket még meg lehet venni.

Multiplayer offline része létezik egyáltalán? Spec Opsra (co-op) gondolsz?

Offline el sem lehet indítani a játékot, mégha a campaign-nal akarsz játszani, akkor sem. Persze ez PC, nem tudom, konzolon hogy van.

(#28312) united28 válasza geckowize (#28311) üzenetére


united28
csendes tag

Offline botok elleni játékra gondolok. Vanguardot most vettem meg, ott működik a dolog, de az operatorok közül ott is csak az alap 12-t adta, viszont az összes térkép, fegyver és fegyver kelléket betette (content pack 1-5 volt hozzá). Nem igazán értem, hogy az operatorokat miért nem adja, azt hiszem 31 van összesen, de biztos megvan rá a magyarázat. Igazából utoljára Battlefield 1942-vel játszottam, botok ellen, azóta szünet és nemrég vettem xboxot, gondoltam nosztalgiázok egy kicsit.
Akkor a Modern Warfare nem játszható botok ellen? Esetleg a Cold War? Azt tudom, hogy a Battlefieldekből kivették a botokat.

(#28313) Casanova*


Casanova*
veterán

srácok! ez a game most kihalt? 3 napja nem tudok ezzel játszani, egyszerűen nem talál meccset.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#28314) geckowize válasza Casanova* (#28313) üzenetére


geckowize
őstag

(#28315) Casanova* válasza geckowize (#28314) üzenetére


Casanova*
veterán

szerintem nagyon gáz van. ugye battleneten bannoltak mwll. battleneten van mw2019 és vanguard. mw2019-el egyáltalán nem tudok játszani. gondolom az mwll perm ban miatt. szemét banda. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#28316) geckowize válasza Casanova* (#28315) üzenetére


geckowize
őstag

A linkelt oldalon kiírja, hogy mire van banod, nem?

Battle.net banról hallottam már, viszont honnan értesültél, hogy neked az van?

(#28317) Casanova* válasza geckowize (#28316) üzenetére


Casanova*
veterán

elindítom a gamet és kiírja,hogy ,,permantly banned,,. vicc!

ezt a választ kaptam az activisiontól. többiek is ugyanezt kapták automatikusan.

Fellebbezésedet felülvizsgáltuk, és biztonsági csapatunkkal megerősítettük, hogy fiókodat véglegesen kitiltottuk jogosulatlan szoftverek használata és a játékadatok manipulálása miatt. Mivel a jogsértés idején Ön volt a számlatulajdonos, a kitiltását nem fogják hatályon kívül helyezni.

Biztonsági rendszereink és észlelési módszereink integritásának megőrzése érdekében ez az egyetlen információ, amelyet irányelveink lehetővé tesznek számunkra, hogy megosszuk az Ön esetével kapcsolatban. Ez a döntés végleges, és az Ön ügye lezárult. Abban az esetben, ha jelenleg más Activision játékokkal játszik, és a jövőre nézve kérjük, kerülje el az ilyen típusú szabálysértéseket, hogy fiókja jó állapotban maradjon.

Activision támogatás

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#28318) geckowize válasza Casanova* (#28317) üzenetére


geckowize
őstag

Azt írtad, hogy 3 napja nem talál meccset, ebből gondoltam, hogy shadowban, mivel nem azt írtad, hogy indításkor azt írja ki, hogy permaban.

1 órája még el tudtad indítani és tudtál matchmakinget indítani, most viszont indításkor már kiírja, hogy permaban?

Permabannál felesleges fejtegetni ezt az "unauthorized software and manipulation of game data" indokot, mindenkinek ezt copypastelik.

Az, hogy a Battle.net kliensben a Play gomb alatt "Account banned" van az nem "Battle.net ban", az ugyanúgy Activision fiókra vonatkozó ban, csak a kliens megkapja ezt az infót, gondolom azért, hogy feleslegesen ne is indítsd el.

(#28319) Casanova* válasza geckowize (#28318) üzenetére


Casanova*
veterán

Mwll a perm banos. Mw2019 nem. Itt nem bannoltak,semmi, csak nem talal meccset. Ez valami rossz jel lehet.

,,Az, hogy a Battle.net kliensben a Play gomb alatt "Account banned" van az nem "Battle.net ban", az ugyanúgy Activision fiókra vonatkozó ban, csak a kliens megkapja ezt az infót, gondolom azért, hogy feleslegesen ne is indítsd el.,, igeeen!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#28320) Casanova* válasza geckowize (#28318) üzenetére


Casanova*
veterán

most látom felülvizsgálat alatt van az mw2019. akkor azért nem talál meccset. beszarok!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#28321) geckowize válasza Casanova* (#28320) üzenetére


geckowize
őstag

Ezért linkeltem a ban appeal page-et, igen. Ez általában 7-14 nap, de lehet sokkal több is, nem tudsz mit csinálni.

Valószínű azért kaptad, mert MWII/WZ2.0 permabant kaptál.

(#28322) Casanova* válasza geckowize (#28321) üzenetére


Casanova*
veterán

akkor játszok a vanguard-al. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#28323) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok! Ps5 és ps4-en is ezt írja a játék a multinál :installation suspended.
Már többször is újra lett telepítve, de semmi :((
Valakinek volt már ilyen?
Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28324) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Annyira imadom, hogy leszedem ezt a szart. 70gb. Majd belepek es ez fogad.
es akkor a jatekon belul meg indits el 70gb-ot amit ujra szedj le. :(((
Mar el is felejtettem, hogy milyen szar ez az egesz menu rendszer. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28325) Rico45 válasza IntelKiller7 (#28324) üzenetére


Rico45
őstag

De aztán végül is jó lett? Mert nekem csak warzone-t látja :((

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28326) IntelKiller7 válasza Rico45 (#28325) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem. Azt a sok pack-et irta, hogy nincs leszedve, kijeloltem oket, most kezdenem tolteni erre eltunnek.

ez direkt ilyen moslek fos? Nem ertem ezt az egeszet.. oke, hogy ezzel lehet felszabaditani helyet, hogy mit akarsz megtartani belole, de igy vicc az egesz.. :W

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28327) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#28326) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nah, most mar latja. 106gb es a 1-es multiplayer pack meg hianyzik. :DDD Arra errort dob jatekon belul.

Ilyen elbaszott szart…

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28328) Rico45 válasza IntelKiller7 (#28327) üzenetére


Rico45
őstag

Egy hete szenvedek vele. Ps5-ön is meg 4-en is. Fasza mert ugye ezt meg is vettük, de játszhatatlan.
Full mindent leszedtem én is de semmi.
4-el legalább a multinál azt írja miközben mindent telepítettem "insallation suspended"

Légysz írj, ha valamit megtudtál!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28329) IntelKiller7 válasza Rico45 (#28328) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Leszedem azt a maradek 106GB-ot :DDD aztan meglatjuk.
Ha a multi pack1-et nem tudom leszedni akkor kuka.

Pedig anno jatszottam vele….

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28330) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#28329) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem jo. Meg mindig ugyan az. A multi pack-ot nem tudom leszedni…

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28331) Rico45 válasza IntelKiller7 (#28330) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem is ugyan ez! Kinek lehetne írni ez ügyben?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28332) IntelKiller7 válasza Rico45 (#28331) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Support. De szerintem szarnak bele mar. En letoroltem.
vicc, hogy 180GB es ilyen hulladek az egesz. Magadnak szedd le a packokat. Kar, hogy a jatek lefejleszteset nem nekem kell megtegyem. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#28333) Glaz-dozfhut válasza IntelKiller7 (#28332) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Pedig sok konzolossal találkozok. Gyakran kezdőkkel is kooperatív módban. Mondjuk 20-as prestige level nélküliek; tehát egy hete ha játszanak vele. Érdemben most nem tudok segíteni, mert sose játszottam konzolról, de mások igen, láthatólag.

- Glaz-doz-fhut -

(#28334) Rico45 válasza IntelKiller7 (#28332) üzenetére


Rico45
őstag

Supportot hogy tudnám elérni? Hol tudok nekik írni?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28335) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steamen is megjelent a játék [link]

/s

(#28336) csibe1 válasza wjbhbdux (#28335) üzenetére


csibe1
addikt

Most éppen 50%-os leárazás van: 29.99€

A Battleneten is annyi: [link]

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28337) Deck válasza IntelKiller7 (#28332) üzenetére


Deck
titán

Hát igen... De mai napig ez a legjobb rész :D

PS5

(#28338) Glaz-dozfhut


Glaz-dozfhut
őstag

Nem tudom mi a rák van, de nem hajlandó meccset indítani calderán. 140-es pingig elmegy, aztán már nem vállalkoznék rá és kinyomom. Pedig lenne elég játékos a körzetbe. Checkoltam a bann-t, de nincs semmilyen büntetés rajtam. Lehet az a baj, hogy nem használok semmilyen hack-et és nem vagyok kompatibilis a társasággal. Épp elküldtek egy hét szabira és kihasználnám. Egyébként borzasztó a randomokkal négyesben. Ennél nincs lejjebb, amilyen embereket kapok. 6-os 10-es szintűek, vagy prestige level nélküliek. Ellenfélként nem találkozok velük. Rendesen undorít a játék.
Mások rendesen felkészültek az utolsó hétre. Három golyó full pajzsról meghalás, az alap.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#28339) BioNiCMaN válasza Casanova* (#27928) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Megoldották? :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28340) WASPZotya


WASPZotya
tag

Sziasztok!
Érdemes ezt még megvenni? Utoljára a régi Advanced warfaret vettem meg, de az egy fos volt.
Köszi

Zotya

(#28341) Deck válasza WASPZotya (#28340) üzenetére


Deck
titán

Nem sok értelme lenne.

PS5

(#28342) WASPZotya válasza Deck (#28341) üzenetére


WASPZotya
tag

Köszi! Ezek szerint már elég halott a multi része?

Zotya

(#28343) Deck válasza WASPZotya (#28342) üzenetére


Deck
titán

Igen + tele van csalókkal.

PS5

(#28344) WASPZotya válasza Deck (#28343) üzenetére


WASPZotya
tag

Melyiket érdemes megvenni amelyiknek még jó a multija? Ez az utolsó MW3 annyira nem tetszik az olvasottak alapján.

Zotya

(#28345) Deck válasza WASPZotya (#28344) üzenetére


Deck
titán

MW3 :DDD

PS5

(#28346) csibe1 válasza Deck (#28343) üzenetére


csibe1
addikt

Az új részben talán nincsenek csalók? ;]
Ne röhögtess :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28347) csibe1 válasza WASPZotya (#28342) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem azért mindig talál meccset a játék, hiába annyira halott egyesek szerint, pedig mostanában ritkán játszom.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28348) Glaz-dozfhut válasza WASPZotya (#28340) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ha nagyon olcsón adják, akkor igen. Fogalmam sincs az áráról. Mai napig néha cooperatív módban nyomom és ott találkozok új játékosokkal. Fel is merült bennem, hogy valamelyik store-ban nagyon akciós lehet.
Átkozom a fejlesztőket minden nap, hogy lelőtték a battle royal részét. Nem elfért volna?
Egyébként talál meccset. Meg kell nézni egy random streamet. Mondjuk én szétakadok rajta néha. Kezdő játékos, a szintje alapján, hibátlanul játszik. 1 v 1-ben.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#28349) Dave567


Dave567
addikt

Huhh Undórmány a CODBAN az SBMM, remélem kínok között döglik meg a mocsok aki ki találta, na meg az összes játékos akinek ez tetszik....

[ Szerkesztve ]

(#28350) Deck válasza Dave567 (#28349) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#28351) csibe1 válasza Dave567 (#28349) üzenetére


csibe1
addikt

Ráférne, többször is, mert rendesen elcseszte a játékot.
A sok hülye meg tapsol, hogy húú de jó, nyertem. Az el se jut az agyhelyéig, hogy nem saját erőből...

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28352) Dave567 válasza csibe1 (#28351) üzenetére


Dave567
addikt

+1000
Az a baj, hogy ezt a szar rendszert senki nem tesztelte, berakták azt csókolom.

[ Szerkesztve ]

(#28353) Dave567


Dave567
addikt

Lehetne még azért támogatni a játékot, Dupla XP lenne a minimum, de gondolom erre esély sincs...

(#28354) Glaz-dozfhut válasza Dave567 (#28353) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ezzel nyilvánvalóvá is tették, mennyire érdemes foglalkozni az aktuálisan futó main stream verzióval. Egy év múlva lényegtelen mit kalapoztál össze.
Véleményem szerint, a Skill Based Match Making az eredeti formájában itt nem működik. Annyira megfogyatkozott a játékos bázis, hogy aki belép, azzal kell gazdálkodni. Persze mindig egy adott régión belül, mert nem lehet nagy a ping sem a nagyobb távolság miatt.

- Glaz-doz-fhut -

(#28355) Dave567 válasza Glaz-dozfhut (#28354) üzenetére


Dave567
addikt

Az Mw-ben nem működik az SBMM az tuti.

200 ms embereket kapok mindig, csak nekem kicsit a latency, legalább is ezt mutatja..

(#28356) Dave567


Dave567
addikt

SBMM Miiiii?? :D :D Hülyék gyülekezete...

(#28357) Glaz-dozfhut válasza Dave567 (#28356) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Full kezdőek. Legalább is a lobby 92%-a. A személyed kavarta meg egy kicsit. Ha nem lettél volna ott, akkor majd kiegyensúlyozottnak is tekinthető. Egyforma képességű emberek egymás ellen.

- Glaz-doz-fhut -

(#28358) Dave567 válasza Glaz-dozfhut (#28357) üzenetére


Dave567
addikt

És szerinted miért dobott ide ? :D
Nem kezdőek ezek, múltkor egy 10es darált le mindenkit

(#28359) Dave567


Dave567
addikt

Aki játszik még a játékkal, annak számolja a K/D?

(#28360) Dave567


Dave567
addikt

Mennyi rohadék PL... RU van ebben a játékban Te jó isten, hogy nem tudnak ezek ki dögleni hihetetlen...
Még csak 430-as vagyok, nem tudom végig tudom-e vinni az 1000-ig....

[ Szerkesztve ]

(#28361) Glaz-dozfhut válasza Dave567 (#28360) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ha Cold War-ral is játszanál netalántán, az szimultán növeli a szintedet. Bezombulsz szóló módban és emberrel sem kell foglalkoznod.

- Glaz-doz-fhut -

(#28362) Dave567 válasza Glaz-dozfhut (#28361) üzenetére


Dave567
addikt

Még egy szar a Gépre? :D
Mit tud az növelni a szintemen?

(#28363) Glaz-dozfhut válasza Dave567 (#28362) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Egyfajta szintet növel csak, ami a szám van a neved előtt. Viszont, ha sokat játszol zombi módot, még rontja is a képességed. Nem a valós harcra készít fel, ami a multiplay jelen esetben.

- Glaz-doz-fhut -

(#28364) Dave567 válasza Glaz-dozfhut (#28363) üzenetére


Dave567
addikt

Értem, köszönöm, de annyit nem ér. :R
Bőven elég a Multiban zombikkal játszanom..

(#28365) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!Ps4en tolom a kampányt. És nagyon elérzékenyített. Szerintem nem folytatom. Ott tartok, amikor Hadir és Farah gyermekként ölik a katonákat. Ultra kemény!:(

(#28366) csibe1 válasza I02S3F (#28365) üzenetére


csibe1
addikt

A csillámpónis tollseprűvel fenekelős verzió az sajnos elfogyott. ;] :D
Reklamálni a kiadónál lehet. Már ha érdekli őket. :P

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28367) Glaz-dozfhut válasza I02S3F (#28365) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

A többi már nem nagyon lesz ilyen. De pont attól volt jó, hogy kicsit sem számítottál ilyesmire, meg más húrokat penget. Még nálam annyiból jobb volt, hogy még futott a warzone-al egyidőben amikor játszottam és értelmet nyert egy-két dolog a játékban. Például miféle gáz az, ami kerget körönként.

- Glaz-doz-fhut -

(#28368) I02S3F válasza Glaz-dozfhut (#28367) üzenetére


I02S3F
őstag

Megpróbálom folytatni ennek tudatában!

(#28369) Dave567 válasza I02S3F (#28365) üzenetére


Dave567
addikt

Hány éves vagy? Gondolom lány vagy igaz?

(#28370) I02S3F válasza Dave567 (#28369) üzenetére


I02S3F
őstag

A nevem alapján találtad ki?:)

Nem, csak érzékeny vagyok.:B

[ Szerkesztve ]

(#28371) Dave567 válasza I02S3F (#28370) üzenetére


Dave567
addikt

A lelked alapján, remélem nem vagy a korhatár alatt, illetve filmeket ne nézz. :D :D FŐLEG HÁBORÚSAKAT NE... :))

(#28372) I02S3F


I02S3F
őstag

Végig toltam ps4en a kampányt. A special ops-hoz jól láttam ps plus szükséges? Azt dobja fel, amikor indítanám a special oos-t.

[ Szerkesztve ]

(#28373) I02S3F válasza I02S3F (#28372) üzenetére


I02S3F
őstag

Rákerestem. Sajna
ps plus szükséges hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#28375) Dave567


Dave567
addikt

Kész, el lepték a csalók a játékot, törölhető....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.