Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) C4mp3r válasza Alex91 (#37250) üzenetére


C4mp3r
addikt

en hasznaltam, a legtobb muanyag es a gyenge pontoknal ahol tobb a kivagas pl. power button, camera repednek/tornek eleg konnyen. illetve ahogy minden toknal por, szennyezodes bekerul a gep es a tok koze es ossze-vissza karcolja.

(#37252) urbi107 válasza C4mp3r (#37245) üzenetére


urbi107
tag

A telekomnal azt igérték,hogy szervízbe küldik és kapok egy újat.
Elállás után nem tudtam volna újat venni.
Telekomon kívül mashol nem is nagyon láttam készleten.

(#37253) tybsen válasza consono (#37243) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi szépen! Talán majd egyszer jön ez a funkció is, jó lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#37254) Alex91 válasza C4mp3r (#37251) üzenetére


Alex91
félisten

Sajnos nekem is hasonlo tapasztalataim vannak. Az Apple iPad Case megoldasa valt be nalam. Mondjuk a kinai masolatok eleg valtakozo minoseguek. De a mostani iPad 9-hez nem talaltam hasonlot.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37255) Alex91 válasza Alex91 (#37254) üzenetére


Alex91
félisten

[link] , na talatam az Apple tokrol egy videot.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37256) R a y


R a y
senior tag

Én iPad 8hoz ezt használtam, majd egy évig (meg lehet találni olcsóbban is). Ár érték arányban verhetetlen. Sajnos M1 iPad Prohoz már nem ezt vettem, mert a ceruzás töltés miatt az oldala nem merev, így ahhoz már az urban fit szériát vettem.

#37254 Alex91 Az a baj, hogy ezek szeretnek kitágulni :S

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#37257) faki_ válasza Alex91 (#37250) üzenetére


faki_
senior tag

Vettem kínai noname-et, egy év után már repedezett, töredezett volt. Utána lett ESR (innen), ennek több, mint egy éve és nincs vele problémám. Hátlapja karcos ugyan, de ez nem érdekel.

(#37258) moleculez válasza lugosi (#37246) üzenetére


moleculez
veterán

Érdekes... nem gondoltam hogy pár vonal ennyit számít :Y

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37259) Alex91 válasza R a y (#37256) üzenetére


Alex91
félisten

Tudom, mindegyiknek van valami baj, de nekem az ilyen valt be a lagjobban. (A mostani a 4. iPadem.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37260) zoli62


zoli62
addikt

WPS Office-ban hogy lehet megnyitni egy Word dokumentumot? Nekem osztott képernyővel sikerült, hogy a Fájlok-ból ráhúztam az alkalmazásra, de azon belül nem láttam megnyitás menüpontot, csak új létrehozását. A Pages sokkal egyszerűbben kezeli ezt a műveletet.

(#37261) Alex91 válasza R a y (#37256) üzenetére


Alex91
félisten

Na, megjott. Kivancsi vagyok, hogy a hatlap meddig fogja birni, egyebkent rendben van :) .

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37262) Csaky69


Csaky69
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy iPad Air 3, amin egyik napról a másikra elszállt a hátsó kamerakép. Leejtve, dobva nem volt. IPadOS 15.1 legfrissebb rendszer fut rajta? Teljes gyári visszaállítást is csináltam, új ipadként beállítva is megmaradt a hiba. Tényleg HW hiba lehet vagy más is tapasztalt hasonlót?

(#37263) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!
vettem egy iPad air 4-et és először, hogy megnézzem működik-e a telefon Apple id-t állítottam be. Aztán töröltem és újat kreáltam neki.
viszont így a telefonomon dobja fel, hogy 3 hónap Apple arcade előfizetést kaptam. A tabletre, hogy tudom aktiválni?
előre os köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#37264) Alex91 válasza Hitch (#37263) üzenetére


Alex91
félisten

Belepsz a tableten a telefon ID-jevel…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37265) Hitch válasza Alex91 (#37264) üzenetére


Hitch
aktív tag

Ettől féltem. Köszönöm.

(#37266) Noxy válasza Hitch (#37265) üzenetére


Noxy
veterán

Miért kell ettől félni? :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#37267) Hitch válasza Noxy (#37266) üzenetére


Hitch
aktív tag

Mert nem akarok azon üzenetet, e-mailt stb szinkronizálni.
tárgyalásokra vettem jegyzetelni, iratot olvasni.
Vagy ez megoldható?

(#37268) moleculez válasza Hitch (#37267) üzenetére


moleculez
veterán

persze

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37269) krokk válasza Hitch (#37267) üzenetére


krokk
senior tag

na látom akkor sikerült dönteni hogy mini vagy air legyen :)
Az email appot be lehet állítani, hogy melyik fiókot használja. attól hogy van egy apple ID-d még nem kell az ahhoz használt emailt is használni/szinkronuzálni. Vagy szimplán leszeded a gyári email appot. Illetve fióknál lehet állítani, hogy mit szeretnél szinkronizálni az adott eszközön.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#37270) Noxy válasza krokk (#37269) üzenetére


Noxy
veterán

Be lehet állítani, meg ki is lehet kapcsolni a beállításokban.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#37271) DGery


DGery
aktív tag

Szerintem kb az utolsó lehetőség aki még szeretne egy iPad 9 64GB WiFi only modellt
Még mindkét szín elérhető :)

https://www.telekom.hu/webshop/termek/Apple-iPad-2021-WiFi?skuId=jsku1754642464&processType=listPrice

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#37272) mutyi válasza DGery (#37271) üzenetére


mutyi
őstag

Én úgy látom,már csak ezüstben érhető el.

(#37273) DGery válasza mutyi (#37272) üzenetére


DGery
aktív tag

Fogynak a készletek... Én is rendeltem 1et, egy másik ismerősöm is, és akkor még volt asztro... más is figyeli, meg ki tudja mekkora készlettel gazdálkodnak

Aki reg nélkül rendelt más sem kapott róla e-mail visszajelzést egyből?

[ Szerkesztve ]

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#37274) Semin


Semin
senior tag

Régóta probléma volt nálunk a nagyszülőkkel a videós kommunikáció.
És bármilyen hihetetlen a dolog egy iPad mini oldotta meg a problémát. :)
Bá az első generációs mini egyre kevesebb dologra alkalmas,
de a Facetime az még mindig elég jól működik.

Gyakorlatilag minimális beruházással (kb 20K huf egy jobb állapotú, karcmentes 90% körüli akkus) kaptunk egy elég jó akkuidővel rendelkező - nem túl nagy és nehéz- eszközt, amit csak "fel kell venni ha csörög", és nincsenek komplikációk :D

A kijelző felbontása nyilván kompromisszumos 2021-ben, de - jelen esetben - a célközönség nem talált benne kivetni valót. Bátran ajánlom hasonló célokra.

(#37275) szabonagyur válasza Semin (#37274) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ennyibol mini2 is van de jogos a jelzes, erre hibatlan (tobbek kozott).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#37276) ittakary válasza mutyi (#37272) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezüst a legjobb szín

(#37277) Drenadar válasza ittakary (#37276) üzenetére


Drenadar
veterán

hát sztem ha az embernek az az első mozdulata hogy tokba dugja mindegy milyen a szine :D én olyan asztro szürkét akartam, de fehér lett... vagy nem tudom mi a "neve" az új fehérnek... tök 8 :D (azért arra figyeltem hogy ne rózsaszín legyen)

(#37278) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Én szeretnék egy ipad mini 2021 es modellt. vagyis a 6-ost.

Több kérdésem is lenne.

Az egyik, hogy sok videóban látom, hogy USB C adapterrel HDMI monitorra kötve szépen működik és közben egy másik C porton tölteni is lehet és még USB port is van az adapteren.

ERRE GONDOLTAM

Nektek az ilyenek működnek?
A másik dolog a shiftscreen app. Azt is használnám hozzá egy nagy 24 es monitorral. Tapasztalatok vannak?

És az utolsó kérdésem még, hogy van ugye a sima wifis és a sim es változat is. A sim kártyásnál több videót is felraktak hogy a google voice telepítése után telefonként is használható. Ha ez igaz, akkor inkább a sim es változatot venném, feltéve ha a wifi és volte vagy micsoda támogatott e ebben az esetben.

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#37279) ittakary válasza Lalikiraly (#37278) üzenetére


ittakary
nagyúr

1) meg kell nézni fórumokon youtubeon milyen adaptereket fogad el "ipad mini 6 usb c adapter hdmi"

2) az iOS képernyőkiterjesztése horribilisen szar, konkrétan UGYANAZT látod a kiterjesztett monitoron, mint az iPaden magán szerintem semmi értelme - na meg őszintén, mit szeretnél csinálni rajta?
ezzel kapcsolatban is youtube videókat ajánlok: "ipad usb c hdmi secondary display "

3) nem használható a SIM kártya telefonálásra, csak és kizárólag adatkapcsolatot tud adni, a Google Voice pedig egy szimpla internetes hívás, mint bármi más (messenger, viber, facetime stb) az meg mindegyik iPaden működik - a wifisen is

(#37280) moleculez válasza ittakary (#37279) üzenetére


moleculez
veterán

A külső monitor támogatás tényleg ergya...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37281) Lalikiraly válasza ittakary (#37279) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A videók alapján mindeféle adapterrel elvan.

A képernyőre meg shiftscreen app.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#37282) gaben88


gaben88
őstag

Az iPad Pro 10.5-hoz az elromlo smart keyboard (hun) helyere vettem egy Logitech Touch Combo (uk) bill-t. Nagyon tetszik, de sok helyen nem érzékeli a space-t. Pl itt hsz írásakor. De a címsávban már igen. Chrome-ot használok. Ez miért lehet?
:R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#37283) gaben88


gaben88
őstag

Bocsi a duplaert…
Na, a kisegito lehetosegeknel kikapcsoltam a teljes eleres bill-elt es azota minden jonak tunik, kivetel az, hogy neha kovet egy fekete atlatszo negyzet… mutatom:
[link]
ez mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#37284) moleculez


moleculez
veterán

Magyarországon a használt iPad árak :DDD :DD Rendesen rossz vicc :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37285) szabonagyur válasza moleculez (#37284) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pont olyan mint minden hasznalt termek ara (auto, stb).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#37286) moleculez válasza szabonagyur (#37285) üzenetére


moleculez
veterán

Nagyon durva. Konkrétan használt (!) 8th gen iPad-ok 100k fölött szinte mind. Alig egy új 9-es ára alatt😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37287) xhege válasza moleculez (#37286) üzenetére


xhege
addikt

Bizony. A majdnem egy éves, 32 GB wi-fi only 8-asom is elment 97.500-ért. :D

(#37288) szaszyka válasza moleculez (#37284) üzenetére


szaszyka
senior tag

Gyereknek akarok karácsonyra venni egyet, de egyszerűen nincs semmi. Vagy több éves ütött kopottak, vagy elkelt, vagy új árban adják. (Egyébként maximum 150-ig mit lenne érdemes venni? Nyilván csak használt jöhet szóba, mert új nem kapható sehol... :()

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#37289) Rage47 válasza szaszyka (#37288) üzenetére


Rage47
veterán

partnero gsm? nem vásároltam meg ott, csak ott van a listán olcsóbb ipad.

(#37290) szaszyka válasza Rage47 (#37289) üzenetére


szaszyka
senior tag

Anno családtag vásárolt már ott. Komment megírása után jutott eszembe, kérdés, hogy van-e ott is egyáltalán. Hétfőn megérdeklődöm. :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#37291) moleculez válasza xhege (#37287) üzenetére


moleculez
veterán

De ez miért van? :F Miért veszik meg az emberek a használtat új árban?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37292) consono válasza moleculez (#37291) üzenetére


consono
nagyúr

Mert nincs új... Meg mert az iPad nem 2 év alatt avul el teljesen, hanem 5-6.

"In God we trust. All others must bring data"

(#37293) OCTAMD válasza moleculez (#37291) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mert bolondok,azt hiszik itt a világvége és még gyorsan vegyünk előtte egy ipadet

Lúzer balek banda :DDD

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37294) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Olvaslak titeket hogy nem egyszerű ipadet rendelni mostanában, és ez egy kicsit elkedvetlenít, édesapámnak szerettem volna egyet karácsonyra. De akkor lesz a hagyományos boltjárás hátha kifogok egyet.
Ha évekre biztosra akarok menni akkor air legyen vagy jó a 9-es?

(#37295) Alex91 válasza lugosi (#37294) üzenetére


Alex91
félisten

Az Air elviekben ugy tovabb huzza, csak a gond majd az akksival lesz… :D . Szoval, ha alapvetoen tartalom fogyasztas lesz, akkor eleg a sima iPad…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37296) lugosi válasza Alex91 (#37295) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes, nem tudom mi van a mostani ipadek akksijával ha pár év múlva gond van vele. Van egy iPad 2 a családban, 9 éves. Mindennel van baj már (sebesség) csak az akksival nincs.

(#37297) szaszyka válasza OCTAMD (#37293) üzenetére


szaszyka
senior tag

Ez aztán igen intelligens megnyilvánulás volt :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#37298) OCTAMD válasza szaszyka (#37297) üzenetére


OCTAMD
őstag

Aki drágán vásárol az lúzer,ez van barátom

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37299) consono válasza OCTAMD (#37298) üzenetére


consono
nagyúr

Nem az üzeneteddel van baj, a stílussal...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37300) szaszyka válasza OCTAMD (#37298) üzenetére


szaszyka
senior tag

Megvenném az iphone-od 200-ért, de gondolom nem adod oda, szóval kénytelen vagyok drágábban venni :( ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.