Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) BeZo81 válasza Süvi (#35650) üzenetére


BeZo81
csendes tag

Jól hangzik👌 és az aksi idő milyen vele? Azért kérdezem, mert most 100% az akkumulátor állapota, nem fogja a frissítés esetleg lecsökkenteni, olvadtam hogy mások panaszkodtak, hogy frissítés után csökkent a százalék. Ha frissítem mégis az iPad-et OTA-n vagy gépen érdemesebb, csináljak gyári visszaállítást vagy fölösleges ezeket a köröket futni és simán Wi-Fi-n keresztül frissítsem le?

[ Szerkesztve ]

(#35652) Pyttawrx válasza BeZo81 (#35647) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szerintem is nyugodtan frissítheted. Viszont a ezzel nam tapasztalsz problémát, akkor akár maradhat is. Én pl mindig minden apple ezsközt frissítek(frissítettem), meg a telómon Dev Betát használok. Nekem különösebb problémám sosem volt. Dev betánál volt 1-2 apróság, de az javítva is lett, meg annál lehetnek hibák, de a végleges verziókban nemigazán volt jellemző.

(#35653) TechN7ne válasza smc (#35649) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nincs problémám ,csak próbálom óvni mások termékének a sebességét és stabilitását másokkal ellentétben.
Szimpla jószándék amit kevesen mondhatnak el magukról. ;)

A10X van benne ,én már az ios 14-et sem raktam volna fel ,14.2-nél szinte már mind1 sokkal rosszabb biztosan nem lesz 14.8-al sem.

[ Szerkesztve ]

(#35654) BeZo81 válasza TechN7ne (#35653) üzenetére


BeZo81
csendes tag

Köszi Neked is a jó szándékot és bocsi, ha egy kis nézeteltérést generáltam a kérdést illetően. Köszi mindenkinek a segítséget. Peace!🤘😊

[ Szerkesztve ]

(#35655) Pyttawrx válasza TechN7ne (#35653) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Értjük, akkor rajtad kívül mi rosszat akarunk másnak. Én kérek elnézést mindenkitől. :Y :R

(#35656) Pyttawrx válasza BeZo81 (#35654) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nem veled van itt a baj, hanem velünk ;)

(#35657) TechN7ne válasza Pyttawrx (#35655) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Frissíteni a legkönnyebb nem de?
Azt mindenki tudja ,aztán ha te is ,más is ugorjon a kútba ,ez az alapja ,miért is legyen másoknak sokkal jobb mint neked.

(#35658) Süvi válasza BeZo81 (#35651) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem Fő verzió frissítés esetén inkább mindig nagyobb belassulásra, akkumulátorcsökkenésre számítani. A 9,7-re már nem fogom valószínű feltenni az IPADOS15, de a 10,5 esetében egyértelmű volt, hogy frissítek.

(#35659) smc válasza TechN7ne (#35657) üzenetére


smc
addikt

A stílusod az ami otromba, kvázi hülyének, hazugnak és gonosznak állítasz be mindenkit aki javasolja a frissítést. Sajnálom hogy ezt te nem veszed észre. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#35660) TechN7ne válasza smc (#35659) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Leesett a lényeg , :)

(#35661) CharlieDrop válasza smc (#35659) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Szerinted, ha megírom neki, hogy az Air2-m is a legfrisseb iOS-t (párdőz iPadOS-t) futtatja, röccenés nélkül, akkor kitér a hitéből? :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#35662) Pyttawrx válasza TechN7ne (#35657) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

miért is legyen másoknak sokkal jobb mint neked. Szerintem valamit nagyon félreolvastál. Kinek akartam én itt rosszat bármikor is?! Hol írtam én ilyet, nem is szoktam ilyet írni. Szerintem leírtam a tapasztalatomat, és rábíztam mit csináljon. Én nem lelelem ebben örömömet, sőt ahol tudok segíteni próbálok. Azt meg igen szóváfogom tenni, amit te itt hirdetni akarsz, és kijelented, h márpedig az úgy van, hogy direkt lassítják stb. Lehet olyan ige, hogy akksi időcsökkenés, vagy akár lasuls is, de ott az esetek 97%-ban valami áll a háttérben. ezt ilyenkor ki kell deríteni.

[ Szerkesztve ]

(#35663) HardRic


HardRic
addikt

A kis Sugru iPad sarokvédőim elég jól bírják pár nap után. Gumilabda szerűre száradtak meg. Bátorkodta kis magasságból leejteni az ipadet hogy mégis mi lenne ha… és elég menő ahogy pattog :D 15 centinél magasabbról nem fogom, ahhoz túlságosan félmillióba került :D
Tudom ajánlani azoknak akik nem szeretik a tokokat.

(#35664) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

sziasztok,

ipad air 4-re ki milyen videóvágót ajánl? Van ingyenes, ami használható komolyabb vágásra, vagy inkább fizetős az ajánlott? mac-en davinci-t használok.

(#35665) Alex91 válasza likeaRAINBOW (#35664) üzenetére


Alex91
félisten

iMovie…?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#35666) Maxxy10 válasza likeaRAINBOW (#35664) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha jól emlékszem Moleculez kolléga szokott videókat vágni az Air négyesen. Keress rá!

(#35667) likeaRAINBOW válasza Alex91 (#35665) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

iMovie valahogy se itt se macen nem adta, ezért is írtam hogy Mac alatt Davincit használok.
Maxxy10: köszi :R

(#35668) smc válasza likeaRAINBOW (#35664) üzenetére


smc
addikt

Lumafusion a legjobb, de még az sem tud mindent. Viszont annyit megér amit kérnek érte.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#35669) alite


alite
aktív tag

Sziasztok,

Nem tudjatok esetleg, hogy 12.9-es iPad Pro ki van-e allitva valamelyik iStlye-ban?

Koszi!

(#35670) hszilard666 válasza alite (#35669) üzenetére


hszilard666
veterán

Szia!

Szerintem mindegyikben kint van. Húzótermék, nem lenne okos ha nem mutatnák meg!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35671) Maxxy10 válasza hszilard666 (#35670) üzenetére


Maxxy10
addikt

Lesz új mini előrendelés? ;)

(#35672) Kaba válasza Maxxy10 (#35671) üzenetére


Kaba
veterán

Már elő tudod rendelni az iStyle oldalán.A legolcsóbb 64GB-s az 199900 Ft.Az iPad 9 64GB az 134900 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#35673) hszilard666 válasza Maxxy10 (#35671) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen, szerintem behúzok egyet, csak megkeresem a legjobb ajánlatot, az MSRP-t picit sokallom. :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35674) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok ! Most tapasztaltam ,hogy Facebook app közben jobbról el húzom az ujjam és előjön a böngésző kicsiben . Illetve ha mailbol nyitok linket akkor is előjön kicsiben viszont itt nem tudom sehova tenni (bezárni , nagyobbra nyitni stb.
2. Ha lentről felfelé legyintés akkor az összes alkalmazás látható azokat hogyan tudom bezárni ?
ugyanúgy a böngészőből az összes ablakot? (Bezárni)
Hol található ilyen gesztus tip&tricks leírás magyarul ?
:R

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#35675) VD válasza ricogsm (#35674) üzenetére


VD
őstag

(#35676) ricogsm válasza VD (#35675) üzenetére


ricogsm
őstag

Wow thx :R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#35677) Maxxy10 válasza hszilard666 (#35673) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én is feldobtam eladásra az Air hármast de nehezen hiszem, hogy bárkinek is kellene. Ha ~120e Ft körül elmegy akkor annak már örülök. :K

(#35678) hszilard666 válasza Maxxy10 (#35677) üzenetére


hszilard666
veterán

Megértem. Én is agyalok hogy mit kezdjek a mini2-mel, de félek nehezebb lesz eladni mint pászkát a vatikánban. :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35679) VD válasza hszilard666 (#35678) üzenetére


VD
őstag

[link]
Csak egy sok közül, mire jó egy régi cucc.

(#35680) hszilard666 válasza VD (#35679) üzenetére


hszilard666
veterán

Ez de menő! :C

Köszi a tippet! :R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35681) Alex91 válasza Maxxy10 (#35677) üzenetére


Alex91
félisten

64 GB-os, Wifi-s?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#35682) Maxxy10 válasza Alex91 (#35681) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen. Egy ideje már fent van de a kutyát de érdekli lehet csak beszámítom az Applenèl de ott elég nyomott áron veszik be..

(#35683) Alex91 válasza Maxxy10 (#35682) üzenetére


Alex91
félisten

120k-ert jo hogy nem megy el... :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#35684) ittakary válasza Maxxy10 (#35677) üzenetére


ittakary
nagyúr

miért végletekben gondolkozol?

amúgy meg nem is hirdeted aprón... :D ide hardveraprora rakd fel, meg Facebook Marketplace-re. Mostanában MINDENT Facebookon tudtam eladni... Aprón nagyon nem megy mostanában

amúgy Apple kb 50-60ezret ha ad érte de lehet annyit se

kíváncsiságból megnéztem, tök durva, de egész jó árat ad érte iStyle, nézd:

iPad Air 3 64GB Wifi

és hogy ez miért jó ár? azért mert aprón ami jegelve van - azaz elkelt - és nem csak ötlettelenül hirdetik, azok 100k körül voltak :)

[ Szerkesztve ]

(#35685) Maxxy10 válasza ittakary (#35684) üzenetére


Maxxy10
addikt

UK-ban vagyok. FB-n hirdetem meg ki is emeltem pár napra de semmi. Pont azért raktam fel kicsit drágán mert FB mindig alkudoznak. Apple 135£ venné be.

De köszi az infót és a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#35686) ittakary válasza Maxxy10 (#35685) üzenetére


ittakary
nagyúr

akkor ezek szerint kétszer ennyit kapsz iStyle-tól a készülékért mint Apple-től

(#35687) Zoltn válasza ittakary (#35684) üzenetére


Zoltn
senior tag

Mondjuk amit észrevettem az az hogy itt aprón 10-20% al drágábban vannak hirdetve a cuccok mint FB marketplace-en. Ez így általába mindenre is igaz. :F

"Music is your only friend. Until the end!"

(#35688) Maxxy10 válasza Zoltn (#35687) üzenetére


Maxxy10
addikt

Már vagy 10 éve is így volt. Mindenki az aprón akar meggazdagodni.

(#35689) CharlieDrop válasza Zoltn (#35687) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Kérdés FB hirdető mennyire megbízható.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#35690) ittakary válasza Maxxy10 (#35688) üzenetére


ittakary
nagyúr

igen biztos ide jár mindenki "meggazdagodni" - vicces az elképzelésed :)
én pl mindenhol ugyanannyiért rakom fel amit hirdetek

#35689CharlieDrop
szerinted mi a megbízhatóbb?

egy hardveraprós profil ami mögött nincs más csak egy rajzolt kép, vagy egy facebook profil amit több mint 10 éve regisztráltak?

én pl Facebookon azért szeretek vásárolni, mert látom hogy Lákátos Lúkszkájvóker hirdeti a független telefont letiltás elleni garanciával, akkor fix hogy nem tőle veszem meg... mert tőle egy garanciát kapnék: azt hogy azt a telefont le fogják tiltani

eladás ugyanúgy: ha egy tök normális ember rámír, jó helyesírással, gyorsan válaszol mindenre, mindent megbeszélünk azonnal, sokkal szívesebben találkozom vele semmint egy "70et adok érte báttya, és hozd már el nyugatihoz" privát üzenetre

[ Szerkesztve ]

(#35691) 30z.Samu válasza Maxxy10 (#35688) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azt vettem észre, hogy pont a Jófogáson és hasonló helyekre teszik fel picit drágábban a dolgokat, hátha kifognak egy palimadarat. Az aprón azért kicsit jobban értenek a dolgokhoz, én azt vettem észre.

Sic Parvis Magna

(#35692) Pyttawrx válasza Zoltn (#35687) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez csak személyes vélemény. Én nagyon NEM szeretem a MP-t. Sokan nem tudják mit árulnak, meg fele se igaz. Ismétlem magán vélemény. Én Innen szíveebben vásárlok, meg adok is el. Nyilván it is vannak/lehetnek fura dolgok ez tény, de még mindig sokakl jobb ez. MEg itt azért jobban ki tudod szűrni, hogy mi az amit meg szabad venni, és mi az amit nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#35693) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok még nem adtam el soha Apple terméket, nem hírdetni akarok itt csak tanácsot kérni hogy mit tegyek, elég egy factory reset vagy valami más is? Ipad Mini 5-rol lenne szo. Koszonom

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#35694) ittakary válasza Pyttawrx (#35692) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én mindig mindent meghirdetek itt Hardveraprón is, de egyszerűen itt mindig az alkuhuszárok találnak meg, illetve a "tisztázzuk én max XY HUF-ot adok érte" igaz Zoltn? :D

Facebookon pedig rámírnak, kérdeznek párat, kérdezik alku van? mondom nincs, és viszik annyiért amennyiért hirdettem...

de Facebookon mindig be szoktam linkelni a 360+ pozitívas hardverapro profilomat, mert azért az jót tesz a vásárlói bizalomnak

(#35695) CharlieDrop válasza ittakary (#35690) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Bocs, én autós adok-veszek csoportokból indulok ki, ott nagyon durva dolgok tudnak menni...

Itt legalább vannak ajánlások és meg is lehet kérdezni másoktól mennyire valósak.
Pl. neked is több mint 300 pozitív értékelésed van, vagy ez mind kamu?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#35696) ittakary válasza mSchumi87 (#35693) üzenetére


ittakary
nagyúr

Apple oldalán magyar nyelvű leírást találsz róla: [link]

1) iCloudból kijelentkezel
2) Összes beállítás és adat törlése

és én fő a biztonság újra be szoktam aktiválni a terméket, hogy az eladás során lehessen nyomogatni - természetesen iCloud fiók belépés NÉLKÜL!

#35695CharlieDrop

miért lenne kamu? nem is értelek :D

amúgy autós adásvétel csoportokban azokat verik át akik előreutalnak... ami továbbra is SZIGORÚAN TILOS! semmilyen felületen nem küldünk előre pénzt!

Nekem 13 éves regisztrációval és 360 pozitívval rendszeresen küldenek előre pénzt, de én életemben nem vertem át senkit evvel.

[ Szerkesztve ]

(#35697) szabonagyur válasza ittakary (#35684) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ami érdekes egy Mini2-ért majdnem annyit adnak, mint egy Mini 4-ért, amikor utóbbi még támogatott is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35698) lugosi válasza hszilard666 (#35673) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szólj ha látsz valami akciót minire, én is gondolkozok rajta de a 320-at sokallom érte egyelőre.

(#35699) D3LL


D3LL
csendes tag

Mikorra várhatóak az első hands-on / review videók az új miniről?

[ Szerkesztve ]

(#35700) tybsen válasza HardRic (#35663) üzenetére


tybsen
addikt

Ezt egyébként úgy kell elképzelni hogy bármikor le tudod szedni és visszatudod rakni?

Én itthon amúgy tok nélkül használom illetve néha felteszem rá az átlátszó egyszerű ESR tokot. Ha pedig viszem valahova akkor a korábban linkelt UAG táska-tokban van, az nekem nagyon bevált. :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.