Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9795) agabe válasza #05304832 (#9786) üzenetére


agabe
addikt

Nem tudom air1-hez hasonlitani, de az tuti, hogy nem olyan jo air2-on sem 9-es ios mint amilyen pl. a 6-os, vagy a 7-es volt ipad4-en.
Ipad3 is teljesen jo (valamikor 1-2 honapja irtam, mert meglepett) ios7-tel, mig ipad4 8-as ios-el nekem mar nagyon nem tetszett ezert csereltem air2-re, es jo-jo a 9-es az air2-vel, de meg nem az a szint amikor mindenhol oromnek erzed, hogy hasznalod, mert itt-ott vannak pillanatok amikor lathatoan inkabb 30fps a mozgas mintsem 60, es talan framedrop is elofordul.
Lehet, hogy sima frissites helyett egy teljes uj beallitas mentes visszatoltes nelkul javit nalad is valamit, de az tuti, hogy 9-es ios jelenleg meg messze nem tokeletes, bar sokan nem latjak.
Eleg jol jellemezi [ezen a videon] a srac (mas egyeb videoi is erdekesek) az ios9-el kapcsolatos osszbenyomasat ipad-en (is) mikozben apple cuccokat hasznal jo ideje, de realisan all a dolgokhoz.

(#9794) Noá:
Egyreszt a videon 9.2 beta4 van (ami jobb nalam is mint 9.1 ezert azt hasznalom, de nem tokeletes air2-on sem meg mindig), masreszt akkora lagok, framedroppok lathatok a videon, hogy csak na. Ha nem zavar az jo, de van akit air-en, es air2-on is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.