Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) DGery válasza lockdown90 (#37048) üzenetére


DGery
aktív tag

Magamat idézve... :D

[37011]
igen, szemfülesnek kell lenni. én naponta 4-5 alkalommal leszek rá a hivatalos reseller oldalakra, hátha valahol megjelenik. Ha látok valahol, küldöm az infókat :)

(iStyle, iCentre, iJoe, Mediamarkt, Euronics, Edigital, Bechtle)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#37052) pigmeus válasza Stylerr (#37046) üzenetére


pigmeus
tag

Ja, bocsi, én csak azt néztem, hogy van e magyar. :R

#37047 lugosi
Hm, na most akkor kérdés, hogy mi a rossz, de akkor lehet, hogy a kontroller.. Fizikailag nem ragad be a gomb, hanem a játék érzékeli úgy, hogy folyamatosan nyomva tartom... de még próbálgatom, max visszaküldöm. Köszi az infót.

(#37053) lugosi válasza pigmeus (#37052) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Próbáld úgy hogy eltávolítod a párosított eszközök közül és párosítsd újra.

(#37054) smc válasza pigmeus (#37052) üzenetére


smc
addikt

Teszteld azért más játékkal is. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#37055) pigmeus válasza lugosi (#37053) üzenetére


pigmeus
tag

már megvolt, ezért is kérdeztem itt, hogy hátha :B

#37054 smc
Mindenképpen, bár nem tudom ha mással működik akkor hogyan tovább :)

Köszi az infókat!

(#37056) lockdown90


lockdown90
senior tag

iStyle-ba van fel vagyok iratkozva, de kb 1 hónapja semmi hír :D szval gondoltam nezelodok masfele is mert kifutok az idobol :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#37057) DGery válasza lockdown90 (#37056) üzenetére


DGery
aktív tag

iCentre, tessék:

https://www.icentre.hu/termek/apple-102-inch-ipad-wi-fi-64gb---space-grey#25-104+2-1+33-303

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#37058) ittakary válasza DGery (#37057) üzenetére


ittakary
nagyúr

MOM 1 db :K
induljon a harc :D

(#37059) lockdown90 válasza ittakary (#37058) üzenetére


lockdown90
senior tag

Silver Gray miert nincs? :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#37060) pigmeus válasza pigmeus (#37055) üzenetére


pigmeus
tag

jó megvan :B eddig nem figyeltem de van benne futás lock :P ... ezért fut mint a mérgezett egér, csak még arra nem jöttem rá, hogy kapcsolom be vagy ki :D

(#37061) bostone válasza pigmeus (#37060) üzenetére


bostone
addikt

Valamelyik ezrk közül esetleg?

(#37062) Hitch válasza krokk (#37039) üzenetére


Hitch
aktív tag

Kijelző hiba mennyire feltünő?

(#37063) krokk válasza Hitch (#37062) üzenetére


krokk
senior tag

engem nem zavar. keveset böngészek rajta. Egyedül egy appnál zavar az pedig az OneDrive ha sok fájl (főleg képek) között görgetek. De vicc mert ugyanez google appjában egyáltalán nem zavaró. máshol nem volt vele problémám eddig még. Mondjuk főleg youtube, különféle rajzoló alkalmazások és pár játék amit használok rajta, a böngészés volt a kevesebb arányaiban és ott meg nem görgettem ezek szerint olyan gyorsan, hogy engem zavarjon.
De ha ez esetleg téged zavarna, akkor újabb pont az air 4 nek :U

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#37064) Hitch válasza krokk (#37063) üzenetére


Hitch
aktív tag

Mivel nincs így nem tudom mennyire lenne zavaró.
Hasonló lenne a felhasználás + tárgyalásokon jegyzetelés.

(#37065) Pityus


Pityus
csendes tag

Van egy régebbi IPad-4-em. Mostanában, ha különböző netes oldalakat szeretnék megnyitni, akkor némelyiken pár másodperc után megjelenik egy "Az Ön adatai fontosak számunkra..." felirat amely szinte eltakarja az egész helyet. Itt hiába kattintok az elfogadom gombra, az villan egyet, de nem tűnik el. Így nem tudok sok oldalon böngészni. Már újra indítottam a gépet, de nincs változás. iOS 10.3.3 verzió az utolsó frissítésem.

(#37066) bostone válasza Pityus (#37065) üzenetére


bostone
addikt

Más böngészővel is ezt produkálja?

(#37067) Jst válasza milkabrams (#37017) üzenetére


Jst
csendes tag

Shapr3D.
még nincs a solid szintjén de tudsz menteni step, parasolidXt, stl. Formátumban

(#37068) zoli62


zoli62
addikt

Ipad Airre milyen módon lehet pendrive-ról másolni adatokat, illetve milyen fájltípusok nem támogatottak?

(#37069) ittakary válasza zoli62 (#37068) üzenetére


ittakary
nagyúr

minden fájltípust rá lehet már másolni OTG kábellel, maximum megnyitni nem tudod (pl EXEt)

(#37070) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Az összefoglalóban nem találtam választ arra hogy melyek azok a kontrollerek amelyekkel működik az ipad. Jelen esetben egy 8. generációs sima ipad. Azt már tudom hogy a sima xbox 360 wireless kontrollere nem működik mert az van itthon de hiába…
Tudnátok segíteni ebben? Köszönöm.

ˣ

(#37071) tboldi válasza tuzpenge (#37070) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezekkel biztosan: DualShock 4 (PS4), DualSense (PS5), Xbox One és Xbox Series S/X.

(#37072) tuzpenge válasza tboldi (#37071) üzenetére


tuzpenge
őstag

Köszönöm a gyors választ. Most már csak keresni kell valami olcsót valamelyikből. Nem tud valaki valami olcsó helyet? Hardveraprót megnézem, de nem tudom hogy érdemes e használtat nézni /venni egyáltalán….???

ˣ

(#37073) pigmeus válasza bostone (#37061) üzenetére


pigmeus
tag

Végig nyomkodtam de szerintem nem ez a megoldás. Mindegy is, mert kontrollerrel szetkapnak, ez így nem az én világom :(
koszonom a segítséget! :R

(#37074) szabonagyur válasza tuzpenge (#37072) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem vennek hasznaltat, max nagyon sok garival ami arban ott van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#37075) DrojDtroll válasza Pyttawrx (#37028) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Úgy is volt, hogy cserélni fogják és nem fog menni a touchID. Meglepődtem amikor mondták, hogy minden megy, ezért kérdeztem rá. Ekkor azt mondták, hogy maradt a cpu, csak reball történt.

Folytatás: Szervíz után folyamatosan újraindult, rosszul tették rá vissza az aksi csatlakozót elvileg. :W

(#37076) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!

Káracsonyra szeretnék venni a 9 éves lányomnak, egy tabletet. Eredetileg androidost terveztem, jelenlegi is az van egy régi kis 8" Lenovo. Viszont másik topikban ajánlottak Ipad-et is alternativaként. Utána néztem és ez a tipus megfogott.
Apple iPad 9 2021 10.2 64GB
A másik topikban, azt irták ez jó vétel, viszont gondoltam azért a saját topikjában is rákérdezek. Valóban az árához mérten rendben van ez a gép 135k? Esetleg valami alternatíval hol tudom beszerezni ? Ahol talán a legjobb áron van? Álltalános felhasználásra lesz, ugye egy kislány. Videók, játékok, netezést stb . Játék terén semmi komolyra nem gondolok. Továbbá jó lenne ha legalább 2 évig hasznható lenne. A mostani is annyit ment kb de már elavult lett. Gondolom azért nem nehézkez a beszerzése, van még időm remélhetőleg.Esetleg szokott valahol akciós lenni stb? Köszönöm szépen a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#37077) ittakary válasza lajosx (#37076) üzenetére


ittakary
nagyúr

nincs esetleg egyetemista a családban / ismerősök között?

mert ha van, akkor az egyetemi email címével regisztrálva 126ezerért tudjátok ugyanezt megvenni :)

az összes feltételt teljesíti ez a tablet, hibátlan teljesítmény, nagyon nagyon jó minőségű, NAGYON jó áron adják, ugyanis ennyibe kerül már sokadik éve, nem emelték az árát, pedig az EUR árfolyam miatt megtehették volna.

ezerszer inkább ezt, mint valami androidos akármit ugyanennyi pénzért

[ Szerkesztve ]

(#37078) lockdown90 válasza ittakary (#37077) üzenetére


lockdown90
senior tag

6-7 hetes szállitás elég bíztató :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#37079) lugosi válasza lajosx (#37076) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez szerintem 2 évnél tovább is jól használható lesz.

(#37080) lajosx válasza ittakary (#37077) üzenetére


lajosx
őstag

Hugom fősulira jár, akkor az jó lehet? 2db is lehet venni szerinted egy email cimmel? Továbbá 6 hét a szállítás akkor azzal bajban vagyok :F Viszont köszönöm a válaszod, még inkább úgy hiszem ezek után, hogy ez lesz a jó választás :R Nézem hogy lehet gravíroztatni? Ez mit takar ? Pl egy nevet a hátlapjára? :R

lugosi

Az még jobb, de azért jó lenne ha legalabb annyit kibírna. Hisz azért nem kis pénz. Bár én nagyon úgy se veszek mást neki, mivel nem értek ruhához stb. Az az anyukája dolga :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37081) krokk válasza Hitch (#37064) üzenetére


krokk
senior tag

esetleg kiállított darabot nézz meg boltban ha tudsz én próbáltam párszor boltban és nem tapasztaltam ott sem.

na hát jegyzetelésre nekem is nagyon jó a mini. meg utazás közben könyvet olvasni és nem foglal sok helyet. elvittem magammal egy teljes napos túrára. oda és visszafelé vonaton olvastam rajta. nekem emiatt a mérete egy nagy plusz pont az air 4-el szemben.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#37082) ittakary válasza lajosx (#37080) üzenetére


ittakary
nagyúr

nincs már Magyarországon főiskola, minden egyetem lett - tudomásom szerint
de kérdezd meg pontosan milyen intézménybe jár, de szerintem jó lesz - csak legyen hozzá valami
XYZ.nev @ intezmenyneve.edu.hu

nekünk BME-n ilyen volt: @edu.bme.hu

illetve az egyetemi email cím sem annyira egyszerű (legalábbis BMEn nem volt az :D ) a hozzáférést intézze el, és cserébe spóroltok majdnem 10ezret

gravíroztatást NEM javaslom! igen, lehet bele nevet, mindenféle smileyt meg emojit gravíroztatni, ami aranyosnak tűnik, de amikor majd lecserélésre kerül NAGYON NAGYON rontja az eladhatóság értékét!
Gondold el, kinek van kedve olyan iPadet venni, amibe bele van égetve, hogy "Arany Pici Gumócskámnak szülcsinapjára: puszi Papóka!" :D

Akkor már inkább egy DBRAND matrica, bár ennek jó húzós az ára iPadre

[ Szerkesztve ]

(#37083) lajosx válasza ittakary (#37082) üzenetére


lajosx
őstag

Igazad van a gravirozást illetően, el is vetettem :C kérdeztem tesom és nincs neki,( vagy legalabbis nem tud róla, de utána néz) valami jogi suliba jár levelezőn, már van egy diplomája és ez valami más pluszba hozzá. Én nem értek hozzá buta paraszt vagyok, tudod egy csaladba egy ész van :DDD Végül is túl sokat én nem kinlodok 10eft miatt,ha nincs hát nincs. Viszont lenne még két kérdésem. Az egyik ,gyárilag van fólia a tabon? Vagy venni kell? Ha igen mi az ami jónak számít? A másik pedig tok tekintetében, van valami jó altertaniva milyen tokot vegyek rá? Neztem gyári 20k de nincs valami akár olcsóbb, vagy ajánlott ami jónak számít? Csak 9genes tok jó rá? Vagy korábbi is? Egyforma minden ipad? Mert ahogy néztem van ahol úgy hirdetik, minden Ipad tipusra. Köszönöm szépen. :R

(#37084) xhege válasza lajosx (#37083) üzenetére


xhege
addikt

Gyárilag nincs rajta fólia. Én általában a Brotect termékeit használom, nekem beváltak. Tokból jók a korábbi verziókhoz valók is (iPad 8, iPad7 a lényeg a 10,2'). Tokból én Spigent használok. Azok sem a legolcsóbbak, de jó minőség és a gyárinál azért kedvezőbb az ár. spigen.hu

(#37085) bostone válasza pigmeus (#37073) üzenetére


bostone
addikt

Nem használok kontrollert, csak egy ötlet colt.

(#37086) lajosx válasza xhege (#37084) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm :R utána nézek!

(#37087) lajosx válasza ittakary (#37077) üzenetére


lajosx
őstag

Közben beszéltem velük, és sajna karácsonyig már nem érkezik meg a rendelés, csak Januárba így kilőve. Ez az oktatási kedvezmény csak ott érvényes? :R

(#37088) lajosx válasza lajosx (#37087) üzenetére


lajosx
őstag

Basszus sehol sincs készleten, :F hol vegyek ? Tudtok valami megoldást? 2db kellene. :R

(#37089) C4mp3r válasza lajosx (#37088) üzenetére


C4mp3r
addikt

itt is van apron bontatlan 135ert, cserebe csak 1 ev gari lesz ra mivel apple alapbol annyit ad es nem hivatalos viszonteladotol veszed.

(#37090) lajosx válasza C4mp3r (#37089) üzenetére


lajosx
őstag

Én nem találom :F jó nekem az egy év gari is csak legyen 2 darab :R

Közben meg lett köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#37091) lockdown90 válasza C4mp3r (#37089) üzenetére


lockdown90
senior tag

En is kerdeztem ma apron, elorendelest vesznek fel, de nem 100% hogy lesz

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#37092) lajosx válasza lockdown90 (#37091) üzenetére


lajosx
őstag

Igen sajna, nincs készleten :F

(#37093) xhege válasza lajosx (#37092) üzenetére


xhege
addikt

Folyamatosan naponta reggel nézni a főbb beszerzési forrásokat. Én is ezt csináltam és kedden reggel a Telekomnál pont volt pár darab. Egyre lecsaptam és szerdán már ki is szállították. Igaz a rendelésemet követően fél órával, már ismét nem volt készlet. Szóval résen kell lenni. Valamelyik nap az iCentre-nél is volt 1-2, de már ott sincs meg.

(#37094) lajosx válasza xhege (#37093) üzenetére


lajosx
őstag

Nézem hátha lesz, csak az a baj túl sokáig nem tudok várni, mert a végén más alternativát sem tudok venni mert az is elfogy Végül nem lesz ajándék🤷T-home nekem nem jó, azért nem veszek előfizetést. Na de hátha lesz valahol :R

(#37095) consono válasza lajosx (#37094) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet náluk listaáron is venni ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#37096) lajosx válasza consono (#37095) üzenetére


lajosx
őstag

Jaj így már értem :R

(#37097) xhege válasza lajosx (#37094) üzenetére


xhege
addikt

Nekem sincs előfizetésem náluk, és nem is kötöttem most sem. Listaáron: 134.860 Ft volt. :K

(#37098) ittakary válasza lajosx (#37094) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha listaáron veszed akkor sima webshopként kell értelmezni őket :) imádok ott vásárolni mert olyan szinten hivatalos üzlet, mint az iStyle csak éppen megbízhatóbbak

(#37099) lajosx válasza ittakary (#37098) üzenetére


lajosx
őstag

Ezt eddig nem is tudtam, azt hittem csak előfizetésre lehet venni dolgokat. Ugye telefon esetében azt tudtam hogy létezik kártya , és nem kell előfizetés, de pl laptop, tv , konzol, stb esetében úgy hittem szükséges egy előfizú, de akkor nem. Mindig tanul az ember :) :R

(#37100) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!.Nézem a T-Home kinálatát én nem ugyan ezt a terméket [terméket] keresem? De akkor itt miért ilyen drága? Vagy ez más? :R

Nem semmi az oldal az elöbb nézem 184k linkelem, a linkre kattintva meg már 145k :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.