Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18154) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Az lenne a legegyszerűbb, ha létrehoznának a főoldalon egy szavazást, ami élne kb. 2-3 hétig, kinek hogyan tetszik az új dizájn, mi az amiből megtartaná a régit/újat és mi az amin változtatna.

Na, abból szépen le lehetne szűrni, hogy min kellene változtatni.

Én egyébként nem vagyok ellene a változásnak, értem én, hogy meg kell újulni és hajlandó is vagyok bizonyos dolgokat megszokni, de van amin változtatnék:
- Kommunikáció...no comment
- Főoldalon az ajánlók és cikkek elhelyezésének megfordítása, a miértet már többen is írtuk
- Indokolatlanul nagy sor- és térközök megszüntetése: Gyakorlatilag széttördeli az oldalt, ahelyett, hogy minél több információ látszódjon, csak kevesebb lesz.
- Szövegdobozok mérete: Vicc amúgy a mai világban, hogy van egy min. 24"-es FullHD monitorod és az értékelhető információ a képernyő 1/3-a, mert a többi naaaagy üresség... (persze, majd állítgatom pivotba a monitort...)
- Észlelt hibák listája: legalább lássuk azt, hogy ki milyen böngészőn mivel szenved.
Értem én, hogy nálam van a hiba, de ez is csak azért derült ki, mert nem lett ellenőrizve a legfrissebb (két hetes) verzión az oldal.
- Ha megoldható, akkor legyen választható opció a fórumozók számára, hogy a régi/új fórumot akarják-e használni.
Ha nem, akkor legalább legyen kommunikálva.
- Nem tudom, hogy írtam-e, de: Kommunikáció... (igen, tudom, írtam már)

U.I.: Attól függetlenül, hogy néhány user kezelhetetlen vagy megengedhetetlen a stílusa, még nem kellene a többit is azzal büntetni, hogy nem szóltok hozzájuk, mert ennek igencsak rossz üzenete van és csak magatoknak ártotok vele.
Ráadásul van fórumszabályzat, amit ilyen esetekben lehet alkalmazni, büntetni az adott fórumozót és kész.
U.I. 2: A főoldali elrendezés sokadik ránézésre is borzalom, ha felcserélitek már jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.