Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18152) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

1. Lebegő FEL ⇧ gombot kaphatunk esetleg? Alul van, de most jóval hosszabb az oldal és ha éppen 2/3-nál járok, hasznos.

2. Szerkesztőből a TAB mehetne azonnal a küldés gombra?

3. Szerintem a prémium lejáratáról is kellene értesítés. Béna, hogy emiatt nem hosszabbítok, illetve óriási ziccert hagytok ki azoknál, akik csak azért nem fizetik ki, mert nem szólnak nekik...

4. Nem gondolkodtatok az egyes topikokhoz tartozó 120-150 karakteres meta description és rövid leírás + kép, vagy ikon megadásán? Pl.: "Fórumozz, kérdezz Apple hordozható számítógépekkel kapcsolatban: Apple notebookok, MacBook Air, MacBook Pro téma a Prohardveren!"


(a kép csak hevenyészett minta)

A Google találatoknál ezt a képet kérnétek le, szerintem nem rossz ha olyan képet lát a látogató, ami releváns a tartalommal. Plusz a hozzá tartozó egyszerűbb leírás.

+1. Másik három mellett már a Mac topiknak is én lettem a gazdája, ezzel kapcsolatos a kérdésem... Esetleg nem egyszerűsödhetne a topik címe? Pl.: "Apple Mac desktop". A leírásban/összefoglalóban úgyis kivesézzük.

Köszi!
TC

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.