Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15421) jogaman válasza Tarhonyaa (#15418) üzenetére


jogaman
csendes tag

Szia!
Szeged egy kva sz#r város minden szempontból.
B-t ott fejeztem be, elsőre meglett.
Én Bóna Vilmos autósiskolánál csináltam, ami egy jó suli, viszont az oktatót, Ballai Ferencet nem ajánlom!
Én 50 órából mentem át, úgy, hogy 40 után vitt először vizsgázni, de akkor el sem tudtam indulni mert a beírt (nyilván nem levezetett, csak hasra csapva megadott) éjszakai vezetés nem számított júniusban éjszakainak. :C
Szóval a kövi vizsga ingyen volt, de volt még plusz 9 kötelező óra + vizsga amit ki kellett fizetnem......

Aztán elkezdtem a C kategóriát szegeden (ATI császárné. Soha többet!!!!!), az oktató rutin nélkül küldött rutin vizsgára, szerencsén múlt hogy meglett elsőre.

Na a forgalomnál nem volt ilyen szerencsém 2x mentem. Egyszer ő nyúlt bele, egyszer elvileg nem engedtem át egy gyalogost (aki aztán nem is akart átmenni.... vicc.... :W
Átmentem orosházára, ott meg nem akart elvinni az oktató vizsgázni, mer hogy a levezetett 6 óra (ami 30 kellene legyen teherautónál ugye.... de csak 4+ 2 vizsga volt) nem nagyon tanított meg és még vegyek + 20 órát. 7000 Ft/óra áron.
Erre is azt mondtam hogy nem! Itt ennyiért biztosan nem!

Átjöttem békéscsabára.
Furcsa módon, itt 3 alkalom, 9 óra alatt meg is lett az egész C kategória elsőre. Úgy hogy ebből 1 alkalom az full országút volt, mezőkovácsháza, Kétegyháza hasonlók érintésével....

Szóval szerintem Szeged ebből a szempontból szar ahogy van.
Bóna Vilmos mint ember és iskolavezető ajánlott, De a többi oktató felejtős.
Vili rendes, készséges, türelmes.....
A város egy horror, a vizsgabiztosok iszonyt szigorúak.
Én nem szerettem ott tanulni.

Amúgy ezek után a GKI valamint az E kategória is csont nélkül meglett itt csabán. Semmi gond nem volt.
Néha muszáj váltani.

Remélem segítettem.

Akár azt mondod sikerülni fog, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van! /Henry Ford/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.